Opinie o MST w Kętrzyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MST. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie MST na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MST w Kętrzyn

Tomasz

Witam czy przyjmują do MST i czy zarobki dalej śmieciowe dla ludzi z wykształceniem

Witaj, mam podobnie co poprzednicy wyżej w tym wątku. O którym stanowisku jest tu docelowo mowa? mnie interesuje praca jako menedżer sprzedaży. do teraz nikt nie odpowiedział czy nabory były wynikiem rozwoju czy jednak rotacji. a zarobki to przekraczają może te wspomniane 8 000 zł?

Prawda

Zarządzi firmy Otwórz w końcu oczy bo nie zostanie nikt z pracowników którzy dbają o tą firme każdy planuje odejść tylko czekają na propozycję a w dziale inżynierii będą sami ludzie z łapanki tak zwani zapchaj dziury może w końcu pomyślcie o pracownikach. Wszystkich pracownikach bo zostaną sami emeryci i pracownicy sezonowi

Jadźka Nowy wpis

ej ale te umowy śmieciowe o których piszecie to chyba nie są dla wszystkich bo w ofertach jednak obiecują umowę o pracę. Czyli co tylko wybranym dają czy jak to wygląda?

Witajcie, od jakiegoś czasu jest widoczna oferta dla menadżera sprzedaży. po komentarzach nie widzę by pisano o tym dziale. nabory nie są częste? Chce poznać ich powody. to rozwój działu?

Karol Nowy wpis

Przyznam że pierwszy raz w ogóle słyszę o tej ofercie, nic CI sie nie pomyliło?

Tomasz

@Tomasz

Do kogo to odnosisz? Zastanawiam się także nad oferta ze strony dla speca IT. czemu firma siedzi na serwerze 2012-2019? No i czemu w wymaganiach jest win 7-10? Co z 11? Kiedy będzie wdrażana?

@Tomasz

Człowieku, najniższa krajowa lub trochę powyżej. Wymagania jak za minimum 8 koła w innym regionie. Lepiej sobie odpuścić i znaleźć coś innego. Brak wsparcia i pomocy. Spychologia na każdym kroku ;)

@Szpadyzor

Wymagania jak za 8 koła? Czy to oznacza ze po pewnym czasie można tyle zarobic? Zastanawiam się skąd wziąłeś po prostu taka liczbę a jeśli o zarobki w tym przypadku byłaby nawet ok. ale to jakimiś premiami wyrabiasz?

Szpadyzor

Chodzi o to, że wymagania stawiane są nieadekwatnie do wynagrodzenia i ponadto nie ma szans, żeby to w jakikolwiek sposób zmienić. Nie podoba się to wypad, 10 za bramą czeka, tylko jakoś kadry inżynierskiej i pracowniczej ubywa z miesiąca na miesiąc.....

Aaa

Mistrz elektroniki? A ja w ofercie ze strony widziałem, że wcale doświadczenie nie jest mi potrzebne by przyjść na elektryka, czyli wszystkiego nauczę się już na miejscu? jaki występuje teraz zakres szkoleń?

@Aaa

Zakres szkoleń jest żaden. Uprawnienia na swój koszt(SEP) , stary wózek i narzedzia dostaniesz. Kasa beznadziejna, czyli w granicach najniższej krajowej. O przyuczeniu możesz zapomnieć, juz za bardzo nie ma kto czekogolwiek nauczyć.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w MST na stanowisko ELEKTRYK-AUTOMATYK/ELEKTROMECHANIK? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Cześć, jak na razie przyglądam się tylko firmie i warunkom które są tu opisywane. Zauważyłem przy tym ten ostatni wątek, w którym ktoś pisał o tym, że wymagania są nieadekwatne do zarobków. czy to dotyczy dosłowne każdego stanowiska? ślusarzem jestem, widziałem ze kiedyś do siebie szukali i ciekaw byłem czy by się nie zgłosić

Macie tu ofertę dla elektryka-automatyka i jak tak patrzę po dacie to chyba w sierpniu była dodawana? Czy to w ogóle aktualne jest? po świeżych wpisach widziałem, że teraz ludzie chyba odradzali chyba. A jest tu ktoś kto mimo wszystko poszedł i pracuje? to co piszą się potwierdza?

Prawda

Bożena

Nie bardzo wiem, skąd ten wniosek o kompleksach, to nie jest forum psychologiczne, a o pracy :) Póki pracownicy nie piją w pracy i nie przychodzą pijani, to chyba jest ok. Będę wdzięczna jak opowiesz trochę o warunkach zatrudnienia, były jakieś podwyżki z początkiem nowego roku?

Bardzo były pracownik

Pracowałem w tej firmie i bardzo sobie chwale ale własnie przez takich ludzi musialem sie zwolnić takich co tylko pisza na forum a w pracy udaja ze nic nie wiedzą jednym slowem brak mi MST codziennie ciepło wspominam czas tam spedzony

@Bardzo były pracownik

Rozwiniesz temat tych wspomnianych współpracowników? Co w ich obecności tak Ci wadziło, że doszło do rezygnacji? Więcej pracy? jeśli tak to nie można było z kimś po prostu o tym pogadać, żeby taki problem rozwiązać?

