Opinie o Aploq S.A. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aploq S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aploq S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura tłumaczeń
Biura tłumaczeń Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aploq S.A. w Wrocław

Emma Nowy wpis

Praktycznie same opisy rekrutacji się tu nazbierały, nie wiem nawet czy ja przejdę ale nim w ogóle przystąpię to chce wiedzieć czy jest sens poświęcać czas. Opowiecie mi o aktualnej sytuacji w firmie? jak można ocenić atmosferę i zarobki?

Kandydat Nowy wpis

Rekrutacja absolutnie niepoważna. Przesyłają zadanie testowe w godzinach pracy z prośbą o odesłanie w ciągu 4 godzin (!). Mimo nadesłania odpowiedzi w terminie i obietnicy szybkiego feedbacku minęły ponad 2 tygodnie, a odpowiedzi jak nie było tak nie ma. Rekrutacja powinna być wizytówką firmy, cóż... chyba jest bardzo słabo.

PM Nowy wpis

Świetne miejsce do pracy, gdzie masz dostęp do praktycznie wszystkich narzędzi potrzebnych w branży i nawet jeśli nie masz doświadczenia, nauczysz się wszystkiego. Przy okazji otrzymasz wsparcie zespołu i będziesz pracować nad ciekawymi, różnorodnymi projektami. Klienci też są bardzo w porządku. ;) Atmosfera jest super i możesz liczyć na fajne spotkania i wyjazdy integracyjne. Jeśli dobrze wykonujesz swoją pracę, nikt nie robi micromanagementu, ale też nie zostajesz pozostawiony sam sobie w przypadku problemu, ze wszystkim można się dogadać. Polacam Aploqa jako przyjazne, stabilne i rozwojowe miejsce pracy :D

Tomek Nowy wpis
@PM

Jak wygląda rotacja pracowników na stanowisku Project Manager? Dlaczego pomimo takiego pozytywnego odbioru już tam nie pracujesz?

Oceniam

Opis rekrutacji do firmy Aploq Dodają ofertę pracy, wysyłasz w nocy CV. Rano otrzymujesz maila, że chcą Cię zaprosić do 1 etapu. Odpisujesz, że jesteś nadal zainteresowany. Wysyłają zadania do zrobienia o godzinie 11, dają czas na odpowiedź -najlepiej do 15. Ok... Jesteś na wyjeździe, ale stwierdzasz skoro mi zależy to zrobię i wyślę. Wysyłam, potwierdzają odbiór. To na tyle... Kontakt się urywa. Bardzo słabe postępowanie wobec kandydatów, których angażują w zadania rekrutacyjne. Tak śmiesznie można podsumować, że chyba potrzebowali odpowiedzi na maile po angielsku bo inaczej nie można zrozumieć takiego postępowania względem ludzi. Ocena negatywna, nie polecam

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Aploq S.A.? Czy kandydat na stanowisko Junior Project Manager powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Lopez

Przyzwoita firma. Piszę to nie jako pracownik, ale zewnętrzny zleceniobiorca od wielu lat.

admin

Podobała Ci się rekrutacja? Jakie pierwsze wrażenie zrobiła firma Aploq Sp. z o.o. ? Podziel się z nami opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o Aploq S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Aploq S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aploq S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aploq S.A.?

Aploq S.A.
3.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Czysta 2/6 lok. O
    50-013 Wrocław