Opinie o Restauracja Leśna w Łubniany

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Restauracja Leśna. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Restauracja Leśna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja Leśna w Łubniany

Poldek Nowy wpis

Powiedzcie czy są szanse w firmie na pracę dla kelnera? Jak firma poradziła sobie z zamknięciem?

Prawda jest taka że jak była poprzednia właścicielka to w niedziele było 60 obiadów a teraz jest 160 i dlatego te rezerwacje jedzenie jest bardzo dobre lepsze niż wcześniej polecam.staly klient

@anonymous

Haha kiedy tam było tyle ludzi.przeciez ta sala nie pomiesci 160 osób.za czasów pani Marty tak ale teraz tego nie widac

Agata
@anonymous

To nieprawda że tam tyle ludzi.Nie ma potrzeby tam jechać .bez rewelacji.Nie cztajcie pozytywnych opinii.to nie prawda.smacznie to było.????

Patryk
@Agata

Widzieliśmy dziś jaka była frekwencja.pozal się Boże.myslalem że ludzie przesadzają.????????

smb Nowy wpis
@Sonia

Czytaj ze zrozumieniem.Moze wydac 160 obiadow w ciagu dnia a nie o jednej godzinie.Zycze smacznego

Administrator Nowy wpis

Wiesz jak wyglądają zarobki w Restauracja Leśna? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenne!

Gizela Nowy wpis

Masakra.harowa bez wytchnienia.????

Macie tyle restauracji w Sosnowcu i chcecie tam jechać ? Strata czasu, totalna żenada, kiepska jakość jedzenia i tragiczny lokal... Lepiej wybrać się do konkurencji, szkoda na nich czasu..

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Restauracja Leśna? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Inwentaryzacja w sklepie spożywczo-przemysłowym ŁUBNIANY
Łubniany
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Marian

Co Ty mówisz ? Dla mnie gówniana restauracja. Właściciele szczędzą pieniądze na wszystko i rezultaty takie jak nie inne..

O+A+P

Szczerze mówiąc jestem nieco zszokowany niektórymi krytycznymi wpisami. Byłem tam kilka razy z żoną i mamy pozytywne odczucia. Fajna knajpa bez zadęcia z miłą obsługą, a jedzenie warte pieniędzy. I ciekawe, że krytycy wielokrotnie odwiedzają to miejsce? Może liczą na homara za dwie dychy z darmowym Dom Perignon hi,hi Krytycy- musicie pojechać do Bidy, to może wam się oczy otworzą. Leśna jak dla nas jest OK, miejsce-cena-jakość.

Są tacy co jedzą w Leśnej i jak wychodzą to mówią że lepszego obiadu nie jedli a w rozmowie z kolegami mówią że nie polecają.???????????

@anonymous

No tak pychotka to obiady gotowane za czasów Marty.to było pyszne.a teraz niech to zamyka gieroj

Olga
@anonymous

Tak jest niestety to prawda.nie polecam.wczoraj byłam.obiady niesmaczne a talerze niedomyte

Aj

Obiady pyszne,kucharze smacznie gotuja,klient i pracownicy sa szanowani przez szefa,czysto i ladnie a wlasciciele naprawde sie staraja polecam i zapraszam ????

@Aj

Widać że to szef pisze opinie.ja tam byłem . gości jak na lekarstwo.a jedzenie zostawia wiele do życzenia.ludzie nie dajcie się zbałamucić.marta wróć.ty to zarządzałas.nk Jacku podszywasz się pod Dobrzeń Wielki i szukasz kucharek.ck już uciekają .szybko się poznały.

@Aj

Ani czysto ani ładnie.do bani

Patryk
@Aj

Ale jaja szef sam pisze opinie.mozna sie tego domyślić

Ola
@Aj

Oj oj dzis było nieciekawie.nie polecam

Goha

Może inne kucharki zatrudnił szef ale racja po stronie gości.bez rewelacji a do tego dietetyczne czyli bez przypraw i bez znaku.nie polecam

Sonia

Dajcie spokój w niczym nie przypomina tej restauracji co za wcześniej wlascicielki.tam to się chciało jeść.smaczne.duze porcje.a teraz pozal się Boże.ocena niedostateczna.

Baśka
@Sonia

Tak tak szkoda tego co Marta osiągnęła.teraz nie ma co ukrywać tandeta totalna.

Tak też się przekonałam że nie warto tam zajrzeć.to nie ma nic wspólnego z smacznymi obiadami poprzedniej właścicielki.teraz są niedoprawione niczym.zimne.rosol z kostki bulionowej.zenujace jak właściciel sprzata stoły po gosciach.gdy zwróciłam uwagę to właściciel odpowiedział ze to on tu jest szefem i on zarządza jak gotujemy.podsumowujac nie warto.marta.

Georg
@Marta

To po co tam jesz.jedz do dworku pod lasem.tam pyszne jedzonko ładnie podane a jakie kelnereczki mniam mniam.????????

Georg
@Marta

@Georg

Nigdy więcej w leśnej.odradzam również.

Bolek

Obiady niesmaczne.bez przypraw.widac ze nowy wlasciciel nie ma pojecia o gotowaniu.poprzednia wlascicielka dbala o smaczne obiadki.ludzi byly tlumy i kazdy zadowolony.teraz wlasciciel sam sprzata i robi to b. niechlujnie i niesmacznie na to wszystko patrzec.jednm slowem kazdemu odradzam.

Bolek

Sylwek
@Bolek

Tak tez bylismy.racja obiad do kitu.kelnerki sie szamoca.wlasciciel wyprasza gosci twierdzac ze stoliki niby zarezerwowane a caly czas obserwowalem i byly puste.wlasciciel malo elegancki.jednym slowem odradzam.????????

admin

Masz jakieś aktualnewieści o Restauracja Leśna? Czekamy na twój komentarz. Dodawaj komentarze, kreuj rynek pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja Leśna - Łubniany

Restauracja Leśna