Opinie o Remo Helena Burcz w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Remo Helena Burcz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Remo Helena Burcz o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remo Helena Burcz w Olsztyn

Tom Nowy wpis

Niestety nie mogę polecić mimo starań i normalnego zgłoszenia reklamacji jesteśmy zmuszeni oddać sprawę do sądu Pani nie potrafi zrozumieć ze stół pod wpływem własnego ciężaru ugiął się i pękł w połowie (spiek) mimo wcześniejszych ustawień przez „serwis „ który nie skręcił stołu na wszystkie śruby których nie było dostarczonych już fabrycznie ….

Lorek Nowy wpis

Czy firma w ogóle prowadzi działalność? Od dawna nikt nie zostawił żadnej informacji , dziwne.

Anna Z-ska Nowy wpis

Kupiłam stół z firmy REMO drewniany dębowy i jestem mega zadowolona. Stół pięknie wygląda i będę polecać każdemu.

Weronika Nowy wpis

Czy w Remo można liczyć na większą pensje od najniższej krajowej? Podziel się proszę swoją wiedzą.

Brałeś udział w rekrutacji do Remo Helena Burcz. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Oby nie

Uczciwa a może napisz kto wnosil towar do mieszkania... Myślę że osoba która wnosila go uszkodziła.

rozczarowany

nierzetelny partner , firma nie wywiązuje się z umowy zamawia towar którego nie odbiera

Bożena

@Uczciwa rozumiem, że chciałaś złożyć reklamację na towar, ale nie została przyjęta przez Remo Helena Burcz? W jaki sposób towar był uszkodzony? Może powinnaś jeszcze raz spróbować zareklamować towar? Sklep ma obowiązek przyjąć go. Daj znać, jak się sprawa potoczyła.

Olcia

W moim przypadku otrzymałam solidnie zrobione meble, fakt czas oczekiwania trochę długi, ale warto było bo meble wyszły przepiękne. Jestem zadowolona i będę polecać znajomym.

stefan 8

nie kupujecie tam, to oszuści...tandetę sprzedają, właściciel miły do czasu podpisania umowy...porażka

Gosia

Piękna galeria i miła obsługa. Meble naprawdę dobrej jakości, w adekwatnej cenie . Myślę że jeszcze nie raz zrobię tam zakupy.

Klientka

Kupiłam w Remo komplet mebli do salonu, jestem bardzo zadowolona, odnosząc się do wpisu powyżej w moim przypadku nie było problemu z przedłużającym się czasem dostawy mebli.

Janekk

jestem zdziwiony taką opinią. W Olsztynie jest to jedyne miejsce gdzie mogę przyjść i kupić ładne meble. Wielokrotnie robiłem tam z żoną zakupy i nie mam zastrzeżeń. Obsługa bardzo miła, życzliwa i cierpliwa bo czasem zdarzało nam się spędzić w Remo kilka godzin. Polecam

skipi5

Współpracowałem z tą firmą. Kompletnie niegodny zaufania kontrahent. Po wysłaniu zleceń miesiącami można się starać o odbiór płatności od nich...

Warmiak

Wszyscy są bardzo mili (właścicielka, jej mąż, pracownicy) do momentu wpłacenia zaliczki. Potem mają klienta głęboko w ..... poważaniu. W umowie deklarują dostarczenie mebli od 4 do 10 tygodni, ale jest też kruczek prawny w postaci zapisu, że w przypadku pojawienia się opóźnień w dostawie materiałów itp. termin może ulec wydłużeniu o 60 dni.Nie są w stanie podać dokładnego terminu dostawy mebli, co dla mnie jest przykładem braku profesjonalizmu. Mają też sprytny patent z dostawą mebli - chcą wpłaty całej należności zanim zobaczy się meble. Tłumaczą to tym, że dostawa jest za pomocą firmy zewnętrznej. Jak coś jest nie tak z meblem to firma dotaczająca prosi, aby podpisać, że dostarczyli i żeby opisać wady, natomiast przedstawiciele salonu proponują, aby zapakować towar i na własny koszt odesłać do producenta i reklamować, tym samym zostając bez mebla i pieniędzy. Zdecydowanie NIE POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o Remo Helena Burcz - Olsztyn

Remo Helena Burcz
2.3/5 Na podstawie 7 ocen.

Remo Helena Burcz