Dremo Personaldienstleistung GmbH

Opinie o Dremo Personaldienstleistung GmbH

Zbyszek

Witam wszystkich. Po pierwszej rozmowie i kontynuując rozmowę w sprawie pracy zauważyłem mocne , osobiste podejście szefa I pracowników do sprawy . I nie chodzi tylko żeby zatrudnić i zapomnieć jak to jest w wielu firmach . Dlatego gorąco proponuje firmę Dremo . A reszta spraw i rzeczy zależy od nas samych

@Zbyszek

Witam Panie Zbyszku, bardzo dziekuje za czas poswiecony na napisanei opinii oraz za mile slowa w kierunku DREMO. Prosze o kontakt bezposredni z nami, abysmy mogli osobiscie Panu podziekowac:) a w razie jakichkolwiek pytan, watpliwosci - znalezc ich rozwiazanie. Pozdrawiam, K.Bartol DREMO

Jak wygląda sprawa grafiku w Dremo Personaldienstleistung GmbH. Czy pracodawca idzie na rękę?

Grafik ustala firma, w której pracownik dostaje zlecenie. Pracownik ma prawo zgłaszać swoje sugestie dotyczące grafiku. Firma uwzględnia te sugestie, ale w granicach swoich możliwości, to znaczy zgodnie z zapotrzebowaniem w danym czasie, urlopami, przepisami prawnymi itd.

Roman
@Pracodawca

Zainteresowało mnie ogłoszenie elektryka za 2350 - 2600 Euro netto. Ile wynoszą koszty zakwaterowania i transportu, które pomniejszą zarobek i jak często jest zjazd do rodziny w Polsce? Chętnie się też dowiem, jak wygląda rekrutacja?

Damian

Polecam Dremo Pracuję kilka miesięcy i wszystko jest tak jak uzgodnione. Masz problem dzwonisz do biura i w kilka minut rozwiązany.

@Damian

Dziękujemy za Pana opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszej współpracy

Marcin P

Jako były już pracownik firmy Dremo chciałbym podziękować za wspólny czas współpracy. Jeśli jesteś fachowcem to jest to firma dla Ciebie. Proces podpisania umowy szczegółowo omawiany punkt po punkcie. Nie ma ukrytych haczyków. Wiesz co podpisujesz! Pieniądze zawsze wypłacane na czas. Możliwość wypłacania diet co tydzień. Mieszkanie zawsze z pokojem jednoosobowym. Odbierają telefony i odpisują na maile co nie zawsze sprawdza się w innych firmach. Kontakt z solidnymi opiekunami. Polecam firmę DREMO za profesjonalizm, zaangażowanie, szybką pomoc w rozwiązywaniu problemów.

@Marcin P

Dziekuje Panie Marcinie za dobrą opinie i wspolprace:) Zycze wszystkiego dobrego! Pozdrawiam

Marcin P

c

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Opiekun Medyczny można liczyć na 11300 . Czy to prawda?

Informacje zawarte w naszych ofertach pracy są zgodne ze stanem faktycznym. Na wynagrodzenie opiekuna medycznego składa się stawka godzinowa 13,50 euro/brutto oraz 20 euro diety netto za każdy przepracowany dzień. Do tego oferujemy liczne dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych i nocnych, za pracę w niedziele i w święta oraz liczne premie. Nasi Pracownicy nie muszą martwić się także o zakwaterowanie, ponieważ gwarantujemy darmowe pokoje jednoosobowe.

Tom

Firma na pierwszy rzut ok ale po upływie 6 miesięcy stwierdzam że to krętacze jak większość takich firm.Strasza wypowiedzeniem jak zachorujesz itp wiele dużo do życzenia Nie Nie Polecam

Badżura
@Tom

Dobrze wiedzieć Miałam z nimi współpracować Na osobistą rozmowę zapraszają do Dresen. A na następny dzień wysyłają na stelle. Z tego co mówili rzucają z miejsca na miejsce, co mi się nie podobało. Przyjazd z Polski na rozmowę o pracę do nich do Dresen ba własny koszt. Wydzwaniali po kilka razy aż w końcu. Przestałem odbierać. Więc wysłali mi e-maila że nie będą pisać i dzwonić bo nie odbieram i nie odpisuję życząc mi powodzenia. Teraz Wiem że to był dobry wybór , mam super pracę niemiecka umowa o pracę Jestem w jednym miejscu. Koszty podróży zostały mi zwrócone. Także każdego indywidualna sprawa z jaką firmą mu najlepiej pasuje

