Opinie o Cukiernia Tadeusz Czernis w Kolbudy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Cukiernia Tadeusz Czernis. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cukiernia Tadeusz Czernis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia Tadeusz Czernis w Kolbudy

Mati Nowy wpis

Trzy lata temu chcieli płacić piekarzowi / cukiernikowi od 6000 zł brutto. Robota według grafiku od poniedziałku do niedzieli, od 18.00 do 2.00. Poda ktokolwiek, ile tu się zarabia w tym momencie?

Zawiedziony klient Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Jestem klientem Cukierni Czernią na Morenie. Muszę przyznać że kupowałem tu wypieki od lat,ale od jakiegoś czasu coś się zmieniło .Ciasto jest stare ,niesmaczne. Zdecydowanie zbyt długo przechowywane. Są produkty przecenione ale czasami nie nadają się do jedzenia.Czyzby szefostwu przestało zależeć na klientach?Bardzo zawiodłem się na tej Cukierni..

Nieźle bo kierownik produkcji miał już dwa lata temu podawane 8,5 - 14 tys. brutto wypłaty. Wiadomo wam coś o tym, czy aktualny kiero nie zamierza rezygnować? Ile osób pracuje ogółem, bo wtedy podawano, że 20+?

CAD Nowy wpis

Czyżby zmienił się cukiernik? Makowiec kupiony na święta to porażka!

Czy po rozmowie w Cukiernia Tadeusz Czernis rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Becia

Czy ktoś może napisać jak aktualnie wygląda praca w cukierni poprawiło się coś ?

Ilona
@Becia

No właśnie! Też czekam, mam nadzieję że ktoś się wreszcie odważy napisać kilka słów... Chcesz tam pracować? Bo ja tak, ale jeszcze czekam na jakieś aktualne opinie.

ulka
@Ilona

Nie warto, zle traktują ludzi. Klientów tez. Chyba ze lubisz jak ktoś Ci się patrzy na tylek i biust i traktuje jak..Szkoda słów.

Zjadacz

Chleb z tej piekarni jest coraz bardziej ażurowy, chyba przestane kupowac

Ilona
@Zjadacz

Ale to dobrze! To znak że są tam drożdże :D Prawdziwe, nie żadne sztuczne cuda. A jak tak bardzo Ci to przeszkadza to zwróć im uwagę.

Wiepi

Szanowna Pani, może odniosłaby się Pani do konkretów a nie wylewała własne frustracje w internecie. (usunięte przez administratora) A wówczas proponuję żale spisać na papierze i wybrać drogę legalną zamiast ukrywać się pod nickiem.

To umysłowo chory człowiek jego nie można karać jego trzeba leczyć jak zresztą całą tą rodzinę

LM

Nadal aktualne. To wulgarni wlasciciele, nie mający podstaw a poniżajacy pracowników i sąsiadów. Na szczęście są takie strony jak ta i można się ostrzegac przed takimi pracodawcami. Czasy niewolnictwa minęły, niestety nie tu. Nie licz na rozwój ani na zarobki a tym bardziej że dotrzymaja obietnic, które roztaczają przy zatrudnieniu. To pazerni ludzie stwarzajacy pozory normalności żeby nabierać uczciwych pracowników. Aż dziw że nadal są na rynku bo wszyscy z branży już o tym wiedzą. Czeka ich marny koniec bo nie rozumieją że to dzięki pracownikom sami mają na chleb i luksusy.

Czy firma zapewnia wam kawę i herbatę prscowniczą?

Wiepi
@Michał

Kawe rozpuszczalną z mlekiem lub bez, wrzatek tez jest a co wazniejsze dodatki do napojów

Oro
@Wiepi

Dodatki..chyba benzyna zeby szybciej (usunięte przez administratora) Stare wyposazenie, brak sprzetu..slowem improwizacja. Ta firma dlugo nie pociagnie moim zdaniem.

Czy w Cukiernia Tadeusz Czernis są szkolenia zewnętrzne?

WIEPI

Zalezy w jakiej dziedzinie

Dziewczyny jaki styl panuje w Cukiernia Tadeusz Czernis?

nina

czego styl ,ubioru ?

