Nova Polska Sp. z o.o.

Opinie o Nova Polska Sp. z o.o.

Kuba

Wieloletnie doświadczenie i pozycja w branży! Bardzo dobrze się pracuje, polecam!

Tonatiuch
@Kuba

Potwierdzam.Pracowałem w różnych firmach, ale w tej mi się naprawdę dobrze pracuje. Dobra atmosfera.

Gabryś Nowy wpis

Na stronie Nova jest info "Obecnie nie jest prowadzona żadna rekrutacja, ale bądź na bieżąco i sprawdzaj informacje na naszej stronie!", wiadomo czy jest w planach rekrutacja? Na jakie ewentualnie stanowiska? Wie ktoś?

Kuba

Emilia
@Kuba

Super, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Nova Polska Sp. z o.o. Pozycja w branży na pewno ma wpływ na to w jaki sposób pracodawca jest odbierany przez potencjalnych pracowników. Jestem ciekawa jak oceniasz zarobki w firmie. Jesteś zadowolony z wynagrodzenia? Czy firma oferuje pracownikom benefity pozapłacowe?

Tonatiuch Nowy wpis

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście do pracy w firmie Nova Polska Sp. z o.o.? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Kierownik Produkcji są korzystne?

Danuta Nowy wpis

Chłopak chciałby zatrudnić się w tej firmie jako tapicer. Niestety, nie ma żadnej aktualnej rekrutacji. Myślicie, że jest sens wysyłać CV, czy lepiej poczekać na rekrutację? Poza tym, orientujecie się, czy zarobki wzrosły? Ponad rok temu pisano, że na tym stanowisku zarabia się jakoś 3000 złotych. A teraz? Wiadomo coś?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nova Polska Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Kontroler Jakości Mebli Tapicerowanych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Dzień dobry czy firma potrzebuje ludzi do pracy? Np dział wyklejania mebli ,czy też jako tapicer meblowy z przyuczeniem ,oraz jak wygląda atmosfera pracy? i na początek jakie można dostać?

Hada

Witam Czy obecnie u was potrzebujecie kogoś do pracy Jak wyglądają zarobki Ile jest zmian

@Hada

A jakie stanowisko Cię interesuje i miejscowość? Bo widziałam ofertę na PH tyle, że do Łodzi

Pipol
@Hada

A niech tą budę sprzedawają razem z tą nieudolną kierowniczką tapiceri Pani R

Weronika

Asystent / Asystentka konstruktora ma podane widełki z bardzo dużym rozrzutem, między 3900 a 7000 w ogłoszeniu. Zastanawiam się, skąd aż taka duża różnica im się wzięła. Może ktoś wyjaśnić, od czego to zależy?

OTOTO

Czy to prawda że firma nowa polska w Środzie Wielkopolskiej ma zostać sprzedana

Witam jak wyglądają zarobki tapicerów

@Nowy

3000 na rękę

Izabela
@Myszka Miki

czy to jest stawka dla początkujących osób bez doświadczenia? mąż szuka pracy ale ma wiele lat doświadczenia, może liczyć na 5000 na rękę?

@Izabela

Tyle to dostają kierownicy

@Myszka Miki

A to kierowcy nie dostają tu jeszcze więcej?

Belmondo
@Myszka Miki

Kierownicy tyle tam nie mają ????

@Belmondo

A co, znasz jakiegoś i Ci mówił, że wiesz? Bo klientem jesteś chyba czy etykietka źle się wybrała? ;)

Pomidor

Czy w tym roku będzie jakaś impreza integracyjna? Przez kowida dawno nic nie było ani grila ani wigili

RAFI

Czy poszukują magazyniera na dział załadunku. Jak tam wygląda praca? Jedna czy dwie zmiany? Jaka zmiana lepsza?

Prawda jest taka że kierownicy sa tu po to by obsługiwać pracowników. A to co pisał szampan to sama prawda. Co to za firma gdzie brygadzista ma więcej do powiedzenia niż kierownik i każdy się z nim liczy i się go boi? To powinno dać do myślenia każdemu nowemu kandydatowi na pracownika w tym miejscu.

