Opinie o Partner Team Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Partner Team Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Partner Team Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partner Team Sp. z o.o. w Poznań

Nikodem

Nie polecam Nikomu . Odradzam współpracy w tym Obozie W pracy brak zainteresowania ludźmi czy też choćby brak odrobiny szacunku dla Ludzi . Osobiście byłem świadkiem zajscia jak wysłali listem zwolnienia do Polski ludzia którzy nie mieli o tym żadnego pojęcia i wybierając się na weekend do domu okazywało się że muszą wracać 800km po swoje rzeczy oczywiście Koordynator wiedział i nic nie przekazal. Dodatkowo śmiał się z tego . Co więcej każdej osobie po zwolnieniu sie i wyprowadzeniu z mieszkania . W nowym miesiącu wypłacając urlop zabierają pieniądze za mieszkanie które już dawno zostalo opuszczone . Również wiem że mają problem zapłacić ludzia za chorobowe . Koordynator biega za ludźmi z wydrukiem norm pracownika i każde robic więcej do końca tygodnia a jak nie to mają " (usunięte przez administratora) " Nie jedna osobę widziałem która pracuje w w temperaturze pokojowej (cieplym ) wyrzucali na chłodnie w spodenkach i koszulce i kazali tam marznąć 8h . Szczerze nie życzę nikomu spędzić dnia w tej patologi !

@Nikodem

Dokładnie, zgadzam się z tym w 10000%. Koordynatorzy patrzą na cycki i (usunięte przez administratora) pracowników zamiast mieć uwagę na tych dobrych. Wiecznie im mało normy itp. Ile byś nie robił zawsze źle.. Urlop nie istnieje tam, myślą że są pempkami świata. Łamią prawo, migają się od płatności świadczeń. Oczywiście przy mieszkaniach jest to racja. Znajomy wyprowadzil się w pierwszych dniach miesiąca a oni zabrali za cały miesiąc. Koordynatorzy często "zapominają" że pracownik stara się o wolne lub o coś innego. Ego tej firmy to już wyjebalo dawno poza skalę. Jak by byli jakimiś bogami. Ludzi traktują przedmiotowo oraz grają na czas długo jeśli chodzi o pomyłki itp. Wiele by gadać. Omijać z daleka. Wszystko co jest związane z nazwiskiem Bieniek!

Pyska

Polecam ta agencje warunki mieszkaniowe bardzo dobre kontakt z koordynatorami jest zawsze jeśli się ma problem zawsze starają się go rozwiązać aby dla każdej ze stron było dobrze polecam ta agencje biuro informuje o listach które przyszły pomagają załatwić meldunek jeśli nie zna się języka zawsze można się z nimi dogadać polecam

Team partner to dramat, pan Sebastian mówi że rzeczy które są sprzeczne z tym co dzieje się w (usunięte przez administratora) zwanym magazynem netto. Zarobki to kolejna abstrakcja, takie pieniądze to bez problemu idzie zarobić w Polsce, dla mnie to śmieszne i wraz z dziewczyną wytrzymaliśmy tydzień.

Zwracana wtedy jest całość poniesionych kosztów czy po prostu każdemu przysługuje jakiś stały ekwiwalent? Przy tych dojazdach pracownicy zgrywają się miedzy sobą i wspólnie je organizują? Gdzie mogę spytać z kim mogę dojeżdżać jeśli byłoby miejsce?

Baśka Nowy wpis

Witam. kiedyś już zaglądaliśmy tu z chłopakiem za pracą dla niego ale nie było tych tegorocznych komentarzy. Ktoś teraz niedawno odradził jeden z projektów. ale gdzie można w ogóle mieć wgląd do jakichś pozostałych? my mieliśmy problem żeby ich stronę www odszukać

Rebdonmon Nowy wpis

Witam czy mógłbyś napisać mi (usunięte przez administratora) coś więcej? Właśnie dostałem tam ofertę pracy i myślę nad wyjazdem- (usunięte przez administratora).com byłbym wdzięczny

Andżela
@Paweł

Hejka, o jakiej kasie piszecie, dacie znać? i mnie ciekawi tez od razu ten wasz wariant odnośnie sytuacji, bo piszecie, że tydzień wytrzymaliście. To jak potem to wyglądało? Jak umowę rozwiązaliście i co z kasa?