Kobiety

Praca na nocnych zmianach z zaproszeniem na gore. Wszyscy wiedza jaki tryb preferuje wlasciciel.

T

Proponuje sie zapoznac z opiniami pracownikow o szefie zanim podejmiesz prace zapytaj jak traktuje ludzi, to samo dotyczy nowo poznawanych kobiet- zalecam ostroznosc bo zmienia je czesciej niz gacie ktore nosi.

Ż
@T

Ile on ma wlasciwie tych dzieci? Slyszalam ze nie przyznaje sie do kolejnych bo go juz nie stać

Ona
@Kobiety

To jakim człowiekiem jest właściciel w życiu prywatnym nie ma żadnego znaczenia w kwestii pracy. Portal gowork powstał z myślą o osobach poszukujących opinii głównie na temat warunków pracy w danym zakładzie a nie kontrowersyjnych informacjach z życia prywatnego właściciela cukiernii. Szef zawsze jasno rozgraniczał swoje sprawy oraz życie prywatne od spraw i działań firmy. Jest konsekwentnym, ale dobrym pracodawcą. Wypłaty są adekwatne do obowiązków oraz kwalifikacji i zaangażowania pracowników, zawsze wypłacane na czas.

już poza:)
@Ona

ma znaczenie jak sie wlasnie lączy prace z życiem prywatnym, bardziej i to sie wykorzystuje , bawisz sie a potem kop ale to jest nic ,ta firma zwija sie wystarczy zobaczyc co robi konkurencja , otwiera sie i rozwija a ci sie zamykaja także szukajcie roboty, ja szczesliwie mam i nie żałuje odejścia :)

PP

Praca intensywna jak na niskie wynagrodzenie, (usunięte przez administratora)z nadgodzinami,(usunięte przez administratora) wtedy masz premie- tak zwny pies na baby. Ogolnie wesoło, jak nie ma starszego szefa ale nie zarobisz tyle co u konkutencji. Kiepski dojazd.

tt

kto to pies na baby ?

oo
@PP

Przestrzegam przed praca w tej firmie- mlodszy wlasciciel traktuje ludzi bardzo zle, jest wobec nich arogancki, narzuca zadania ktore sa poza obowiazkami pracownika i mozliwosciami wykonania tych zadan przez pracownika a w razie odmowy zwalnia dyscyplinarnie, bez mozliwosci rozmowy na ten temat. Atmosfera w firmie jest bardzo ciezka, trudna i stresujaca. Sfrustrowany w mojej ocenie mlodszy wlasciciel wyladowuje swoje emocje na pracownikach. Pracownicy sa zmuszani do pracy ponad sily. Wiem ze kobiety nie czuja sie tam bezpiecznie. Duza rotacja. Jesli chcecie tam pracowac to na wlasna odpowiedzialnosc. Nawet najwieksze zaangazowanie nie jest docenione.

figo
@PP

Chyba kazdy zna to czarne audi ktorym jezdzi

byly
@oo

nie rozumiem przeciez wiedziałaś w co sie pakujesz?? myslalaś że bedziesz inaczej traktowana??

Julia
@oo

O jakich obowiązkach, które są nie do wykonania w takim razie mówisz? Mogłabyś/mógłbyś opisać sytuacje? Dlaczego uważasz, że kobiety nie czują się tam bezpiecznie?

WIEPI
@oo

Po pierwsze - Firma zwolniła w ostatnich latach tylko jedną osobę dyscyplinarnie i to za ciężkie naruszenie obowiązków pracownika Po drugie - Jeżeli ktoś nie ma kompetencji i umiejętności, aby powierzone zadania wykonać, a które muszą być wykonywane, to chyba proste że nie może być dalej zatrudniony, Po trzecie - atmosfera w firmie jest rewelacyjna, super zespół, wyluzowani (na ile biznes pozwala) właściciele, a przede wszystkim pierwszy raz spotkałam, żeby właściciele tak dbali o pracownika jako człowieka, a trochę prywatnych właścicieli w życiu zawodowym spotkałam Po czwarte - co to znaczy że kobiety nie czują się bezpiecznie? Jak (usunięte przez administratora) nie da to pies nie weźmie. Jeżeli ktoś prowokuje to może być źle zrozumiany. Po piąte - rotacja pracowników jest na tak niskim poziomie że ludzie pracują po kilkanaście lat, co oczywiście ma również swoje złe strony. Proponuję podnieść swoje kwalifikacje albo znaleźć pracę zgodną z kwalifikacjami to stres będzie mniejszy

