Opinie o Manbroker Sp.zo.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Manbroker Sp.zo.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Manbroker Sp.zo.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manbroker Sp.zo.o. w Gdańsk

AdamWarszawa Nowy wpis

Witam firma bardzo solidna , zawsze wypłaty na czas . Bardzo fachowa firma kontakt z koordynacją bezproblemowy. Polecam Bardzo oby takich firm było więcej

krzysio.ela@wp.pl Nowy wpis

Jestem zadowolony z współpracy z firmą

GZ Nowy wpis

Polecam firmę Manbroker współpracuję z nią od dłuższego czasu. Wypłaty zawsze na czas, opieka przełożonych na wysokim poziomie. Bezproblemowy kontakt z biurem.

@manbroker Nowy wpis

Realizuję ich zlecenia od ponad pół roku. Rzetelny pracodawca. Zawsze miły kontakt. Regularne i terminowe wypłaty. Polecam z czystym sumieniem

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Manbroker Sp.zo.o.? Czy kandydat na stanowisko Inkasent odczytów liczników gazu (woj. Lubelskie) powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Aktualność
Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl
poszukujących informacji o Manbroker Sp. z o.o.

Dla tych, którzy pracują w Manbroker Sp. z o.o. - dziękujemy, że jesteście z nami!

Kandydatów do pracy - witamy!

Chcemy być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie ważne z punktu widzenia naszej firmy. Wasza obecność w tym miejscu jest dla nas sygnałem do rozpoczęcia dialogu, podjęcia próby odpowiedzi na pytania, które Was nurtują, i interakcji z Wami.

Tym wszystkim, którzy już z nami pracują – dziękujemy! To dzięki Wam budujemy markę Manbroker Sp. z o.o.!

Bardzo dziękujemy za wszystkie wpisy – za dotychczasowe i przyszłe. Każdy komentarz jest dla nas ważny i będzie poddany analizie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że mimo naszych starań, mogą istnieć obszary wymagające udoskonalenia. Słuchamy cennych uwag, wyciągamy wnioski z konstruktywnej krytyki, mając na celu nieustanny rozwój.

Prosimy jednak pamiętać, że swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na kłamstwo, obrażanie kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności i jej dobrego imienia. Tego typu treści są pod ochroną prawa i nie możemy pozwolić, by pojawiały się na naszym forum. Chcemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej dyskusji. Musimy zaznaczyć, że wszystkie treści, które łamią prawo i regulamin (>https://www.gowork.pl/regulamin),
 będą usuwane przez administratora. Przypominamy, że jesteśmy do Państwa dyspozycji także pod adresem e-mail: biuro@manbroker.pl
Grzegorz Inkasent

Po raz drugi współpracuje z tą firmą. Obecnie współpraca układa się bardzo dobrze, wypłata na czas, kontakt z biurem szybki i pomoc profesjonalna. Polecam

Zadowolony

Bardzo polecam współpracę z Manbroker .Rzetelna i uczciwa firma. Wynagrodzenie wypłacane zgodnie z umową, żadnych opóżnień. Super atmosfera w zespole .Mam nadzieję, że będziemy współpracować jak najdłużej .

@powerspec

Współpracujemy z firmą Man Broker od wielu lat. Współpraca zawsze przebiega bezproblemowo. Z całą pewnością możemy polecić firmę zarówno przyszłym pracownikom jak i kontrahentom. Firma Man Broker jest solidna i rzetelna.

Leśny drwal

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą. Potrzebowałem dodatkowej pracy, by uzupełnić niepełny etat w zupełnie innej branży. + Elastyczne godziny + nie najgorsza stawka godzinowa + wsparcie merytoryczne Pani Agnieszki

Leśny drwal

a.partyński/manbroker

Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność, tym bardziej , że pracujemy na odległość. Super kontakt, super zespół, cóż więcej... .Mam tylko cichą nadzieję że będziemy współpracować jak najdłużej.

Agacia

Hej, chłopak szuka pracy jako operator CNC i właśnie po spojrzeniu na stronę dowiedziałam się, że taka oferta jest od agencji dostępna. Chodzi mi o tę do Gdańska na 2 zmiany. Był ktoś tam i by polecił?

Kasssper

Polecam agencję Manbroker. Załatwili mi już dwie roboty - jestem bardzo zadowolony ze współpracy i zarobków.

Mariusz

Dzień dobry czy są może oferty pracy nowe? i mam pytanie czy Firma organizuje Zakwaterowanie dla pracownika?

@Mariusz

Dzień dobry. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na naszej stronie na GoWork. Jeżeli chodzi o zakwaterowanie, to dla większości projektów nie zapewniamy zakwaterowania, ale dla niektórych ofert możemy rozważyć tę opcję, o czym informujemy w treści opisu oferty. Na tę chwilę nie zapewniamy zakwaterowania pracowniczego dla aktualnych ofert pracy.

@Manbroker Sp.zo.o.

A co z transportem na miejsce pracy? Zakwaterowania nie organizuje firma, a dojazd? Jak to wygląda? I co do ogłoszeń, to widziałam kilka i ile czasu trzeba czekać na odpowiedź rekrutera? I czy nawet jak nie będzie firma zainteresowana moja kandydatura to i tak dostanę odpowiedź?

W tym roku były już wystawiane oferty? mam problem, bo żadnej nie widzę, a jeszcze w grudniu jeden Pan pytał o robotę na magazynie. gdzie jeszcze można szukać ogłoszeń jeśli na stronie jest pusto. Na jakie jeszcze stanowiska szukają?

...

Współpracę oceniam pozytywnie, wyplata zawsze na czas, Panie z biura bardzo miłe i pomocne. Pełen profesjonalizm. Dodam jeszcze, że każdy przed podpisaniem umowy jest jest informowany o warunkach zatrudnienia i w razie wątpliwości można zrezygnować ;)

Cefałka
@...

Potwierdzam.

Dominik
@...

Potwierdzam

Firma daje możliwość pracy za granica i w kraju, tak? W Gdańsku na magazynie ktoś z was pracuje? Oferują 30 zł już na rękę dla pomocnika. Dla mnie okej, ale zastanawia mnie ile w takim razie zarabia magazynier? Po jakim czasie można awansować? Firma finansuje uprawnienia, czy to na własna rękę trzeba ogarnąć? Maja jakiś socjal?;) Aaa, i jak wyglada praca w soboty? Jak rozliczają ją, jako setki? Ile ich wypada w miesiącu?

Bardzo profesjonalne i miłe podejście do klienta

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Manbroker Sp.zo.o.?

Petro Maslynkov

Super agencja-super praca )

Manbroker Sp.zo.o.

Super agencja ,super praca )

Zostaw merytoryczną opinię o Manbroker Sp.zo.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Manbroker Sp.zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Manbroker Sp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manbroker Sp.zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 83 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Macierzy Szkolnej 4
    80-308 Gdańsk