Opinie o DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 w Piotrków Trybunalski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 w Piotrków Trybunalski

Je*ac p*s

Jedyne o co proszę to o pozwolenie postawienia radyjka w kanciapie na napojach zawsze jakoś umili te 8 h pracy

Xoxo

Ma ktoś doświadczenie na stanowisku referenta do spraw transportu? Jaka pensja, obowiązki, godziny pracy itp.? :)

Anka

Tez mnie to ciekawi .

Logistyk
@Xoxo

Praca bez profesjonalnych narzędzi. (usunięte przez administratora)

Nicko
@Logistyk

I Niekompetentny przełożony. Na pytania nie potrafi odpowiedzieć to jak profesjonalnie zarządzać. Pewnie w żadnej dbającej o pracowników firmie nie zagrał by miejsca. Współpraca z nim jest fatalna....na zasadzie rób i nie zadawaj pytań.

@Nicko

Prymityw bez wiedzy i klasy

Ale za to

Ale za to przystojny

Benek
@Xoxo

Nie pracuje w handlu tylko w logistyce. Raczej Ty jesteś z tych którzy nie dają rady wyrobić normy która nie jest wygórowana... Może faktycznie pomysł o jakimś stoisku i weź się za handel...

Rybka

Brak poszanowania pracownika przez kierowników karierowiczków którzy liżą(usunięte przez administratora). tym z pokoju nr 7. A ci z pokoju nr 7 boją się natomiast jak ognia niekompetentnych BHP-owców którzy wymyślają bóg wie co by tylko przypodobać się Krotoszynowi. Przykład? Każą przy wymianie zmian grupować się ludziom z kilku działów przy wyjściu z magazynu, gdzie zbiera się w grupie grubo ponad sto osób, część bez maseczek a potem na sygnał wpuszczają te osoby na hura do szatni gdzie tyłek trze o tyłek. Czy to normalne? Przecież każdy dział ma swoje osobne wyjście. Tak trudno to przeorganizować? Kierownicy działów, zmianowi, pracownicy biurowi mogą wychodzić tymi osobnymi wyjściami, szary pracownik nie! Tylko donieść do Sanepidu na rażące nieprawidłowości jakie mają tutaj miejsce. Nie polecam pracy w DINO

Piąteczek
@Rybka

Bardzo dobrze ujęte

Cały czas tylko straszą upomnieniami, naganami i co za tym idzie zabieraniem pieniędzy. A nikt (usunięte przez administratora) nie doceni tego, że pomimo tej pandemii ludzie przychodzą do pracy i (usunięte przez administratora) na tym magazynie. Zreszta widać że stwórca dobrze się dorabia na nas bo już drugie miejsce na liście najbogatszych, a żeby coś sypnęli więcej to nic.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Inwentaryzacja nocna Piotrków Trybunalski
Candidate Competente GmbH
logo firmy Laborant
HSS Work Sp. z o.o.

Weteran

Pracuje na tej zmianie kilka lat.Marta dla pracowników jest bardzo wyrozumiała i chce dla nich jak najlepiej w porównaniu do zastepcy.Bardziej bym się skupił teraz na nowym trenerze bo słyszałam że się szkoli uczy się kompletacji:D

abc

zawsze zostaje Ci jeszcze ever

Xcv
@Weteran

Nawet wiem chyba kto Pewna młoda dama

pikerek

wszystko jest tu ok i ogólnie jest fajnie tylko wkurzam się że ja muszę wchodzić na około a przyjęcia nie muszą. gdzie sprawiedliwość

Akro123

Dzień dobry. Czy ktoś się orientuje ile zarabia fakturzysta w centrum dystrybucyjnym?

Kiedyś na grafikach był drukowany adres internetowy dla tych pracowników, które chciałyby podzielić się z władzami Dino swoją opinią o kierownictwie tam gdzie pracują. Niestety od jakiegoś czasu kierownictwo "zapomina" dodrukować taką treść. Jeśli ktoś ma jeszcze grafik z takowym linkiem prośba o podanie na tej stronie. Będę wdzięczny.

Aaaa

Tylko na opakowaniach ta drukowali i ten adres dotyczył ankiety. Ale był określony czas na jej wypełnienie

Flinston

jak bedziesz wchodził głównym wejściem to po lewej stronie masz adres na który możesz napisać skargę

Przyznam się że nie mogłem znaleźć tego adresu. Jest w Kodeksie etyki?

