Opinie o Auto Wimar Centrum Sp. z o.o. w Opacz-Kolonia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Auto Wimar Centrum Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auto Wimar Centrum Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Wimar Centrum Sp. z o.o. w Opacz-Kolonia

Mirek

Macie jakiś powód, że od dawna nikt nie zamieścił opinii o pracy?

belmondo

o jejku i jak tam u was? z jednej strony chciałbym aplikować na dealerke, ale nie wiem czy jak nie pracowałem w sprzedaży floty ale w innej branży to czy wogole ktos sie do mnie odezwie? Lubie sprzedaż B2B i (usunięte przez administratora) nawiazuje relacje oko w oko, zwłaszcza z kobietami z haerów.

Zainteresowany Pracą

Jakie są realne zarobki mechaników z "premią" chodzi mi o średnią roczną ???? (netto)

Tomasz
@Zainteresowany Pracą

Rozważasz aplikowanie do pracy w firmie Auto Wimar Centrum na stanowisko mechanika? Wiesz może, czy firma obecnie poszukuje nowych pracowników na to stanowisko? Zastanawia mnie również, dlaczego akurat praca w tej firmie Cię zainteresowała? Proszę o informację na ten temat.

Zofia

@Marrio, fajnie, że podzieliłeś się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie Auto Wimar Centrum. Czy, aby móc dostać się do pracy w tej firmie trzeba posiadać specjalne umiejętności i wiedzę z zakresu mechaniki? Czy wystarczy sam zapał i chęci do pracy?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Auto Wimar Centrum Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Asystent(ka) działu serwisu
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. jakości
Yango Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat B
Gobarto S.A.
Zofia

@madlen, dziękuję za Twój wpis w wątku opinii o pracy w firmie Auto Wimar Centrum. Czy możesz napisać coś więcej o zmianach o których wspomniałeś w swoim komentarzu? Jak ocenisz obecną atmosferę panującą w tym miejscu pracy? Czy kadra pracownicza jest ze sobą zgrana i można liczyć na pomoc bardziej doświadczonych pracowników? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

madlen
@Zofia

Zdecydowanie uważam , ze atmosfera jest fajna. Pracuje dużo bardzo młodych ludzi z zapałem i energią. Kadra jest zgrana i tworzy przyjacielskie relacje. Uczymy się siebie i wzajemnej współpracy. Napewno trochę to potrwa ale idziemy w dobra stronę:)

Marrio
@madlen

Atmosfera może i jest fajna, ale jak dochodzi koniec miesiąca to z takiej fajnej staje się wyjątkowo nieprzyjemna głownie z tego powodu, że zarobki tam są poniżej oczekiwań. Od pracowników oczekuje się "złotych gór" i nie wiadomo czego jeszcze, a dostaje się ochłapy 30 stego. Patrząc od wewnątrz przez serwis przewinęło się kilku bardzo dobrych, miłych, chętnych do pomocy mechaników i wszyscy odeszli z tego samego powodu. Jak dla mnie to powód nie tyle do zmartwień co do przemyśleń względem wynagrodzenia miesięcznego. Mechanicy prześcigają się w przerobie co budzi wzajemną rywalizacje (dobre wyniki dla firmy, niezbyt dla wzajemnych relacji miedzy pracownikami) Od myjni też oczekuje się zdecydowanie za dużo patrząc na ilosc pracy którą chłopaki muszą przerobic danego dnia... Przenieśli ostatnio młodego chłopaka, który niezle dawał sobie rade na mechanikę zeby ograniczyc koszta zatrudnili na jego miejsce dwóch Ukraińców. Jednym słowem mogę swierdzic, ze czas spędzony w Wimarze mogę uznac za zdobyte doświadczenie i czas zeby zrobic to co inni i zaczac szukac nowej pracy.

Zofia

@Bartek, a czy takie młode osoby, które decydują się na pracę w firmie Auto Wimar Centrum angażując się w pracę i rzetelnie wykonując swoje obowiązki mogą z czasem liczyć na awans w strukturach pracowniczych? Pracodawca oferuje jasną i przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego swoim zatrudnionym pracownikom? Przedstaw, proszę, jak wygląda ten aspekt pracy.

Zofia

@Bartek, zakładając, że osoba młoda bez doświadczenia chciałaby starać się o pracę w firmie Auto Wimar Centrum to jakimi cechami powinna się cechować? Osoby, które stawiają na rozwój osobisty mają szansę na odpowiedni rozwój za pośrednictwem tej firmy? Pracodawca dba o ten aspekt i organizuje szkolenia, które podnoszą kwalifikacje pracowników? Przedstaw, proszę, jak ocenisz ten aspekt pracy.

@Zofia

Nie ma szkoleń, jedynie z BHP... Nie ma co liczyć na rozwój osobisty. To praca idealna dla początkujących osób które chcą mieć coś w swoim cv, nic więcej niestety.

Zofia

@Bartek, posiadasz inne informacje na ten temat? Jak wygląda kwestia integracji w firmie Auto Wimar Centrum z Twojego punktu widzenia? Odnieś się, proszę, do komentarza użytkownika @anonymous w sposób bardziej szczegółowy.