@Badżura

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas za napisanie opinii. W ramach procesu rekrutacji kontaktujemy się z kandydatami, od których dostaliśmy dane kontaktowe. Jeśli mimo naszych prób nawiązania kontaktu nie widzimy chęci z drugiej strony, wysyłamy maila z podziękowaniem za złożenie aplikacji i informujemy, że dana aplikacja nie będzie dalej rozpatrywana. Problem niechcianych telefonów i maili z naszej strony można było rozwiązać informacją, że nie jest Pan zainteresowany współpracą z nami. Osoby chcące podjąć pracę u nas, są zapraszane do naszego biura w Dreźnie w celu podpisania umowy o pracę. Nie zwracamy kosztów za przyjazd do Drezna, natomiast zwracamy koszty przejazdu z Drezna do miejsca wykonywania pracy. Nasze zlecenia są długoterminowe i trwają minimum kilka miesięcy. Nie składamy obietnic, których nie możemy spełnić. Ostateczna decyzja należy do kandydatów, czy są zainteresowani współpracą z nami.

@Tom

Dziękujemy za opinię oraz za współpracę. Przykro nam, że nie jest Pan zadowolony. Musimy stosować się do przepisów obowiązujących w Niemczech. Przed podpisaniem umowy informujemy o warunkach wypowiedzenia. Wielokrotnie próbowaliśmy rozwiązać problem, ale niestety bezskutecznie. Jeśli ma Pan jakiekolwiek pytania, proszę o kontakt. Życzymy wszystkiego dobrego

Dariusz Badowski

Już nie pracuje w tej firmie lecz każdemu polecam tą firmę super uczciwą konkretna szanująca obcokrajowców same plusy

@Dariusz Badowski

Dziekuje Panie Dariuszu za opinie i wspolprace:) Zycze powodzenia w zyciu zawodowym i wszystkiego dobrego ! Pozdrawiam

Majami

Pracowałem dla Dremo przez kilka miesięcy. Z wypłatą wszystko jak do tej pory prawidłowo tak jak w umowie. Nie było problemów. Pracownicy biura w Dresden bardzo mili, dostępni do kontaktu i pomocni w razie problemu. Przed zatrudnieniem byłem zaproszony na rozmowę rekrutacyjną w siedzibie firmy. Na rozmowie zostałem zapytany jakie mam doświadczenie, a także oczekiwania i w czasie dwóch tygodni znaleziona oferta która bardzo dobrze spełniła moje oczekiwania. Z firmy do której mnie wysłali też mogę być w zasadzie zadowolony. Pracowałem jako Elektryk na budowie w Berlinie. Choć preferuję pracę przy maszynach w przemyśle i dlatego się zwolniłem. Osobiście mogę polecić firmę Dremo.

@Majami

Bardzo dziekuję za mile slowa i czas poswiecony na wystawienie opinii. Jestesmy dumni, ze sprostaliśmy oczekiwaniom . Życzymy wszystkiego dobrego w życiu zawodowym, jak również w zyciu osobistym. Pozdrawiamy, Magdalena Urbanska DREMO Personaldienstleistung

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Dremo Personaldienstleistung GmbH? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Witam, bardzo prosze o przeslanie CV, a oddzwonimy i przekażemy wszelkie informacje dotaczace ofert pracy. Proces rekrutacji rozpoczyna sie od rozmowy telefonicznej z osoba odpowiedzialna za przeprowadzenie pierwszego wywiadu odnośnie doswiadczenia zawodowego. Kolejno prosimy o wypełnienie kwestionariusza zawodowego, aby nastepnie dysponent mogl ponownie skontaktowac sie z Panstwem telefonicznie w celu dopasowania i zaproponowania odpowiedniej oferty pracy oraz wyjasnienia wszelkich szczegolów dotyczacych zatrudnienia. Umowa o prace zostaje podpisana osobicie u nas w biurze Firmy w Dreźnie. Jesli zycza sobie Panstwo wiecej informacji, jesteśmy do dyspoyzcji Pozdrawiam, Magdalena Urbańska Specjalista ds. personalnych Dremo Personaldienstleistung GmbH

