Opinie o FRESH WORLD INTERNATIONAL SP. Z O.O. w Bronisze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie FRESH WORLD INTERNATIONAL SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FRESH WORLD INTERNATIONAL SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FRESH WORLD INTERNATIONAL SP. Z O.O. w Bronisze

mikus

To co pisze to akurat są realia dnia dzisiejszego. Oszem teoretycznie to nie przymus Ale w praktyce Ukrainiec idzie się wypisać do kierownictwa a oni mu mówią że nie ma takiej opcji. I że ma wracać spowrotem do pracy.

Administrator Nowy wpis

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej dotyczącej Asystent / Asystentka w FRESH WORLD INTERNATIONAL SP. Z O.O.? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

123456_luz Nowy wpis

Dzień dobry, Chciałbym w celach poglądowych opisać moją pracę w firmie Fresh World Bronisze. Zatrudniony byłem na miejsce Asystenta Działu Handlowego. Pracowałem półtora miesiąca , współpraca z poszczególnymi działami układała się na dobrym poziome, Panie z działu Kadr bardzo pomocne, miłe. Praca w moim dziale a w szczególności współpraca z pracownikami wyglądała różnie. Były osoby które ewidentnie przyczyniały się do wsparcia i pomocy pomimo tego że bezpośrednio pod nie nie podlegałem , zależało im na tym abym wdrożył się w miarę bezstresowo i jak najszybciej ,choć pewne kwestie naprawdę wymagały i wymagają czasu ale była osoba (asystent T) której próba pomocy i skierowane do mnie uwagi miały odwrotny skutek Niestety współpraca z moim bezpośrednim przełożonym mogę uznać za fatalne nieporozumienie, Zaznaczam w ofercie pracy jest informacja że jest wsparcie opiekuna , NIESTETY opiekun był totalnie zajęty sobą ,od samego początku poczułem niechęć do współpracy ze mną , nie wiem z czego to wynikało ale odczułem to na samym początku . Pewnie zapomniała ile czasu zajęło JEJ wdrażanie na to stanowisko kilka lat temu, po miesiącu zaczął się (usunięte przez administratora) i presja którą zaczęła na mnie wywierać w sposób skandaliczny . Do tego wychodzenie w ciągu dnia , zostawiając mnie samego , osobę która dopiero co się wdraża i potrzebuje co najmniej pól roku żeby być pełnowartościowym pracownikiem zaczęło wpływać na mnie niemotywująco wręcz przeciwnie, przychodzenie do pracy zaczęło być stresujące, a chyba nie o to chodzi . Uważam że osoba której miałem być wsparciem nie była kompletnie przygotowana do tej roli pomimo wykonywania swojej pracy , pomoc z jej strony była dla niej problemem .To błąd bo oboje straciliśmy cenny czas JA i Firma. Podsumowując: Brak szkoleń stanowiskowych, szkoleń umożliwiających zrozumienie wszystkich procesów zachodzących w firmie uważam za wielki bład., brak MENTORA który potrafi dokładnie wytłumaczyć sposób działania programu i pracę na nim daje obraz chaosu.

Gospodarz Nowy wpis

Od pół roku próbuje odzyskać pieniądze za sprzedane towary i bez skutku, krętacze!

Anonimowo

Firma o której trudno powiedzieć coś dobrego. Wyzysk i zmuszanie do pracowania dłużej za darmo. (usunięte przez administratora)jest na porządku dziennym, stosunek starych pracowników do nowych to jakiś żart, zarząd nie dba o atmosferę pracy, która jest tragiczna! Firma zatrzymała się z rozwojem 20 lat temu. Trzymać się z daleka!

Prawie Kandydat Nowy wpis
@Anonimowo

Aplikowałem do nich na staniowisko kierownika tech.obiektu. po 2 mcach wyslali mi mail żeby przyjechać. Dziwaczne procedury. Poszperalem w sieci. Wynika, że ta firma to nic ciekawego. Zrezygnowałem. Informując ich mailowo. Pani strzelila focha i życzyla mi powodzenia w szukaniu pracy...nieprzyjemna osoba.

Firma FRESH WORLD INTERNATIONAL SP. Z O.O. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Kamil

Pracowałem tam 2 miesiące i nie polecam, zimno jak na syberii a praca ciężka że idzie się wykończyć jak ktoś nie trenował od małego trójboju to nie da się tam wytrzymać. Z minusów moge dodać, że gość nie daje wypłaty z przerobionych nadgodzin, więc polecam liczyć bo pare stówek możecie być w plecy, poza tym mówione jest że praca na 8h natomiast w praktyce wygląda to tak że kończy się prace po 10-12 godzinach a potem jeszcze może się okazać że trzeba liczyć towar jeśli padnie na twoją kolej albo będzie inwetaryzacja. Porażka, szef ogólnie jest jakiś dziwny krzyczy jakby go w domu bili, wścieka się na ludzi i pracowników ale to można zauważyć po pierwszych dwóch dniach.

