Rawlplug S.A.

Opinie o Rawlplug S.A.

Aktualność
Zapraszamy na Targi Pracy!

Szukasz nowej pracy, w której czekają Cię ciekawe i motywujące zadania? Chcesz pracować w teamie pełnym ciekawych i inspirujących osób?

Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Spotkajmy się na Targach Pracy i dowiedz się jak może się potoczyć Twoja ścieżka kariery w Rawlplug.

Jak to działa?
Przyjedź na targi na Politechnice Wrocławskiej lub Uniwersytecie Ekonomicznym – wybierz najbardziej dogodne dla Ciebie miejsce, my będziemy w obu.
Znajdź nasze niebieskie stoisko i porozmawiajmy!
Zapoznamy Cię z naszą ofertą oraz specyfiką pracy w Rawlplug, a Wy w zamian opowiecie nam trochę o sobie.

Termin: 19.10.2022
Miejsce: Wrocław, Politechnika Wrocławska/Uniwersytet Ekonomiczny

My będziemy! A Ty?
Pytanko Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Witam. Mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat pracy na stanowisku przedstawiciela DIY? Czy targety są osiągalne? Jakie mniej więcej widełki płacowe są do osiągnięcia? Czy trzeba pracować od świtu do nocy czy jednak jest jakiś work life balance. Czy po prostu warto tam pracować?

Ph Nowy wpis

Potwierdzam opinie na temat dostępności towaru. Notorycznie braki wielu indeksów. Klienci niezadowoleni, do tego brak możliwości realizacji planów. Rozwiązanie menadżerów na problem z dostępnością pchać inny towar klientom - żarty. Nie polecam szkoda czasu i nerwów chyba, że nie masz lepszej pracy w perspektywie.

Nowy wpis

@Ph

Po konsultacji z działem sprzedaży prosimy o szczegóły dotyczące opisywanej sytuacji na adres: rekrutacja@rawlplug.com.

K Nowy wpis

@Pracodawca Pracuję w nowo otwartym zakładzie w Kożuchowie.Praca w tej firmie za najniższą krajową za 8 godzin stania na nogach,to jakaś kpina.Do tego pracownicy robią za ekipę porządkową żeby przygotować nową halę.Dodatkowo nie ma tam nawet ogrzewania.Pracownicy marzną.Ludzie,co się z Wami dzieje.

Kandydacior

Hej, widzę, że Rawlplug szuka doradców handlowotechnicznych w paru lokalizacjach. Pytanie, jak się tam pracuje, na jakie wynagrodzenie można liczyć , jaka atmosfera pracy w dziale handlowym, czy normalni przełożeni? Z góry dzięki za podpowiedzi bo nie wiem czy wysyłać cv :)

Jak długo trwa proces awansu w Rawlplug S.A.?

Cieszy nas zainteresowanie tematem awansu w Rawlplug S.A., rozwój jest dla nas niezwykle ważny. Proces awansu ma charakter indywidulany, zależny jest zarówno od predyspozycji i kompetencji pracownika jak i możliwości organizacyjnych.

XXX

@Pracodawca Wprowadzane zmiany w polityce firmy i brak przejrzystości w komunikacji sprawiają, że trudno jest osiągnąć satysfakcję z wykonywanej pracy. Wynagrodzenie nie jest adekwatne do oczekiwań i zaangażowania pracowników, co stanowi poważne rozczarowanie. Mam nadzieję, że firma zacznie postrzegać pracowników jako kluczowy kapitał i podejmie działania mające na celu poprawę warunków pracy oraz relacji z personelem.

@XXX

Dołożymy wszelkich starań aby wyjaśnić temat, który jest opisany. Zmiany są integralną częścią rozwoju, czasami trudno się przygotować na wszystkie wątpliwości, aby je rozwiać zapraszamy do kontaktu na hr@rawlplug.com.

nieznany279

Nie polecam nie mają pieniędzy na materiał zabierają premię za to co się zepsuje na narzędziowni kierownik nic nie mówił na spotkaniu jak się zatrudniałem ze będą zabierać za błędy premię

BaX
@nieznany279

Tobie trzeba mówić, że premia jest za dobrze wykonywaną pracę, a co za tym idzie, brak premii za błędy w pracy? Wracaj do przedszkola i poskarż się pani

Postronny
@BaX

Wyjmij to coś z tyłu i sam się wróć do szkoły jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem, koledze chodziło że jest ucinana premia nie za Twoje błędy a innych lub firmy.

Jakie wartości są cenione w Rawlplug S.A.?

