PLP POLAND (BELOS) S. A.

Opinie o PLP POLAND (BELOS) S. A.

luk

Jaka jest srednia wieku na produkcji ? Jest duzo mlodych osob czy raczej nie ?

luka

Napisz jaka miales stawke bo jak podalem, ze chce 22 za godzine, a firma nie daje ponoc zadnych dodatkow to kierownik juz nie dopowiedzial. Mialem sie sprzedac za 16 na cnc ?

filek

Takie głupkowate wpisy robiicie że aż strach.. Napiszcie coś mądrego.

Obserwator

Obecnie totalny chaos, ludzie wypruci do granic możliwości. Mam tam kumpla, śpi po kilka godzin na dobę, obecnie to wrak człowieka i kierownictwo ma to w nosie. Nie polecam, jeżeli chcecie normalnie żyć.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BELOS-PLP S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Operator maszyn i urządzeń.

Sebastian

Atmosfera w firmie jest bardzo istotna, więc jeśli relacje z przełożoną nie są dobre nie wpływa to zbyt motywująco na pracowników. Czy spokojna rozmowa z szefową mogłaby coś zmienić, żeby pracować w bardziej przyjaznym otoczeniu?

I dodam ze (usunięte przez administratora) tez nie brakuje.

Gacek

Witam na jaką stawkę mogę liczyć na początku ?

@Gacek

Glodowa się rozumie.

Sebastian
@Patriota

Z tego co piszesz wynika, że wynagrodzenie nie jest zbyt wysokie. W większości firm obowiązują dodatki do pensji. Czy tutaj także można je otrzymać? Jeżeli tak wyszczególnij proszę, co zawierają i czy są satysfakcjonujące. Czekam na Twoją odpowiedź.

Tadek

Sory nie Basia a Krysia

picolo

O co chodzi?

Peter

Tak agencja pracy zachwala pracowników z Ukrainy : Zatrudnianie pracowników z Ukrainy Z roku na rok do Polski przybywa coraz więcej imigrantów. Przeszło 60% z nich pochodzi z Ukrainy. Znajdują się wśród nich studenci, a także przedstawiciele wszystkich zawodów. Szacuje się, że ponad 30% polskich pracodawców ma problemy ze znalezieniem odpowiednich kandydatów do pracy. Ty też masz z tym problem? Żeby utrzymać konkurencyjność i rozwiązać problemy kadrowe, postaw na zatrudnienie obywateli z Ukrainy. 75% tymczasowych pracowników z Ukrainy rozważa pozostanie w Polsce na stałe. Ukraińscy to grupa bliska nam zarówno kulturowo jak i językowo. Tylko 1% zatrudnionych w Polsce obywateli z Ukrainy ma problem z porozumiewaniem się po polsku. Można powiedzieć, że każdy pracownik z Ukrainy doskonale odnajduje się na polskim rynku pracy. Stwarza to perspektywę dla pomyślnej i długoterminowej współpracy.

Abcd
@Peter

Ukraincy nie umia pracowac od tego trzeba zaczac.

Iwona

Zajrzałam na stronę internetową firmy i znalazłam informacje o obchodzonym przez BELOS-PLP Dniu Energetyka. Z tej okazji pracownicy będą mieć w przyszły piątek 17 listopada wolne. Jak rozumiem ten dzień jest obchodzony co roku. Możecie powiedzieć czy takie właśnie akcje i święta obchodzicie w firmie często? Nie tylko jeśli chodzi o dni wolne dla pracowników, ale może macie też okazję uczestniczyć w wydarzeniach integracyjnych. Co warto wiedzieć o tej stronie pracy w firmie?

KLAUDIA
@Iwona

SZUKASZ PRACY PROSTEJ NAJLEPIEJ Z DOMU Z DUŻĄ KASĄ? LINK PONIŻEJ (usunięte przez administratora)

roman
@Iwona

tak będą świętować jak 11 listopada gdzie połowa załogi przyszła do pracy przez Flexa . Ciekawe czy w USA amerykanie pracowali w dzień niepodległości . Takie rzeczy to tylko w Belos .

ONR

jak mogli pracować 11 listopada skoro to dzień ustawowo wolny od pracy. Trzeba to zgłosić do PIP .

Шановні колеги з України Ваша робота через 12 годин на день - це непорозуміння. Ви просто виконуєте роботу, продовжуєте розмовляти, ходите в туалет і курите. Полюс буде робити більше за 6 годин, ніж за два дні. Якщо керівництво компанії логічно роздумувало, то ти повинен був би вас потихнути.

marlon
@Marek

Te wpisy w obcym języku są uwłaczające nam Polskim pracownikom. Jeśli chcesz pisać cyrylicą jedź skąd przyjechaałeś nikt cię tu nie chce.

@Marek

Firma oferuje niski nie porzadkowy system pracy Chaos...

Petia

Робота в цій компанії приємна. Заробіток дуже добре. Я працюю в цій компанії як український протягом кількох років, і я задоволений. Мої начальники та колеги в Польщі дуже добре оцінюються. Якийсь час тут буде більше українців.

xyz
@marlon

Przestań! Jak Ci nie wstyd! Ukrainiec to też człowiek! Trochę więcej tolerancji!

@Petia

Pisownią która nie powinna się tu znaleźć.

@Petia

Nastepny ukrainski pasozyt jebaj Sie.