@Kamil

Można wiedzieć na jakim stanowisku pracowałeś? Czy na każdy wyglada to tak samo?

@Kamil

Czyli przejrzałeś na oczy już po dwóch dniach i postanowiłeś zostać 2 miesiące? Dlaczego? Musiałeś składać jakieś wypowiedzenie, a jak tak to na jaki okres miałeś?

@Adam

Jako magazynier

@Małgorzata

Musiałem się gdzieś zaczepić przez brak pieniędzy Tak wypowiedzenie dawałem, choć umowe się dostaje na 3 miesiące(przynajmniej tak u mnie było)

@Kamil

No i z dnia na dzień mogłeś od tak odejść czy ile kazali Ci jeszcze tu siedzieć? Ogólnie to nikt problemów nie robił z tego co widzę? Pytali o powody?

@Małgorzata

No problemy to może robić ten szefo bo traci człowieko (usunięte przez administratora) jakieś głupie spojrzenia, odzywki, oczekiwania co do pracy z (usunięte przez administratora) coś na zasadzie " ze mną albo przeciw mnie" nie polecam ogólnie

@Kamil

Dziwne podejście z jego strony. Chociaż skoro tylko 2 miechy robiłeś to może po prostu on na nowych tak sceptycznie patrzy? Ciekawe jaki jego stosunek by był do Ciebie np., po przepracowanym roku, bo tak to nawet nie zdążył Cię w miarę poznać

Anonimowo
@Kamil

To prawda, pracujesz więcej - a nie masz z tego nic. (usunięte przez administratora)

@Anonimowo

Temat wciąż powraca a myślałam, że wątek się już urwał. :/ kiedy tu pracowałeś tak właściwie, nie wiesz czy aktualnie bez zmian jest?

Kierowca

Pensja dla kierowcy na kategorie c+e to jakaś kpina za trasy dwudniowe pierwszy miesiąc za 3k netto,a potem 4500 netto.Powodzenia w szukaniu frajera za taką stawkę

@Kierowca

No widać, że CI nie podeszły zarobki tutaj do gustu. A to ile według Ciebie powinno się tutaj zarabiać, żeby było optymalnie?

@Kierowca

Jeżeli piszesz to pisz prawdę,nikt nie otrzymuję tak jak ty napisałeś,a jeśli Ci nie pasuwała praca to się mówi dowidzenia ja szukam co innego

@Kierowca

Skoro tak to ile potencjalnie mógłby otrzymać?

doris

a poreszta dostałam 4umowe która była na czas nie okreslony i powinnam dostać podwyżkę i nie dostałam chodziłam i upominałam sie koló roku na wszystko byla kasa tylko nie na podwyzki . a poreszta pracujac w takiej firmie i owoców nie morzna jeśc bo jak na kamerach zabacza to zwolnia albo premie zabiora

Ilona
@doris

Poprzedni rok był bardzo trudny dla wielu przedsiębiorców i wielu z nich zdecydowało się na obniżenie pensji swoich pracowników, jednak rozumiem, że chciałabyś zarabiać więcej po dłuższym zatrudnieniu. Wspominasz o tym, że nie można korzystać z produktów za darmo, a może jest jakaś zniżka pracownicza na zakup towaru? Byłabym też wdzięczna gdybyś napisała coś więcej o systemie premiowym. Jakie warunki trzeba spełnić?

@Ilona

Zniżka- chyba żartujesz? „Zniżka” jest dla handlowców i innych waznych i polega na tym,ze wynoszą sobie całe kartony dobrych owoców i warzyw z magazynu po godzinach a jakbym ci powiedziała jakie przekręty idą podczas przygotowania towaru to szok.

Joasia

A ja tam miło wspominam czasy pracy w tej firmie. Co prawda było to jakieś hmmm 8 lat temu. czy Artur jest jeszcze kierownikiem na hali do sortownia owoców. Bardzo fajny człowiek i zupełnie niepasujący do opinii powyżej na temat kadry zarządzającej Freshem

Zawiedziona
@Joasia

Niestety pracuje i obrósł w piórka. Zachowuje sie jak wielki pan, poza tym kroi na boku. Powinni go wywalić juz dawno zwłaszcza,ze prowadzi jeszcze tez swoją firme (w godzinach pracy) i nie jest jedyny. Cóż, tym z „układu” wolno wszystko, reszta sie przyglada

Kraszan

Tak (usunięte przez administratora) firmy to dawno nie spotkałem wszyscy mają na wszystko czas tylko nie na prace wielki negatyw

