Opinie o Cottonproduct S.C. J. Gardziel E. Gardziel w Bochnia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Cottonproduct S.C. J. Gardziel E. Gardziel. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cottonproduct S.C. J. Gardziel E. Gardziel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi prania i czyszczenia dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cottonproduct S.C. J. Gardziel E. Gardziel w Bochnia

Aga Nowy wpis

Witam ,jaka atmosfera panuje na zakładzie,interesuje mnie szwaczka ,czy nowe osoby ktôre się wprawiają dopiero są miło traktowane.

Kaja Nowy wpis
@Aga

tak właściwie to wszystkie sie dogadujemy, atmosfera jest zawsze miła i oczywiście że nowe osoby są przyjmowane z otwartymi ramionami!!

Mira Nowy wpis

Witam Panie bardzo serdecznie, zauważyłam ze szukają szwaczki z doświadczeniem i bardzo byłabym zainteresowana. Ktoś już pytał o stanowisko i nie dostał odpowiedzi ale liczę na wasza pomoc bo niestety oferta zawiera jedynie formularz zgłoszeniowy. Mogę wiedzieć czy faktycznie nie ma tu benefitów ani socjalu i pracuje się za minimalna krajowa? To bardzo duża firma wiec jestem zdziwiona

pracownik Nowy wpis
@Mira

Tak, to prawda. Brak benefitów, słabe pieniądze. Część szwaczek bardzo miła, część niezbyt, a kierowniczka zależy w jakim humorze przyjdzie do pracy. Nie warto.

tomek

Nie wiem nic o stanowisku, na które rekrutowałem bo rekrutacja skupiała się na wypytywaniu mnie o zagadnienia matematyczne. Benefity jak u typowego januszexa: minimalna i szereg wymagań. Nie, dziękuję. I nie polecam.

Martyna

Jak sądzicie czy są widoki na lepsze zarobki. pytam bo chcę aplikować.

@Martyna

Widoki są - najniższa krajowa WZRASTA

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Cottonproduct S.C. J. Gardziel E. Gardziel? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko SZWACZKA
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

typowy (usunięte przez administratora),właściciel wie najlepiej w biurze wielkie gwiazdy jak jesteś krawcową to daj sobie spokój z Kołtonem nie polecam strata czasu ale kawa z ekspresu bardzo dobra

Lotta
@anonymous

Nie zgadzam sie z przedmowcą, do kazdego trzeba miec podejscie ,takze z Pracodawca mozna sie dogadac,,,nie jest wbrew opinni taki niedobry jak Go opisują.Stara sie aby wszyscy mieli satysfakcje z wykonywanej pracy...Rozwija firme, dba o wzajemne relacje i porzadek w zakladzie ..najlepij oceniac nie znajac sprawy od podszewki...Warto tam pracowac...

sroczki
@Lotta

NIE ZGADZAM sie z Toba, potrzeby pracownikow nie sa respektowane,szef nie zwraca uwagi na to co sie dzieje na produkcji ,jest realny (usunięte przez administratora),jedna pracownica gnebi druga ,chore uklady ,nie polecamy

@Lotta

Co pracownika obchodzi, że właściciel rozwija firmę? On to robi dla obecnej i przyszłej kasy (własnej) - czyli dla siebie, a nie dla pracownika

A jaka panuje atmosfera w biurach? Czy warto składać tam CV na pracownika biurowego?

Bożena
@Ania

Nie ukrywam, że także ciekawi mnie to, jak wygląda atmosfera w biurach Cottonproduct. Dlatego też mam nadzieję, iż jednak znajdzie się tu ktoś, kto napisze nam coś o niej. Widzę, że zabierałaś tu głos w czerwcu. Chciałam w związku z tym zapytać, czy nadal byłabyś zainteresowana aplikowaniem tam?

@Bożena

"iż" to się może i znajdzie, ale "że" - to raczej nie. Pewnie jesteś blondynką bo z gramatyką języka polskiego masz zdecydowanie duże trudności

Me

Chciałam aplikować na stanowisko krawcowej Odpowiadają mi godziny pracy Może ktoś z pracowników się wypowiedzieć? Jaka jest faktycznie teraz atmosfera jakie zarobki? Czy faktycznie praca na akord? Jeśli dopiero będę się przyuczac jestem w stanie wyrzuć chociaż 2 tyś?

