Opinie o Ready4S w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ready4S. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ready4S o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ready4S w Kraków

GO BIG

READY4S TO DIAMENTOWA FIRMA.

@Grzegorz
@GO BIG

Ja aplikowałem na staż jako tester i cóż...Zjadła mnie trema bo to w sumie pierwsze takie spotkanie (po kursie). Miałem telefon później rozmowę. Bardzo fajna opcja stażu z tego co mi zaproponowano. Dla osób które dopiero zaczynają: uważam, że warto. Po @Paulinie(najstarszy tester) było widać,że ma pojęcie i na pewno można by było dużo się nauczyć. Pytania rekrutacyjne raczej podstawowe myślę,że każdy kto interesuje się branżą na nie odpowie. Myśle też że, opcja wdrożenia własnych rozwiązań w późniejszych etapach byłaby realna. Odradzam tylko aplikowanie tym którzy nie ogarniają angielskiego ... Z tego co wiem 80% to globalni klienci. Z góry podkreślam,że opinia jest bezstronna

Największy problem jaki napotkałem, to fakt, iż nie odpisują na maile jeśli chodzi o aplikacje do pracy. Także trochę zabawne.

Czy trzeba mieć wyższe wykształcenie, żeby zostać zatrudnionym?

@Monika

Cześć Monika, wykształcenie wyższe nie jest wymagane. W Ready4S stawiamy na ludzi z doświadczeniem (najlepiej na analogicznym stanowisku), predyspozycjami oraz motywacją do pracy. Wiedza teoretyczna jest mile widziana, ale nie jest kluczowa.

Iwona

@Anek, czy możesz podzielić się z nami informacjami na temat warunków pracy w tym miejscu? Czy firma oferuje możliwości rozwoju dla swoich pracowników? @Leszek, czy jesteś pracownikiem firmy? Jaka atmosfera panuje w Ready4S?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood

Aktualność
Cześć,

sezon wakacyjno-urlopowy uznajemy za rozpoczęty! Wszystkim, którzy planują wakacje lub już się urlopują życzymy udanego wypoczynku, a tym którzy już wrócili - bezbolesnego powrotu do pracowej rzeczywistości ;)

Szukasz firmy, do której z przyjemnością będziesz wracał/a po urlopie? Zapraszamy do Ready4S :) Jeśli chcesz do nas dołączyć sprawdź aktualne oferty pracy:

Jeśli nie widzisz oferty dla siebie to zawsze możesz przekazać nam kontakt do siebie za pomocą Bazy Kandydatów.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Ready4S
Leszek

Czy dobra praca jest przyczyną , że rzadko zaglądacie na forum?

Nie rozumiem dlaczego chcielibyście wszystko ustawiać w firmie według własnego widzi mi się?

Gala

W Krajowym Rejestrze Sądowym spółka jest w likwidacji. Skąd więc tyle ogłoszeń o pracę?

@Gala

Hej, firma jak najbardziej funkcjonuje normalnie, stąd ogłoszenia o pracę. Forma prawna spółki to Ready4S International Sp. z o.o.

@Ready4S

Ready People, Ready 4S, Ready4S International i co jeszcze ?

@Obi

Cześć OBI, pytania na temat spółek już się kiedyś pojawiały, dlatego chcemy wyjaśnić sytuację. Marka Ready4S jest marką międzynarodową i działa w grupie kapitałowej, gdyż jej struktura musi być dopasowana do aktualnych potrzeb formalnych klientów z USA, UK, Hongkongu, Brazylii i ponad 40 innych krajów. Podmiotem głównym do współpracy z klientami zagranicznymi jest Ready4S LTD. Pozostałe podmioty wspierają Ready4S LTD w działalności operacyjnej na terenie Polski. Podmiot Ready4S sp z o. o. był używany na początku działania firmy w czasach intensywnych współprac na terenie Polski. Od ponad 1,5 roku spółka nie była używana (brak aktywnych klientów z Polski), więc podmiot został zlikwidowany. Mamy nadzieję, że powyższe informacje rozwieją wszelkie wątpliwości na temat naszej działalności. Pozdrawiamy

Marika

Mam tam znajomego mówi ze jest duży rozrzut poziomu ludzi i kasy. Są tacy programersi co zarabiają nawet 7000 netto a są jeszcze na studiach. Są tacy co mało. O jednych dbają bardzo o innych nie. Trzeba się wybić zeby przytulić dobre pieniądze.

@Marika

A to, że Kasia, Asia czy inna tam z HR zarabia więcej niż programista to normalne ?

Iza

Ja też chętnie powiem miłe słowo o Ready ;) Przyszłam do nich po jakimś czasie spędzony w korpo i przyznam, ze baaardzo pozytywnie się zaskoczyłam - trzeba było od razu iść do startupu! Stawka taka sama jak w znacznie większej firmie (a stanowisko wspierające, nie programista ani nic stricte związanego z produkcją), codziennie nowe wyzwania, możliwosć wykazania się, spora samodzielność, elastyczne godziny + możliwość pracy zdalnej kiedy Ci sie zamarzy (idealnie dla studentów dziennych!), świetni, pozytywnie nastawieni do pracy (i siebie! ;) ) ludzie, a jak komuś przeszkadzała "zatęchła kamienica" - to teraz jesteśmy w nowiutkim, przestronnym biurze na Krowodrzej Górce i to właśnie zasługa Mateusza ;)

@Iza

Mateusza ? Taaa Jasne

Tomasz

Ready4S to firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy. Nie rozumiem niektórych osób

Aktualność
Cześć!

