Opinie o Mosso Sp.j. w Puchały

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mosso Sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mosso Sp.j. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mosso Sp.j. w Puchały

Ilona Nowy wpis

Hej. Widziałam ofertę dla Specjalisty ds. badań i rozwoju z zeszłego roku. mam doświadczenie z pracy na podobnym stanowisku dlatego ciekawi mnie czy będzie jeszcze ktoś taki w tym roku potrzebny. Jeśli tak to może orientujecie się w stawkach? Nie podano przedziałów placowych

Zainteresowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Cześć! Chciłbym się dowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku PH. Czy targety są ciężkie do wyrobienia? Czy dają jakieś narzędzia do ich realizacji? Czy jest odsprzedaż produktów ze sklepu? Bo sprzedać na sklep jest czasami łatwo ale co dalej ? Jakie samochody, ilość wizyt, zarobki na start, chociaż jakieś widełki? Proszę o jakąkolwiek informacje i serdecznie z góry dziękuję. Pozdrawiam

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Mosso Sp.j.?

Hej przedstawiciele. Jak ten kierownik z wodnej firmy? Daje rade? Czy u niego jest ten wakat gdzie teraz szukają ph?

Tylko ze względu na jedna osobę chcesz zrezygnować? A co z innymi warunkami? Bo tu jeszcze oferują? jest tu mało aktualnych opinii, wiec nie wiadomo co myśleć

Firma Mosso Sp.j. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Jaga

Ktoś z rok temu pytał o warunki dla handlowca lecz bez odzewu. Z zadanych pytań w aktualnym ogłoszeniu widać, że auto jest na użytek prywatny, a opiszecie docelowe zasady użytkowania? Z kasą widzę jest gorzej, bo nie ma żadnych widełek. Spytam wiec wprost. Czy podstawa to minimalna krajowa a reszta to prowizja? Jest tak? mimo wszystko czy łatwo jest ja wyrobić? Jakie są targety?

Mgh1980

Witam Na jakie wynagrodzenie moze liczyć przedstawiciel handlowy (podstawa i premia?)Czy samochod jest takze do uzytku prywatnego? Z góry dziękuję za odp

obserwator

czytając opinie zauważyłem szereg oskarżeń personalnych i puplicznych. są to czyny podlegające paragrafom kodeksu karnego takie sprawy są proste i łatwe do wyjaśnienia, wystarczy zgłosić podejrzenie popełnienia przestępstwa i wtedy IP oskarżającego musi zostać ujawnione. Wystarczy zgłosić to odpowiednim prawnikom

@obserwator

Mało realne, imiona i nazwiska nie padają by móc wnieść sprawę karną, poza tym mała szkodliwość czynu i umarzają, były już podejmowane działania bez rezultatu. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie , wyrażać opinię - nawet incognito przez gowork ale z poszanowaniem drugiego człowieka.

Pani M

Brak słów

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Mosso Sp.j.?

W sumie

Zależy w czym masz doświadczenie????

Luidzi

Bardzo dobry pracodawca ale zawsze znajdzie się jakiś maruder. Może obecna trudna sytuacja i obawy każdej firmy zmienią podejście do pracy wielu osób.

Siwy
@Luidzi

(usunięte przez administratora)dyr.operacyjny pan Edward to doceci i da ci premie kwartalna.powodzenia myslenie z czasow prl.ogolnie brak poszanowania pracownika.mobing w tej firmie to normalka dla dyr.operacyjnego.

@Siwy

Zupełnie nie zgadzam się z tą opinią. Dyrektor operacyjny jest otwarty na rozmowę z każdym, ale taka prawda - leni nie chwali, a że są i tacy jak w każdej firmie to i takie opinie są pisane. Żadnego mobingu nie zauważyłem i nie słyszałem o nim od innych, a już trochę tu pracuję.

@Siwy

W pełni się zgadzam z tą opinią.

@pracownik

Otwarty jest na rozmowę ale do siebie ciągnie.........

@Siwy

Pan E. lubi mieć donosicieli wokół siebie oraz osoby mało bystre, bo wtedy rozwija skrzydła. Brak kompetencji oraz podstawowej wiedzy jest dla tego zakładu atutem. To mocna strona zakładu. Tzw. konik.

@Bez

wymień osoby mało bystre

To już wiadomo dlaczego tak często znika w delegacje, to zakład - seksu i biznesu.

Jak się pracuje z ludźmi z Mosso Sp.j.?

Head

A o kogo pytasz

Ludzie - pracownicy Mosso to jedna wielka klika. Ludzie z produkcji żądzą i kablują do jednego guru jakim jest Dyr.Operacyjny. Doświadczenie, szkolenia brak bo po co lepiej zarządza się ludźmi nie wyszkolonymi. Jedni kablują kolejnych i tak na okrągło bo tak sobie życzy Pan E. Wszyscy - donoszą na wszystkich tak już tam jest - i najgorsze że nikt z tym nic nie robi - żenada. Szkoda bo firma z pewnymi możliwościami rozwojowymi - jednak w obecnej sytuacji i przy takim sposobie zarządzania z pewnością nie będzie się mogła rozwinąć.

siwy
@pracownik

Pan E z Pania I położą tą firmę szkoda ze zarząd jest ślepo wpatrzony w ta 2 i wierzy we wszystko nie podejmując działania spore pieniądze wyprowadzili z firmy.Poprzedni Szef by na to nie pozwolił.

RP

Ta firma to jeden wielki (usunięte przez administratora) Ogólny bałagan i brak poszanowania dla pracownika. Najgorzej jest na magazynie. Za poprzedniego właściciela było dużo lepiej!!!

