Opinie o Biostar P.P.H.U. Witold Krusz w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Biostar P.P.H.U. Witold Krusz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Biostar P.P.H.U. Witold Krusz o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biostar P.P.H.U. Witold Krusz w Łódź

Justyna Wojcieszek Nowy wpis

Pracowałam w firmie Pana Krusza ponad rok jako pracownik biurowy. Mam bardzo dobre zdanie na temat właściciela i pracowników. Ludzie fajni, kulturalni, pomocni. Jest dobra atmosfera. Szef bardzo życzliwy, Pomógł mi nawet w trudnej sytuacji życiowej. Brakuje mi tej firmy i ludzi, ale niestety nie przedłużyliśmy umowy, czego po czasie bardzo żałuję. Zdecydowanie polecam tego pracodawcę.

Krystyna Nowy wpis

@Remik, Twoja opinia jest dość ogólna - czy mógłbyś napisać coś więcej o pracy w Biostar P.P.H.U. Witold Krusz? Wszelkie szczegóły z pewnością będą bardziej przydatne dla osób chcących podjąć pracę w tej firmie. @Szerszen, co masz dokładnie na myśli? Możesz napisać, jak przebiegała Twoja rozmowa rekrutacyjna?

Szerszen Nowy wpis

Żadnych rewelacji i mydlenie oczu na rozmowie o pracę.

Krystyna

Podzielcie się opiniami o Biostar. Może ktoś napisze coś na temat aktualnej sytuacji firmy oraz czy prowadzi rekrutacje? Jeśli tak to przydatne będą informacje na jakie stanowiska obecnie prowadzona jest rekrutacja. W jaki sposób przebiega rozmowa rekrutacyjna oraz jakie kwalifikacje i umiejętności trzeba posiadać? Również napisanie jaka się pracuje w Biostar oraz jaka jest atmosfera i możliwości rozwoju zawodowego będzie przydatne dla osób, które chcą wysłać swoje CV.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Biostar P.P.H.U. Witold Krusz - Łódź

• Jak się pracuje w Biostar P.P.H.U. Witold Krusz?

Zobacz opinie na temat firmy Biostar P.P.H.U. Witold Krusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Biostar P.P.H.U. Witold Krusz