W Ready4S wiele się dzieje i wciąż powiększamy zespół. Jeśli chcesz do nas dołączyć sprawdź aktualne oferty pracy:

Jeśli nie widzisz oferty dla siebie to zawsze możesz przekazać nam kontakt do siebie za pomocą Bazy Kandydatów.

Zapraszamy!
Zespół Ready4S

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie dla pracowników mogą mieć pozapłacowe benefity. Czy Ready4S jest takim przedsiębiorstwem?

Ehh

Z benefitów są owoce, i tyle. Multisporta nie uświadczysz ????

Dodatki dla pracowników to bardzo ciekawy wątek :) W zakres benefitów dostępnych w Ready4S wchodzi: - prywatna opieka medyczna, z której można skorzystać praktycznie na terenie całej Polski, - elastyczne godziny pracy (w pełni tego słowa znaczeniu, tj. godzin przyjścia/wyjścia z pracy, przerw w ciągu dnia czy z drugiej strony - wymiaru godzinowego pracy), - możliwość pracy zdalnej (minimum 1 raz w tygodniu) - oraz owocowe środy. Na co dzień bez limitów można korzystać także z różnych rodzajów herbat, kaw, ziół i mleka. Do dyspozycji pracowników jest także opiekacz do kanapek, tostów i gofrów oraz stół do piłkarzyków. Zależy nam na tym, aby spełniać rzeczywiste potrzeby pracowników, dlatego cały czas pracujemy nad kolejnymi benefitami (w tym pakietach rekreacyjno-sportowych typu Multisport).

Bardzo milo wspominam kazdy etap rekrutacji - czulam sie w kazdym aspekcie waznym kandydatem i traktowana w pelni profesjonalnie. Na kazdym etapie moglam liczyc na odpowiedzi do moich pytan :) firma daje nieprawdopodobn atmosfere i swietnych ludzi wokół - ciezko spotkac to w innych miejscach ;)

Berry

Profesjonalna rekrutacja i miła atmosfera.

Stach

Czy firmie udało się wyjść z problemów? Warto interesować się pracą?

@Stach

Hej STACH, Pewnie, że warto, nasza firma cały czas się rozwija. Prowadzimy aktualnie ciekawe projekty dla zagranicznych startupów i mamy kilka otwartych rekrutacji: między innymi Project Managera, Testera i Business Development Managera. W 2017 roku pracowaliśmy nad ponad 60-cioma projektami, a na dniach startujemy pracę nad kolejnymi kilkoma dużymi projektami. Mamy ambitne plany rozwojowe na najbliższy rok, więc na pewno pojawi się jeszcze wiele nowych rekrutacji. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu: talents@ready4s.com

Kla
@Stach

Nie warto się interesować tą firmą - strata czasu i nerwów

stazysta

Hej , Jestem w trakcie procesu aplikacji na testera w formie stazu. Jak to wyglada w tej firmie, czy faktycznie istnieje mozliwosc dalszej wspolpracy , czy to jednorazowy strzal i koniec?

@stazysta

Cześć, dzięki za zainteresowanie naszym stażem:) Odpowiadając na pytanie - na każdą rozpoczętą współpracę patrzymy długofalowo i tak również jest w przypadku tego stażu. Jeżeli nasza współpraca przebiegnie pomyślnie możesz spodziewać się propozycji stanowiska Junior Tester. Pod koniec każdego stażu prowadzimy rozmowy podsumowujące ten okres i wspólnie omawiamy dalszą ścieżkę kariery w Ready4S. Powodzenia w dalszej rekrutacji!

Pytalski

Cześć! Mam pytanie o aplikacje pisane w react native - jakie macie doświadczenie? Na Waszej stronie nie ma żadnej informacji o ukończonych projektach (macie takie?). Ile obecnie developerów zatrudniacie i jakie mają doświadczenie? Zamierzacie prowadzić rekrutację na to stanowisko w przyszłości? Dostajecie dużo zgłoszeń na tą technologię od klientów? Z góry dzięki za odpowiedź :)

@Pytalski

Hej, zdecydowaną większość projektów mobilnych realizujemy w technologiach natywnych (Swift dla iOS, Java/Kotlin dla Android), jednak posiadamy tez doświadczenie w React Native. W ostatnim roku np. zrealizowaliśmy 2 projekty w tej technologii dla klienta z branży gamingowej w Danii (Na stronie nie są one wyszczególnione ze względu na obowiązującą klauzulę poufności zawartą w umowie z klientem). W tym momencie prowadzimy też projekt w reactcie i współpracujemy na stałe z dwoma React Native Developerami, z kilkuletnim doświadczeniem. W przyszłości bardzo możliwe, że będziemy prowadzić rekrutacje na to stanowisko, wszystko w zależności od popytu na rynku i zainteresowania klientów.

Rozczarowana

Obecnie firma ledwo zipie - masowe zwolnienia. Nie polecam.

toDan

Dan, pracorawca ma możliwość zgłoszenia opinii do moderacji.. if you know what I mean :) tzw. malowanie trawy na zielono

Zostaw merytoryczną opinię o Ready4S - Kraków

• Jak się pracuje w Ready4S?

Zobacz opinie na temat firmy Ready4S tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ready4S?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ready4S?

Kandydaci do pracy w Ready4S napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ready4S