Opinie o Northstar Poland Sp. z o.o. w Trzcianka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Northstar Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Northstar Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Northstar Poland Sp. z o.o. w Trzcianka

Anonim Nowy wpis

Nie szukajcie tam pracy czysty wyzysk pracownika który nie ma żadnych praw najgorsza firma płacą grosze i nic tylko (usunięte przez administratora)produkcja i nic więcej teraz zbliża się okres świąteczny i wszyscy co mają umowę do 15 grudnia poprostu poleca ogólnie 50 osób ma polecieć , tam to tandejskie sceny się dzieją , dziękuję pozdrawiam dwa bułki kiełbasa

Agacia Nowy wpis

Nie jestem w temacie, to mój partner jest technologiem i pracy będzie szukał. Widziałam od waszej firmy ofertę sprzed paru lat gdzie podawaliście górne widełki placowe na poziomie do 9.500 zł. czy to będzie jeszcze jakoś aktualne? przyjęcia mam na myśli, bo stawki wzrosły, tak? ile zarobi mając cztery lata doświadczenia?

Cześć, ja szukam aktualnych informacji o firmie, szukam takiej pracy. Mogę prosić więcej info? Umowa jest zawsze przez agencję? Na jaki okres można podpisać umowę maksymalnie? No i nie ukrywam, kwestia zarobków też mnie interesuje. Wszystko jest na czas, zgodnie z umową? Stawki jakie teraz obowiązują?

10.03.2020 14:27

Bardzo miła atmosfera panująca w pracy. Wysokie zarobki, bardzo dobre warunki pracy pozdrawiam.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Northstar Poland Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Wiecie coś żeby niedługo miały być nowe przyjęcia do pracy? Operatora produkcji ostatnio szukali rok temu, a mi zależy na zatrudnieniu. Wtedy opisali to tak, że jest umowa o pracę i system zmianowy. Tzn. ile ich jest dokładnie? Nocki i weekendy też się zdarzają? Ile w takim razie można zarobić? W necie nie podano widełek.

Waterever

Witam czy firmie Northstar można liczyć na jakieś dodatki/zwroty za dojazdy jak ktoś jest z poza Trzcianki ?

Szukam więcej info o pracy w firmie na posadzie Technologa. Bo widziałam ofertę. Powiecie, jak konkretnie wygląda rekrutacja zdalna? Bo napisali o tym właśnie w ogłoszeniu. Napiszcie, ile jest etapów w sumie, jak każdy z nich przebiega? I czy zawsze potem jest feedback?

Anna Fijałkowska-Zając

Byłam wieloletnim pracownikiem tej firmy. Osobiście polecam. Oczywiście, pracy jest bardzo dużo, wyzwań sporo - oznacza to, że firma się rozwija i kto nie boi się pracy, znajdzie tu dla siebie miejsce. Potwierdzam pozytywne reakcje szefostwa na potrzeby pracownika. Sytuacje trudne miały miejsce lecz gdzie ich nie ma... Przyjemne środowisko pracy. A kto chce zawsze znajdzie dziurę w całym ????

Maja
@Anna Fijałkowska-Zając

No to co piszesz brzmi zachęcająco, tylko te trudne sytuacje mnie trochę zmartwiły. O co z nimi chodzi?

Anna Fijałkowska-Zając
@Maja

Jak w każdej organizacji, w której pracują ludzie są różnego rodzaju sytuacje i jest to zupełnie normalne. Nic nadzwyczajnego. Ważne, że organizacja uczy się na doświadczeniach, nieustannie rozwija i bierze pod uwagę głos pracownika. To są moje doświadczenia i obserwacje jako pracownika administracji. Przyjazne miejsce pracy dla osoby szukającej stabilizacji i rozwoju jeśli wykażesz się zaangażowaniem, pozytywnym nastawieniem do ludzi, dobrą jakością pracy i współpracy.

Izabela

czy na produkcji w tej firmie przestrzegane sa zasady BHP? jak rekrutacja w tej firmie wyglada, jest szansa dostac sie z ulicy czy tylko po znnajomosci jak piszecie tam jest ? mozna liczyc na umowe o prace , jak wynagrodzenie?

Simon
@Izabela

(usunięte przez administratora) w tej firmie jest na porządku dziennym. Nie polecam tej firmy. A jeśli chce Pani spróbować swoich sił w tej firmie to bez problemu przyjmą bo biorą wszystkich z ulicy bo nikt nie chce pracować w takich warunkach i atmosferze. Szczerze bo nic z tego nie mam ale z całego serca odradzam. Pozdawiam

jakieś wolne stanowiska pracy? mechanik, elektryk? 1 zmiana? jaka duża jest firma,ilu pracowników macie mniej więcej?

Olek

Znajomości i układy tylko to tam się liczy

Wojo
@Olek

Olek, a gdzie tak nie jest... pracowałem w kilku firmach i zawsze ten kto bliżej góry ma lepiej..tak to już jest ..niezależnie od tego powodzenia

admin

Wiecie jak wygląda program staży i praktyk wakacyjnych w firmieNorthstar Poland Sp. z o.o. ? Chętnie zatrudniają młode osoby? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Northstar Poland Sp. z o.o. - Trzcianka

• Jak się pracuje w Northstar Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Northstar Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Northstar Poland Sp. z o.o.?

Northstar Poland Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • 27 Stycznia 47 lok. 48
    64-980 Trzcianka
  • NIP: 7631831984 KRS: 0000084054

Northstar Poland Sp. z o.o.