Bardzo były pracownik

P.S I zeby nie było ze anonimowo jeste gotów na zaproszenie przyjsc i powiedzieć co w firmie sie dzieję pozdrawiam

Bardzo były pracownik

I tylko na jedną osobe można liczycz może wymagający ale zawsze za prostymi ludzmi (ZAWSZE W SERCU MISTRZ ELEKTRONIKI) JEDYNY CO POMOŻE KAŻDEMU SZACUNEK MISTRZU I POZDRAWIAM

MST poszukuje pracownika na stanowisko Automatyk w Kętrzyn. Wziąłeś udział w rekrutacji? Napisz, na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę kandydaci, którzy rozważają pracę w firmie.

Zdziwiony

Tak czytam opinię i patrze, że ukraina ma lepiej. A jakiej narodowości jest prezes zarządu? Jarosław Sachryń, imie i nazwisko typowe dla Ukrainy. Może faktycznie nie ma sensu aplikować. Niech zatrudnia ukraińców jak chce

@Zdziwiony

Serio to typowe?xd A to nie podadzą po prostu w ogłoszeniu kogo szukają? ;)

Zdziwiony
@Ilona

Ilona. Operatorów chyba nie szukają w Polsce. Na ich stronie tylko jakichs inżynierów czy konstruktorów. Mnie nie dziwi bo wszędzie takich szukają, ale to tylko oferty z górnej półki. Mnie na przykład interesują oferty takich prac zwykłych. A na stronie ich nie ma. Więc chyba mają ukraińców do tego. Tak jak gdzieś ktoś pisał w tych opiniach

Oczywiste

Jestem ciekaw komu trzeba w (usunięte przez administratora) wleźć by mieć cokolwiek z tego (usunięte przez administratora) Ludzie pracują tam po trzydziesci lat i zarabiają najniższą krajową. A ta pseldo rodzina szybciej ci wbije nóż w plecy opluje i kopnie niż w czymkolwiek pomoże

@Oczywiste

To chyba niemożliwe, żeby po takim stażu pracy tyle zarabiali? Nie naginasz odrobinkę rzeczywistości? :(

Stanisław
@Ilona

Prawda jest taka zarabiasz najniższą krajowa nawet po 20 latach pracy, możesz mieć więcej ale warunek pisania jakiś idiotycznych kajzenow.

@Stanisław

A powiesz coś więcej o tych całych kajzenach, skoro więcej można na nich ugrać? Słabo, że 20 lat na najniższej, aż nie chcę myśleć i odłożonych składkach w takim razie.

Lojalny pracownik

Firma MST zatrudnia ludzi empatycznych wobec Pracodawcy, solidnych i tych, którzy chcą wydajnie pracować. Warunki pracy są bardzo dobre. Wypłaty płacone są zawsze w terminie. Przyjmujemy między innymi praktykantów na praktyki i staramy się aby wiedza merytorycznie i praktycznie przekazana została spożytkowana z wartością dodaną , biorąc pod uwagę przyszłych potencjalnych pracowników. Tak jak w każdej innej firmie bywa różnie ale wszędzie jest dobrze tam, gdzie nas nie ma. Kadra kierownicza to fachowy, kompetentny personel rozumiejący zarówno problemy pracownika i człowieka. Zawsze można powiedzieć coś wbrew czemuś, czyli skrytykować , tylko niech ta krytyka będzie konstruktywna. Pracuję w firmie MST 21 lat i mam trochę wiedzy jak i co funkcjonuje. Polecam firmę MST aby się w niej zatrudnić, a dlaczego NIE ?

@Lojalny pracownik

Aż 21 lat? To przecież centralnie brzmi jak drugi dom. Wciąż to samo stanowisko czy jak Twoja kariera się tutaj budowała w tym okresie?

Lojalny pracownik
@Ilona

Tak, to prawda minęło 21 lat jak pracuję w MST i nic nie wskazuje abym myślał o innej firmie. Nasz Zakład pracy jest jak drugi dom, dbajmy więc o niego, bądźmy sobie życzliwi, szanujmy się, pomagajmy, jak trzeba. Notabene co do kariery to awansowałem o 2 szczebelki ale musiałem na to solidnie zapracować, nic nie przychodzi ot tak za darmo. Czy w MST czy też w innej firmie zawsze warto pokazać się z jak najlepszej strony.

@Lojalny pracownik

Brzmi to tak, jakby było tu bardzo rzetelne podejście do tematu. Ale w takim razie czy nowemu pracownikowi łatwo się będzie tutaj utrzymać? Bo piszesz, że praca poważnie musi być solidna. Bywało tak, że po miesiącach ludzie rezygnowali?

Byly
@Lojalny pracownik

Lojalny....,a ty z zarządu,?czy z kierownictwa tej firemki? Auto służbowe jest??Jak może być dobrze dla pracowników jak zabraliscie socjal i nawet "urlopowe"chcecie zabrać !!!???

