Opinie o Fameg w Radomsko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fameg. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fameg o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fameg w Radomsko

@monia

Jaka jest atmosfera na lakierni

A zaczynasz tam prace???

Rozważam

@@monia

Słyszałam podobno lepiej jest na pakownie. Podobno dają na początek umowę zlecenie. Nie wiem czy wszystkim,?????

@Pati

Z tego co wiem to tylko na lakierni lakiernie są przyjęcia

@@monia

Rozchodzi mi się o atmosferę jaka panuje między kobietami na lakierni ,bo to że trzeba się narobić to wiem

@@monia

Podobno ta cała majstrowa jest trochę nie za bardzo..... Tak słyszałam. Chociaż nie wiem czy wierzyć plotkom. A wiesz w jakich godzinach się tam pracuje na tej lakierni,????

@Pati

A mówili Ci co będziesz robić na tej lakierni,???

Dwie zmiany od 6-14 I 14-22 ,czyścić krzesła i lakierowac

@Pati

W każdej pracy trafia się osoba na wyższym stanowisku ,która jest nie za bardzo

@@monia

No właśnie wszędzie się znajdzie taka osoba. Najlepiej spróbować i może być ok. Dają Ci umowę zlecenie czy umowę o pracy?????? A na inne działy to nie ma przyjęć wcale???

Moni
@Pati

To tam przyjęcia ! Sami szybkie usterki powinniście rozkminić nie dzwonić o przesunięcie !!!! Aby blokować :) zawsze tak było...

Na ta chwilę już nie

@@monia

Jak chcesz truc się to zapraszam

@xx

Każdy tam pracuje i odradza ,zmiencie pracę jak jest wam tak źle

Wiedzacy
@@monia

Atmosfera na lakierni czy na deseczkowni czy ba montowni czy gdzie kolwiek jednakowa kazdy sobie rzepke skrobie kazdy mysli tylko o sobie a jeszcze jak nowego mlodego praciwnika poderwia to najgorsza robote dadza zeby ich wyreczyc a im aby 8 godzin zlecialo i wyplata 10 na koncie byla i tak dzien za dniem i miesuac za miesiacem

@Wiedzacy

A ,tak to normalka

Pola
@Wiedzacy

Na deseczkowni pracuje się na dwie zmiany,???

Ja już nie bo już nie pracuje

@mika

Zwolnili cię

Ja już nie pracuje byłam mądrą i o zdrowie zadbalam

Nie sama odeszlam

Xx

Czy na pakownie są przyjęcia?

Uklady

Na układy nie ma rady. Znajomości i robisz co chcesz.

Jol

Na deseczkowni pracuje się na dwie zmiany czy jedna?????

Baletnica
@Jol

Na dwie zmiany ale tam kierownik szaleje i ludzi zwalnia

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
MB

Idę, też, a jak będzie to trza samej się przekonać A nie z opowieści innych

@mika

Ja też rozważam, czy się przyjmować

Nowa

Zamierzam aplikowac na produkcje . Oglaszaja ze potrzebuja kobiet na produkcjie. Na czym polega ta praca??????

@Nowa

Napiszcie chociaż na czym polega ta praca na produkcji dla kobiet. Podobno praca jest w godzinach 7 do 15. Będę wdzięczna.

Zuza
@Nowa

Praca 6.00-14.00.Akord,trzeba nieźle się narobić, aby coś zarobić, (usunięte przez administratora) na pensjach, atmosfera nie do wytrzymania, jeśli MaSZ silną psychikę to może wytrzymasz_wybór należy do Ciebie, odradzam

Władek
@Nowa

Praca jest od 6.00-14.00 albo od 7.00-15.00 to zalezy jaki dzial. Na rozmowie musisz powiedziec w jakich godzinach bardziej odpowiada ci pracowac. W Radomsku nie tylko na Famegu jest akord.

@Władek

Powiedz mi czy na wszystkich działach jest praca na akord???? Podpowiedź mi na jakim dziale jest praca dla kobiet???? Może wiesz gdzie są przyjęcia. Na czytałam się opinii o atmosferze tam panującej. Wszyscy narzekają i odradzają tam pracować. Nie wiem co zrobic. Zaryzykować czy nie.

Famegglowiec
@Ola

Tylko nie do jakości bo tam już sami niedouczeni specjaliści są żeby w takim dziale pracować to trza mieć choć trochę pojęcia a nie powtarzać i udawać że coś się wie o zgrozo

Najlepiej idź na brykiet

@Ola

Na wszystkich dzialach pracuja kobiety, jest wiecej kobiet niz mezczyzn. Sprobuja przeciez jak Ci nie bedzie odpowiadac praca to zrezygnujesz, lekko nie jest, najgorsza jest atmosfera w zakladzie. A moze spodoba Ci sie?

Bob
@Swoj

Tam się przerabia krzesła na brykiet ?

@Pracownica

Podpowiedz który dział byłby najlepszy. Żeby atmosfera też byla chociaż przyzwoita.

@Ola

Nie znam wszystkich ludzi na Famegu, może pakowania lub montaż, Odradzam W-5 i lakiernia. Spróbuj, do odważnych świat należy..

