Opinie o Witold Boratyński E K O L A S Przedsiębiorstwo Usługowe w Przygodzice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Witold Boratyński E K O L A S Przedsiębiorstwo Usługowe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Witold Boratyński E K O L A S Przedsiębiorstwo Usługowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Witold Boratyński E K O L A S Przedsiębiorstwo Usługowe w Przygodzice

Czy rotacja pracowników w Witold Boratyński E K O L A S Przedsiębiorstwo Usługowe na Architekt Krajobrazu jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 9 sierpnia na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Pracownik Nowy wpis

Nikt nie zglasza sie do pracy, poniewaz wlasciciel od lat jest niewyplacalny. Poczytaj sobie poprzednie wpisy.

L98 Nowy wpis

Moze i oferuje dobre wynagrodzenie, ale co z tego jak później nie wypłaca. A gdy upomnisz sie o wynagrodzenie to jest w stanie powiedzieć tylko że nie zaplaci bo on nie ma... Śmiech na sali

Ktoś Nowy wpis

Pracowałem tam bez umowy bo dla niego to tylko formalność . O wynagrodzeniu nie wspomnę tragedia czekanie jak kania na deszcz a jak już to wyplacane zaliczki po 200 zł co w tych czasach kupić za tyle prawie nic . Z całego serca nie polecam .

lila

mąz chce zacząc pracę w tej firmie na dodatek znalazł ją w pup ogłoszenia ze szukają pracowników ale po wpisach mamy dylemat iść do pracy czy odpuścić doradzcie iż jestesmy w kropce ?

Czy po rozmowie w Witold Boratyński E K O L A S Przedsiębiorstwo Usługowe rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Zuzanna

Ale rozumiem, że pracownicy mieli z tym pracodawcą podpisane stosowne umowy, tak? Wobec tego można podjąć różne czynności prawne, które skłonią pracodawcę do wypłaty zaległych wynagrodzeń. Czy takie kroki były już podejmowane w Ekolesie?

Inżynier

Plusy: - wynagrodzenie - czasami praca zdalna z domu - czasami praca na świeżym powietrzu ;) to tyle. Minusy: - co z tego, że wynagrodzenie niezłe, gdy czekasz na nie i czekasz - trzeba upominać się o pieniądze, wypłaty, delegacje - brak wprowadzenia do tematów, wyjaśnienia, masz coś zrobić i martw się sam - brak stałych godzin pracy - dowiadywałem się wieczór przed co będę i gdzie robił jutro - ogólnie słabo organizacyjnie, częste zmiany decyzji

Bartosz

To są jakieś poważniejsze zatory płacowe czy tylko sporadycznie zdarzyło się.Pytam bo interesuje mnie praca.

Szymon

Wiadomo czy po takim czasie Ekolas jest wypłacalny i czy pracownicy mogą liczyć na stabilność? Jednak od poprzednich postów upłynęło już sporo czasu, więc skoro nadal funkcjonują, może coś poprawiło się na lepsze?

orety

ojj chyba przesadzacie. Jak dla mnie to bardzo fajnie prezentująca się firma. Nie wyglądają na oszustów. Ciekawe ile osób zostało pokrzywdzonych finansowo.

Zostaw merytoryczną opinię o Witold Boratyński E K O L A S Przedsiębiorstwo Usługowe - Przygodzice

• Jak się pracuje w Witold Boratyński E K O L A S Przedsiębiorstwo Usługowe?

Zobacz opinie na temat firmy Witold Boratyński E K O L A S Przedsiębiorstwo Usługowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Witold Boratyński E K O L A S Przedsiębiorstwo Usługowe?

Witold Boratyński E K O L A S Przedsiębiorstwo Usługowe
  • Kasztanowa 21