Prawda jest taka, że jak by powstał nowy zakład produkcyjny w Kętrzynie z lepszymi warunkami pracy większym wynagrodzeniem i szacunkiem do pracownika Polaka to MST straciło by większą połowę pracowników. Zarobki w MST tragedia, zabierają urlopy bo niby w piątki nie ma pracy( dla Polaka) bo Ukraina przychodzi bo dla nich zawsze jest praca a dla Polaka nie ma.

kolargol

Firma jest dobrym pracodawcą i potrzebuje pracowników którym chce się pracować i to dobrze pracować.

Dobry pracownik
@kolargol

Co ty pitolisz firma bez perspektyw na przyszłość ciągną na oparach sami się (usunięte przez administratora) że jest OK.

Polak

Dno dno i jeszcze raz dno. Ukraina jest tam traktowana lepiej niz polak. Wszystko im mozna. Jesli jeden z nich ma jakos wpadke zwala sie na polaka lub zamiata pod dywan. Kazdy na kazdego kabluje jakby awans mieli dostac co w tej firmie jest nie mozliwoscia. Przyjdzie taki jeden (usunięte przez administratora) mistrzowi wylize i mysli ze juz wszystko moze. Siedzi przez cale osiem godzin nic nie robi tylko lazi platkuje nagrywa i robi zdjecia polakom ktorych nie lubi jak chociaz na kilka sekunt usiadzie by odsapnac. Polak tam ma trzy rzeczy na raz do zrobienie gdzie ukraina przychodzi i przez 12h naklejki klei i to jeszcze marudza ze oczka bola ze cytuje cycki od pieca puchna. Koszmar i serdecznie nie polecam nikomu

Helena
@Polak

A warunki zatrudnienia na umowie też mają lepsze niż Polacy? Możesz napisać coś na temat premii i dodatków w MST?

Mloda
@Helena

W MST nie ma żadnych premii i dodatków.NIC!

Helena
@Mloda

No to niedobrze. Każdy z nas wie, że takie premie i inne dodatki działają naprawdę motywująco na pracowników. Dzięki takim rzeczom są oni po prostu wydajniejsi, a co za tym idzie - osiągają lepsze wyniki. A co z tymi najbardziej wyróżniającymi się na tle innych pracownikami? Oni też nie mogą liczyć na jakieś gratyfikacje?

anonimus
@Mloda

Wybacz, a 2 zł dodatku za prace w nocy?

Gustaw

Masakra firma. Robi sie typowo ukraińska. Polaków mają za nic. Przyjmują nową Ukrainę jak panuje wirus. Nie liczą się że zdrowiem Polaków.

@Gustaw

Cześć, co do zatrudniania osób z Ukrainy ma zdrowie Polaków? :D Nie za bardzo widzę związek :) Wydaje mi się, że nie ważne jest to skąd dana osoba pochodzi a to żeby po prostu była dobrym pracownikiem. Nie sądzisz? Może wypowiesz się na temat samej pracy w firmie? Na jakie wynagrodzenie można tutaj liczyć? Tego bym się chętnie dowiedziała :)

Polak

Ukraina tam wszystko moze siedza przez 12h filmy na tel ogladaja na słuchawkach se rozmowy prowadza stoja nic nie robia umawiaja sie z polakami o wyższym stopniu wożą sie z nimi za rączkę po Giżycku chodza co ich opchodzi ze żona w domu czeka tak przynajmniej mogą cos zyskać czyż nie....

Szczerze
@Polak

To ja już wiem kim polaku jesteś osobą która nigdy nie była w Giżycku. Hahaha hahaha hahaha hahaha haha zajmij się swoim życiem i kup sobie bilet pociąg dojeżdża do Giżycka ????????????????

Bruce Lee
@Polak

Polaku gdzie jesteś czemu zamilkłeś tak raptownie brakuje nam twoich BZDUR

Bruce Lee
@Polak

Czemu tak ucichlas boisz się czegóż czyż nie?????

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie MST?

John Doe

Kak tebja zawód. Przepraszam nie mogłem się powstrzymać :))

Polak

Jak to jest wczoraj zatrudniają ukraine a dzis polki wypierda.... Niech sie przyznaja ze to "zakład" tylko i wyłącznie dla Ukrainy niech polacy se juz szukają pracy za nim zostawcie ich wszystkich na lodzie. Wstyd przyznać sie że pochodzi sie z Polski skoro cudzoziemiec ma o wiele wiele lepiej a jak polak ma cos do powiedzenia to tam są drzwi.

Czy można w MST liczyć na jakieś dodatki?

Jan

Tak można liczyczyc na dodatki,np.:w postaci -braku stażowego,braku premii,braku motywacji do lepszej pracy,.No chyba że jesteś posiadaczem ukraińskiego paszportu .

Zostaw merytoryczną opinię o MST - Kętrzyn

• Jak się pracuje w MST?

Zobacz opinie na temat firmy MST tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MST?

MST
2.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Chrobrego 8
    11-400 Kętrzyn