Opinie o H.P.U. Pakar Piotr Piątkowski w Gronowo Górne

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie H.P.U. Pakar Piotr Piątkowski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie H.P.U. Pakar Piotr Piątkowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.P.U. Pakar Piotr Piątkowski w Gronowo Górne

Wojtek Nowy wpis

Czy Firma zapewnia stałą pracę?

Administrator Nowy wpis

Zechciałby ktoś z Was podzielić się swoim doświadczeniem, które zdobył w firmie H.P.U. PAKAR Piotr Piątkowski?

Marek Nowy wpis

omijać z daleka! banda złodziei. o umowie zapomnij, godziny? jakie godziny, kto je zapisuje? po 2 miesiace dostaniesz jakies ochłapy 500zł i broń boze sie upominac o wiecej bo sie obrażą państwo właściciele.

Zainteresowany Nowy wpis

Jaki jest powód, że tak rzadko piszecie? Jaka jest atmosfera?

gosc co dal sie nabrac na firme Pakar

chcesz miec problemy to zatrudnij sie w firmie Pakar, chcesz miec wieksze problemy to zamow meble w pseudofirmie u pana piotra i ani. bedziesz miesiacami czekal na skonczenie kuchni czy zabudowy. ci ludzie to banda (usunięte przez administratora) i oszustow. prosze sie 1000 razy zastanowic zanim sie skontaktujecie . na poczatku pani ania nawija makaron na uszy a po wplacie pieniedzy bedziecie juz inaczej traktowani. nie ma szans na realizacje w terminie. a pozniej 30 wizyt z porpawkami ktore trwaja miesiacami. w firmie pracuje dwoch gosci co znaja sie na robocie, reszta to gamonie ktory nie potrafia dobrze gwozdzia wbic. takich specjalistow pan piotr bedzie wam wciskal na montaz mebli. beda przyjezdzac 30 razy bo za kazdym razem zapomna jakiejs czesci albo narzedzi. jak macie cierpliwosc to powodzenia.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie H.P.U. Pakar Piotr Piątkowski? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
cho no

Chyba ostatnio nic się nie pokazało @mikser, ale może najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich. Widocznie atmosfera u nich dopisuje, dlatego nie ma rotacji.

dominika

@Dawidek od kiedy to umowa śmieciowa jest spoko? tego co wiem, to na rynku jest to najgorszy rodzaj umowy jaki tylko może być, wiec nie bardzo rozumiem dlaczego uważasz, że jest nagle spoko? Starsznie dziwne opinie sa na tym forum i sam już nie wiem co konkretnie robić i jakie opinie są wartosciowe?

wiosek

Skoro korzystają z pomocy doświadczonych projektantów oraz profesjonalnego oprogramowania, które umożliwia jak najwierniejsze zobrazowanie tworzonych projektów dostac się do pracy zapewne nie jest łatwo, bo wymagania są wygórowane?! Ale dlaczego jest wzmianka o zaleganiu z wypłatami? To się często zdarza?

marconi48
@wiosek

zaleganie z wypłatami zdarza się nagminnie

gosc

Umowa jest śmieciowa! Zalega z wypłatami po dwa,trzy miesiąc. Z elastycznymi godzinami pracy różnie bywa!

guciek

(usunięte przez administratora)... nie polecam

gosc

Firma Pakar najchętniej zatrudniając pracowników,zresztą bez zarejestrowania,jakby mogła to płaciłaby miesięcznie miską ryżu.Pracownik nawet nie nazywając się pracownikiem, ponieważ nie jest zarejestrowany,chodzi i prosi się o własne zarobione pieniądze,które ciężko jest wydębić od firmy Pakar.A jeżeli już dochodzi do płacenia to raz w miesiącu 1000 zł.Nie polecam firmy ani dla klienta ani starającym się o pracę.

klient

Niesolidni, nierzetelni, niesłowni !!!!!!!

Jacek

Mam podobny problem z tą firmą. Może Pan dać namiar na siebie. Skonsultujemy się. Może mamy ten sam problem i razem będzie go łatwiej rozwiązać. Pozdrawiam

jakobsen

Powiem tyle - chcesz mieć problemy to możesz działać z tą firmą. Dla mnie firma to porażka , a umowa na 5 stron jest tylko na korzysc wykonawcy - UMOWA -żenada....Umowa miała byc wykonana 12 listopada nie została wykonana do dzisiaj t.j. 05,07,2013. Pieniędzy nie ma połowy i tylko dostaje maile że trzeba wpłacic całość zeby rozpocząc prace. BŁAGAM dajcie sobie spokój...!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o H.P.U. Pakar Piotr Piątkowski - Gronowo Górne

H.P.U. Pakar Piotr Piątkowski