Opinie o Gawex-Media w Szczecinek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Gawex-Media. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gawex-Media na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gawex-Media w Szczecinek

Zdzislaw

Proszę poinformować co jest z sygnałem od dwóch dni niema sygnału za co płacę za towar którego nie mamy to jest kpina z klienta

gawex dno

Jeśli firma mimo skarg ma wywalone na swoich abonentów to oznacza że ma poparcie z góry i czuje się bezkarna więc ściągniemy tu typową telewizję by zainteresowała się tym,bo dalej nie dawajmy się okradać!!!

gawex dno

Witam i apeluje do wszystkich ludzi którzy mają tv i net z firmy gawex.Róbcie skriny i dokumentujcie to w jaki sposób gawex robi w konia ludzi ktorzy płacą za coś czego przez miesiąc nie osiągają ,założymy wszyscy sprawę sądową przeciwko tej firmie bo to skandal ,że okrada ludzi w legalny sposób !!!

Nenon

NIE POLECAM awarie min. co tydzień wolny internet

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gawex-Media. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Iza

Dramat! (usunięte przez administratora)jakich malo!

Anonimowy

Najgorsza szmira jeśli chodzi o usługi internetowe!!! Brak dostępu do internetu średnio raz na dzień albo dwa.To nie do pomyślenia żeby człowiek płacił za coś z czym codzień praktycznie jest problem!!! Jesteście nie kompetentni jeśli chodzi o wasze „usługi” Koniec!dosyć!!! Jutro zrywam umowę z Wami!!! Jest wielu innych dostawców usług internetowych/tv którzy normalnie wywiązują się z umowy. SZCZERZE TO NIE POLECAM USŁUG FIRMY GAWEX!!!

@Anonimowy

Na forum dzielimy się informacjami dotyczącymi zatrudnienia w GAWEXie. Opinie o usługach mogą kreować pewien obraz firmy, jednak nie są one głównym przedmiotem dyskusji na forum. Jeżeli masz zastrzeżenia dotyczące usług, a według Ciebie ich jakość nie jest zgodna z umową, może warto złożyć reklamację bezpośrednio do firmy. Myślałeś o podjęciu takich kroków?

Dostawca ma ciągłe problemy i usterki, pani z obsługi klienta nie ma pojęcia o czym mówi na szczęście niedługo kończy mi się umowa Moje sugestie dla Gawex-Media: Zła

szczecinek

nie stabilne łącze częste problemy drogo i

@szczecinek

Jeśli usługa nie spełnia Twoich oczekiwań, czy poinformowałeś o tym dostawcę? Tylko wtedy istnieje możliwość rekompensaty lub wynegocjowania korzystniejszej ceny. Pamiętaj, by odpowiednio uargumentować swoje wpisy. Krótkie i negatywne opinie często są postrzegane jako wpisy konkurencji.

nie zadowolony klient

1.Bardzo drogo za pakiety po kablu za 150 Mb/s 99zł vectra ma to samo za 50zł . 2.Brak jest szybszych pakietów 300 Mb/s 600 Mb/s 1 Gb/s 3. internet zamula i spada prędkości z obiecanych 60 Mb/s jest nie cała połowa około32 Mb/s dopiero wieczorem po 23 internet działa te 60 Mb/s

@nie zadowolony klient

Serwis GoWork.pl nie jest miejscem, w którym porównujemy jakość usług różnych firm. Jest wiele stron, dzięki którym możesz się tego dowiedzieć, jednak tutaj dzielimy się informacjami na temat pracy w Gawex-Media. Unikaj zatem proszę publikowania nazw innych przedsiębiorstw, ponieważ użytkownicy odbierają takie komentarze jako wpisy konkurencyjnych firm.

Patyk

Szczerze odradzam jakiekolwiek usługi od tego dostawcy, moim największym błędem było wybranie operatora jako dostawcy internetu i telewizji w moim domu. Pakiet telewizyjny strasznie ubogi w porównaniu do konkurencji, internet to jakaś porażka, net co chwile zrywa, kilka razy w tygodniu mają jakieś problemy techniczne przez co co pół godziny odcina całkowicie neta i telewizje. Dodają do oferty router z wifi za darmo, nosz kur** takiego badziewia jak ten router dawno nie widziałem, na pierwszy rzut oka widać że sprzęt jest z drugiej ręki czyli używany szrot po naprawach, wifi gubi co chwile sygnał i nie jest to wina karty sieciowej bo specjalnie sprawdzałem to na dwóch laptopach i czterech telefonach i w w każdym to samo. Podsumowując SZCZERZE ODRADZAM i nie polecam, niecierpliwie czekam do końca umowy i nie chcę miec już nigdy do czynienia z tym pseudo dostawcą.