Julia
@Dremo Personaldienstleistung GmbH

Wspominając już o doświadczeniu - czy musi być ono duże aby aplikować do państwa firmy? :)

@Julia

Wymagamy minimum dwuletniego doświadczenia zawodowego i/lub wykszytałacenia kierunkowego, pozdrawiam Magdalena Urbańska DREMO

Magdalena Jaworska

Ich kann DREMO jedem wärmstens empfehlen :) Nette Atmosphäre, auch das kleinste Problem wird sehr professionell gelöst. Auszahlungen sind immer pünktlich auf dem Konto ????

@Magdalena Jaworska

Bardzo dziekuje Pani Magdaleno za mile slowa i czas poswiecony na wystawienie opinii. Jestesmy dumni, ze mozemy sprostac Pani oczekiwaniom zwiazanym z praca i cieszymy sie, ze mamy Pania na pokladzie:) zyczymy zadowolenia z pracy i pomyslnosci w zyciu osobistym. Liczymy na kolejne wspolne miesiace wspolpracy i dziekujemy za zaufanie. Pozdrawiamy, Karolina Bartol DREMO Personaldienstleistung

Krisd

Czy inny język wchodzi w grę ??? No dobry angielski i niderlandzki

@Krisd

Witam, dziękujemy za kontakt. Chciałabym poinformować, że wymagamy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Poydrawiam

Krzysztof L

Mam małe doświadczenie z pośrednictwem pracy ale ta Agencja pozytywnie mnie zaskoczyła świetny kontakt wszystkie sprawy załatwione po kontakcie z biurem fachową kadra i pomoc polecam warto rzetelna firma.

Dominik

Podsumowując pracę w firmie DREMO, śmiało mogę powiedzieć że to jest jedną z najlepszych agencji pośrednictwa pracy. Warunki umowy o pracę i należności są bardzo jasne. Opieka nad pracownikiem jest zawsze wspaniała. Na pochwałę sługuje Pan Wagner i Geisler. Wypłaty zawsze na czas. Polecam w 100%.

Ewa-E.

Pracowałam w firmie DREMO w okresie wakacyjnym. Firma uczciwie prowadzi sprawy pracowników. W moim przypadku wg umowy miałam pracować 35 godzin w tygodniu za określoną stawkę. Pracodawca wyznaczył mi grafik i wyszła mniejsza ilość godzin i mniejsza stawka . Firma zwróciła uwagę pracodawcy, że jest to niezgodne z umową i firma poprawiła mój grafik pracy. Wypłatę pieniędzy otrzymywałam w terminie jaki był zaznaczony w umowie o pracę. Czytałam opinię o firmie, że nie rozlicza ona nadgodzin. To jest krzywdząca opinia. Firma w moim przypadku rozliczyła bardzo uczciwie nadgodziny. Ale wypłata za nadgodziny nastąpiła dwa tygodnie po wypłacie zasadniczej. Nie pamiętam czy wynika to z przepisów ogólnych prawa pracy czy z umowy zawartej z DREMO. Chciałabym jednak zaznaczyć, że zanim ktoś nakreśli swoje niezadowolenie to powinien najpierw zapoznać się z tym co podpisuje. Polecam Firmę DREMO. Jeżeli kiedyś będę szukać pracy na terenie Niemiec to na pewno w pierwszej kolejności przejrzę oferty pracy jakie ta firma prezentuje, ponieważ tutaj czułam się bezpiecznie. Mogłam w każdej chwili zgłosić się z zapytaniem lub zgłosić problemy i zawsze wszystko było załatwione. Wprawdzie ja znam nie najgorzej język niemiecki ale firma oferowała mi kontakt w języku polskim. Życzę firmie pomyślności ponieważ na to zasługuje.ewa

@Ewa-E.

Dziekuje Pani Ewo za poswiecony czas i wystawienie opinii dla naszej Firmy. Bylo nam badrzo milo z Pania wspolpracowac. Zyczymy powodzenia w zyciu zawodowym i osobistym, pozdrawiamy.

