Opinie o Kazimierz Ginter Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych Zakład Pracy Chronionej w Chojnice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kazimierz Ginter Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych Zakład Pracy Chronionej. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kazimierz Ginter Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych Zakład Pracy Chronionej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kazimierz Ginter Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych Zakład Pracy Chronionej w Chojnice

Eliza Nowy wpis

Jaka oferta na stanowisku Kierowca operator wózków jezdniowych - widłowych ze strony pracodawcy? 3 lata temu był nabór na takie stanowisko i chciałabym wiedzieć, czy dla małżonka by się coś nie znalazło aktualnie. Tylko ile wymagają stażu pracy? Nic już tam wyczytać nie można.

Pracownik od lat. Nowy wpis

Firma rzetelna. Pracodawca dba o swoich pracowników. Wielu z nich pracuje tu od lat. Wszystkie negatywne komentarze mogą być jedynie od osób, które nie maja chęci pracować a chcą zarabiać duże pieniądze. Każdy w tej firmie dostaje szanse, jeśli ma chęci do pracy to zostaje na dłużej. Polecam osobom, które chcą pracować i zarabiać pieniądze a nie takim, które nie chcą pracować bo wolą ściemniać, chcą pracować mało ale chcą dużo zarabiać.

Pracownik Nowy wpis

W firmie GINTER szef bardzo dba o porządek i tego wymaga od swoich pracowników , nie ma tam miejsca dla bałaganiarzy i niechlujów, jeśli ktoś nie jest zainteresowany rzetelną praca (a nie tylko chce sobie posiedzieć i czekać na koksy) to faktycznie nie dla niego miejsce. Na całym zakładzie produkcyjnym jest czysto i schludnie, w biurze duże przestrzenie. Wynagrodzenie bardzo uczciwe, jest doceniane zaangażowanie w prace . Polecam

Maria

W wątku jest trochę opinii od klientów firmy, brakuje tu jednak komentarzy pracowników. Jak oceniacie tego pracodawcę? Na stronie firmowej nie znalazłam ogłoszeń o pracę, wie ktoś, czy teraz są jakieś wolne stanowiska? Ciekawi mnie także, czy osoby bez doświadczenia zawodowego również mają szansę na zatrudnienie.

@Maria

K. Ginter praca i płaca płaci jak chce ma w 4 literach dobro pracownika lecz cóż się dziwić inteligentni inaczej tyrasz po 10 godzin dziennie i soboty po 6 no majstrowie kapo krzyczą mało a sami guwno potrafią bierze kasę od niepełno sprawnych kontrolę jakie nie ma i nie będzie nie pozwoli na to on jest Pan i wara ma w czterech literach dobro pracownika jak tylko w Polsce może być wszystko oki , poco urzędy siedzą w czterech literach i głęboko , nie ma swych przerw dla pracowników z grupą, brak natrysków po pracy , powodzenia w kompieli woda śmierdzi (usunięte przez administratora) a kasa mizerna poprostu (usunięte przez administratora) Putina Niech czkawka dopadnie tego kombinatora przez miesiąc . Płacy a nie udawaj że płacisz jesteś poprostu Panie oszustem. BHP u Ciebie to TRAGEDIA

ZAJC
@Adam

PIERWSZE SŁYSZĘ ŻEBY TAK SIĘ DZIAŁO , ŚMIECH NA SALI, PRACUJE SIĘ PO 8 H NORMALNIE, BZDURY TAKIE PAN PISZE ŻE SZOK

Magdalena Nowy wpis
@ZAJC

A tak z ciekawości to od kiedy Pan tu pracuje i na jakim stanowisku? Ta opinia jest dość dawna, możliwe że kiedyś tak było i do dziś to poprawili? ktoś wie o jakiś zmianach w firmie?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kazimierz Ginter Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych Zakład Pracy Chronionej? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
byly_klient

Firma duza i nowoczesna ale w ogole nie dba o klienta. Pracownicy w biurze potrafia powiedziec wprost ze moga stracic nas bo nie zalezy im na odbiorcach ktorzy nie biora gigantycznych zamowien. Na zamowiony towar czeka sie dlugo. Mowia ze dojedzie na budowe np na wtorek. Jest piatek towaru brak a nawet nie racza zadzwonic ze material nie dojedzie. W OGOLE NIE POLECAM. w biurze pracuja typowe buraki. Chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo!

Bezinteresowny
@byly_klient

Nie prawda potrzebowałem żwiru na budowę 0,2 do murowania najpierw dzwoniłem do Pozorskich do Czerska tak dowieziemy za dwa dni no i nie dojechali przez tydzień zadzwoniłem do Gintra tak ile pan potrzebuje , będzie jutro w godzinach 10, 11 no i byli kierowca uprzejmy gdzie wysypać , sprawdził czy da radę wjechać . Faktura przywieziona przez kierowcę zapłaciłem i co lepsze było sporo taniej niż u Pozorskich no i na czas

Jakub

Szef to (usunięte przez administratora) zarazil pracowników chamstwem. Na dodatek nie tania kostka polbrukowa przyjechała cała w wykwitach. Tragedia. Nie polecam

@Jakub

Kostka nostalit grafitowa 6cm, położyłem około 30m2 z 200m2 docelowych.Przestalem kłaść bo to dramat.Jak wyschła same białe plamy ,wykwity wygląda tragicznie co za szajs...Wygląda tak jakby przy produkcji źle wymieszali barwnik z cementem Sprzedawca polecił choć wcześniej sprzedał mi nostalit firmy Polbruk cena ta sama, ale to do tego czegoś nie da się porównać .Będę starał się oddać nie położoną kostkę na paletach bo wygląda ochydnie .Nie polecam .Szkoda że na serwisie nie można zamieścić zdjęć.

Grzegorz
@Jakub

Jak dla mnie normalny człowiek

Zostaw merytoryczną opinię o Kazimierz Ginter Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych Zakład Pracy Chronionej - Chojnice

• Jak się pracuje w Kazimierz Ginter Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych Zakład Pracy Chronionej?

Zobacz opinie na temat firmy Kazimierz Ginter Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych Zakład Pracy Chronionej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kazimierz Ginter Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych Zakład Pracy Chronionej?

2.8/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Kolejowa 4
    89-600 Chojnice