Opinie o Slam Poland Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

2/5
Na podstawie 223 ocen.

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Slam Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Slam Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Slam Poland Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Żaba

Jakoś slam płaci tyle co demo tyle że slam za 21 dni a demo za 23, więc niech się demo śmieje, a kierowcy że slam nadal zarabiają więcej, w przeliczeniu na dniówki.

Miodzio

Ja po prostu utwierdza się w fakcie jakich to kierowców posiada firma. Dla niej to bardzo dobrze, kierowca któremu się obetne premie, a on nie zrobi nic. To swoisty skarb dla firmy. Ale dla środowiska kierowców ZAWODOWYCH! (usunięte przez administratora)

Żaba
@Miodzio

Nie uważam firmy za cud miód orzeszki, prędzej za dziada, zabranie premii to jedno, ale jest jeszcze dużo innych sytuacji, którymi sobie zasłużyli na to miano. W każdym razie cokolwiek nie zrobisz, na Twoje miejsce przyjdzie 10 kolejnych kierowców, którzy zarabiali mniej i z pocałowaniem w rączkę wezmą posadę. W każdym razie, jeśli chodzi o polskie firmy jeżdżące z kurierka kasa jest podobna. Może są lepsze, nie wiem, ale na pewno są gorsze.

Mebelek

Witam, nie jestem pracownikiem firmy slam, czytam opinie o niej i jeży mi się na glowie włos. JAK można pracować w takiej firmie gdzie tyle jest spraw na które musi kierowca uważać i odpowiadać! Brak przegladu i OC powoduje że nie podejmuje takiej naczepy, chodźby sam Bog kazał to takiej naczepy nie wezmę, jakieś dziwne wytyczone stacje i tankowanie po litrze paliwa, każda na maksymalnym czasie i niepewność co do pauzy- ile jej się robi w danym momencie. Porażka!!! Mam za to szacunek dla Slamu, gdzie w dobie kryzysu- kryzysu gdzie korzysta na tym każda firma, obcinajac wynagrodzenie. Szacunek mój jest taki że firma poinformowała pracowników, że z dniem 1 kwietnia obcinają im z wypłaty po 300euro, gdzie pracując w firmie OST SPĘD, nam obcieli po 1300zl nie informując nas o tym fakcie, najpierw zabrali a później po wielu pytaniach łaskawie dostaliśmy info o tym fakcie. Firmy zerują na pracownikach w chwili obecnej, auta jezda podejmują frachty a płacą jak niewolnikom tłumacza ze jest kryzys... (usunięte przez administratora) praca i parszufe zachowanie firm trasnsporowych. Amen

@Mebelek

Ale weźcie pod uwagę że w slam nie ma najniższej krajowej podstawy bo podstawa i nas 2950 brutto. A w większości firmach jest najniższa czyli 2450brutto

@Aaa

Przecież najniższa krajowa to 2600 brutto, to rzeczywiście masz się czym chwalić.

@Ewa

350 to malo nie jest

Kubica

Ile wynosi podstawa w slam i dieta? Sa jeszcze jakieś dodatkii naprzykald premie???

???
@Kubica

Taki problem zadzwonić do firmy i uzyskać wiarygodne informacje?

Aaa

Ona nie pracuje tutaj z 1.5 roku roku więc jesteś słaby z informacjami. Ale sądzę że nadal tu precujesz tylko głupio opisujesz żeby nie było

@???

Nie chce mi się tam dzwonić, pytam z ciekawości normalnie.bo kiedyś jeździłem, wtedy chyba było 15 kamionow

@Kubica

Skoro nie chce ci się dzwonić to po co chcesz wiedzieć dzwonić się nei chce ale pisać już tak. Chcesz wiedzieć jaka to jest jest to przyjść na 2 miesiące sprawdzisz i będziesz miał pewne info bo tutaj nikt prawdy ci nie powie

@Aaa

Chciałem wiedzieć czy się polepszylo i o ile, od tamtego czasu. Nie mam już pytań, a przyjść napeno nie przyjdę bo mam dobrą pracę od lat

