Opinie o Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o. w Tarnów Opolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - sprzedaż gipsów, tynków i gładzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o. w Tarnów Opolski

Robota w sabinowie spoko wystarczy donosić pani do biura na innych pracowników i samemu można palić jana i nic nie robić i fałszować wyniki próbek. Mnie się podoba bo jestem kryty i nic nie robię a co rok dostaję podwyżkę. Jak komuś praca w sabinowie nie pasuje to pewnie nie chce z biurem współpracować i dlatego tak jest a wystarczy ludzi obserwować i im wszystko mówić. (usunięte przez administratora)

Co to w górażdżu się dzieje?

W Górażdżach właśnie nic się nie dzieje chyba będą zamykać oddział bo nic już tu się nie dzieje sprzedaż całkowicie padła nic i nikt już nie przyjeżdża po wapno i kamień kadra zarządzająca to jakaś żenada nic nie umieją załatwić wszyscy klienci uciekają i to tyle w temacie

Nie żadne głupoty pracuje już ładnych parę lat to widzę co się dzieje i nie obrażaj mnie że jestem pijany!!!!!! Następnym razem to się zastanów co i do kogo piszesz bo chyba cię nikt kultury nie nauczył

Miodzia

Brak wiedzy o konkurencji

Witam sama praca w lhoist jest ok nikt nikogo tu nie goni i wszystko jest na spokojnie bez ciśnienia ale jeżeli chodzi o zarobki to jest słabo pare lat temu to zarobki było nawet przyzwoite ale od paru lat stoimy w miejscu wręcz się cofamy

Dariusz

Czyli nie ma żadnych podwyżek? Powiesz jaka jest teraz stawka, bo może będzie mi odpowiadać. Można dorobić sobie nadgodzinami? Zastanawiam się czy jest taka opcja?

@Dariusz

Nie ma opcji żeby sobie dorobić

@Dariusz

Są podwyżki co roku ale one są bardzo znikome

Krzysiek

Tak jak mówisz nie ma ciśnienia nacisku jest czas na to i owo. Dla tego też takie wynagrodzenie choć na ruchu ciągłym można w niektórych firmach lepiej zarobić ale wiadomo praca pracy nie jest równa ciesz się tym co masz za taką robotę jaką wykonujesz. Duże pieniądze też biorą pod firmy ale muszą się też wykazać pracą możesz przejść do jednej z nich coś za coś. Choć i tak naj lepiej ma jedna firma która niby coś robi a każdy wie o co chodzi i siedzi cicho pewnie wiesz o jaką chodzi. Jednak karty rozdaje ktoś z wyszego szczebla i godzi się na to więc jest ok. Może spróbuj w tej firmie pracy też będziesz miał dobrze.

@Krzysiek

Witam Cię ja wiem o jaką Ci pracę chodzi ale mi się już nie chce tak ciężko pracować w lhoist jest cisza spokój ja już mam swoje lata i mi to pasuje

Krzysiek

Jaka praca taka płaca masz czas na to i owo i jeszcze nażeka. Może zmień jak ci tak źle? Może powisz jak ciężko pracujesz? Wsyd aby nażekać na lhoist

Krzysiek

Opowiec jak ciężko pracujesz? I masz czas na to i owo. Wsyd aby żądac więcej od lhoist za to co robisz. Ciesz się że masz tą prace i ktoś na to pozwala.

master
@Dariusz

Nie ma, tylko stawka którą dostaniesz i nic więcej.

Znikome to znaczy ile one wynoszą? 200 zł czy mniej?

@Krzysiek

Czy ja piszę o tym że jest mi źle i narzekam!!!! Weź się ogarni bo piszesz głupoty

Krzysztof

Co niektóre opinie znikają prawda boli i w oczy kole. Ktoś pozwalał na zbyt wiele. Może coś się wkoncu zmieni i żadne układy znajomości nie pomogą.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Mechanik

Po co szukać specjalisty technicznego jak już jest wśród załogi. Polecam głównego mechanika z wieloletnim doświadczeniem który prowadzi warsztat mechaniczny na terenie górażdży. Posiada zmysł techniczny szybko rozwiązuje każdy problem awarii doskonale wytłumaczy krok po kroku jak zacząć naprawe aby poszła sprawnie. Posiada ogromną wiedze z budowy maszyn i urządzeń technicznych, dobry koordynator każdej awarii. Po co szukać innych specjalistów? Cudze chwalicie swego nie znacie.

@Mechanik

Masz racje nie doceniają swoich pracowników których sami zatrudnili na stanowiska. Mają dobraną kadre która potrafi się wykazać. Mimo to szukają jak by nie wierzyli w kompetęcje swoich to daje do myślenia dla czego tak jest?

Małgorzata

w ogole nie wiedza ze istnieje cos takiego jak wewnetrzna rekrutacja ? skoro piszecie ze ktos z firmy sie nadaje moze warto im o tym wspomniec ?

Elektryk

Miernictwo co to jest? Był ktoś przedtem na takim stanowisku? Miernictwo pracy czy jak

Jacek

Jak postępy prac firmy budowlanej w górażdżu?

@Jacek

Co się tak usrałeś tej firmy budowlanej jaki ty masz widzę z tym problem?????

Jacek

Pracownik zajmni się swoją robotą bo zle nie masz, może podwyszki albo co? Zle ci ? Dużo przeszło osób przez tą firme budowlaną którzy coś robili, pozbywać się i mobingować pracowników nie te czasy. Może masz jakieś usługi z tej firmy? A kto płaci za to ty z kieszeni? Tak samo mógł każdy z nich pracować a nie wykańczać pokoleji. Moja rada pracuj i tym się zajmi bo za dużo fachowców w lhoist zbędnych.