Dawid

Chciałem pozdrowić Adama brygadzista od Marty co chodzi i sprzedaje tylko co chwilę do Marty pozdro fraj.......

nobo

nie lubisz go bo jestes pierdoła i (usunięte przez administratora) a nie wózkowy? wiem kim jesteś

Katarzyna
@Dawid

Proszę o niepisanie na forum o sprawach prywatnych oraz nieobrażanie poszczególnych osób. Jest to niezgodne z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin. Forum służy do wymieniania się informacjami odnośnie pracy w danej firmie lub usług przez nią oferowanych. Gdy łamanie regulaminu będzie zdarzało się częściej konto może zostać nawet zablokowane.

Skaner

Opinię kogoś kto w tak rewelacyjny sposób potrafi napisać JEDNO W PEŁNI „poprawne gramatycznie” zdanie pozostawię bez komentarza. Rozumiem że przez „obrzydliwe babsko” mamy rozumieć, że chrapanie według osób które przyłapały naszą kierowniczkę było nierytmiczne, zbyt „charczące” czy przenikało fałszem?

Boba
@Skaner

Proszę nie brać do siebie takich Kometarzy, ludzie nie mają co robić to wymyślają bzdury. Pracuje u Marty 3 lata i nie mam zamiaru się zwalniać.

Damian
@Boba

To chyba sprzedajesz Marcie wszystko tak jak Adam brygadzista to masz fajnie u niej wtedy

Swieta

Siema dinusie:):)co tam sluchac nowego??

Najlepsza zmiana
@Swieta

Wesolych świąt zmiana 2kk:):):)

Pis
@Swieta

Byla wigilia ale tylko na porannej zmianie:/

olx

sprzedam skode

Auto
@olx

Za ile?jaki rocznik?

PANDEMIK

Sprawa Pandemii. Pracowników się gania na każdym kroku. O kamizelki o maseczki na wet BHP na 3 zmiany robi. A panowie z portierni co do kierowców bez maseczek bez rękawiczek i cały czas z popsutymi termometrami. Firma się zmieniła ludzie ci sami i zasady też czyli ich brak. Od nas pracowników ciągle się czegoś wymaga. A oni co święci? Jednym termometrem potrafią w ciągu minuty 15 osób zmierzyć. I nie zawsze posiadają maseczkę czy przyłbicę. Ważne jest to czy w torbach nic nie wynosimy. Ludzi wychodzących przez portiernię sprawdzają ale tych co bramą to już nie. Masakra Niech ktoś się temu przyjrzy bo osób na kwarantannie jest sporo. Pozdrawiam Pandemik

noico
@PANDEMIK

no i po co narzekac. kazdy narzeka jak jest zamiast cieszyć cię chwila obecną i tym że juz nigdy nie będzie tak fajnie bo będzie tylko gorzej. źle pisze?

Jestem gościem w tej firmie,z zagranicy i czekam na rozładunek. Pan na bramie mnie poinformował że mam czekać 15 godzin. Bez toalety, nawet tojtoja nie postawili. Chyba gorzej trafić nie mogłam. Oby państwo w biurze nigdy nie miało dzieci bo się na nich nigdy nie doczekają w domu przecież praca ważniejsza. Życzę im milego, rodzinnego wikendu spedzonego w rodzinnym gronie. Bo ja sobie postoję pod DINO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI MAGAZYN CENTRALNY ???? NIE POLECAM!!!!!

Pis

Szczęśliwego Nowego roku zmiana 2kk:)Najlepsza:):)

zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i jak ona jest prowadzona?

CHŁODNIA

Na chłodzi lipka się pracuje bo są bardzo nie mili kierownicy a najbardziej to ci z brodami nawet nie możesz o coś się ich spytać i nie polecam pracy na mrozni bo bardzo mało zarabiają tam

Responden

Mam pytanie na jakie zmiany pracuje się na chłodni i ile zarabiają operatorzy wózka

czyto
@Responden

czy ty prowokacja?

Respondent
@czyto

Nie dostałem ofertę pracy i pytam po prostu

Magazynier
@Respondent

Na chłodni tylko na popołudnie i nocki. Czyli jak masz popołudniowki to w niedziele start już od 14. Poza tym 3 niedziele pracujące w miesiącu.

