Opinie o Natcom Dominik Zimniak w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Natcom Dominik Zimniak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Natcom Dominik Zimniak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Natcom Dominik Zimniak w Ostrów Wielkopolski

Klaudia Nowy wpis

Jak długo zajęło wam opanowanie jak działa firma ?

wiki Nowy wpis

aplikować zawsze możesz a już jak będą kogoś szukali to się o tym przekonasz. powodzenia i pozdro .

busr

czesc interesuje mnie sprawa związana z rekrutacją, tzn.w jaki sposób poszukują nowych pracowników i jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna,lepiej wyrażać opinie i tym samym budować pozytywną atmosferę na spotkaniu z osobą rekrutującą dlatego prosiłbym o porady co do tego/ktoś z pracowników tej firmy może podzielić się swoimi doświadczeniami?

wiki Nowy wpis
@busr

jeśli chodzi o natcom to pracowników poszukują poprzez swoją stronę internetową i oferty tam udostępnione.Co do samej firmy to działają oni na rynku od roku 2000 ( przy czym sama nazwa Nat-com jest od 2006 roku). Zajmują się dystrybucją sprzętu tak znanych marek jak Xerox, Espon czy też Canon. Także sprzęt It

jakub

Szczerze polecam !!! 2 tyg temu miałem zakładany monitoring przez firmę NATCOM, działa super, bez żadnych zastrzeżeń. A cała usługa w rozsądnej cenie w porównaniu z innymi. JAKUB

Firma Natcom Dominik Zimniak poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer

Julia

Nie, nie kupuje co tydzień komputerów, ale moja firma posiada wiele komputerów które są serwisowane przez Pana (usunięte przez administratora) . pozdrawiam

Daniel

Polecam. Kamery mi zakładali niezły sprzęt w niezłej cenie i przy montażu zwracają uwagę na szczegóły i estetykę.

Krystian

Jeżeli o mnie chodzi to jestem na TAK. Obsługują kompleksowo moją firmę, i przede wszystkim są do dyspozycji 24H. Polecam. A piszę tę opinię ponieważ opowiedzieli mi o nieczystych zagrywkach konkurencji które widać w negatywach.

Damian

Według mnie b.dobra firma. Szybko złożyli komputer. Chodzi jak natura chciała, system i inne programy oryginalne a przede wszystkim tanio ! Na wszystko faktury. Szczerze polecam.

edmund

no i pięknie pochodziło 2 tygodnie i koniec sterownik bramy made in china

kasia

dałem tablet do ustawienia niestety już się nie włącza .... a działał

Julia
@kasia

Jestem stałą klientką firmy Natcom i jestem bardzo zadowolona ze świadczonych przez nią usług. Miła i fachowa obsługa o każdej porze. POLECAM :)))

marcin

a ja polecam zrobili mi bez faktury na jakiś używanych częściach

adam

sama nazwa już mówi natcom eheh dajcie do nova komputery wszystko a nie po jakiś osiedlach potem zaluje człowiek ze tam dał nie polecam

edward

do bani nie wystawiają faktur vat na wszystko pozatym oprogramowanie okazało się nie orginalne nie polecam nie dokonczona praca skasowana i zostawiona a mówili ze zrobione nie polecam

Ryszard

Niestety nie polecam nie dokładnie i mało fachowo antywirus wgrany okazał się darmowym a komputer chodzi wolniej niż przed naprawą.

Zostaw merytoryczną opinię o Natcom Dominik Zimniak - Ostrów Wielkopolski

Natcom Dominik Zimniak
4.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • ul. Romualda Mielczarskiego 36
    63-400 Ostrów Wielkopolski