Zgadza sie
@RP

nie tylko magazyn , produkcja również pozostawia wiele do życzenia. Łatanie dziur, tym co już nie powinno.

PiKi

Buraczki terte kwaśne niemiłosiernie. Nie kupujcie!

Dominika
@PiKi

Może akurat ten produkt taki powinien być i dobrze świadczy to o firmie bo duża kwaśność może znaczyć, że nie ma dodatku zbyt dużej ilości cukru. Jak myślisz? Może warto spojrzeć pod tym kątem?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Mosso Sp.j.?

A na jakie stanowskio?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Mosso Sp.j.?

Witam Żeby zostać członkiem teamu Mosso Sp.j musisz tylko donosić odpowiednim osobom. Po za tym nic więcej nie musisz robić - w tej firmie, wszyscy donoszą na siebie, taka firma oraz zarządzanie przez dyr. operacyjnego. Słucha tylko donosicieli i myśli że wie wszystko, a tak naprawdę nie wie lub udaje że nie wie.

Zgadzam się opinia trafna w 100% - widać po wpisie że pracowałeś w MossoKewpie. Tak wygląda tam praca dokładnie jak opisałeś. pozdrawiam

Widzę, że nie wszyscy są na bieżąco. Mosso Sp. J. nie istnieje od 2017 roku

Podpierając kolegów

Cześć! Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku PH w MT, jakie samochody, ilość wizyt, zarobki na start.

zuzia

Czy ktoś może więcej napisać o warunkach pracy w firmie...jaka płaca...jakie auto i czy jest do dyspozycji w weekendy? jakie targety itd? Pozdrawiam i proszę o szczere odpowiedzi

H
@zuzia

..............tak jasna sprawa weekendy , święta , nawet jeśli chcesz jechać autem firmowym do Hiszpanii to nie ma problemu trzeb atylko zbierać faktury po drodze za paliwo i hotele ...bez problemu oddadzą Ci po powrocie

Szymon
@H

Wyczuwam sarkazm w Twojej wypowiedzi. Wiele firm oferując samochód służbowy zgadza się także na użytkowanie go w weekendy do celów prywatnych. To wewnętrzne ustalenia między pracownikiem i pracodawcą. A jakie podejście ma do tego firma Mosso? Aktualnie poszukiwani są pracownicy produkcyjni i magazynierzy. Napisz proszę coś więcej o zatrudnieniu na tych stanowiskach.

Tadek
@Szymon

Magazynier musi mieć uprawnienia na wózki widłowe, czy firma wysyła na kurs?

Aldi
@Szymon

Dalej rekrutują pracowników na magazyn?

Dominika
@Aldi

Świetnie, że akurat teraz zainteresowałeś się podjęciem pracy w Mosso jako magazynier, ponieważ firma ta rekrutuje właśnie (między innymi na to stanowisko). Od kandydatów wymagają: uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi; uczciwości i motywacji do pracy; rzetelności i zaangażowania; gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym oraz książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych. Szczegółowe informacje znajdziesz na ich stronie: https://mosso.pl/oferty-pracy/ Posiadasz zatem odpowiednie kwalifikacje do tego, by ubiegać się o tę pracę?

P
@zuzia

Auta to aktualnie skody Fabia w wersji podstawowej. Owszem można jeździć prywatnie, lecz na koniec miesiąca dostajesz liczbę km ktore zostały zrobione prywatnie, przeliczasz to wgl schematu na litry i musisz to zatankować i przesłać do biura paragon. Jeśli chodzi o wyjazdy za graniczne to raczej niemożliwe. Targety - to zależy od terenu na jakim pracujesz, na jednym da się zrobić, na drugim nie. Płaca- to już raczej sprawa indywidualna dla każdego inna wartość jest okey.

Babcia grz

Wspaniały majonez, szkoda tylko że od dłuższego czasu nie można kupić niskotluszczowego (light) Moje sugestie dla Mosso Sp.j.: Zwiększyć produkcję majonezu light

Szymon
@Babcia grz

Może warto taką uwagę zgłosić bezpośrednio firmie Mosso bądź któremuś z przedstawicieli handlowych, którzy reprezentują tę firmę? Od dawna kupujesz produkty, które dostarcza ta firma? Jeżeli tak jest w rzeczywistości, to napisz proszę, czy jesteś ze wszystkich tak samo zadowolona? Opinie klientów są również ważne, ponieważ pomagają budować wizerunek firmy na rynku.

Chętny

Witam kolegów pH. Czy warto aplikować na stanowisko pH? Jak atmosfera w regionie mazowsza? Targety realne czy kosmos? Czy jest wsparcie na dodatkowe akcje, wymiany itd? Jak wyglądają warunki finansowe, czy można z premia zarobić około 5 tys do ręki? Są jakieś konkursy?

Weronika
@Chętny

Na swojej stronie pracodawca pisze, że oferuje: - Umowę o pracę; - Atrakcyjne wynagrodzenie; - Pakiet medyczny po okresie próbnym; - Inne benefity socjalne; - Możliwość awansu na wyższe stanowisko; - Miłą atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu. Może ktoś z pracowników mógłby potwierdzić te informacje i podać więcej szczegółów odnośnie pracy w Mosso?

Weronika

@gol, obecnie prowadzony jest nabór na stanowiska: - Pracownik Produkcyjny - Laborant - Księgowa / Księgowy - Pracownik recepcji. Czy interesuje Cię praca na którymś z tych stanowisk?

gol

Widziałem że firma szuka PH. Jakie są aktualnie warunki?

Zostaw merytoryczną opinię o Mosso Sp.j. - Puchały

• Jak się pracuje w Mosso Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Mosso Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mosso Sp.j.?

Mosso Sp.j.