Anonim1989

Nie wiem jak na suchym ale na chłodnia/mroźnia to totalna porażka. Dodam, że pracowałem tam rok. Początek i Pani Sylwia czyli rekrutacja ... Obiecanki cacanki. Nie wierzyć w nic co mówi. Chodź do niej samej pretensji bym nie miał lecz do tych którzy karzą jej tą ścieme mówić ludziom. Praca to wieczny mobbing kierownicy są tak w patrzeni w kamery, że aż mają czerwone oczy. Szczególnie (Brody, Tomek, Maciek) Chwilę staniesz zaraz jest taki jeden z drugim co dostał posadkę za podpierdzielanie kolegów lub znajomości (Tomek szczególnie coś o tym wiesz) i drze ryja. Rozumiem kierownik kierownikiem ale ich podejście jest co najmniej złe i nie ludzkie. ... Anka do przeżycia chodź ma swoje humorki.. To samo Damian. Idąc dalej o podwyżkach nie ma co dyskutować bo Ci u góry mają przygotowane odpowiedzi na każde pytania... Podsumowując jeśli nie masz bólu kasy i nie musisz to nie polecam. Jest jeszcze Arek jak by główny kierownik mroźnia i chłodni bardzo wporzadku gość. Pozdro Arek bo jedyny potrafiłeś być człowiekiem . Jedyne pozytywne opinie tutaj to te które pisze sama Sylwia z Dino bo takie ma zadanie. Magazyny to ostatni sort i nie polecam tam iść . Ludzi traktuje się jak śmieci .

Dariusz
@Anonim1989

Bardzo zaniepokoiła mnie informacja o rzekomym mobbingu, który w Twojej ocenie panuje w tej firmie. Jest to poważne oskarżenie, dlatego też chciałbym ustalić, czy aby na pewno dochodzi do sytuacji, które można sklasyfikować pod to pojęcie? Wyjaśnij, to proszę.

Anonim1989
@Dariusz

Nie panuje tam mobbing tylko kierownicy są wpatrzeni w kamery. Przepraszam źle to ujęłam. Ale jeśli się tam wybierasz to słyszałam, że na suchym jest spoko atmosfera.

Ukraina
@Anonim1989

Wystarczy ze powiesz cos adiemu z oiw a on zaraz swojemu koledze z biura wszystko powie

Mały
@Ukraina

Zgadzam się z tobą sam byłem świadkiem jak obgadywał innych a później do tomusia leciał i z ucha strzelal

Skanerek
@Anonim1989

Tutaj nie ma się co wycofywać! Słowo na M tam jest na porządku dziennym i nikt się tym totalnie nie interesuje. Ale co się dziwić że kierownicy centrum czują że mają na to przyzwolenie skoro przyjeżdzają panowi z centrali i nawet z nikim słowa nie zamienią. Za pana Antczaka nie było takich sytuacji! Wychodził do ludzi, rozmawiał z szeregowymi pracownikami, dla KAŻDEGO znalazł czas jeśli ktoś zgłaszał problem. A teraz? Strach się po pośladku podrapać żeby głowni kierownicy nie zgrali filmiku i się z niego nie śmiali... ŻENADA! Zostaną wam obcokrajowcy do pracy bo ani podejścia do ludzi nie macie (bo na temat zarządzania nawet już się nie chce pisać) ani zarobków nie macie WOOOOOW bo takie Zalando przebija was od stanowiska na najniższym szczeblu! Idealne określenie dla tego miejsca CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI ZGOTOWAŁ TEN LOS a sami wiecie do czego ono nawiązuje. Boją się odejsc tylko ludzie na wyższych stanowiskach i Ci którzy boją się zmian... ale prawda jest taka że nie ma się czego bać.

Operator

Witam ile zarobie na magazynie w łobzie ? Jaki jest system pracy ?

Kierownik zamieszania

Widzicie cienjasy? Wy starczy was postraszyć paragrafem i już jest wszystko cacy. To mi się podoba, porządek musi byc!

Cieniastoty
@Kierownik zamieszania

Masz żale bo Cię przelogowala z Napoji na Chemię albo kazali zmienić spodnie na robocze?

Pracusia
@Kierownik zamieszania

Pewnie ta wypowiedź z paragrafami dodała sama "zainteresowana" lub "bridacz" z warkoczykiem bo tylko oni lubią dawać pisamka i straszyć paragrafami :-p

Dusi
@Kierownik zamieszania

Powiedz kto cie zrobił a Cię pomszcze

Zostaw merytoryczną opinię o DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18?

Zobacz opinie na temat firmy DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 10 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18
2.3/5 Na podstawie 110 ocen.

DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18