Kontrahent

Szanowny @Pracodawca Współpraca z Waszym Działem zakupów do DRAMAT. Pracująca tam Pani M nigdy ale to NIGDY nie odbiera telefonu (można to sprawdzić dzwoniąc np. z numeru na kartę) ani nie odpisuje na e-maile - również możecie sprawdzić jej skrzynkę e-mail. Niestety jestem zmuszony kontaktować się wyłącznie z tą Panią, ponieważ to właśnie do niej skierował mnie wasz Purchasing Manager (bardzo zainteresowany naszymi produktami). I tak walczę już od dwóch lat. Pani M jest ciągle zabiegana a przy tym wysoce niekompetentna. Sprawdźcie proszę, co można zrobić w tej sprawie.

@Kontrahent

@Kontrahent Bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią. Jest ona dla nas bardzo cenna. Zwrócimy uwagę na tą sytuację.

Klient

Najbardziej nie kompetentna firma jaka znam, brak towaru, spóźnione dostawy. A Pan kierownik z oddziału Toruń Jarosław K, nieodpowiedzialny, nie kompetentny. Kompletny brak zainteresowania klientem. Powinien chyba zmienić pracę bo nie nadaje się do niej. Podobno Pana K interesują tylko tabelki a że brak towaru... No cóż, konkurencja nie śpi ????

Jakiej stawki można się spodziewać na stanowisku operator wtryskarki/maszyny napełniającej? @Pracodawca

młodszy specjalista exp

NIE POLECAM. pieniądze niestety nie nakładają klapek na oczy. Mówi się wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, hmmm niestety w przypadku współpracy z panią A i panią N wszędzie będzie lepiej. Uwłaczające doświadczenie. Oczywiście kwestia doświadczenia przykrych sytuacji na wysokim poziomie. Z biegiem czasu każdy dowie się wszystkich brudów na temat tych Pań.

Grzegorz

Jakie są warunki zatrudnienia w Rawlplug S.A ?

Jak długo czekaliście na odzew z Rawlplug S.A.? Oddzwaniają zawsze?

Witam Pani rekrutatorka i Pani kadrowa profesjonalne złego słowa nie powiem ale brygadzista z montażu Michał nie kompetentny (usunięte przez administratora) popracowałem krótko nie wiem kto go wybrał na brygadziste ale ja bym go na pakowanie dał gościu obgaduje i nastawia ekipę przeciwko mnie jeszcze przychodził na maszynę więcej paczek puszczać żeby mnie zasypać (usunięte przez administratora) mówi do Ukrainki ciekawe co zrobi jak mu na ziemię spadnie ? To ma być brygadzista ? Zamiast pokazać pomagać nowemu to ewidentnie stawał na rzęsach żeby mi dzień umilić Nie polecam montażu 90% ukraina i brygadzista psychiczny zabiera premie jak usiądziesz na minutę a maszyna i tak montuje bo operator jej pilnuje dramat takie podejście poza tym gościu nowego pracownika ma w (usunięte przez administratora) trzeba samemu wszystkiego się domyślać i chodzic do niego ale najlepiej żeby nikt mu nie zawracał głowy bo by siedział przy kompie albo na bajere do najładniejszej operatorki biegał Najgorsza praca jaka mialem ze względu na brygadziste tak to praca jak praca na produkcji.Mam nadzieję że ktoś z Dyrektorów zrobi z nim porządek

MiamiHeat

Witam. Jakiej można spodziewa się stawki na stanowisku magazynier? Mam doświadczenie w pracy na magazynie oraz posiadam uprawnienia UDT. Jaka ogólnie panuje atmosfera w pracy? @Pracodawca

@MiamiHeat

Wynagrodzenie zależy od posiadanego rodzaju uprawnień i doświadczenia w pracy na magazynie. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu umówienia spotkania, na którym będziemy mogli porozmawiać o stanowisku i oferowanej stawce.

Byłem kilka miesięcy temu na rozmowie o pracę. Oczywiście do tej pory nikt się nie odezwał. Pani z HR w porządku, ale pani z produkcji bardzo nie sympatyczna.

Ciekawy
@Kandydat

Na jakie stanowisko aplikowałes? Jak wyglądała rozmowa ? Czy możesz ją opisać ?

Solidarność Dolny Śląsk

Cześć, czytamy Wasze opinie i rodzi się jedno pytanie, czy pomyśleliście kiedyś o tym, żeby nie tylko narzekać, ale i zacząć rozwiązywać problemy, rozmawiać z Pracodawcą, zgłaszać to? Jeżeli nie wiecie jak to zrobić, odezwijcie się do Nas, podpowiemy Wam i nauczymy jak można to normalnie robić, nasi prawnicy i eksperci wesprą Was fachową wiedzą, ale przede wszystkim musicie być zainteresowani i gotowi na pozytywne zmiany, w razie pytań piszcie drz.wroc@solidarnosc.org, Pozdrawiamy i czekam na okazję rozmowy z Wami.

Niedocenionyever
@Solidarność Dolny Śląsk

Ja w trosce o pozotałą zaloge.Gdybym tam pracował,na pewno bym skorzystał z tego teraz.Niestety dział produkcji PWT20,30 jest wystraszony o swe miejsca pracy.Obawa by nue stacić w/w.Takie czasy.