@Swoj

Na brykiet to idzie się za karę,

@Pracownica

Ta pakownia to robi 6_14?

@Ola

Tak od 6.00-14.00,zdaża się że zostają dłużej jak jest potrzeba, może W_4,W_7.tam raczej do 14tej.

@Pracownica

Zaryzykuj i tak będziesz przyjęta na okres próbny, a potem dopiero umowa.

@Pracownica

A na tym okresie próbnym to pracuje się bez podpisanej umowy,????

@Ola

Co za różnica czy z umową czy bez, i tak długo nie pociągniesz. Tam nie da się pracować. Na brykiecie to chociaż możesz dostac ekwiwalent, paczkę brykietu?

@Nowa

Podobno szukają Prezesa . Czy trzeba mieć jakieś kwalifikacje?

krzaku
@Ola

Na warsztacie mechanicznym nie.

@Władek

Ponoć tam gdzie kobiety czyszcza krzesla ,praca jest na dwie zmiany

Czemu odradzasz na lakiernie

OLO

Chcesz się poczuć jak NIKT - zapraszamy.

Kate
@OLO

Wszyscy narzekacie, odradzacie pracy na famegu.. .. To czemu nie zmienicie roboty skoro tak źle i nie do wytrzymania????

Takaprawda
@Kate

Bo ludzie nie wiedzą że w innych zakładach dopiero jest zapierd.ol na liniach, gdziekolwiek. Powiedz takiej babie co robi 30 lat tam żeby szła na strefę to chyba by spazmy dostała.

Fabian

Ile można wyciągnąć pensji na miesiąc nowy pracownik na produkcji??????

Hyym...
@Fabian

Najniższa krajowa przy dobrym humorze pana prezesa.

@Hyym...

A najlepiej jak Ty płacił byś panu prezesowi za to że masz zaszczyt pracować w jego firmie...

Quik
@Hyym...

Wcześniej pisali ze po zabierali im z premii po 100,200 zł. To muszą mieć więcej niż najniższa krajowa. Nie mogą zarabiać mniej od najniższej krajowej.

Yolo
@Quik

po co dać rodakowi więcej jak z ukraińca ściągnie za spanie w biurowcu 10k a od jednej osoby zbierze od państwa 8k

Niedoszły pracownik

Nie polecam. Z dnia na dzien mozna dowiedzieć sie, ze sie nie pracuje. Na początek umowa zlecenie, nadrobisz trochę zaleglosci za innych i Ci podziękują, albo dostaniesz umowe o pracę na 3 miechy... Zależy od humoru prezesika... Beznadziejna firma, atomosfera i zarobki.

Rita
@Niedoszły pracownik

Może zależy od wydziału ale moja znajoma dostała na początek umowę na 3 mce.

@Rita

Może na 3 miesiące, bo dłużej ta firma nie pociągnie.

Ewka

Czy łatwo dostać się do roboty na tym famegu?????

Czasamibywajacy
@Ewka

Pewnie za latwo wszystkich biorą bo co beda przebierac a krzesla czekaja

Kolo
@Czasamibywajacy

Hah dokładnie wszystkich fryzjerów piekarzy itd. Ahaha

Pola
@Czasamibywajacy

Słyszałam że na początku idzie się do roboty bez umowy. Czy to prawda,???????

@Czasamibywajacy

Co to będą za krzesła. Same buble. Reklamacja za reklamacją. Z tego Fameg dzisiaj słynie, na całym świecie. Fachowcy ściągnięci z Polski nie pomogli. Jaki następny ruch Panie P.?

Obca
@Swoj

W myśl piosenki,, nie martwcie się. Jeszcze będzie pięknie jeszcze będzie cudownie..,, a hhhaa

@Obca

Dobrze to już było!

Obca

Będzie jeszcze lepiej ???? ???? hahaha

No i jak tam akord wyrobiony minimalna ta podwyżce jest czy znowu wszyscy zrobieni na szaro

Jola

Są jakieś przyjęcia teraz do pracy????

Standardowo szanowni Panowie P... Zabrali wszystkim jakiekolwiek premie chociaz i tak były zenujace,przeciętnie kazdemu pracownikowi zabrali od 100 do 200 zł. Na tyle ludzi to oni fortunę zebrali w tym miesiącu. Ale oczywiście każdy pogada między sobą nie odzywając się do pracodawców słowem dlaczego zabrali i tak ucichnie jak z pieniędzmi na święta.(usunięte przez administratora) Po prostu pogratulować panu prezesowi szacunku dla pracowników. Tak jak on traktuje ludzi to sam sobie powinien te krzesła montować.

@Jola

Tylko po co nie ma lepszych zakładów. To co teraz się dzieje to jakieś posmiewisko z ludzi. A oni nadal się na to godzą.

Nowy R

Ludzie pracujący na Famegu, czy warto dołączyć do Was? Czytając opinie to nieciekawie to wygląda. Niskie pensje, mobbing, atmosfera jakaś chora. Czy można wyżywić rodzinę za tą kasę? Interesuje mnie praca na produkcji, a można sobie dorobić? Czytam, że soboty też po znajomości, Co tam się dzieje na tym zakładzie?