@Kubica

Ale nikogo to nie interesuje czy ty przyjdziesz a jaka masz pracę. W 89 procentach skro ktoś wypisuje takie rzeczy to takiej pracy nie ma jak wypisuje

@Aaa

Widzę że jakiś nadwrazliwiony jesteś, pisałeś żebym przyszedł na 2 miesiące to ci odpisałem! Zadałem pytanie prędzej więc jak nie umiesz normalnie odpowiedzieć to nie pisz woglole

@Kubica

Ale nikogo nie interesują jaką ty masz pracę dobra czy zła twoja sprawa więc nie wiem po co tym piszesz. Idź opisuj na dalej na Facebooku jak robisz

Kierowca

Dobrze się dzieje, tak powinno być. Mądrzejszy decyduje. Pogódźcie się z tym. Kierowcy ...

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Slam Poland Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierowca Międzynarodowy? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca międzynarodowy C+E
Poznań
Oskar-Group Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w ruchu krajowym C+E
Zduńska Wola
Phu Gabi sp.j. Kroczyński i Wspólnicy
Świnia z Kalisza

Moim zdaniem byleby przeznaczali te pieniądze na karetki a mogę oddawać co miesiąc tą ich premie...Nie rozumiem o co burza... Wszyscy tworzymy tą firmę.. Ogarnijcie się... Ludzie jest kryzys... Firmę może on tak nie dotyka... Ale innych tak.

MinetAss
@Świnia z Kalisza

Tak jest kryzys ale za darmo nie bedziemy jezdzic 21 godzin. Tez mamy rachunki i inne wydatki np. kredyt lub budowa domu. Poświęcamy swoje zdrowie i rodzine zamian za marną wypłatę. Lepiej juz pracowac na magazynie i byc codziennie z rodziną.

@MinetAss

Po pracy widać że kryzysu nie bo każdy jeździ nie przestojów

Kubuś
@Świnia z Kalisza

Masz rację kolego jestem tego samego zdania. Zarabiamy na tyle dużo ze spokojnie możemy wesprzeć Polska służbę zdrowia. Brawo szefie! Jak będzie trzeba to dam więcej mógłby zrobić jakaś zbiórkę kasy wśród kierowców ja i wielu moich kolegów się dołożymy. Teraz wirus jest ważniejszy niż jakieś wasze domu i kredyty głupole

Max
@Kubuś

Mylisz się. Wspierać takie instytucje powinno państwo a nie prywatne firmę. Firmy nie powinny uczyć takich rzeczy

Ubawiony po pachy
@Kubuś

Kubuś i Swinia z Kalisza macie racje,oddawajcie spedytorska premie ale od premi kierowców wara.

Pomagajmy

Tez myśle ze warto pomagać i jeśli moja premia czy diety maja iść na pomoc innym to się zgadzam.

Ubawiony po pachy
@Pomagajmy

Pomoc jak najbardziej ale sam decyduje ile i komu chce pomóc. Jeżeli ktoś robi to za ciebie i narzuca ci ta pomoc to nie jest żadna pomoc. Nie wiesz co z TWOIMI pieniędzmi się dzieje. Ale żeby to zrozumieć trzeba mieć mózg i umiejetnosc posługiwania się nim. ????Firma Slam parę dni temu ogłosiła ze,cytat:ze względu na kryzys związany z pandemią koronawirusa są wstrzymane premie,koniec cytatu. A teraz nagle pomagajmy??? Ludzie ogarnijcie się,wlaczcie myślenie,to naprawdę nie boli.

Andre

Ponoc na ten pomysl wpadla dziubek Iza oraz hrabina Karina. To im dziekujcie za te pomysly!!

@Andre

Skąd te informacje ? Plotka czy coś sprawdzonego ?

@Andre

Tylko od jakiegos czasu tych pan w, bierze nie ma... Więc pewnie znowu sciema

Andre
@Aaa

Nie sciema bo hrabina spodziewa sie dziecka, przez to jej nie ma.

Która?