@Tomek

Może dlatego, że kierownik ogarnia tylko zlecenia a brygadzista ma pod sobą ludzi i towar, który musi zmieścić na ograniczona pojemność tir'a. Do tego często dochodzi brak towaru na konkretne zamówienie i to brygadziści w oparciu o raporty magazynów kombinują, żeby jak najwięcej towaru wyszło.

@Killrati

Nie wiesz to się nie wypowiadaj. Skoro jesteś kierowcą co siedzi w szoferce to co ty mozesz wiedzieć co się dzieje we firmie.

Aneta

@Novawspominasz o tym, że pracownicy w firmie są źle traktowani. Co masz na myśli? Możesz podać jakieś przykłady o jakich zdarzeniach mówisz?

Nova
@Aneta

Tych zdarzeń jest mnóstwo. Nie będę wymieniać konkretów bo nie o to tu chodzi. Od kiedy firmą zarządza pan Daniel wiele się zmieniło. Fajnie ze pamięta o dzieciakach pracowników bo dostają paczki ze słodyczami w święta. Itd. Najwięcej mam zastrzeżeń do kierownictwa. Są to ludzie nie wykwalifikowani do pełnienia takich funkcji. Jakim cudem baba która ledwo skończyła podstawówke zarządza tapicernią? Może warto dać szansę młodszym doświadczonym ludziom którzy poprowadzą to dobrze.

@Nova

Kiedyś taka komedia była... Tam też tak było... "wiem, ale nie powiem..."

Jakobin
@Nova

Osoba z wiedzą gdy się zorientuje jak to działa szybko zrezygnuje,dlatego ludzie niekompetentni utrzymują się na stanowiskach i obawiam się że tutaj sytuacja się nie zmieni

Stachu
@Nova

Ja ze swojego kierownika jestem zadowolony, bo wszystko mi załatwi i przyniesie. Jak coś trzeba naprawić to wszystko ogarnia bez krzyku i zabierania premii. Za to brygadziści to kpina. Pracowałem w innych firmach i tam to właśnie brygadziści wszystko ogarniali albo magazynierzy a nie kierownik który tutaj musi (usunięte przez administratora) za 8osob. A brygadzistów albo nie ma albo są zajęci robieniem swojego akordu. A dodatki biorą za to i to nie małe. Śmiech. A o innych to słyszałem że awanse niezle mają. Że bez szkół i że z najniższego stanowiska na kierownika. Ale to muszą być plotki bo kto normalny by dopuścił do czegoś takiego?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Nova Polska Sp. z o.o.?

To zależy

To zależy od pracownika, jeśli widać że jest to wartościowa osoba to umowę na czas nieokreślony można dostać nawet po okresie próbnym!

ZnamPrawo

Co do ostatniej kontroli trzeźwości WSZYSTKICH pracowników. Zgodnie z art. 17 ust. 3 ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi , w brzmieniu obowiązującym od dnia 1 lipca 2011r., kontrolę trzeźwości pracownika przeprowadza uprawniony organ do ochrony porządku publicznego (jest to policja). Pracodawca nie może natomiast samodzielnie przeprowadzić badania, jeżeli pracownik nie wyraża na to zgody. NIE MOŻNA ZMUSIĆ PRACOWNIKA, ABY PODDAŁ SIĘ BADANIU ALKOMATEM. Takie działanie mogłoby stanowić NARUSZENIE DÓBR OSOBISTYCH PRACOWNIKA. W takim przypadku pracodawca ma prawo wystąpić z żądaniem o przeprowadzenie badania przez uprawniony organ. Jednak wszyscy poddali się temu badaniu dlatego że zostali zastraszeni iż na ich miejsce jest tysiące pracowników (Ukraińców). To się nazywa mobbing drogie kierownictwo ! Nic nie mam do obywateli Ukrainy, ale proszę później nie mówić że w Polsce jest duże bezrobocie skoro na miejsce Polaków są przyjmowani Ukraińcy. Dziwi mnie też fakt, iż polskim pracownikom sprawdzano trzeźwość a ukraińskim pracownikom nie. Może szanowny pan G. napisze komentarz do zaistniałej sytuacji. Chętnie przeczytam i dowiem się jakie jest Pana zdanie.

