Opinie o Auto Kabziński Sprzedaż Samochodów w Piotrków Trybunalski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Auto Kabziński Sprzedaż Samochodów. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Auto Kabziński Sprzedaż Samochodów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Kabziński Sprzedaż Samochodów w Piotrków Trybunalski

KRYSTYNA Nowy wpis

Obsługa bardzo miła . Konkretne wypowiedzi na temat zakupionego samochodu. Załatwienie wszystkich nie zbędnych dokumentów...

Ero Nowy wpis

Opryskliwy właściciel. Brak zainteresowania klientem.

Tadek_Klient Nowy wpis

Jestem na nie...nie są słowni.

Barbara Nowy wpis
@Tadek_Klient

Piszesz, że nie są słowni. A co to konkretnie w Twoim przypadku oznacza? Coś obiecali i nie pykło? Dużo na tym straciłeś czy tylko dobry humor?

Nie nie

Opryskliwi, odpowiedzi zdawkowe. Nie polecam. Nie da się w zupełności dogadać.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Auto Kabziński Sprzedaż Samochodów? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Norbert

Zadowolenie klientów to jedno a poza tym jest to dobry pracodawca!

e.kelbasa

Jestem klientem od kiedy powstał serwis i salon Reno , Moje stare Reno Scenic ,które zamierzem przekazać najbliższej mi osobie jest doskonale utrzymane ,dzięki serwisowi a zwłaszaszcza Panu Arturowi ,ktory wie co potrzeba a cena , dla stałego jest dobra .

Marcel

@rudy a możesz coś więcej powiedzieć o tym bałaganie?

Rudy

Wszystkie pozytywne posty i opinie wystawiane przez szefostwo,czemu? Zwyczajnie nie sie pizytywnie komentowac balaganu ktory tam istnieje, nicka mozna zawsze wymyslic i wpisac,tak jak.np.zniesmaczona :)))=w 99.9%wspolwlascicielka firmy..

Dobra firma i nie można narzekać na pracę. Jeśli ktoś ma informacje do firmy to nie powinien pisać ich na forum pracowniczym.

Magda

Zależy im tylko na sprzedaży, żeby tylko coś komuś wcisnąć i przy okazji dobrze zdoić z kasy. Przy zakupie obiecują GRATISY a potem wypierają się tego. Powyższy komentarz doskonale obrazuje podejście tej firmy.

romek

Nic pozytywnego nie mogę napisać. A na dalsze pisanie szkoda słów.

Darek

Nie mam dobrej opinii o tym dealerze.

Zenek

Nie polecam, jestem bardzo zawiedziony. Nigdy już nie kupię tam samochodu. I będę odradzał.

Robert

Forma żyje ze sprzedaży więc nic dziwnego, że cisną na sprzedaż. Tylko z tego jest wypłata.

Joanna
@Robert

Praca dotyczy sprzedaży samochodów nic zatem dziwnego, że firma zajmuje się właśnie sprzedażą. Dla wielu osób system wynagrodzenia prowizyjnego jest dużym plusem. Pracownicy zarabiają tyle, ile uda im się wypracować czyli w tym przypadku sprzedać. Czy zapoznano Cię z warunkami finansowymi i ilością obowiązków gdy rekrutowałeś do firmy?

Niezadowolony

Zgodzę się z opiniami. Ludzie w tej firmie co chwila się zmieniają. Właściciele co parę lat zmieniają tylko marki samochodów. Co do sprzedaży aut to tylko sprzedać i koniec. Najlepiej omijać z daleka tego przedstawiciela

Alibaba

Ostrzegam przed tą firmą,Pani (sądzę ,że właścicielka,lub żona właściciela),osoba o"wysokiej kulturze osobistej" ,próba porozumienia mija się z celem.Pazerność wyżej wymienionej nieograniczoła.

Joanna

Pracujesz w Auto Kabziński Sprzedaż Samochodów? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia w firmie.

Wojtek

Zdecydowanie odradzam wszystkim, więcej można zarobić w sąsiedniej biedronce ☺

Ciocia

Byłam ostatnio na rozmowie o pracę w tej "super" Firmie. Na pierwszej rozmowie wszystko super. Właścicielka pokazała ile można zarobić. Na drugiej już trochę inaczej bo pokazały się rzeczy, za które premię można stracić. Wyszło na to że tej premii nie będzie. Najlepsze było to ja zapytałam o telefon służbowy - stwierdziła że pomyślimy o tym. Żenada.

@Ciocia

Dajcie sobie spokój z tą firmą.....

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Kabziński Sprzedaż Samochodów - Piotrków Trybunalski

Auto Kabziński Sprzedaż Samochodów
1.5/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Sulejowska 45
    97-300 Piotrków Trybunalski

Auto Kabziński Sprzedaż Samochodów