Odlewnik

Witam czy są może przyjęcia do Belos Plp i jak tak czy można liczyć na godne wynagrodzenie chodzi o pracę na odlewni dzięki za info

???
@Odlewnik

Info masz w biurze kadr.

Jasiek

O jakich przenosinach piszecie?

@Jasiek

Nie słyszałeś ze ten (usunięte przez administratora) mają przenosić w inny rejon albo Jasienica albo jakiś wieprz a może nawet w ogóle zniknie ten zakład. KASY nie mają a miasto ciągnie.

Iwona

@Grzesiek Jestem ciekawa, jaka jest Twoja opinia o pracy w BELOS-PLP? Czy gdyby ktoś przed podjęciem pracy w tej firmie chciał usłyszeć jakie jest Twoje zdanie o tym pracodawcy, to usłyszałby odpowiedź przesyconą zaletami czy wręcz przeciwnie?

meszna
@Iwona

tak bredzicie na tym forum że aż strach.

Pozer

Kiedy przenoszą ten cały belos i w jaki rejon?

Grzesiek

Czy tak dobrze się pracuje i nie ma chętnego do pisania?

rudi
@Grzesiek

Tak dobrze po dużych podwyżkach wywalczonych przez związki i wysokich premiach , że ludzie już nie chcą pisać opinii na temat plp .

Arek

Dlaczego w PLP zaprzestali cyklicznej akcji kontroli trzeźwości pracowników czy już w zakładzie powołali klub AA . Zamiast sprawdzać pracowników po godzinie 22 należy badać trzeźwość pracowników po weekendzie w poniedziałek rano . Trafień celnych mogło być wtedy sporo .

Zigi
@Arek

Pewnie boją się żeby jeden z członków zarządu nie przekroczył skali pomiarowej alkomatu .

Cielo
@Arek

Arek chyba zostałeś skrzywdzony przez los.

Iwona

@xyz, myślę, że Twoja tolerancyjna postawa jest charakterystyczna dla większości osób pracujących w BELOS-PLP, natomiast ksenofobiczne postawy są marginalne. Przecież opinie pisane przez obcokrajowców są czytane przede wszystkim przez ich rodaków, którzy podobnie jak Polacy w Anglii czy Irlandii, szukając dla siebie lepszego miejsca do pracy i życia mają większe zaufanie do osób będących w podobnej sytuacji jak oni.

Iwona

@Danger Przepraszam, ale o czym Ty tak właściwie mówisz? Twoja opinia niestety nic do dyskusji nie wnosi. Jeśli pracowałeś bądź pracujesz w firmie BELOS-PLP to po prostu wypowiedz się na temat własnego doświadczenia z tą firmą. @Arek Czy właśnie sugerujesz, że inni współpracownicy w firmie spożywali alkohol podczas pracy? Skąd taka informacja? I czy potrafisz ją jakoś udowodnić? Widzisz, dbamy o to, aby każda opinia była prawdziwa, więc jeśli możesz napisać o tym więcej, to na pewno Twój komentarz będzie bardziej wiarygodny.

StarLord

Witam, mam pare pytań na temat tego zakładu na dni dzisiejsze:) 1.Jaka jest atmosfera w pracy ? 2.Jakie jest kierownictwo czy w porzadku? 3. Ile zarabia nowy pracownik ( NA TAK ZWANA RĘKĘ! ) ? 4.Czy są co jakiś okres czasu podwyzki? Jeżeli tak to jak często? 5. Czy wymagane są jakieś doświadczenia zawodowe? 6.Jak ciężka jest praca ? 7.Czy zwalniają ludzi jak im się podoba ? 8.Czy jest Social, wczasy podgrusza , paczki na święta, dodatkowe pieniazki ? 9.Napiszcie coś od siebie ;)

boguś

Ciekawe jakie podwyżki płac w tym roku zaproponuje zarząd .Spotkanie na ten temat związkowców z Prezesem było ale żadnych informacji oficjalnych nie ma .

Robert
@boguś

proponowane podwyżki to od 3-5 % . Czyli szał pał .

Olewka
@boguś

Ty napewno nie dostaniesz chyba że wpei._.ol

Danger
@boguś

Nie pytajcie o nic,bo nie dostaniecie nic.Piszcie tak jest pieknie I Klaus Light im bed Putzi und Mitzi produkuja pieso-kota wszystko wszystkim sie podoba w polaczeniu nazisto-komunistom,brazwly gliniojok i czerwone stringi zawsze pasuja .

Rudi

Ukraińców ma być tak dużo że właśnie remontują dla nich specjalna szatnię na około 100 osób .

Polak
@Rudi

I tak nie maja zadnego doświadczenia,i przez to dopiero bedzie belos stratny to jest strzał w kolano.

Arek
@Polak

Agencja Dreman z Krapkowic rekrutująca Ukraińców do belosu tak zachwala się polskim pracodawcom :(usunięte przez administratora)

Robi

link do strony : https://dreman.pl/pracownicy-ukrainy/

POLO
@Rudi

To czemu Polacy nie pracują ?przecież to są dobrzy fachowcy chwaleni i za granicą.Jestem zaskoczony przecież zarobki są dobre podobno w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o PLP POLAND (BELOS) S. A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w PLP POLAND (BELOS) S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy PLP POLAND (BELOS) S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PLP POLAND (BELOS) S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PLP POLAND (BELOS) S. A.