Waldemar

Firma bardzo rzetelna,miła obsługa bardzo wykwalifikowana kadra,pracuję w tej firmie jestem bardzo zadowolony,mogę polecić każdemu który jest zainteresowany pracą w firmie Dremo.Pozdrawiam Waldemar

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Dremo Personaldienstleistung GmbH? Na GoWork.pl jest 6 lutego kilka ogłoszeń.

Witam, bardzo prosze o przeslanie CV, a oddzwonimy i przekazemy wszelkie informacje dotaczace oferty. Proces rekrutacji rozpoczyna sie od rozmowy telefonicznej z osoba odpowiedzialna za przeprowadzenie pierwszego wywiadu odnosnie doswiadczenia zawodowego. Kolejno prosimy o wypelnienie kwestionariusza zawodowego, aby nastepnie dysponent mogl ponownie skontaktowac sie z panstwem telefonicznie, aby dopasowac i zaproponowac odpowiednia oferte pracy oraz wyjasnic wszelkie szczegoly dotyczace ewentualnego zatrudnienia. Umowa o prace zostaje podpisana osobicie u nas w biurze Firmy w Dreznie. Jesli zycza sobie Panstwo wiecej informacji, prosze o kontakt. Pozdrawiam

Lukas

Witam ile można na czysto zarobić w tej firmie po odciągnięciu za pokój?jakie są dodatki na początku ?

leon
@Lukas

Zarobki w Firmie kształtują się w granicach 1800-2000 euro netto (w tym dieta za każdy przepracowany dzień). Nie ponosi się kosztów zakwaterowanie, gdyż Firma gwarantuje bezpłatne lokum (pokój lub małe mieszkanko). Pozdrawiam

Jan
@leon

A ilu osobowe są z reguły pokoje? :)

@Jan

Pokoje są zawsze jednoosobowe i są to zawyczaj pensjonaty z dostęp do wspólnej kuchni.

Natalia
@Pracodawca

Lukas się pytał jeszcze, czy dajecie jakieś dodatki :3 No i nie wiem, jak inni, ale ja bym chętnie przeczytała komentarz do tego, co pisał Bogusław o utracie pracy przez brak języka i o tym, że on był ważniejszy niż doświadczenie i uprawnienia sep.

Hej
@Pracodawca

Rozumiem, że lepiej by każdy miał swoje "untensylia" kuchenne, garnki, miski? czy to jest na miejscu zapewnione? Opowiesz coś więcej o standardzie pokoi? Czy posiadają Wifi?

Marcin K .

Chociaż ze względów osobistych musiałem przerwać współpracę , ale mam pozytywne wspomnienia z tą agencją pracy. Atrakcyjne wynagrodzenie, dobre zakwaterowanie i profesjonalna pomoc koordynatora. Z czystym sumieniem polecam DREMO.

hela ewicz

Z Firmą DREMO z Drezna współpracowałam prawie 2 lata i gdyby nie sprawy rodzinne, pewnie współpraca trwałaby nadal. To bardzo uczciwa Firma, nawet pół godziny nadgodzin rozliczane są bez zarzutu, wszystko na piśmie: ile przepracowanych godzin, ile nadgodzin, ile opłaconych składek na ubezpieczenie i ile odprowadzonego podatku. Roczne rozliczenie podatku zawsze na czas, dokładnie i szczegółowo. Kontakt - super, zawsze oddzwaniają i odpisują na maila. Wspierają i proponują rozwiązanie w trudniejszych sytuacjach. Zaliczki można dostać co tydzień - po przepracowanym tygodniu. Co pół roku wypłacane są bonusy finansowe. Zagwarantowane darmowe zakwaterowanie, znajduje się kilka kroków od miejsca pracy. Nie ma do czego się przyczepić! Jeśli szukacie pracy w Niemczech to tylko z DREMO! Polecam Firmę DREMO w 100% !!! Pozdrawiam wszystkich pracowników i życzę WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Zostaw merytoryczną opinię o Dremo Personaldienstleistung GmbH - Dresden

• Jak się pracuje w Dremo Personaldienstleistung GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Dremo Personaldienstleistung GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dremo Personaldienstleistung GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 33 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dremo Personaldienstleistung GmbH?

Kandydaci do pracy w Dremo Personaldienstleistung GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dremo Personaldienstleistung GmbH