Opinie o METALBARK Sp. z o.o. Sp. k. w Bydgoszcz E. Petersona 11

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie METALBARK Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w METALBARK Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o METALBARK Sp. z o.o. Sp. k. w Bydgoszcz E. Petersona 11

Mirek

Właściciel to jeden z największych kretynów, fekalia spod siebie by zjadł, jego sposób zarzadzania przekłada się na ludzi jacy tam pracują, albo prymityw, albo alkoholik, albo wariat z żółtymi papierami, nikt przy zdrowych zmysłach tam nie popracuje. Ale najlepszy jest Dyrektor techniczny Andrzej Piot..ski ten dopiero bije rekordy głupoty w swoim dziale. Mistrz wchodzenia w tyłek szefom. Pojęcia nie ma o maszynach, o ich budowie, naprawie i działaniu. Zasiada na stanowisku technicznym, wszystkie maszyny są w totalnej rozsypce a On co dziennie zadaje to samo pytanie, co tam trzeba zamówić no i tak przez pół roku zamawia części bo nie wie co. . Jedynym powodem zajmowania przez niego stanowiska jest jego kolega Dyr. (usunięte przez administratora). No i rekordowe lizanie tyłka u szefostwa.(usunięte przez administratora)

@Mirek

Narzekałeś na atmosfere w pracy Czy coś zmieniło się na pozytywnie w tej firmie ?

admin

Macie doświadczenie w firmie METALBARK Sp. z o.o. Sp. k. jako stażysta? Co możecie powiedzieć o warunkach pracy, atmosferze w firmie? Czekamy na Twoją opinię!

Juliusz
@Ry.

@Ry. Przestań kłamać. Takiej '' smietanki'' jak jest w Nowej Wsi Wielkiej nie życzę nikomu... Kilka osób z którymi można porozmawiać a reszta to powinna zapisać się do AAA... Zresztą zapewne komentarz napisał jeden z tych co palec trzyma głęboko i boi się zgiąć bo może zrobić się nie wygodnie i zaczną go za pracę rozliczać i za umiejętności których nie posiada, ale co tam wystarczy że ma nr do dyrektora i uprzejy donosik...

Karol

Wypłacają nadgodziny osobno czy razem z wypłata ?

Nie ma nadgodzin są zlecone

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Witam serdecznie szukam pracy na CNC pracowałem w Holandii mam pytanie bo przeczytałem na opiniach z NWW o dodatku .ile wynosi i co to jest za dodatek tzw.wiechowe?

Pingwin Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

A więc : - romanse w firmie to już norma. - wypłata ucięta - dlaczego ? A bo tak... (usunięte przez administratora) - wypowiedzenia pracowników to tylko kwestia czasu - test białej rękawiczki na hali ? (usunięte przez administratora)

WROG KONFIDENTOW I GNID Nowy wpis

Panowie z parku przem.i z NWW też nie zaszkodzi .UWAZAJCIE po Zakładzie i po szatniach GRASUJE GLOWNY KAPUS ZAKLADU DONOSI ZA KASE .Ta poczwara TO WYRODEK LILIPUT BAdzcie CZUJNI i zlapcie MENDE na gorącym uczynku .KarmaPowoli idzie do mendy!!!!!

Marek Nowy wpis

Poszukiwani spawacze i montażyści. Pracowników z UKR nie ma

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie METALBARK Sp. z o.o. Sp. k.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Maciej

Ile zarabia spawacz ? Warto tu aplikować ?

Pracownik Fizyczny

Stawka bardzo zadowalająca od 7000 do 8500 brutto na miesiąc , miła atmosfera , organizowane wigilię pracownicze oraz dawane świadczenie na święta oraz wakacje

Karol

Wypłacają nadgodziny osobno czy razem z wypłata ?

Wiktor
@Karol

nadgodziny wypłacaja w premi pomyśl sobie dlaczego ? :) P.S. nie zawsze ci się zgadza ze stanem faktycznym :D

@Wiktor

Jak dla czego? Żeby poduszka mógł sobie przytulić twoje PLN'y

@Karol

Nie ma nadgodzin.jest coś takiego jak zlecona Wszystko masz w premii i wuja się doliczysz

Kamila
@Wiktor

Hahaha nieźle to sobie wymyślili, serio. Jestem pełna podziwu, premia z własnych nadgodzin. HIT :D

Sandra
@Karol

Nadgodziny nadal są wypłacane w premi ?