@Me

"tyś." pewnie tak "tys." raczej nie. Ale skoro nie znasz polskiej pisowni to pewnie nie poczujesz różnicy

Miałem okazję być kiedyś na rozmowie o pracę. Nie polecam. Przed rozmową radzę przygotować się jak do matury ustnej z matematyki. Przypomnieć sobie wszystkie wzory (koniecznie na gęstość) Dużo by tu pisać . Tak dziwnej rozmowy jeszcze nie miałem.

Wiktor

Bardzo dobra firma, świetne miejsce do pracy bo i ludzie pracujący w firmie są de best!!

Wesoła

Jak praca w pralni? Warto aplikować?

o>n

A jak wygląda praca w biurze? Jaka płaca? Jakie są stosunki w firmie pracownik - kierownik/właściciel ?

@o>n

Też się bardzo chętnie dowiem czegoś o atmosferze i zarobkach w Cottonproduct. Planujesz aplikować? Na jakie zarobki liczysz?

Antoni

Chcesz przez to napisać, że występują problemy na linii pracownik-brygadzistka? Atmosfera jest bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na zadowolenie z pracy w danym miejscu, dlatego też chciałbym wiedzieć, czy jest ona na odpowiednim poziomie.

Gosc

Jeżeli chodzi o pracę osób które pracują wszystko ok w jak najlepszym porządku ale pracownice które są. Młode stażem w tej firmie są utrzymywane przez starsze stażem pracownice!!!!!!!! Wiem to napewno!!!!!! Kobieta która ma się za kierowniczkę w niczym jej nie przypomina... Postawa? Kultura?? Niczym!!!(usunięte przez administratora)

Maja

Czy ktos się orientuje i jest to w stanie podzielić się opinią na temat tej firmy? Atmosfera, wynagrodzenie, zakres obowiązków? Czy firma prowadzi rekrutacje na jakieś stanowiska? Jak wygląda proces rekrutacji?

Adrian
@Maja

Interesują Cię najważniejsze kwestie związane z zatrudnieniem w tej firmie. Mam przez to rozumieć, że zainteresowało Cię któreś ze stanowisk pracy w tej firmie?

@Adrian

Tak interesuje mnie jak wygląda proces rekrutacji co jedynie brane pod uwagę jakie cechy, wykształcenie doświadczenie na stanowiska biurowe

Joanna
@Maja

@Maja Zachęcam Cię, abyś aplikowała i sama się o tym przekonała. Na jaką umowę mogą liczyć nowo zatrudnione osoby w Cottonproduct. Odpowiecie?

Dawid

Czy atmosfera w pracy jest miła? Można liczyć na stałe zatrudnienie?

Natalia

Cottonproduct ma opinię dobrego pracodawcy, warto aplikować!!

robo1
@Natalia

A ty siedzisz w biurze przy kawce i wypisujesz bzdury.

robo1

Zarobki na podstawie akordu, akord obliczany z kosmosu bo aby najniższą krajową wyszyć to trzeba tyrać jak robot i tylko świtę w biurze trzeba utrzymywać którzy nie wiedzą nic na temat roboty.

Aldona

Bardzo nie przyjazna atmosfera w firmie podlatujaca pod mobbing. Marne zarobki.Praca bez perspektyw.

Maja

@Arek Powiedz nieco więcej. Co dobrego słyszałeś o Cottonproduct S.C. J. Gardziel E. Gardziel i z jakiego źródła? @Martyna @Arek Czy aplikowaliście do Cottonproduct S.C. J. Gardziel E. Gardziel? Jeśli tak. Możecie się podzielić informacjami na temat przebiegu rekrutacji i warunków pracy oferowanych przez firmę?

Arek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może wiecie coś o ewentualnych potrzebach kadrowych?

aA
@Arek

kierowca

Zostaw merytoryczną opinię o Cottonproduct S.C. J. Gardziel E. Gardziel - Bochnia

• Jak się pracuje w Cottonproduct S.C. J. Gardziel E. Gardziel?

Zobacz opinie na temat firmy Cottonproduct S.C. J. Gardziel E. Gardziel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Cottonproduct S.C. J. Gardziel E. Gardziel
2.5/5 Na podstawie 21 ocen.
  • ul. Wygoda 147A
    32-700 Bochnia