Opinie o Rfm Sp. z o.o. w Piotrkówek Mały

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Rfm Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rfm Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rfm Sp. z o.o. w Piotrkówek Mały

Jaka jest stawka początkowa w Rfm Sp. z o.o.? 12 kwietnia na GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Stolarz.

Piotrek Nowy wpis

Zależy co potrafisz Zapytaj w biurze, chyba że się już wyprowadzili

Czy Rfm Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Irena

No to ciekawa jestem co w tym takiego zabawnego, że "żart"? Z uop aktualnie są problemy?

Beti

Dużo niezadowolonych pracowników, muszą po sądach upominać się o swoje, ale wiadomo właściciel zawsze wygra Jeszcze ciagle coś kombinują z wypłatami, nie wiadomo ile się dostanie kasy, byle jak to wszystko

Irena Nowy wpis
@Beti

Skoro roszczą się w sądach o cokolwiek to jednak te umowy o pracę normalnie są? Z drugiej strony jakim cudem miały niby z nimi wygrać skoro chroni ich prawo w tej kwestii?

... Nowy wpis
@Beti

Z tego co wiem to był jeden pracownik, który po sadach ubiegał się o swoje, a jednak nie było jego bo sprawę przegrał...

Maniek

Jak obecnie prosperuje firma( czas pandemii),czy jest sens wiązać się z nią na przyszłość ?Pracodawcą widzi perspektywy ?

Osobiście jestem zadowolony z pracy.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Rfm Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Leszno
Igor

Trzeba po prostu zająć się bardziej swoją pracą, a nie wszystkim innym dookoła.

Zenek

Wiecie może czy firma potrzebuje nowych pracowników?

Rolmops
@Zenek

Ale tylko ogarnietych w temacie

zastrzyk z testosteronu :)))))

Panowie (usunięte przez administratora)odważcie się i przy najbliższym możliwym zebraniu wyrzućcie z siebie co mówicie za plecami "PREZESA" mamy 14.10.19 wypłata która powinna być wypłacona 10.10.19 może będzie wypłacona do 18.10.19 (ale to też zagadka) . W d.......pie mam ile kto ma kochanek, kto czym jeździ, w co się ubiera w tym temacie niech każdy widzi własny koniec nosa, ważne jest to żebyśmy nie dali się traktować jak psy niewarte szacunku ( choć niektórym to chyba pasuje)

Miro

Wiecie może czy firma poszukuje nowych pracowników? Jaka umowę proponują na starcie?

Lotek

(usunięte przez administratora) wyjdzie że wsi,ale wieś z (usunięte przez administratora) nigdy.

Edek

Następnym razem wyciągnij sam chrześcijańską serdeczną dłoń i z całego serca złóż szczere życzenia

Edek

bo jest

Buraki. Ludzie bez kultury z brakiem intelektu ze szkoły podstawowej , a przede wszystkim z horrendalnym brakiem wiedzy zawodowej. Dla nich ważniejsze jest konto kolegi, nie zwracając uwagi na istotę problemu...-UMIEJĘTNOŚCI! Dlatego że ktoś zarabia więcej, a gorszy mniej. Oto chodzi w życiu. Był taki twór że było po równo -komuna...to za naszego życia nie wróci! -Ludzie przestańcie pier.........dolić i weźcie się do roboty (nauki)!

Młody
@bo jest

Panie Nowy , Nie płacz tak za komuną tylko spójrz realnie na swoje umiejętności i nie sprzedawaj ludziom farmazonów jak jakaś(usunięte przez administratora)Szecherezada.

Drodzy, serdeczna prośba o przybliżenie warunków pracy dla pomocnika stolarza do przyuczenia w tym miejscu. Zależy mi na informacji nt. wysokości wynagrodzenia, atmosfery, możliwości rozwoju w strukturach firmy. Pozdrawiam

@Zainteresowany

Sporo osób tu pracuje- niektórzy od początku firmy Kasa zależy od tego co umiesz ale i jak pracujesz. Da się wszystkiego nauczyć. Bywa bardzo dużo pracy. Zusy płacone, normalny socjal Przekonaj się sam na okresie próbnym

@Zenek

To co piszesz na temat pracy w Fabryce Mebli Rfm Roya brzmi dosyć zachęcająco, szczególnie, że pracownicy mają zagwarantowane godne warunki socjalne. A ile trwa okres próbny do tej pracy?

