Opinie o Pizzeria Sorrento w Luzino

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pizzeria Sorrento. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pizzeria Sorrento na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pizzeria Sorrento w Luzino

Magda Nowy wpis

Nie szukają kelnerek do pizzeri?

Ja Nowy wpis

Na pizzy dodatki powinny być ewidentnie widoczne a tu tylko spalony żółty ser który krąży przez tydzień w jelitach...Ciasto także...

Maja Nowy wpis

Magdo Gessler przybywaj,błagam ????

Maja Nowy wpis

Od kiedy do sałatki z kurczaka dodaje się jajka sadzone,żal!!!! Nie polecam,spaghetti bolonese i lasagnne ostre że aż pysk wykręca,tak samo gulasz,feeeee!!!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pizzeria Sorrento? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Monter Michał Bladowski
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy ELEKTRYK , ELEKTROINSTALATOR
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba
logo firmy Brand Master
OEX S.A.
Tron

Gość...Racja pizza nie jest podobna do pizzy a inne potrawy porażka.Moja córka chorowała przez prawie tydzień po sałatce z niby kurczakiem.Jak można podawać ludziom taki szlam.Chyba potrzebna im Magda Gessler

Sprzedają piwo ważne do grudnia,szok!!!

Pizza zakryta żółtym tłustym serem,nie widać składników tylko sam przypieczony ser!

Po jednym kawałku już było mi niedobrze. Pizza (farmerska) ohydna nie dało się zjeść spalona, mięsa prawie nie było tylko wszędzie to coś podobnego do sera i ten sos czosnkowy chyba nie pozbede sie tego smrodu przez tydzień. Nie polecam!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Pizzeria Sorrento - Luzino

Pizzeria Sorrento