ULTRAEUROPA Sp. z o.o.

Opinie o ULTRAEUROPA Sp. z o.o.

hilda

teraz się chyba smak życia nazywają czy jakoś tak, nioe wiem

mark

Likwidacja 1-09-2015

kajtek

no to ja mam jeszcze takie pytanie do kolegi wyżej - @golf, Ty byłeś u nich na rozmowie czy nie masz nic wspólnego z tą firmą, bo troche dziwnie piszesz? jak masz jakieś nowe wiaodmości to ja się chetnie dowiem np. czy są nowe oferty, bo od stycznia cisza na razie jest w tym temacie, a ja nadal szukam pracy.

Alfi

Pan Dyrektor robi cięcia w firmie będą zwolnienia także uwaga jeżeli zostaniecie zwolnieni pod pretekstem ze coś źle ktoś zrobił to czyli chodzi tylko o cięcia jeżeli chodzi o to ze Pani Kierownik kogoś zwolniła (Nie jest szczera i nie będzie jest fałszywa)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ULTRAEUROPA Sp. z o.o..
pytanie

Mam pytanie chciałbm podjac prace jako spawacz w firmie ULTRA PLUS prosze o jakies info

UWAGA

Jeśli chodzi o pracę to nie jest tak źle, natomiast panująca w firmie atmosfera jest tragiczna.(usunięte przez administratora)

Uwaga

Za niedługo do zwolnienia mają pójść następne osoby z paczkarni Pani kierowniczka z Paczkarni szykuje się do zmniejszenia osób na paczkarni i będą 2 zmiany tylko.

njh

ciasteczka maślane bezglutenowe o masie 150 g, oznaczone numerem partii „UT 120450” i datą minimalnej trwałości „07.2012”, wyprodukowane przez „Ultraeuropa” Sp. z o.o., ul. Łączna 20A, 34-300 Żywiec w ilości 2 sztuk w cenie 7,60 zł wartości 52,20 zł nieprawidłowo oznakowanych. Przeprowadzone oględziny opakowań wykazały, że dla: zastosowano nazwę nieadekwatną do składu (w składzie brak masła, obecny nieutwardzony tłuszcz roślinny), która wprowadzała konsumenta w błąd, co do charakterystyki środka spożywczego, w tym jego nazwy, rodzaju, właściwości, z naruszeniem art. 46 ust. 1 pkt 1 lit. a ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2010 r., Nr 136, poz. 914 z późn. zm.) zwanej dalej „ustawą o bezpieczeństwie żywności i żywienia” przywołanego w art. 6

BEZ CENZURY

JAK POWSTANIE NOWE FORUM O ULTRA TO PODAJCIE LINKA :)

beee

Chciałam przeprosić E.B. (piszę inicjały, bo całe dane zapewne zostałyby zablokowane, bądź usunięte przez Administratora, mam nadzieję, że wiadomo o kogo chodzi). Jest mi strasznie przykro, głupio i wstyd, że kilka tygodni temu obraziłam na tym forum właśnie E.B. Nie tak dawno okazało się, że ją niesłusznie posądziłam za coś co nie zrobiła, a zrobił to ktoś inny. Naprawdę jest mi tak wstyd, że nawet brak mi odwagi podejść do niej osobiście i ją przeprosić... Przepraszam za moje pochopne oskarżenie, ubliżenie, było to głupie zachowanie i bardzo nieodpowiedzialne... Przepraszam... Strasznie mi głupio...

olo

(usunięte przez administratora)Łączna długa i szeroka ;--00 Miejsca brakuje jak idzie ha ha

jo

Wam się(usunięte przez administratora)przewraca!!! Wy na prawdę nie ma cie problemów. Żal!

Wszyscy się kłócicie na forum ;-)ci co tu piszą niech zaczną prace nową szukać a nie kozaczą nie dawno temu było zebranie przez wideo konferencje z właścicielem firmy z dyrektorem powiedział tyle ze jeżeli będą dalej zwroty to podejmie decyzje o likwidacji firmy i upadłość ale z tego co mi wiadomo i tak chce zlikwidować firmę w Polsce do 2 lat.

lola

Ludzie wam rozumy odjeło

jj

również jestem tego zdania że nie wypisuje się Imienia na forum , bo i tak wiadomo o kogo chodzi , a jesli mowa o ULTRAEUROPIE ? lepiej kilka razy zastanowić się czy tam pracować niż pózniej bolewać ,firma fajna ale osoby pracujące w niej a zwłaszcza kierownictwo to porażka

Edd

Ktoś się doigra z tymi komentarzami...Dlaczego tutaj macie odwagę pisać na (usunięte przez administratora) a prosto w oczy im tego nie powiecie? Jestem w szoku że przypuszczam dorośli ludzie tak się zachowują. Rozum Piękna rzecz...

mała

Nie broń Marta (Ewy)Bo nikim nie zostaniesz w tej firmie zwykłym robolem (albo się zwolnij)???

Lady

No jak się ma na paczkarni kierowniczkę co wszystkich zwalnia i robi to jak by była przeszkolona w tym temacie Kierowniczka co 5 min okres dostaje hehehehe

lacky

widać ze jakiś koordynator lub (usunięte przez administratora)kierownik pisze na forum

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Wy chyba nie macie co robić tylko brednie pisać NUDZI WAM SIĘ

Zostaw merytoryczną opinię o ULTRAEUROPA Sp. z o.o. - Rybarzowice

• Jak się pracuje w ULTRAEUROPA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ULTRAEUROPA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ULTRAEUROPA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ULTRAEUROPA Sp. z o.o.