@Kierowca

W telexpresie mówili Chcesz sprawdzonej informacji to zadzwoń do TVN

@Pitol

To po co piszesz takie (usunięte przez administratora) skoro sam nie wiesz która żal takich ludzi

Papa Jones

Zauważam pewną analogię, kierowcy ze Slamu są bardzo niezaradni, na parkingach opowiadają, że nigdzie nie przyjmują do pracy za lepsze pieniądze niż Slam! Co za brednie! Pierwszy z brzegu Wolter Koops z Komornik płaci więcej i nawet dziś wciągnie każdą ilość kierowców w podwójnych obsadach, ale tym łajzom ze Slamu nawet podzwonić po firmach się nie chce.

Kops
@Papa Jones

Kops, brak przyjedz i jest mniej więcej masz, po 3 latach jak przepracujesz...

@Papa Jones

Analogicznie to jestes turbodebilem Słuchasz bredni parkingowych I nic mądrego nie wnosisz

Zadowolony
@Pitol

Weź kretynie idz stad. Spuszczaj głowę w dół i zaakceptuj te skandaliczne warunki. Dla ciebie i tak juz nie ma ratunku.

Papa Jones
@Kops

To chyba mówimy o dwóch różnych firmach, pracowałem w Slamie, obecnie Koops, system 2/1, a nie 4/1 (Slam) i pieniądze są lepsze, nie pierdziel. Jedyny minus to dojazd do Osterweddingen własnym autem.

@Papa Jones

System 2/1 ok ale trzeba dojechać własnym autem cxyki jeden ziem w (usunięte przez administratora) juz idzie. Za dojazd kasy na paliwo nie dają kiedy dawali. Samemu cxeba rozładować czasem na UK z 12 rozładonkow i musisz rozładować nawet jak czas kończy. Firma polski oddział a trzeba dojeżdżać nie zapewniają dojazdy. A, wyższe zarobki są co więcej po roku później po dwóch i tak w kółko a na początku lipa z wypłatą dobra

podaj firme
@Papa Jones

55 euro i 2100 na reke w systemie fakt mało ale obdzwoniłem duzo firm gdzie daja 250 tylko samej dniowki ;/ smiech ... mam nadzieje ze to chwilowy kryzys albo niech ktos mnie oswieci . Duzo firm nie przyjmuje do podwojnych obsad ... na chwile obecna :(

Tomik
@Papa Jones

Mało tego,nawet teraz jak 300 euro im ukradli to mówią że zarabiają 18tys na podwójnej,

@Zadowolony

Kretynie to zrób strajk najlepiej u siebie na wsi Nikt ci premi nie odda Możesz prace zmjenic albo łeb

Kierowca

Proponuje najpierw zaprzyjaźnić się z taką ciekawą i przydatną książką o nazwie „słownik języka polskiego” zanim zaczniesz pisać swoją opinię bo aż oczy bolą

Kierowca

Tak teraz jak się komuś noga powinie to poleci kasa z diety myślicie że wam Slam podaruje polecą diety

MinetAss
@Kierowca

Potwierdzam, tak jest.

Mr. C

https://40ton.net/wirus-w-transporcie-ujemne-ceny-ropy-stawki-warte-smiechu-i-problemy-kierowcow/ Hmm.. trochę się zawiodłem, była tylko mała wzmianka o nas bez nazwy firmy, bez komentarza firmy, może Filip pociągnie dalej, ale poki co z dużej chmury mały deszcz.....

Aaa

Trzeba dojechać własnym autem a na paliwo nikt Ci nie da. Kiedyś dswwali ale już dawno to odcięli...

Łukasz

Witam macie nr do kadr?

To chyba ten numer co był podany w „radosnym” smsie z piątku : 530 380 381

Łukasz

To już 3lata nie aktualny nr. Właśnie dzwoniłem

@Łukasz

Zadzwoń do firmy na nr z internetu to ci podają nr do kadr tak ciężko

Dzwonilam do kadr i pani przez telefon powiedziala ze jesli chodzi o pieniadze to jest to 55euro dieta jesli jezdzi sie po europue i naj izsza krajowa jako podstawa. Sa jeszcze jakies premie i bonusy? Czy tylko ta naj izsza krajowa i 55 euro diety? Szukam pracy na podwojna wraz z mezem. Jesli nie ma jakiegos bonusu albo koperty to bardzo slabe sa zarobki tutaj.