@Andżela

1400 netto, odejmujesz od tego życie i dojazd 30km do pracy to zostaje może 1200 euro. Nijak wypowiedzenie podpisaliśmy i w ten sam dzień pojechaliśmy do domu :)

@Paweł

Ale czekajcie, czy ja dobrze zrozumiałem, że wybraliście się tam nie znając stawek? To agencja nie podaje ich jeszcze przed podpisaniem samej umowy? Ja to wole mieć wszystko czarno na białym

@Paweł

Zarobki w netto rzeczywiście się zgadzają ale z kosztami dojazdu to bzdura , bo jeździ bus pracowniczy . A nawet jak pracownicy jeżdżą swoim autem to jest oddawane za paliwo .

Nikodem

@Nikodem

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Partner Team Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card

Aplikował ktoś może teraz na robotę? patrząc na te poprzednie opinie zastanawiam się skąd pracownicy brali teraz w praktyce jakieś oferty? mnie wyskakują od firm o zbliżonej nazwę. Na przykład z „s” na końcu. Chyba ze maja cos wspólnego ze sobą? Chce po prostu uzyskać dostęp do tamtych ofert jak na razie tylko z ciekawości

Para

Totalnie na wielkie NIE. Praca miała być bez znajomości języka, mieliśmy się nauczyć tylko liczebników a wyszło że trzeba znać podstawy żeby zrozumieć wszystko w słuchawce. Zero info w jakich warunkach klimatycznych będzie się pracować. Pierwszego dnia tak zmarzłam i długo przez cały dzień dochodziłam do siebie. Śmieszne pieniądze za takie warunki pracy. Przyjechaliśmy zarobić a w magazynie netto zapewniają tylko 150h. Jeżeli chodzi o pokój to warunki ok, ale wspólna kuchnia to tragedia (usunięte przez administratora) Stary zardzewiały sprzęt, baliśmy się że piekarnik wybuchnie. Pan Sebastian bardzo ładnie opowiada ale to bajki, nie opłaca się tam pracować. Jeśli chodzi o kierowników i pracowników to przekazują różne informacje sprzeczne z tym co mówi P Sebastian, np mieliśmy zacząć pracę na słuchawkach po tyg lub dwóch a wcisnęli je nam 3 dnia pracy, gdzie nie znamy języka. Jeżeli chcesz najeść się dużo nerwów i stresu to śmiało skorzystaj z oferty pracy Team Partner! Uwaga, jeśli nie przepracujesz min 3 miesięcy ściągają z Ciebie 60 euro za ciuchy i buty z blachą mega nie wygodne. 270 euro za osobę w takich warunkach mieszkalnych to komedia połączona z tragedią. Straciliśmy czas i pieniądze na dojazd, bardzo nam przykro.

Julia

Zaciekawiło mnie to czyjeś zapytanie odnośnie liczby koordynatorów z ciekawości chciałam popatrzeć w ogłoszenia bezpośrednio do agencji i wyszło, że kiedyś szukali do siebie handlowca. Wiecie coś o tej pracy? akurat aktualnej oferty nie znalazłam ale ile taki handlowiec może zarobić? mam doświadczenie i ciekawa jestem porównania

Czy w Partner Team Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

...

Nie polecam tej agencji. Dziewczyny z biura rekrutacji bardzo fajne, we wszystkim pomogą, ale reszta to porażka. Nie wypłacają urlopów ani nadgodzin, mają problem żeby wysłać świadectwo pracy. Po wypadku w pracy nadal nie doczekałam się żeby Pan Ariel napisał ze mną protokół do kasy chorych. Przy podpisywaniu umowy nic nie jest wspomniane na temat normy, która trzeba wykonać w pracy, a po miesiącu przychodzi Pan Ariel z "wspaniałym" Panem Sebastianem i mowia ze trzeba normę robić. Po 3 tygodniach w piątek Pan Ariel przychodzi nas poinformować że od poniedziałku idzie na urlop i nie będzie go 2 tygodnie. Na jego zastępstwo jest Tomek. W poniedziałek na koniec pracy Tomek przychodzi nas poinformować że zostaliśmy zwolnieni nie podając żadnego powodu dlaczego tak się stało. Idąc do biura, które znajduje się na dole w hotelu również nie uzyskałam żadnych informacji, wręcz udawali, że o niczym nie wiedzą, dopiero przyznali się, że wysłali wypowidzenia na adres zamieszkania w Polsce, chociaż byliśmy zameldowani w Niemczech. "Wspaniały" Pan Sebastain nie potrafił już nawet odpowiedzieć dzień dobry. Jednym słowem Ariel umył ręce od wszystkiego (na wypowiedzeniu się on podpisał) i przysłał Tomka żeby nam to powiedział, żeby on nie był najgorszy. Na temat wypłaty nawet się nie wypowiadam, bo niewarto. Wstyd się przyznać, że człowiek za takie pieniądze pracował w Niemczech. Jedyny plus tej agencji to ładne pokoje w hotelu.