@Patyk

Czy wyjaśniałeś swoje zastrzeżenia co do usługi już w trakcie jej trwania? Jeśli miałeś uwagi co do stanu routera czy zgłosiłeś je od razu dostarczycielowi? Na forum nikt nie będzie w stanie Ci pomóc jeśli te kwestie nie były wyjaśniane bezpośrednio w firmie. Być może warto byś zapoznał się z prawami konsumenta?

PlujeNaGaveks

Ten internet to jakaś paranoja. Serio, jakbym mógł to dałbym 0.00000000000000001 gwiazdki. Codziennie ping skaczący do 600 zupełnie bez powodu. Nie da sie nic zrobić, generalnie porażka.

Adrian

@pp, to imponujący staż pracy. Z pewnością możesz nam wiele przekazać odnośnie różnych aspektów pracy. Czy po takim czasie aby na pewno nie da się powiedzieć na temat firmy nic chociażby neutralnego? Mógłbyś podzielić się z nami informacjami na temat zmian jakie zaszły w firmie w ciągu tych kilkunastu lat? Twoje obserwacje będą dużą pomocą dla użytkowników forum.

darek

Porażka. Ciągle kwadraciki na ekranie,albo się dekoder resetuje gdy właśnie oglądam film. Jeszcze niestety rok mi został do końca umowy i niech wypieprzają.

pp
@darek

Jeszcze tylko 30 dni i uwalniam się po 17 latach - cud że tak długo dawałem się oszukiwać pozdrawiam

Adrian

Widzę że ostatnie wypowiedzi dotyczyły firmy Gawex-Media z pozycji klienta. Forum gowork.pl służy głównie do oceniania pracodawców, tak więc zachęcam wszystkich byłych i obecnych pracowników do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi pracy w firmie Gawex-Media. Możecie opisać swoje wrażenia dotyczące atmosfery, rozmowy rekrutacyjnej, warunków płacowych. Każda szczera opinia ma ogromne znaczenie dla ludzi odwiedzających forum.

Niezadowolony abonent

Gawex-Media jest to firma która całkowicie lekceważy swoich abonentów,wiedzą jak tylko brać pieniądze a ty abonencie płacz i płać i zjadaj nerwy,bo ciągłe usterki jak nie w tv to w internecie.Gdyby człowiek był uzależniony pracą zawodową od internetu przesyłanego przez Gawex-Media to w życiu nie zarobiłby na chleb.Skandal,że pomimo tak dużej ilości ludzi nie zadowolonych firma Gawex ma za nic opinie i nic nie zmienia w swojej działalności udając,że ma klapki na oczach.

Zbigniew

Totalna porazka,bylem abonentem wiele lat .Mialem telewizje cyfrowa i internet.W telewizji wieczorami same pixele i musialem czesto ogladac telewizje naziemna.Internet czesto sie zawieszal,lub wcale nie bylo.Kiedy reklamowalem w dniu przyjazdu ekipy wszystko dzialalo pozniej znow to samo.Teraz korzystam z modemu z karta i jestem zadowolony.Nigdy juz nie zwiaze sie umowa z zadnym operatorem.Po podpisaniu umowy maja abonenta w d...e.

Adrian

Do tej pory w wątku wypowiadali się głównie klienci tej firmy. Opinie były negatywne. Co na temat warunków pracy w Gawex-Media sądzą jej pracownicy? Na jakich stanowiska można aplikować do firmy? Czy należy posiadać wykształcenie techniczne? To praca biurowa czy w terenie? Każdego dnia osoby poszukujące pracy, odwiedzają forum GoWork.pl, by zdobyć informacje o przyszłym pracodawcy.

Agnieszka

Totalna porażka . Nie polecam. Na swoje nieszczęście jestem abonentem Gawexu od 2,5 miesiąca,płacę ponad 70,- miesięcznie i nie było dnia żebym nie miała problemów z internetem. Zaznaczam, że używam internetu typowo do spraw biurowych, nie mówiąc już o oglądaniu filmów, czy graniu. Żałuję że podpisałam umowę z tą firmą. Jednym słowem dramat.

Zostaw merytoryczną opinię o Gawex-Media - Szczecinek

• Jak się pracuje w Gawex-Media?

Zobacz opinie na temat firmy Gawex-Media tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gawex-Media?

Gawex-Media