Opinie o Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe w Mogilno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe o rekrutacji.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe w Mogilno

Zainteresowany pracą

Witajcie Recenzenci! Startuję na stanowisko przedstawiciel handlowy w firmie Chemirol. Mam kilka pytań: 1. Czy 3000zł brutto podstawy, to wszystko co może zaproponować firma Chemirol na początek? 2. Czy szkolenia na początku pracy, jasno przedstawiają strategie firmy i dobrze przygotowują do wykonywania pracy? 3. Po jakim okresie pracy mogę się spodziewać rosnącej podstawy? 4. Po jakim okresie mogę się spodziewać premii, prowizji? (oczywiście za dobry wyniki wykonywanej pracy) 5. Czy wykonanie planu (jeżeli jest możliwe) +/- 8-9h/24 pon. - pt. Czy praca raczej powyżej 10h na dobę ? 6. Ciągłe pozyskiwanie nowych klientów, czy raczej jest jakaś konkretna baza stałych klientów, a może jest ona jedynie przypisane do obecnych już PH? 7. Czy wsparcie zespołu jest realne, czy raczej skazany jesteś sam na siebie? 8. Czy raportować trzeba każdy godzinę pracy skrupulatnie? Pozdrawiam, Zainteresowany pracą

xd

Hej, ale wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno jest szansa na odpowiednie premie

Drago

Trzech ludzi potrafi sie wspolnie bić w gospodarstwach na jednym powiecie.(usunięte przez administratora)

Pracownik PH

Witam powiem tak praca fajna, ludzie w pracy spoko, pieniądze mogły by być lepsze, za duże wymagania jak na początek mojej pracy a i duża odpowiedzialność bo za szkody ciągną z pracownika.

Sprzedawca

Brak wymagań brak rozmowy zatrudnili od razu chyba brak chętnych

BRAK

Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Waldemaxx

Jak każda suza firma, parcie na produkty strategiczne na których zarabia i PH i firma. Nie ma co narzekać, u konkurencji jest gorzej i trudniej

Arek

Witam czy ktos mi powie o zarobkach w chemirolu na na magazynie jaka umowa zarobki socjal premiw

pani

Czy był by ktoś w stanie wymienić mi choć kilka działów i stanowisk w chemirolu?

Reksio

Powodzenia....

Torunczyk

Te ich wodki to wiesz do zlewu wylac. Ciekawe kiedy to zamkną

popieram
@Torunczyk

święte słowa, żadna z ich wódek mi nie zasmakowała

placek

Firma posiada wytwórnię wódek i dwa hotele,a ludziom płacą psie pieniądze.Nie szanują pracowników,co innego na rozmowie kwalifikacyjnej,a co innego po podpisaniu umowy.Omijajcie firmę szerokim łukiem,zarówno dział chemii,dział części,a szczególnie dział serwisu.

zaciekawiony

Są wszystkie podstawowe narzędzia pracy, umowa o pracę na początek, o wynagrodzeniu wolałbym tutaj dokł. nie pisać, nie mam odwagi :) Ale kilka osób wyżej co nieco na ten temat już wspomniało, tyle że raczej trochę ostatnio zmieniły się wymagania... Wynagrodzenie spokojnie mieści się w oficjalnej średniej dla tego zawodu... A w zasadzie powinno być nawet wyższe :) Moim zdaniem praca dla osób z doświadczeniem i talentem...

fdf

witam , jakie warunki dla przedstawicieli handlowych w kanale b2b w Toruńskich Wódkach Gatunkowych ?

totek

A na jakim kanale detak czy b2b. To drugue odradzam

jv dsj

jakie warunki są dla przedstawicieli handlowych w oddziale firmy toruńskie wódki gatunkowe ?

cancer

ludzie, jakie polskie środki, kupują najtańszą chińszczyznę i tylko nalewają w Polsce, nie mówiąc już ile ta firma przejęła ziemi od polskich rolników kiedy gorzej im szło - wiem coś o tym - ostatnie miejsce, w którym pomogą rolnikowi.

Toto
@cancer

Popukaj się w głowę gospodarstwo upadło to chemirol razem z pracownikami i działa dalej

ja sam

A mi się tu podoba!!! Po 4 latach robie parę baniek obrotu i mam 6000 brutto plus premie. Praca na lata

siwy

Do ja skąd wiesz jak wygląda praca w chemirolu jako PH w dziale maszyn?? A jak z narzędziami do pracy, na co można liczyć?? Wysłałem CV i List, w tej chwili pracuje i nie wiem na co można tam liczyć, nie chciał bym wpaść z deszczu pod rynnę.

Jeżeli chodzi o handlowca w dziale maszyn to na wiele nie ma co liczyć. Obiecują wiele jak osiągniesz wymagany cel, jak go nie osiągniesz to jest niska podstawa i zero prowizji. Cel jest zazwyczaj postawiony tak wysoko że ciężko go osiągnąć. Jeżeli chcesz go zdobyć to pracujesz jak osiol i nie masz życia prywatnego. A na końcu okazuje się że ci trochę zabrakło do osiągnięcia celu i zostaje figa z makiem

majczaj1711

A jak się sprzeda 1.500 butelek to prowizja za każdą też jest 10zł brutto???

Rozczarowany

Do "kornika": dokładnie tak, sprzedasz minimum 150 butelek - jest 1500, nie sprzedasz wymaganej ilości a "jedynie" 20, 50 czy 100 butelek - to jest ale "figa z makiem" i nieco mniej kasy na koncie bo do klienta za darmochę nie pojedziesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe - Mogilno

• Jak się pracuje w Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe?

Zobacz opinie na temat firmy Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe?

Kandydaci do pracy w Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe