ConsTechnik

Opinie o ConsTechnik

monter

zgadza się ale w Płocku jest wiele firm które albo mają poślizgi z płaceniem albo płacą na kilka rat,głupi ten co w takiej firmie siedzi i narzeka,bo w ten sposób pracodawca przegina coraz bardziej.A takie forum jest dobre,przede wszystkim można wiele się dowiedzieć ,chociaż są tacy co celowo mieszają żeby tylko odegrać się na kimś.Z badaniami lekarskimi to różnie bywa,nie wszyscy oddają kasę a są i tacy którzy biorą pracownika z badaniami na poprzednie firmy byle tylko samemu nie wchodzić w koszty.Jedno co jest śmieszne to że pracodawcy często nie mają pojęcia na jaką robotę wysyłają ludzi,albo sami nie potrafią sprawdzić umiejętności pracownika,nawet nie maja wiedzy o ich doświadczeniach ,nawet cv nie biorą od ludzi.Liczy się dla nich tylko kasa i jak zaoszczędzić kosztem pracownika.

monter

witam,ConsTechnik- firma jak wiele w regionie,stawki-jak sobie wywalczysz to masz a jak jesteś d..a to twoja wina,potem nie narzekaj,płacą terminowo-to atut w dzisiejszych czasach,dają ubrania i zwracają za badania lekarskie,maja dużo ofert pracy,obecnie na Płocku,chociaż stawki nie są rewelacyjne,jedna zasada-jak coś potrafisz ,masz doświadczenie i jesteś fachowcem a nie ,,stójkowym,, to na brak pracy nie narzekasz i stawkę dostaniesz dobrą,a jak tylko myślisz o fajrancie to jaka by to nie była firma to wylecisz na pysk bo lewusów nie potrzeba,inni przez takich cierpią bo muszą za durnia robić.Ja mam dobre relacje z nimi,polecam fachowcom bo dla dobrych pracowników zawsze tam się znajdzie praca,a stawka to już indywidualna sprawa każdego,ile wywalczysz tyle masz,jak za mało dają to się nie zatrudniaj,proste,takich firm jest od groma,przymusu nie ma.

prywatny

firma płaci na czas? nie ma problemów z wypłatami? jak stawki stoją dla monterów?

kamień

hihi ja tez podpisywalem delegacje za ktora nie mam kasy

Firma ConsTechnik w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Zatrudnię spawaczy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
ben

Chyba wszystkie firmy z Płocka to jedna wielka ściema.

spawacz
@ben

tak i jeszcze podpisujesz ze dostales delegacje i diete ktora ci nie wyplacaja ale kaza podpisywac, ja zglaszam to do pip i skarbowki

zainteresowany

witam.zamierzam zlozyc cv wraz z dokumentami na spawacza 135/136/138 w delegacje bodajrze do lodzi na elektrownie i jedno takie pytanko czy ta firma placi na czas? tylko o to mi chodzi czy nie ma problemow z kasa

kaboom

i jak - aplikowałeś? możesz podzielić się wrażeniami?

tom

tap serwis to semi serwis to jedna firma znajdujaca sie w tym samym biurze

lala

nie dadzą Ci nic, żadnych ciuchów transport lipa po prostu kaszana nie firma : d

niunio

z constechnika to nawet ubran roboczych nie ma ani dojazdow

ehehehe

i to wielka ściema

No name

Wiecie coś o tej firmie? I o Tap Serwis ? Podobno te firmy z Płocka to niezła ściema.

Zostaw merytoryczną opinię o ConsTechnik - Płock

• Jak się pracuje w ConsTechnik?

Zobacz opinie na temat firmy ConsTechnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ConsTechnik?

ConsTechnik