Gruby Romek

Rozumiem że mówisz o sobie. A ciekawe jak z nadgodzinami w waszej firmie. Ja tam nigdy nie pracowałem i nie mam zamiaru co z tego że pracy jest dużo taka wielka firma i nie wyrabia się z płaceniem na czas żenada. I nie brońcie się że ktoś oszukje bo to wy oszukujecie. Dlatego już pracują tam ludzie z ukrainy.Pzdr

Rychu
@Gruby Romek

I mówi to ten co pracował po 26godz. na dobę wchodząc (usunięte przez administratora)

Luźny WIESIEK

Podejrzewam że się nie przedstawi bo zwyczajnie brakuje mu ????

Gruby Romek

Oszust i (usunięte przez administratora) i prostak

nikk
@Gruby Romek

Drogi gruby(usunięte przez administratora) przedstaw się z imienia i nazwiska. Bądź mężczyzną jeśli masz odwagę oskarżać to czego się boisz?

Gruby Romek

(usunięte przez administratora) i tyle szef straszy pracowników można to porównać do zakładu karnego takie same traktowanie ludzi. No i różne inne rzeczy ale to już sprawy państwowych organów. Pzdr i życzę powodzenia nowym pracownikom.

@Gruby Romek

Gruby Romku Jestem pracownikiem firmy a ty rozumiem już byłym. W żadnej firmie nie przejdzie kiedy pracownik kantuje. A ty zostałeś złapany więc miej pretensje do siebie- było bardziej uważać ;)

Izabela

@Rym, @Jaro, wiele osób w poprzednich komentarzach narzekało na kierownika firmy Rfm Roya Fabryka Mebli. Teraz z tego co widzę kierownik odszedł, ustępując miejsca nowej kierowniczce, którą sobie chwalicie. Wobec tego jakie jeszcze zmiany zaszły w tej firmie? Czy pracuje Wam się w niej od teraz lepiej?

Jak wygląda dziś wynagrodzenie w Rfm Roya Sp. z o.o. Fabryka Mebli? Czy od dodania ostatniej opinii jego poziom uległ zmianie?

Jaro

Pan "Kierownik" na szczęście wyleciał. Teraz jest Kierowniczka i daje sobie radę ;) Kasa niezła

Rym
@Jaro

Z tą kasą to słyszałem że lipa ma duże opóźnienia w placeniu

eddy

a mnie tez zastanawia co słychać aktualnie w tej firmie??

mustafa

zgadzam się z poprzednikami nie polecam tej firmy lepiej mniej zarobić. wrzystko o czym mowa na wstępie okazuje się kłamstwem kierownik od pierwszego dnia pokazuje buractwo i nic więcej pracowałem tam pół roku i stwierdzam że o pół za długo

dr.kidler

Pracowałem w tej firmie i szczerze mówiąc są tam gorsze dwulicowe sukinsyny(nie mający pojęcia o stolarstwie) niż ten kierownik

R

zgadzam się z wami ta firma to kompletne dno nie polecam nikomu pracować.

Młody
@R

Fakt,pracują tam same barany,ale na własną odpowiedzialność.????Niestety właściciel zaciera ręce i kroi ich na kasie.

@R

Zechcesz proszę uargumentować swoją opinię na temat pracy w Rfm Roya Fabryka Mebli z Warszawy? Informacje niepoparte żadnymi argumentami niewiele wnoszą do wątku i nie w pełni opisują obecną sytuację jaka ma miejsce w firmie. Kto poleca tego pracodawcę?

BYŁY

Potwierdzam, jest tam kierownik klasyczny prostak i wieśniak granatem oderwany od pługa. Nie szanuje ludzi i donosi do prezesa na pracowników maskując swoje nieudacznictwo. Pracownicy chcieli go bić ale uciekł do prezesa ze skargą. NIE POLECAM.

Zostaw merytoryczną opinię o Rfm Sp. z o.o. - Piotrkówek Mały

• Jak się pracuje w Rfm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rfm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Rfm Sp. z o.o.