@Anna

Jeszcze do niedawna była premia 300 euro/os, ale prezes postanowił kupić karetkę i zabrać nam premię by mieć na ten cel pieniądze. Nic dodatkowego nie ma, dieta i podstawa

Slam już niczym się nie wyróżnia na tle innych pracodawców, nie opłaca się pracować 21godzin podwójnej i chodzić wiecznie zmęczonym, jeździć po nocach A teraz nawet w soboty i niedziele nas ganiają bo zakazów niema a zleceń nie brakuje . W ritexie płacą 370zł dniówki na plandce, auto na stan w systemie 3/1 nas to przekonuje. Także powodzenia tym co zostają w slamie i się cieszą że im wypłatę ucieli i jeszcze gratulują firmie postępowania z wami jak nic niewartymi ludźmi.

Miłosz
@Ania

Pracowalem w ritex i nie pisz, głupot tam dniówki nie ma tylko stała wypłata... A, jak zrobisz, mało km to odciągną z tej wypłaty bo słabe frechty były tak miałem więc nie opisuj głupot

@Miłosz

To podziel ich wypłate ok 8 tys na 21 dni i wychodzi taka dniówka..

Miłosz
@Informacje

Tylko często odciągają z tej wypłaty jak malo km się zrobi albo słabe frachty. Pracując przez 1 rok tam to 4 razy była taka sytuacja. Więc nawet gorsie niż w slam bez premi

@Miłosz

A w slamie nie potrącają? Cały czas straszą kierowców przypominają co drugi dzień że premie ci zabiora teraz za aplikacje wcześniej za paliwo normy. A teraz całość zabrali bo wykorzystali sytuację

Jaja

I co piszemy na naczepach Slam okrada kierowców czy tylko tu głośne krzyki i mądrości bo ogulnie to cisza. Ciekawe czy ktoś dzwonił do firmy pytał na jak długo mamy zatrzymane premię?

@Jaja

Pół roku, albo i dłużej.

Pitol

Koleś tu nie mjejsce na twe żale źle czy dobrze ze nie pracujesz Jak ci mówili że byś mjal to byś mjal A to ze bonus jest wstrzymany to zapadła decyzja 17.04 A Pani Dorota mówiła ci 09.04 wiec wtedy nie mjala wiedzy na temat bonusa. Jest to chwilowa sprawa prezes obiecał ze bonus wróci a jest to poważny człowiek i wiemy ze tak będzie . Więc z łaski swojej nie dzwon potem do Pani Doroty ze sie z żono namysliles na to prace pozatym jak kogoś masz tu zamiar obrażać to lepiej ic napolerowac żarówki w naczepi

Tomik
@Pitol

Teraz to juz tylko zal się zrobiło was,nie mam zamiaru juz więcej starać się o przyjęcie do dziadtransu slam.

@Tomik

(usunięte przez administratora) Pilnuj swojej (usunięte przez administratora) i to Ciebie jest żal że nie masz życia prywatnego bo jedyne twoje zajęcie to siedzenie na forum rzekomo nie swojej firmy

Informacje

Teraz w Salmie nastąpił reżim, wyrzucaja kierowców z grupy informacyjnej by nie porozumiewali sie ze sobą by nie nastąpił bunt. Czekam na ta grupę na Facebooku bo nie mam zamiaru finansować karetek za swoją wypłatę bez mojej zgody. Nas okradają jawnie i śmieją się z nas prosto w oczy i jeszcze nazywacię na grupie firmowej złodzieji swoimi bohaterami lub ze jestescie z nich dumni. Naprawde co trasa robi z wami ze z muzgu macie czysty mocz. Okradli Was a Wy im dziękujecię, nie zdziwię sie jak za chwile za darmo bedziecie jeździć i jedyne co usłyszą od Was to dziękuję P.Prezesie. Żałosne.