Mitras
@ZnamPrawo

proponowałbym dyrektora i kierownika też zastąpić Ukraińcami

@ZnamPrawo

Mylisz się. Wewnętrze przepisy firmy mogą "zmuszać" do kontroli trzeźwości przy wejściu na teren firmy pracowników, jeśli taki punkt został zawarty w umowie. Po za tym jest coś takiego jak uzasadnione podejzenie, że pracownik może być pod wpływem i jego wejście na teren zakładu może zagrażać innym pracownikom(KP).w tym przypadku właściciel może wezwać policję jak również sprawdzić trzeźwości pracownika pod warunkiem, który opisałem wyżej.

Melrose
@Killrati

Mylisz się,przeczytaj ze zrozumieniem przepisy, przy kontroli trzeźwości pracownika musi być obecna policja z certyfikowanym sprzętem w innym wypadku pracownik nie musi się zgadzać na badanie a taki wynik nie będzie w ogóle brany pod uwagę w sądzie jeżeli tam sprawa trafi. Pozdrawiam

?

Czy potrzebują do pracy kobiety?

@?

Nie potrzebują pracowników, zatrudniają więźniów, którzy będą pracować za najniższe wynagrodzenie. http://www.glogow-info.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=63621&Itemid=2

@Myszka Miki

No tak... Jeżeli 20-23zl/h nazywasz najniższa to nie wiem gdzie ty się uchowałeś...

@Killrati

Myślę, że więźniom nie płacą jednak więcej niż 16,50 zł/h do tego mają jeszcze zwroty za zatrudnienie takiego pracownika. 20 -23 zł na godzinne to może zarabiać normalny pracownik.

OldMen

Śmieszą mnie opinie o ludziach którzy piszą że firma solidna i miła atmosfera.Pracuje tutaj ponad rok i to najgorsza firma w Środzie pod względem mobingu i plotkarstwa,kierownictwo żre się pomiędzy sobą,niektórzy w ogóle nie nadają się na stanowiska kierownicze np.ze względu na wykształcenie oraz charakter.Obiecuja złote góry jak człowiek jest potrzebny ale wystarczy że produkcja spadnie to traktują ludzi jak zwykły pomiot.Myśla że załatają braki na stanowiskach obcokrajowcami,wystarczy że chwyci pistolet na tapicerni i jest wykwalifikowanym pracownikiem lub może szybko chodzić to nadaje się na transport.Co do wypłat to różnie,+ że na czas,ale premie są przyznawane jak kierownikowi się podoba.Pracuje tutaj tylko dlatego że potrzebuję umowę na stałe a z tego co wiem to szybko ją się dostaje bo chcą przytrzymać pracownika.

@OldMen

Ci obcokrajowcy (usunięte przez administratora) bardziej niż polaczkowie... Nie raz brałem z tej firmy towar i na polskich zmianach potrafili ładować tira cały dzień gdzie... ukraińska zmiana potrafi ogarnąć to samo w ciągu 1-1.5h...

Xyz
@Killrati

Wszystko zależy od brygadzisty i jego podejścia do tematu.

Bartek

Tydzień temu chciałem podjąć pracę w novej Polsce jednak jak się okazuje z ust wielu pracowników pracujących długie lata odnośnie płacy jest bardzo źle pracownicy chcący dostać zasłużoną podwyżkę po wieloletnim stażu pracy Nie otrzymują jej a są zastraszani przez swoich przełożonych wydalaniem z zakładu. Nie chcę oceniać tej dużej firmy ale to daje sporo do myślenia

@Bartek

"z ust wieloletnich pracowników" szału nie ma ale pracy w tej firmie trzymają się kurczowo... ????

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Nova Polska Sp. z o.o.?

Nicola

Zależy od zmiany i działu na jaki trafisz. Dotyczy to zarówno kierownictwa, brygadzistów jak i współpracowników. Raz lepiej raz gorzej.

Killrati

Szczerze powiedziawszy zależy gdzie trafisz... Czy na produkcję czy na zaladunek/rozładunek. Jeśli to drugie to ekipy są zgrane mimo ciężkiej pracy. Z tego co widziałem są tam dwie ekipy. Polska i ukraińska. Wbrew pozorom ukraińska jest bardziej serdeczna, zgrana i pracowita zarówno względem siebie jak i klientów odbierajacych/dostarczających towar

Jak wyglądają zarobki operatora wózka,chodzi mi o podstawę i dodatki ile zmian jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Nova Polska Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Nova Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nova Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nova Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nova Polska Sp. z o.o.