Citronex Sp. z o.o.

Opinie o Citronex Sp. z o.o.

Daria

Jak ktoś posmakował pracy za granicą potrafi docenić pracę w dobrej firmie w kraju, super

Wolny czlek
@Daria

Jak się nie ogarnia za granicą to się później wafluje Przykro że nie dałaś rady Podszlifuj język Mówi ci to prosty kierofca

Wolny czlek
@Daria

Wolnyczlek

Do tych co krzyczą Przecież to już kupę lat i wiele się zmieniło Probujcie aż wam się uda szczęścia godząc się na warunki na gębę Pracuje w firmie gdzie różnica wynagrodzenia w danych miesiącach to Max 50 eur i jak nie ma ładunku to spedytor ma problem a nie ja Tak długo kierowcy będą mieli lipę jak długo będą chcieli ją mieć nie licząc Kaziow Gienkow i innych patokierofcow z pl którzy na to zasługują Jak się daje to się kraje Szacun Citronex 3eba mieć jaka ogarniać stado Najlepsi dawno mają firmy z pl w nosie

Eryk

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować? Czy jest tak dobrze, że nie macie potrzeby pisania?

Gutek

czy firma normalnie funkcjonuje? Taka cisza zupełnie jakby nikogo nie było!!

Kasjer

Wchodzisz siadasz, ogladaja papiery i biora cie do pracy bedziesz kolejnym narzedziem do zysku

Jakie masz wykształcenie?

Zenek

Szkoda, że tak rzadko piszecie, trudno jest się coś dowiedzieć?

Szukający pracy dolnośląskie

Panowie/Panie ,jak wygląda praca w Citronex Zgorzelec na krajowce,gdzie jeżdżą, jakie zarobki etc...

Dariusz

Czy firma potrzebuje kierowców? Może coś podpowiecie więcej?

Julita

@Wolnyczlek czy nie uważasz, że przez 12 lat dużo mogło się zmienić w firmie Citronex? I to zapewne w wielu kwestiach. Takich na przykład jak zarobki, zarządzanie. Myślę, że najlepiej, żeby aktualni pracownicy potwierdzili czy stan firmy uległ zmiany od Twojej kadencji czy też nie.

Wita
@Julita

Powiem tak. Mamy 2018 rok a kierowca (usunięte przez administratora) za 27.5gr za km. Dziekuje dowidzenia

Magda
@Julita

Ja od niedawna pracuje w Citronex i nie wiem jak kiedys bylo, ale teraz nie mohe narzekac. Wyplata jest na czas, przelozeni bardzo ok, zadnej spiny. 13 lat mieszkalam za granica wiec mam porownanie. Najlepiej sie samemu przekonac, bo kazdy ma inne oczekiwania.

Na szczęście były już szofer

Faktycznie atmosfera, jak w rodzinie...ale chyba patologicznej... Wiem, byłem, zobaczyłem...

wita

Firma jak firma ale dział rozliczeń to porażka,do natychmiastowego zwolnienia,banda cwaniaków.Firmę należy omijać z daleka chyba że chcesz czekać na swoje pieniądze 2 tygodnie,to są obrzydliwi ludzie,żadnego szacunku dla kierowcy a to my nabijamy im kasę a im ciężko rozliczyć i przelać pieniądze chyba że się będzie dupolizem, który podrzuca prezenty

Julita

@Oooo o czym Ty piszesz? Forum jest po to by dzielić się informacjami na temat pracodawcy, w tym przypadku firmy Citronex. Informacje umieszczane przez Was powinny być zrozumiałe dla każdego. To ułatwia komunikację i może wtedy komuś pomóc.

Oooo

Za 11 h pauzy nagana rewela

Julita

@Tadek dziękuję za informacje. Ale widzę, że w firmie Citronex w Zgorzelcu pojawiło się wiele innych ofert pracy: Specjalista ds. Marketingu, Kasjer w Restauracji, Kierownik Budowy, Magazynier serwisu TIR https://www.gowork.pl/praca/citronex;pr Także jest w czym wybierać. Czy polecałbyś jakieś z tych stanowisk najbardziej?

Julita

Widzę, że firma Citronex na początku października opublikowała ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. dokumentacji cen transferowych http://www.citronex.pl/pl/blog/2017/10/03/specjalista-ds-dokumentacji-cen-transferowych/ Czy wiecie coś na temat tego stanowiska? Nadal firma poszukuje osoby na to stanowisko? Czy może jednak zostało już obsadzone?

Tadek

Obsadzone

Dynamic

Witam dostałem oferte pracy na kierowce c+e miedzynarodowka wiec mam pytanie jakie sa zarobiki na systemie 2 tyg weekend w domu a jakie na 3 tyg w trasie 1 tyd w domu ?? fakt nie mam doswiadczenie bo niedawno zrobilem prawo jazdy.

mm
@Dynamic

I jak pracujesz tam? Jeśli tak to ile można wyciągnąć w systemie 2/1?

Julita

Oprócz stanowisk stricte związanych z jazdą tirami jest ostatnio opublikowane ogłoszenie na Recepcjonistę / Recepcjonistkę w Hotelu Picaro http://www.citronex.pl/blog/2017/11/10/recepcjonista-recepcjonistka-hotel-picaro-stok-kswiebodzina/ Czy to jakiś hotel dla kierowców? Jakie zmiany obowiązują w tym miejscu? Czy nocki są inaczej płatne?

wróbelek

Chyba tylko na przyuczeniu

Kierowca

Czy w tej firmie są podwójne obsady dla kierowców?

Julita

Ktoś powie użytkownikowi @@ o atmosferze w Citronex? Bo jeżeli chodzi o zarobki to może ktoś Ci poda widełki zarobków, bo tak to jest zbyt indywidualna sprawa. Zarobki zazwyczaj zależą od stanowiska, doświadczenia, kwalifikacji. Zapytaj o nie na rekrutacji.

@

A jakie są zarobki w biurach i atmosfera pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Citronex Sp. z o.o. - Zgorzelec

• Jak się pracuje w Citronex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Citronex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Citronex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Citronex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Citronex Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Citronex Sp. z o.o.