Nie ma nadgodzin są zlecone

Mirek

@Mirek

Pracownik Hali

Pomówienia firma solidna dba o pracownika odzież BHP buty robocze , zestaw kosmetyczny pasta krem. 10dnia każdego miesiąca wynagrodzenie naprawdę bardzo godziwe polecam firmę z całego serca pracuje tutaj 15 lat

@Pracownik Hali

Potwierdzam bhp na plus

Biuro

Pani p.d. nowa specjalistka od rozliczeń produkcji na prawo i lewo opowiada kto ile zarabia w firmie. W Bydzi i Nowej to już chyba wszyscy wiedzą kto jakie ma stawki. Nie potrafi oddzielić spraw prywatnych od firmowych. To się nazywa tajemnica służbową. Grubo

@Biuro

Sam słyszałem jak ona ploty rozsiewa o balonie napompowanym.

@45

Chodzi mi o tą z budynku A

@45

Pomyliłem się przepraszam to nie ta osoba. Pani p jest bardzo dobrym pracownikiem

Maria

Czy firma organizuje kursy dla pracowników ?

Rem

Firma z tradycją ! Dobra atmosfera !

Cudowny szef. Gdy chodzi po hali to ludzie mu się kłaniają! Taki szacunek ma ! Miła atmosfera . Polecam tu pracować.

Miłek

Polecam. Dobra praca dobry szef

Czy w firma działa na rynku azjatyckim ?

Patryk

Jak można aplikować na stanowisko biurowe ?

O

Kiedy będą podwyżki w tej firmie ? Mam już tego dosyć. Co tu się wyprawia.

Spawacz
@O

Cześć zastanawiam się nad pracą w tej firmie jako spawacz. Czy jesteś w stanie mi polecić tutaj pracę ile mogę zarobić ?

Sibi

Ile zarabiacie ? technolodzy , mistrzowie, biurowi, spawacze, monterzy, operatorzy ? xxxx ? Dziś widziałem ofertę w pizzeria - kierowca 8 godzin dziennie za 5300 netto :D i co wy na to? ... w wojsku na start też lepiej... u nas kryzys a typ co kręci kebaba i rozwozi go zarabia tyle co my :D bez napiwków:D Ameryka i El dorado. Za 2 dni znowu będziecie narzekać :) powodzenia

Papa smerf

Skoro jest tak źle w firmie i jest kryzys taki, że trzeba oszczędzać i ucinać premie pracownikom to dlaczego firma szuka kosztów i inwestuje w panele fotowoltaiczne budując potężną konstrukcje na parkingu ? Odpowiedzieć na to pytanie możecie sobie sami. Bo jest zysk i to nie mały ?

@Słodziakxd

Zakład bardzo fajny, atmosfera dość sympatyczna... na szatni można sobie wypić, jeśli ktoś preferuje i przypudrować nosek... trzeba uważać na tych co mieszają psychortopy z alkoholem ale to chyba jedyny minus. Z kwesti BHP kierownik zwraca mocno uwagę na buty0 w szczególności jeśli o coś pytasz i idziesz obok. Premie za tzw strzelanie z ucha jeśli to lubisz to obserwuj i słuchaj.

admin

żwirek
@admin

jak naj gorsze kadra nie udolna w za żaądzanu ludzimi ale zato w za żądzanu alkocholem to bardzo dobre zwłaszcza w nowej wsi wielkiej

Ry.
@żwirek

Kolego słownik wyrazów polskich trzeba Ci kupić na gwiazdkę :) Poza tym w Nowej Wsi Wielkiej nie ma picia alkoholu . Słyszałem, że Mistrz jak wyczuje alkohol to wzywa policje.

@admin

Jest ktoś skłonny dodać opinie w tej kwestii?

Zdolny
@admin

Coraz gorzej w tej firmie. Właściciel wymyśla sobie kryzys by ucinać ludziom premie. Kasy ma jak lodu w zamrażarce. Co chwile coś kupuje, remontuje prywatny majątek. Ludzi pracujących na jego rodzinę ma gdzieś . (usunięte przez administratora)z takim szefem. Zostanie niedługo sam. Większość osób szuka już pracy . Tym którzy zastanawiają się nad pracą tutaj - odradzam. Zamiast premi będzie figa z makiem i uśmiech prezesa na korytarzu.

Juliusz
@Ry.

Zostaw merytoryczną opinię o METALBARK Sp. z o.o. Sp. k. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w METALBARK Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy METALBARK Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w METALBARK Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

METALBARK Sp. z o.o. Sp. k.