Opinie o Wikami Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wikami Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Wikami Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wikami Sp. z o.o. w Wrocław

Krystyna Nowy wpis

Wdziałam te opinie gdzie ktoś pisał ze jest zadowolony z warunków tylko teraz pytanie czy wszędzie tak jest czy niestety wszystko zależy od tego jak trafisz? Ciekawi mnie czy można na spokojnie prosić o zmianę przełożonego i czy nie robią z tego jakichś problemów

Kama Nowy wpis

Dopiero nie długo pracuje ,ale bardzo dobrze mi się współpracuje z moją przełożona , Moniką . Świetna kobieta . Pomocna ,miła. Zawsze dotrzymuje słowa ,co bardzo doceniam . Na środki czystości narzekać nie mogę . Pracuję na bardzo dobrych z wyższej półki środkach ,co umożliwia mi efektywniejsza pracę. Jestem dosyć krótko na obiekcie ,lecz nie mam żadnych zastrzeżeń. Jestem zadowolona i mam nadzieję,że nasza współpraca będzie dalej utrzymana na takim poziomie jak wówczas. Serdecznie pozdrawiam i polecam

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Wikami Sp. z o.o.?

Kacper Nowy wpis

Ile można dostać tam wynagrodzenia ? Jesteście zadowoleni ze stawek?

Brałeś udział w rekrutacji do Wikami Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Mirosława 56

Firma zatrudnia na umowę zlecenie,bez prawa do urlopu ,emerytury i chorobowego.Środki do utrzymania czystości dają przyzwoite,nie można narzekać.Niestety wymagają pracy 8 godzin dziennie 5 i 6 dni w tygodniu,a na papierze dostaje się ,że się przepracowało 3/4 etatu(120 godzin miesięcznie) w zupełnie innym miejscu ,odległym od rzeczywistego i wykonując zupełnie inne czynności.Trwają upały i nie ma wody mineralnej dla pracowników.Są za to kamizelki,które w obecnych temperaturach mogą człowieka ugotować.Zimą gotowość do pracy 24h/7 dni w tygodniu,a papier 120 godzin miesięcznie i za 120 godzin płacą,pomimo,że ludzie harują i po 10 godzin dziennie .Jak PiS podniesie minimalną ,to pewnie będzie 100 godzin lub mniej na papierze,tylko dla pracowników nic lepiej.Tu niewielu ogląda minimalną płacę.

Dorota

@Ola Super, cieszę się z Twojej pomyślnej współpracy z firmą Wikami. Jak długo już jesteś tam zatrudniona? Może jeszcze napiszesz nam, jak wygląda w tej firmie kwestia umów - można liczyć już od samego początku na umowę o pracę? @Agnieszka Twój staż pracy w tej firmie jest już spory. Pewnie zatem wiesz, czy potrzebują aktualnie nowych pracowników?

Agnieszka

Pracuję w firmie WIKAMI od 5 lat. Polecam!

Ola

Dogodne warunki zatrudnienia. Elastyczny grafik.

Dorota

Firma Wikami poszukuje obecnie pracowników, można się zgłaszać tutaj: http://wikami.com.pl/praca-w-wikami/. W swojej ofercie obiecują stabilne zatrudnienie i elastyczny grafik, czy rzeczywiście tak jest? Może ktoś aplikował w ostatnim czasie i mógłby opisać przebieg rekrutacji?

Zaskoczona

Firma wykorzystuje najtańsze, toksyczne środki czystości w obiektach, które sprząta. Nierzadko wywołują one reakcje alergiczne u mieszkańców budynków. Gdy zwraca się uwagę pracownikom, by korzystali z mniej szkodliwych płynów do mycia posadzek, reagują arogancko a nawet z agresją. Gdy podczas rozmowy telefonicznej przedstawicielka firmy została poinformowana o sytuacji, zareagowała lekceważącym śmiechem i przerwała połączenie. Firma wyjątkowo niekompetentna i nieprofesjonalna.

compas
@Zaskoczona

a skąd pewność jakie to środki ? możesz poddać firmę ?

Zostaw merytoryczną opinię o Wikami Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Wikami Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wikami Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wikami Sp. z o.o.?

Wikami Sp. z o.o.
  • Karmelkowa 29