@Zofia

Integracja jest taka, że jak pracownicy sami nie zdecydują się na zorganizowanie spotkania po pracy to żadnej integracji nie ma. Ludzie z wyższych stanowisk organizują integrację z wybranymi pracownikami, czy też działami. Co jeszcze? Dokładnie pracy z innych działów. Chcesz premie za to? Proszę bardzo! Będzie premia ale warto się o nią zapytać, ile wynosi. Inaczej po wynagrodzeniu zobaczysz, że dodano Tobie 50zł, bądź 100zł super premii. Niektórzy stresują się pracą, to widać. Co ma złe skutki, bo współpracownicy patrzą innym na ręce. Nie którzy donoszą kompletne bzdury nie mające wpływu na Twoją pracę. Warto dodać, że lubią jeszcze przy tym ubarwić zmyśloną historię i dywanik gotowy. Teraz trać czasu aby się tłumaczyć z rzeczy których nie zrobiłeś. A i oczywiście niczego tym nie zyskują, bo pensja jest tak samo niska, ale w oczach dyrektora są już godni zaufania. Dlatego takich ludzi się nie zwalnia. Dodatkowo jest dużo ludzi którzy narzekają na pracę, na słabe zarobki i ilość pracy ale nie mają odwagi się zwolnić i siedzą tam latami. Co mądrzejsi, uciekają szybko. Lata mijają, pensa taka sama. Znowu na wigili pracowniczej usłyszymy, że była super sprzedaż itp.. ale jak upomnisz się o podwyżkę to usłyszysz "może za jakiś czas". Na początek warto tutaj się załapać. Jednak tylko się nie zasiedzieć.

Zofia

@arx, znasz sytuację, którą opisuje użytkownik @lubieskode? Jeśli masz jakąś wiedzę na ten temat to opisz, proszę, jak wyglądała ta sytuacja, która działa się na terenie firmy Auto Wimar Centrum.

Zofia

@madlen, dziękuję za odpowiedź i wyrażenie opinii na temat atmosfery panującej w firmie Auto Wimar Centrum. Możesz dodać w tej kwestii informację odnośnie tego, czy pracodawca organizuje dla pracowników wspólne wyjścia integracyjne? A może pracownicy sami chętnie raz na jakiś czas umawiają się po pracy na wspólne wyjścia, które podnoszą zaufanie w grupie? W dzisiejszych czasach na rynku pracy coraz więcej firm stosuje takie praktyki, aby polepszać atmosferę pomiędzy pracownikami oraz zwiększyć zadowolenie i wydajność pracy tychże osób.

@Zofia

Firma regularnie organizuje spotkania integracyjne dla pracowników . Pracownicy sami wybierają miejsce i formę integracji. To bardzo fajna inicjatywa. Raz w roku organizowany jest tez wyścig kolarski , mamy swój team :)

@anonymous

Śmiech na sali. Raz do roku? Chyba mówimy tutaj o wigili pracowniczej która trwa godzinę i jest w siedzibie firmy.

Zofia

@anonymous, to bardzo ciekawe co napisałeś odnośnie tego wyścigu organizowanego przez firmę Auto Wimar Centrum. Czy wszyscy pracownicy aktywnie biorą udział w tym wyścigu? Pracodawca zapewnia dla zwycięzców jakieś nagrody? Napisz, proszę, coś więcej na temat tego wyścigu kolarskiego.

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Auto Wimar Centrum Sp. z o.o.? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami ciekawostkami?

madlen

Duzo zmian, nowi pracownicy, nowi szefowie zarządzający. Uporządkowane procedury i coraz lepsza atmosfera, dużo młodych ludzi.Ogólnie zmiana na plus .

Jerzy

Jeśli wiecie jak ważna jest umiejętność sprzedaży samochodu to z całą pewnością rozumiecie wymagania firmy!!

nowy

Moze ktos napisze o warunkach finansowych dla sprzedawcy samochodów nowych ? Jak umowa ? Jakie pieniadze itd

Były

Jak zobaczyłem swoja wyplate to myslalem ze zemdleje. Lepiej poszukac sobie innej pracy, ta dobra na poczekanie. Nie warto!

Poszedłem na pięciodniową próbę do pracy na stanowisko doradcy ds. spraw sprzed. samochodów używanych. Dopiero drugiego dnia uświadomiono mnie że po mnie przyjdzie jeszcze jeden człowiek również na pięć dni i wtedy zostanie zrobione porównanie między nami i ew. przyjęcie do pracy. Nikt też nie uświadamiał mnie że te pięć dni które tam spędziłem były bezpłatne. Czuje się oszukany, zostałem wprowadzony w błąd i została zatajona przede mną prawda.

karol

pracownicy powinni docenić to, co Auto Wimar im oferuje. To samo tyczy się drugiej strony, teraz dbać o pracownika trzeba, żeby go łatwo nie stracić. :)

Syf jakich mało. Pierwszą wartością w tej firmie jest donosicielstwo. Nie ważne jak się wykazujesz i co potrafisz. Zarobki nic specjalnego, przeciętna krajowa. Lepiej iść do Tesco i nie psuć sobie nerwów różnymi sytuacjami w firmie. Powyższe opinie chyba pisał ktoś z firmy, bo w ogóle nie są prawdziwe. Na rozmowie kwalifikacyjnej złote góry obiecują ale nie dajcie się zwieść!!! Premie głodowe i tylko szukają pretekstu by ich nie przyznać. Ogólnie bardzo zła atmosfera. Stanowczo odradzam

Polo

Witam,osobiście od kilku lat korzystam z usług tego serwisu.Wszystko ok,jestem zadowolony.Dodam,ze mam kilka samochodów,które u nich serwisuje.Naprawy sprawne,diagnozy zawsze trafne-polecam!

Max

Jeśli jesteś uczciwy i chciałbyś być szanowany jako pracownik to stanowczo odradzam tę firmę. Układy i układziki . Opinia o z-cy kierownika serwisu napisana przez [usunięte przez moderatora] prawidłowa . Brak wiedzy i kompetencji facet nadrabia słowotokiem , bardzo niewiarygodny i nie godny zaufania człowiek .

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Wimar Centrum Sp. z o.o. - Opacz-Kolonia

• Jak się pracuje w Auto Wimar Centrum Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Wimar Centrum Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Auto Wimar Centrum Sp. z o.o.