Solidarność Dolny Śląsk
@Niedocenionyever

Dziwna troska, nic nie zmienisz siedząc cicho, poza tym, macie jakieś gwarancje pisemne, że was nie zwolnią jak już nie będzie potrzebni? Gdy przyjmujesz milcząco każdą zmianę, to akceptujesz to. Nie masz żadnej gwarancji, że będziesz mieć pracę, teraz jedynie wykonujesz ją i jesteś przydatny bo niczego ci dawać nie trzeba, nie trzeba się z Tobą liczyć. Jak już odejdziesz z zakładu, to związek ci nie jest potrzebny bo poza zakładem nie wynegocjujesz podwyżki, nie ustalisz regulaminu pracy, czy nie podzielisz Funduszu Socjalnego, taka prawda.

Radosna
@Solidarność Dolny Śląsk

Dzień dobry,gdyby jeśli chodzi o mnie tak naprawdę ludzi wysłuchano to nie było by problemu,czytałam te wszystkie komentarze i naprawdę tu nie chodzi że komuś się nie chce pracować tylko jak się ich traktuje krótko ja pracowałam 3miesiące i robiłam naprawdę dobrze byłam na pakowaniu na chemia,tylko nie podobałam się tam ludziom pracującym jest tam cicha dyskryminacja i nie ma napewno tam żadnych trzech przerw jest tylko jedna i to 15min.Wiem że dużo osób prubowało tam rozmawiać panią menadżer Anią ale ona wcale nie słucha i nawet nie bierze pod uwagę,żadnych rad dotyczących prac na pakowaniu czy też operatorów przy maszynie i tylko wymagania no i tylko ona ma rację ludzie którzy próbowali dyskutować z panią menadżer to albo sami się zwolnili albo po okresie próbnym nie przedłużali umowy,jeśli chodzi o urlopy to można zapomnieć jak chcesz urlop to usłyszysz że teraz nie darady bo nie ma ludzi,zarobki na pakowaniu to na rękę jest 2200 operator maszyny ma na rękę 2600,Nie mam pojęcia czemu pani menadżer jest nastawiona na to że tak ma być jak jest i tyle i że ona ma rację i nikt więcej a przecież tu chodzi o udogodnienia pracowników tych co pracują i tych co przyjdą,bo przecież jeśli jest udogodnie czy poprawienie czegoś to za tym też idzie w tedy większą norma,ja sama rozmawiałam z panią menadżer że trzeba by było to zmienić ja rozmawiałam i taka jedna dziewczyna z kontroli i przez to mi nie przedłużył i umowy a co do dziewczyny z kontroli to słyszałam że się zaczęli czepiać byle jakiegoś szczegółu,tak się kończy właśnie rozmowa.pozdrawiam

OLA
@Solidarność Dolny Śląsk

Związki nie rozmawiają z pracodawcą . Robią zadyme a pracownicy są gdzieś daleko. Szef związku zwolniony ze świadczenia pracy i pod ochronką nie dzięki i jeszcze kasę za to płacić.

Arturito

Jak wyglada pakiet socjalny? mam na myśli wczasy pod grusza, bony świąteczne?

@Arturito

Dla wszystkich naszych pracowników mamy naprawdę bogaty pakiet benefitów, które mają wspierać nasze zdrowie, dobrą kondycję, doceniać wysiłek i zaangażowanie, czuć się komfortowo. Wśród naszego portfolio bonusów pracowniczych mamy takie, z których skorzystać może każdy, ale i takie, które są dedykowane określonym grupom, ze względu na zajmowane stanowisko i jego specyfikę. Oferujemy takie benefity jak: Karta sportowa Opieka medyczna Ubezpieczenie na życie Nauka języka angielskiego Bony żywieniowe Nadgodziny

...
@Arturito

Śmiech... wczasy pod gruszą 100zł jeżeli się załapiesz ????

Andrej

Odradzam pracę w tej firmie, jeden z kierowników działu stosuje (usunięte przez administratora).

Hanna
@Andrej

To w takim wypadku to chyba nie jest sprawa na jakieś internetowe Forum tylko trzeba coś poważniejszego, czy już coś z tym zrobiłeś? Wydaje mi się że nie byłoby fajnie gdyby ktoś sobie odpuścił pracę przez jeden negatywny komentarz który wcale nie musi być prawdziwy

Zofia
@Andrej

Co stosuje? Bo wykropkowało...

standard? na jakiej podstawie to piszesz? Masz jakieś konkretne doświadczenie?

Zostaw merytoryczną opinię o Rawlplug S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Rawlplug S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rawlplug S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rawlplug S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rawlplug S.A.?

Kandydaci do pracy w Rawlplug S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rawlplug S.A.