Zawiedziona
@Kraszan

Swiete slowa! Kierownicy mag spędzają czas na plotkowaniu, większość z gory niestety tez. Firma fatalnie zarządzana, nieproduktywna. Handel „ śmieciami”. Co lepsi i mądrzejsi pracownicy odeszli albo zostali wywaleni a została tylko zasiedziała od kilkunastu lat klika, ktora głównie drapie sie po .... Oprócz tego gwiazdozenie na maksa w Administracji i prywata pełna gębą, znaczy przyjmowanie znajomych i rodziny, a potem wzajemne robienie sobie pleców i zwalczanie osob spoza układu. Zarobki na dole bardzo male chyba,ze jestes z „układu”. Góra trzepie kasę i patrząc na to co robia i jak to dalej nie rozumiem dlaczego...Szefostwo jest z Holandii wiec Polacy w firmie na stanowiskach robia ich równo, nie maja pojęcia co tam sie wyprawia. Nie polecam nikomu

doris

To prawda ze kierowniczki krzycza ukraińcy pracuja po 15g i nie moga isc do domu bo każa im wracac do pracy. Pracowałam tam 6lat i dziwie sie sobie ze wytrzymałam jak podpisywałam lise jak byly kierowniczki to mi sie rece trzesły tak mordy darły i tylko krzycza.ly dawaj bo jedzie a w zeczywistości robiły zlecenia na nastepny dzień.

Kierowca

Masakra 20 godzin stałem do rozladunku ! Parking bez toalety! Jedna wielka porażka!!!

Kierowca

Witam.Najgorsza firma jaką znam . Kierowca przyjeżdża na czas zgodnie z godziną awizacji Ale nikt nie zwraca na to uwagi.Nieroby traktują kierowcę jak podczlowieka. Żeby podjechać pod rampę czeka się kilka godzin ,później rozładunek trwa też kilka godzin . (usunięte przez administratora) nie firma. Najlepiej ją zamknąć

@Kierowca

Myslisz Kierowco co piszesz czy w glowie masz rope. Zamknac firme to na bruk 300 osob i dramat ich rodzin nie musisz do ten firmy przyjezdzac jak taki nerwowy jestes!!!!!!

modok

Firma jak firma – każda ma swoje plusy i minusy. Pracujesz przy owocach – raz jest więcej roboty, innym razem mniej. Ciśnienie dosyć duże, bo jesteś odpowiedzialny za to czy towar zostanie przyjęty na sklep więc na hali sa nerwy i pokrzykiwania. Dział kadr ok, dział handlowy to duży znak zapytania. Często nie rozumiem decyzji szefów i mam wrażenie, że przy ilości Ukraińców które tu się przewijają nikt nie ma czasu ocenić prawidłowo Twojej pracy. Pensja zależnie jaka wywalczysz: kokosów nie ma, ale wypłaca na czas. Przełożeni: różnie: od sympatycznych i konkretnych do nie mających o niczym pojęcia buraków. Stołówka z damarowa zupą. Coraz gorzej dla palaczy. Trzeba robić swoje.

Ola

@Kierowca to kierowcy chyba się nie dogadują z magazynami tak?

Aneta

@Kraszan, z Twoich obserwacji wynika, że niektórzy pracownicy FRESH WORLD INTERNATIONAL SP. Z O.O. nie zajmują się obowiązkami, za które są odpowiedzialni. Czy wpływa to bezpośrednio na Twoją pracę w tej firmie? Jeżeli tak, to może warto zgłosić takie zachowanie swoim przełożonym? Co możesz powiedzieć na temat innych aspektów pracy u tego pracodawcy? Jak jest zorganizowana i w oparciu o jakie warunki zatrudnienia współpracujesz z tą firmą?

Aneta

Jesteś pracownikiem FRESH WORLD INTERNATIONAL? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda Twoja praca. Co w niej najbardziej lubisz?

gosc

Co za negatywy w dodatku nie prawdziwe ja uważam ze to dobra firma trzeba tylko sie wykazac a cie docenia a nie ledwo przyjsc pracowac i na kokosy liczyc nie mam złego zdania o tej firmie

weee

no wlasnie pzeciez jak komus sie nie podboa to moze odejsc

Jak jest tak tam źle to trzeba sie zwolnić (bo jak mówi przysłowie z niewolnika nie ma pracownika)

zenon

Mikus-Przejściowo można mieć grypę.Widocznie taki jesteś szkolony że nigdzie więcej Cie nie chcą.Pracuj uczciwie to może do czegoś dojdziesz.Pozdrawiam Cię.

Zostaw merytoryczną opinię o FRESH WORLD INTERNATIONAL SP. Z O.O. - Bronisze

• Jak się pracuje w FRESH WORLD INTERNATIONAL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy FRESH WORLD INTERNATIONAL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

FRESH WORLD INTERNATIONAL SP. Z O.O.
2.1/5 Na podstawie 20 ocen.
  • świerkowa 3A
    05-850 Bronisze

FRESH WORLD INTERNATIONAL SP. Z O.O.