Opinie o FHU Dariusz Juzkowicz w Nowe Rybie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy FHU Dariusz Juzkowicz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w FHU Dariusz Juzkowicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHU Dariusz Juzkowicz w Nowe Rybie

Monter-hydraulik. Nowy wpis

To to coś jeszcze istnieje ?! Pewnie ciągle "walą" ludzi w rogi....

Krzysztof Nowy wpis

Cóż. Wiedziałem o tym już ładnych kilka lat temu. Dlatego odszedłem. Właściciel faktycznie pazerny.Jak najwięcej dla siebie kosztem pracownika. Tyle w temacie.

Krzysiek

Przez prawie 10 lat pracy we Francji pracuje w drugiej firmie. Ta firma to (usunięte przez administratora) W tej której pracuje obecnie są większe pieniądze,dużo większe i na czas.Praca od 6.45 do 15.30. Soboty wolne Wszystkie. Materiał ,narzędzia i...wypłata zawsze na czas.I jeszcze jedno szefem-włascicielem jest Francuz. Dziękuję za uwagę.

Dlaczego ta firma jest zamknięta ?

@Michał

Nie wiem czy zamknięta,ale znakomita większość firm płaci dużo większe pieniądze.

Monter

Rekrutacja?Żart!Tylko przyjedź pan jak najszybciej.Obiecane pieniądze na czas. Nigdy o czasie!Nigdy!Zaliczki po 50€ co tydzień...jak dobrze pójdzie.

Kaczka Kura

FHU Dariusz Juzkowicz.........najwieksze dziadostwo !!!

Miro

Czy jest jakiś powód, że nie piszecie zupełnie nic na forum? Słyszałem o firmie bardzo dobre zdania. Myślę, że jeszcze nie znalazła się taka firma, z której wszyscy byliby zadowoleni, prawda?

Wspólnik
@Miro

Witaj, firma przekształciła się w spółkę w tym roku stąd pewnie brak wpisów. Po za tym nie ma już takiej rotacji pracowników mamy stałą ekipę ale czasem szukamy jeszcze nowych pracowników

mery

troche to smiesznie brzmi z ust niektorych osob, opisujecie tutaj co dzieje sie na zakladzie, a sami chyba w tym uczestniczycie ,opisujaca sytuacje w ktorych sami uczestniczycie, jezeli faktycznie tak jest i wam sie nie podoba to dlaczego jeszcze nie odeszliscie?

były
@mery

Właśnie droga Mery słyszałem że odeszło kilka czołowych pracowników tak zwana śmietanka oszukujcie dalej słyszałem że następni też planują odejście

ŁYSY GRUBAS

Skończyła się rotacja pracowników , zostali konkretni pracownicy i skończyły się głupie komentarze o wymaganiach , nie solidności firmy , braku narzędzi i nie płaceniu. Są stali dobrzy pracownicy którzy wiedzą czego firma oczekuje od nich i co oni otrzymują w zamian.Nikt nie narzeka i każdy jest zadowolony.A śmierdzących leni pozdrawiam. Dla szukających pracy informacja, jest akurat taki moment że znów szukamy kilku dobrych pracowników a gdy się sprawdzą możliwa praca na dłużej. Aplikować można na fhu.jozkowicz@onet.eu

ŁYSY GRUBAS

Można wysłać ofertę na e-maila fhu.jozkowicz@onet.eu . Ogłoszenia o rekrutacji są czasami, jak jest potrzeba zatrudnienia dodatkowych ludzi. Obecnie mamy taką sytuację. Mamy koło 20 osób na stałe ale szukamy dobrych spawaczy ze znajomością monterki i rysunku technicznego.A nie plantatorów marychy jakich mieliśmy , alkoholików i panów spawaczy. Którzy mieli uprawnienia a nie umieli poszczepiać rur , nie mówiąc o spawaniu.Widzę że najwięcej piszą właśnie te śmierdzące lenie i pseudo fachowcy którzy wszystko potrafią tylko przez telefon. A zaliczki potrzebują więcej niż zarobią na alkohol i zioło.Pozdrawiam byłych przelotnych pracowników którzy pracowali tydzień lub dwa bo tyle z ich nieróbstwem wytrzymałem. Zapraszam konkretnych spawaczy TIG oraz elektroda , szukamy konkretnego Brygadzisty na duże budowy w Paryżu.A nie bajkopisarzy którzy prowadzili duże budowy przy flaszce i joincie z kolegą na mieszkaniu

Robol

witam , firma nie jest zła ja pracuję już 3 lata w niej i nie narzekam.Jest rotacja ludzi ale jak wszędzie eliminują leni , ćpunów i alkoholików.Jak komuś się chce pracować to może też zarobić.Po za tym nikt nikogo na siłę nie trzyma a jak ktoś pracuje w 20-tu firmach po 1 miesiącu to nie dziwne że go wywalili i narzeka.Firma ma kilkunastu sprawdzonych ludzi a reszta to rotacja bo się do niczego nie nadają.Skoro jest tak źle to dla czego ludzie przechodzą z innych firm i proszą się o pracę?

Krzysiek

Ta dziadowska firma jeszcze istnieje?

roman

Co oni tam robią? mają spawaczy i CZY WIELKIE ROTACJE w pracownikach

ciekawy

To jest sprawa intymna. Jak byś chciał to możesz dołączyć... brakuje papieru do" d...zadu" Mojej dupki lizał nie bedziesz

ciekawy

To aż tyle z Tobą wytrzymali? Pewnie jesteś mało efektywny ( wydajny)

King petit
@ciekawy

a ty komu laske robisz ?Markowi czy Darkowi?

xyz
@ciekawy

dobrze ,że wytłumaczyłeś co znaczy słowo EFEKTYWNY , BO PEWNIE TYLKO TY WIESZ ,że najbardziej WYDAJNI są te pijusy i lizodupy różnych fachów z szefami na czele.

xyz

Witam , pracowałem tam az miesiac i o tyle za długo przyszło wypłacic kase to grubas obciął 200 euro bo za mało zrobione ale nikt nie ustalał ile dziennie trzeba zrobic , i tak kantuja złodzieje , maja kilku stałych dupolizów i pijusów masakrycznych a warunki mieszkaniowe - masakra !!!!!!!!!!!!!MASAKRA

Krzysiek

Tam zawsze byl syf,bieda i nędza.Zero narzędzi a wymagania,ze ho ho !@

@Krzysiek

A dlaczego ciebie zwolnili?

jakotam

Nie pisz takich bzdur. Nie jest tak tragicznie jak piszą jakieś tam "jar" Czy inne matoły.

Dziadostwo i tyle...

jakotam
@Marcin

A ty skąd to wiesz?

Jaro

Cuda wianki obiecują,przy wypłacie porażka.Zadzwoń zapytaj,sam wyciagnij wnioski.Ludziom kasę wiszą.

Ludzie ! Lepiej po śmietnikach chodzić jak z nimi sie zadać. Nie płacą.rotacja pracowników ogromna,resztę sami sobie dodajcie

Zostaw merytoryczną opinię o FHU Dariusz Juzkowicz - Nowe Rybie

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FHU Dariusz Juzkowicz?

Kandydaci do pracy w FHU Dariusz Juzkowicz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FHU Dariusz Juzkowicz