Kieeeeero
@Informacje

Serio sądzisz ze chodziło o bohaterstwo firmy itp. Nie pomyślałes, że ktoś dodał ten artykuł na informacjach,w ten sposób, żeby nikt go nie usunął. Bo nie każdy sprawdza fb kierowcy ciężarówek,czy tutaj opinie. A tak jak zostało wrzucone na informacje, to wszyscy się dowiedzieli. Moim zdaniem to było wrzucone ironicznie i tak podpisane, żeby biuro się nie czepiło.

Prawda
@Kieeeeero

I co z tego ze ironicznie i tak nadal nikt z tym nic nie robi. Ludzie nadal pracują i nadal będą, nic nie da pisanie na stronach lub brudnych naczepach. Albo strajkujemy albo każdy sobie. Jeżeli nic sie nie wydarzy ja sie zwalniam bo to tylko kwestia czasu jak utną z diety.

Klaudia

Jak wygląda zaplecze na Amazonach dla kierowcow? Jest mozliwosc darmowego prysznica w czystych warunkach? Jakis posilek w dobrej cenie?

Szlam
@Klaudia

Na niektórych amazonach są prysznice ale teraz zamkniete ze względu na wirusa. A jedzenia niema na amazonach tylko automaty czasami z kanapkami

@Szlam

A zjazdy są zawsze zestawem do Ostrowa? Czy busami?

Są tez busem

@Aaa

Jakos pracuje ty 3 lata i ani razu busem nie zjechałem. Chyba że komus się czas skończył a musiał być w domu to wtedy

@Aaa

Ile tygodniowo srednio jest zaladunkow?

Slam
@Klaudia

Różnie bo jest dużo przepinek. Czas zazwyczaj wyjeżdża się do konca

Klaudia

A jest mozliwosc wziecia zestawu pod dom jak nie jestesny z Ostrowa ?

Szlam
@Klaudia

Choćby na koniec kraju ale musisz dobrze lizać tak jak kolega wyżej co nigdy busem nie jeździł

Kieroo

Nie ma auta na stan

F
@Kieroo

Auta są na stan ale 5 tyg w trasie na 10dni wolnego.

Aaa

Nigdy nie lizałem i nie zamierzam poprostu wykonuje dobrze swoją prace. A to ze raz na rok ktos zjedie busem to tragedia sei nie stanie. Raz, tylko zjechałem busem bo w, jarocinie sie skończył czas i by trzeba 45h krecci

Hahaga
@F

Skąd masz takie informacje ???

Mmmm
@Aaa

To miałeś szczęście widocznie.. nam się zdarzyło już kilka razy...

@F

Może kiedyś tak było, ale teraz choćbyś siedział i 3 miesiące w budzie auta nie dadzą na stan, no chyba że ktoś faktycznie bardzo liże to wtedy się dogada

Jaja

Naczepy są brudne niech każdy napisze z tyłu ta firma okrada kierowców ale podejrzewam że i tak na to braknie odwagi

Nie od dzis wiadomo ze kierowcy ze slamu maja orzeszek zamiast mozgu. Podpierniczaja spedycji wszystko i wszystkich na parkingu musisz sie ukrywac zeby jedno piwo wypic bo zaraz podkabluja. Prezesik ukradl 300 euro premi a kierowcy orzeszki sie ciesza z tego. Ile wam kasy trzeba zabrac byscie otworzyli oczy? Ja jutro bede dogadywal szczegoly z nowym pracodawca i jak wszystko pojdzie ok to rzucam natychmiast zwolnienie. Dla glupcow ktorzy wierza ze jest kryzys. Amazon placi nadal takie same pieniadze za fracht jak przed epidemia. Stawki dla slamu sie nie zmienily. A wrecz przeciwnie bo ropa teraz jest tansza wiec powinni dac podwyzke a nie zabierac 300 euro z wyplaty co miesiac. Jeszcze on rozdaje kase na walke z wirusem wiec firma napewno nie ma klopotow finanspwych. Ludzie zbudzcie sie.

Zostaw merytoryczną opinię o Slam Poland Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Slam Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Slam Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Slam Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 24 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Slam Poland Sp. z o.o.
  • Wrocławska 93