asdf

Siemka a mnie od drugiej strony zaciekawiła sytuacja w agencji podczas czytania tych opinii. Ilu tak w sumie teraz jest koordynatorów? W kilku komentarzach pojawiały się wzmianki na ich temat. Ciekaw jestem ich warunków zatrudnienia. Jak praca jest rozliczana? Jakoś od obsługiwanego pracownika?

Pool mit

Nie polecam tej firmy przez tel. Obiecują a jak przyjedziesz nawet nie ogarniają numeru podatkowego jesteś na 6grupie.A w razie wypadku niema żadnych odszkodowań a pieniądze starcza ja tylko na bulki

Czy w Partner Team Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Pyska

Jakie są mocne strony pracodawcy Partner Team Sp. z o.o.?

Paulina

Odebrać z wypłaty ile się da Pracownikowi to są ich bardzo mocne strony

Okradziony przez Sebe

Żadne

@Paulina

Dokładnie masz racje ! Nam mieli wypłacić po 450euro a dostaliśmy tylko 81euro ! Człowiek uczciwie pracuję a oni bezczelnie (usunięte przez administratora) ludzi ! Pan Tomek nawet nie raczy wysłać paska nie umie powiedzieć co zostało potrącane że taki przelew wysłali ! (usunięte przez administratora) w czystej postaci!!

@Kasia

81 euro z 450? wyjaśnisz szerzej te okoliczności? jaki jest konkret odnośnie tego na umowie? znacie treści aktualnych? sa może bardziej szczegółowe dla przykładu kwota max potrącenia?

Rick

Ta agencja to totalna masakra , nie polecam naprawdę jak przyjechaliście za granice pomieszkać w ładnym mieszkaniu to okey mieszkania są ładne. Szkoda tylko że pracy brak godzin brak a na koniec dzień przed zakończeniem umowy dowiaduje się z listu z Polski ze jestem zwolniona tylko i wyłącznie dlatego że ktoś od nich z biura namieszał na firmie. Totalna masakra po 3 tyg pracy takie cos jaki był sens kogoś zatrudniać. Nie polecam koordynatora Piotrka z biura w Grosbereen gosciu ma tak (usunięte przez administratora) na ludzi że szok,jeden wielki cwaniaczek. Lepiej poszukać jeszcze chwilę czegoś innego niż pracowac przez tą agencje..

Matko

Nie polecam pracy na penym w grosberen pan tomeczek pseudo kierownik ma problem do każdego człowieka nie umie powiedzieć prawdy gdy dojdzie do konfrontacji pracowaliśmy tydzień doprowadził do tego że moja dziewczyna płakała czuliśmy się przez niego źle nie polecam

Paula

Nie polecam agencji team partner ponieważ mają wszystko gdzieś i nie przekazują informacji na temat pracy w jakich warunkach się będzie pracowało i jak przychodzi co do czego to nie odbierają i mają problem z przeniesieniem na inny dział

@Paula

Ale w ostateczności przenoszą? No to w sumie dziwnie ta przystąpić do pracy nie znając warunków, nie uznałaś tego za podejrzane?

Xxx

BANDA (usunięte przez administratora)NA CZELE Z PANEM SEBASTIANKIEM CO DO KORYTA SIE DOPADL I SZULA (usunięte przez administratora) SPPTLAMY SIE W SĄDZIE

@Xxx

No i co w sumie z tą całą bandą, o której wspominasz? Widzę, że była wzmianka o sądzie, to tylko czcze słowa?

Żenada

(usunięte przez administratora) na każdym kroku, nie wypłacają zeit konta, wypłata to połowa co było mówione.

Maja
@Żenada

Hej, czyli wypłacili Ci połowę tego, na co się umawialiście? A co z umową?

OskarK

Ja tam polecam agencje, kasa zawsze była 15 nigdy dzień później, zaliczki bez problemu dostałem.

Zostaw merytoryczną opinię o Partner Team Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Partner Team Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Partner Team Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Partner Team Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Partner Team Sp. z o.o.
  • Swoboda 14