@Jacek

Jakie usługi człowieku o czym ty piszesz!!!!!! To raczej tobie chyba firma budowlana nie zrobiła usługi ja mam to gdzieś kto komu robi usługi nie interesuje mnie to a ty ciągle o tym piszesz

@Jacek

Co Cię to obchodzi czy ktoś jest zbędny nic ci do tego weź się do roboty chłopie

Ewelina
@88

Zamiast się kłócić to może odpowiedzielibyście na pytanie w końcu? Widzę że to chyba jakiś śliski temat dla was.

Hierarchia

Czy lhoist wie za jakie usługi płaci? Czy można ukrywać straty koszty które lhoist ponosiło przez lata nie weryfikójąc prac? Może gdy by każdy który ukrywa miał płacić z własnej kieszeni było by inaczej puki co lhoist sponsoruje. Może dyplom jakiś będzie za zasługi? Firma ma na tyle dobraną kadre z którą sama sobie poradzi w awariach sprzątaniu po za tym nie którym ciężko było wypełniać swoje obowiązki i dla tego się zwolnili z Tarnowa Op.

@Hierarchia

Może jakieś roszady by pomogły na stanowiskach? Obok w firmie co jakiś czas zmiany i dobrze nie ma układów i strat dla firmy. Każdy wypełnia należycie swoje obowiązki bez problemu. Jesteśmy aby pracować a nie brać nie małe wypłaty za nic, bo kto mi coś zrobi.

Hierarchia

Od roku Lhoist Górażdże dużo się zmieniło na plus. Zaczeło się coś dziać z wyglądem estetyką zakładu. Światowa firma z pozycjami na rynkach wymaga. Szkoda że tyle lat czekało się na takie zmiany i nikomu nic nie przeszkadzało. Może wina polityki w oddziale?

Lhiost poszukuje pracowników na zastępstwo, na jaki okres czasu ? Co gdy zastępstwo się skończy? Warto aplikować ? Nie wiem

Tak robią jeszcze. Dzień zleci godziny podpisane i firma płaci. Nie ma przyjęć na razie.

Tarnów

Była afera maseczkowa w górażdżu, ciekawe jaka teraz będzie?

@Tarnów

Jaka afera maseczkowa bo pracuje i nic na ten temat nie wiem

Ewelina

Powiesz konkretnie co się stało? Ludzie zbuntowali się i nie chcieli nosić maseczek? :D

@Ewelina

Nie było żadnej afery maseczkowej od samego początku nawet jak były naciski od rządu i żeby nosić maski to w lhoist każdy z pracowników miał to gdzieś i nie nosił masek to o jaką wy afere pytacie weźcie się do roboty a nie głupoty piszecie to tyle w temacie

U Ruchu

Czemu firma nam zabiera wiecznie ubieganie się o swoje? Dla czego lhiost nie rozlicza z prac innych? A oszczędza na swoich?

Lhoist

Co robi takiego firma budowlana sprzątają raz na jakiś czas? Kto ich kryje cały czas? Jednych statystów już nie ma.

M

Ta firma budowlana każdemu coś daje robi dla tego ma swoich zwolenników. Tylko że nam firma zabiera z naszych pieniędzy, ci co coś potrzebują to siedzą cicho ja nie korzystam z tego jak większość. Za nas się lhoist zabiera o sprzątanie i byle co. A oni?

Podobno w górażdżu ktoś za dużo widział i wiedział teraz to dopiero będzie cyrk, sam kiedyś tam pracowałem dziwie się że lhoist nadal płaci tej firmie

Ruch

Czy są przyjęcia do firmy budowlanej na terenie górażdży? Podobno zwolniło się miejsce?

Witam. A ma ktoś informacje na temat zakładu w Wojcieszowie ?

elektryk

pracownik 2016-03-11 09:19 Odnośnie wypłat się zgadza się . Wszystko zależy od stanowiska i przełożonego . Utrzymanie ruchu rodem z prl , licho ze częściami na magazynie , narzędzia w większości ręczne (prośba o zakup klucza udarowego akumulatorowego odrzucona ), wyeksploatowane pojazdy na dziale utrzymania ruchu - zepsuje się , stoi 2 tyg i może dopiero zostanie doholowywany do mechanika a ty chodzisz pieszo jeśli się nie będziesz upominać . Pracuję jako elektryk wiec dokładnie znam cały zakład w Tarnowie , inwestycje są przeprowadzane nie dbale , co powoduję duże problemy w eksploatacji i naprawach , remonty wykonywane połowicznie, brak przeglądów urządzeń co generuje poważne awarie . Brak polityki kadrowej - stoisz w miejscu , jeśli już dostaniesz się na szkolenie podpisujesz umowy lojalnościowe . Rotacja ludzi - głownie młodych. Odnośnie BHP - kask lekarstwem na wszystko wedle kierownictwa , ogólnie fikcja . Najpierw produkcja a gdzieś na końcu wygoda i bezpieczeństwo - brak obuwia zimowego , instrukcji bezpiecznej wymiany urządzeń i rokowań aby było lepiej póki nie zmieni się kierownictwo .

Przyszły elektryk
@elektryk

A ma ktoś informacje na temat zakładu w Wojcieszowie ? Mam propozycję pracy dla elektryka

Jaka jest kultura pracy w Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o.?

O jaką Ci kulturę chodzi????

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o. - Tarnów Opolski

• Jak się pracuje w Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o.