Gosc
@Nowy R

Duzo slyszalem na temat tego zakladu????raczej nie polecam szkoda zdrowia, sa zaklady gdzie mozna zarobic I nie w takich warunkach. Zastanow sie........

@Gosc

A ja tam pracowałam i odradzam z doświadczenia. Nie zastanawiaj się bo nie ma nad czym szukaj gdzieś indziej!

Wątpliwa
@Karolina

Cos wiecej mozna sie dowiedziec? Tez sie zastanawiam nad złożeniem cv w tej firmie.

To idź prubuj pracuj sam ocenisz wszystko

Lol
@Karolina

Kto chce to zarobi. Ludzie z famegu nie widzieli ciężkiej roboty. Każdy narzekać potrafi, bo najlepiej nic nie robić A brać pieniądze.

Robol
@Lol

To zalezy gdzie robisz, sa stanowisko pracy, ze trzeba sie narobic Za darmo nie ma nic. No Co niektorzy maja lajtowo I kase tez maja

Lol
@Robol

A ja nie że za darmo się dostaje. Robisz, zarabiasz. Siedzisz i zbijasz bąki to nie zarabiasz. Zresztą stanowisko A stanowisko też jest różnica. Bo nie jeden ma lajtowa robotę A drugi żeby właśnie zarobić musi się napocic.

Xantia
@Robol

Zasada obowiazujaca:chcesz się utrzymać-dobrze graj swoją rolę i wlaz w tylek tym co u władzy. Niekompetencje łatwo w ryzach utrzymać bo koryto dobrze karmi.

Lola

Trudno zaakceptować prawdę? O jak mi przykro...

Ciekawa

Jak wygląda praca na produkcji dla kobiet. W jakich godzinach się pracuje. Proszę o info

@Ciekawa

6-14, praca na pakowni polega na panowaniu krzeseł we folie bąbelkowa i w karton, na lakierni matuja krzesła przed kolejna warstwa lakieru na wyprawie wszystkie krzesła są czyszczone ( pozostałości kleju, jakieś odgnioty itp) na montażu składają elementy na w 5 głównie szlifuja elementy bądź tez robią czopy itp...

Pati

Wiesz może czy teraz są przyjęcia na pakownie??? Widziałam że na produkcję w styczniu było ogłoszenie o rekrutacji. Nie wiem czy to dotyczy pakownie.

@Pati

Może są, na rozmowie powiedz ze chcesz na pakownie może się uda

Obywatel

Tam się pracuje za karę to taka fameg owska zsylka

Zgrabna

Chcę aplikować na sekretarkę Pana Piotra. Czy muszę mieć jakieś inne walory oprócz niezłego wyglądu. Wykształcenie mam pełne podstawowe i szybko się uczę.

@Zgrabna

pan piotrus nie powinien rozglądać sie za innymi dziewczynami.nie jest przypadkiem szczesliwie za kochany.czy sie myle?:)

Jakis romans?:)

@Famekop

A dlaczego nie?? Trzeba umieć się w życiu ustawić

Justyna

Dla mnie zrobi wszystko!!!

@Justyna

gratuluje Justynko.nie przeszkadza Ci ze ma dziewczynę?:)

@Famekop

Nie bo dla mnie i tak ja zostawi!!

@Justyna

To moze ta urocza brunetka powinna sie dowiedziec jakiem cwokiem jest jej chłopak? Moze jak zuci pana piotrusia.to bede mial drogę wolna do uroczej:)

@Famekop

Piotra nie oddam nikomu jest tylko mój no i jego kasa i będę mieć w końcu władze!!

Postronna
@Justyna

Prezesika sie zachciało ha ha ha pewnie nawet nie wie o twoim istnieniu

@Postronna

Zapewniam cię ma. po że wie a ty jak nic nie wiesz to sie nie wypowiadaj!!

Czasamibywajacy
@Zgrabna

Jak masz to wszystko co napisałas to jest juz wystarczajaco jak dla Pana Piotra to i tak za duzo tak ze mozesz aplikowac na sektetarke smialo kariere masz pewna

Każdy

Czy są przyjęcia do zarządu?

Bylypracujacy
@Każdy

Do zarzadu to pewnie ze sa juz jest wiecej rzadzacych niz pracujacych a co łazikow jest co jeden to mądrzejszy i to z całej Polski

Cześć Tereska
@Bylypracujacy

Ojej a to Piotruś już nie Wystarczy i jego dotychczasowi podlizywacze i lizusi zaopatrzone jak w obrazek toż to sami madrale i doświadczeni fachowcy to Jeszcze za mało?? Hah dobre

Marika

Praca na akord tutaj jest? Ciężko wyrobić, żeby fajnie zarobić?

Pracuje się 8 godzin czy trzeba zostać na nadgodziny

Zostaw merytoryczną opinię o Fameg - Radomsko

• Jak się pracuje w Fameg?

Zobacz opinie na temat firmy Fameg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fameg?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fameg?

Kandydaci do pracy w Fameg napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fameg
2.1/5 Na podstawie 150 ocen.
  • 11 Listopada 2
    97-500 Radomsko