Kuki
@WIEPI

To prawda mlodszy wlasciciel nie przepusci zadnej okazji, nie oszczedza nawet zon kolegow. Nie widzi w tym nic zlego bo jest wolnym czlowiekiem:)) takze zachecam kobiety do przesylania cv, oraz firmy do wspolpracy ktorych szefowie pozwalaja zonom sobie przyprawiac rogi. Czarne auto wiele juz prze...jechalo;)

Aga

@PP a jaki macie zakres obowiązków i jakie to wynagrodzenie w takim razie?

Niunia

Praca u Czernisa fatalna!!! Pracujesz 6 dni w tygodniu po 9 godzin, ewidencji czasu pracy niema, a umowę podpisujesz na 40 godz tygodniowo. Wynagrodzenie masz za godziny nominalne, żadnych nadgodzin, wolnego za przekroczenie tygodniowego wymiaru czasu pracy. Właściciel kodeks pracy ma gdzieś. Ma swoich ludzi - "kierowników" którzy robią według widzimisię a zwłaszcza pani która rzekomo studiowała prawo,które w żaden sposób nie jest przestrzegane. Zwalnia się ludzi bez podstawy-bo ma się zły dzień. Nigdy więcej takiej pracy!!!

Jakub
@Niunia

Skoro pracujesz więcej godzin, niż ustalaliście, to zastanawia mnie, czy za każdą godzinę nadliczbową masz wypłacaną dodatkową pensję? Wydawałoby się, że tak powinno być, jednak wolę się upewnić.

@Jakub

Tak powinno być, ale nie było. I nie sądzę żeby cokolwiek się w tej firmie zmieniło.

anka
@Niunia

to ile zarabiasz na rękę i ile masz tych godzin w miesiącu ? Słyszalam ze dobrze placa

Hahaha

A teraa wracasz??? ????

@Hahaha

Chyba ktoś ma problem ze zrozumieniem czytanego tekstu.

Grek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje cukiernika? Jakie warunki finansowe mozna otrzymać?

Jakub
@Grek

Nie tak dawno interesowałeś się pracą w Cukiernia Tadeusz Czernis. Chciałbym zapytać, czy udało Ci się dostać może do pracy w tej firmie?

Renata

Co aktualnie dziej się w Cukierni Czernis? Czy polecacie tego pracodawcę? Czy firma aktualnie rekrutuje? Nie widziałam nic na stronie. Potrzebują cukierników z doświadczeniem, czy można aplikować na staż? Podpowiecie?

PIWO
@Renata

Zawsze nalezy próbowac jezeli zalezy na konkretnym pracodawcy

Ciasteczko

Jestem amatorką słodkości. 20 lat temu kupiliśmy z mężem działkę w Kolbudach i wtedy też pierwszy raz poznałam cukiernię Czernis. Od tej pory uważam że nigdzie w żadnym miejscu , gdzie by to nie było nie jedliśmy lepszych wypieków. Cieszę się że mieszkamy w miejscu gdzie są robione najlepsze słodkości. Nasi bliscy również dzięki nam poznali niesamowite wypieki w różnych odsłonach i nie mogą wyjść z podziwu tak wspaniałych smaków. Jedyny minus jest taki , że jak wchodzę do cukierni to zawsze mam problem co kupić bo chciałoby się skosztować wszystkiego.

Nie polecam

Nie musicie to nie zaczynajcie tam pracy.

Próbne dni

80 zł za dwa dni pracy , 80 zl za 16 godzin próbnych. Nie polecam nikomu.

diabel

Ogólnie do (usunięte przez administratora) zwolnil mnie z dnia na dzień po 10 latach

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia Tadeusz Czernis - Kolbudy

• Jak się pracuje w Cukiernia Tadeusz Czernis?

Zobacz opinie na temat firmy Cukiernia Tadeusz Czernis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cukiernia Tadeusz Czernis?

Cukiernia Tadeusz Czernis
1.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Pl. Kaszubski 11
    83-050 Kolbudy