Juwentus

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Juwentus

Były pracownik.

Firma SUPER.A szczegoólnie koordynator Pan Włodzimierz Jaworski.Pozdrawiam.

TADEK Nowy wpis

Jeśli ktoś chce pracować..to niech pracuje ..najlepiej mieć wszystko czarne na białym...na och fizycznej kserować grafiki.grafik niecch podpisze i podstepluje swoją pieczątka...KOOOORDYNATOR..robić ksero książki służb.. bo to jest dowod w razie czego ile kto robił.......pilnować wypłat .Nocek nie płacą....Czysta stawka ...Dyrektorzy się zmieniają od ochr.fizycznej .bo po prostu się nie nadają.........

Waldek Nowy wpis
@TADEK

Ale jak pracujesz to opisz, jak jest. Bo z ogłoszeń w Łodzi to tylko orzeczenie i student. Żadnego dla normalnych ludzi nie widziałem. Cos się nie zgadza z wypłatami? Z umowami? (usunięte przez administratora) jak jeszcze podniosą krajową najniższa chyba? Jak i cała ta branża co bazuje na grupach już tylko. Teraz tylko jedna zlecenie, czy więcej, bo ZUS od każdej już jest czy nie?

Benek Nowy wpis

Przeczytałem opinie i nie wiem co robić bo od Nowego Roku mam podjąć pracę. Czy każdy ma wypłatę w ratach? Mam nadzieję, że rąk nie jest i co miesiąc wpływa cala wypłata.

amonim Nowy wpis
@Benek

Też się zastanawiam. Te raty to były chyba bo kilka umów było, a teraz ZUS od każdej od tego roku a nie od jednej. To chyba nie ma już wyplat na raty. Ale orzeczenie albo student tylko. Dam se spokój.

Jak w Juwentus wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Marcin o.

Jak robi się na tym hotelu i czemu ludzi szukają cały czas ktoś wie, mam studenta i się zastanawiam. Jakie opinie o pracy? To przy manu? 8godzin, czy więcej?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Juwentus się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Roman

Widzę że na tym forum to nic się dowiedzieć nie można o pracy. A jest w łódzi wysyp ogłoszeń. Niestety, ale potwierdza się ze tylko z orzeczeniem albo tylko student. Ktoś wie dlaczego tak jest? Jak kiedyś pracowałem o ochronie to przyjmowali normalnych ludzi, to dlaczego teraz tylko takich. To jest firma ochroniarska, czy jakiś zakład pośrednictwa pracy dla studentów i inwalidów?

Netoperek

Ciągle ogłoszenia w łódzi, a z tego co tu piszą to nie wesoło jest, zdrowych też do pracy przyjmują?

@Netoperek

Zdecydowanie zdrowych też do pracy przyjmują :) Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

Netoperek
@Juwentus

Dziękuję za info, a jakie obiekty tak bez żadnych licencji, no i czy cała Łódź?

Anonimowy
@Juwentus

To dlaczego w każdym ogłoszeniu jest orzeczenie lub student? Dlaczego zniknął wpis dziewczyny której nie wypłaciliscie wypłaty? Czy dajecie umowy śmieciowe? Czy ZUS jest placony co miesiąc? Brak odpowiedzi uważam za potwierdzenie tych faktów. To jak pracodawco jest w końcu?

@Juwentus

Ty to nie kłam w żywe oczy! Jakich zdrowych jak cały czas aktywizacja osób z niepełnosprawnością, albo student w ogłoszeniach? Proszę nie wprowadzać łudź w błąd!

@Anonim

Szanowny Anonimie, zdecydowanie nie wprowadzam ludzi w błąd. Publikowane są równe ogłoszenia, zarówno dotyczące aktywizacji osób z niepełnosprawnością, jak i studentów, jednak pojawiają się również takie, które są dostępne dla wszystkich kandydatów. To, że ogłoszenie dotyczy określonej grupy nie oznacza, że inni kandydaci, nie są brani pod uwagę. Wręcz przeciwnie! Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

Heniu lermaszewski

Z tą firmą to w ogóle idzie się dogadać przez telefon? Najlepiej żebyś byl studentem z grupą inwalidzką.

@Heniu lermaszewski

Dzień dobry, czy miał Pan trudności z połączeniem się z biurem? Z którym z działów chciał się Pan skontaktować? Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

Heniu lermaszewski
@Juwentus

Przecież nie pisze o zandym kontakcie z biurem tylko o tym że nie można się dogadać. Zostałem zaatakowany tekstem ze do ochrony to się idzie jak ma się grupę. A pisane jest ze mile widziane. To po co te teksty?

@Heniu lermaszewski

Zależy mi na wyjaśnieniu sytuacji, stąd pytania. Czy mogę zapytać w jakiej lokalizacji poszukiwał Pan pracy? W jakiej miejscowości? Pozdrawiam, Ochrona Juwentus

Czarny

O nieźle, nie chcą odpowiedzieć na te pytania, dlaczego? I faktycznie był wpis kobity co jej wypłata nie wpłynęła, a teraz go nie ma. Co się dzieje? Pracodawco juwe, dlaczego cenzurujesz opinie? Ciekawe czy się za nich wezmą w końcu odpowiednie instytucje.

Jakie obiekty mają do zaoferowania, czy tylko dla inwalidów, uczniów? Naprawdę tak źle że tylko zlecenie?

Czarny

O dzieło to nie mogą, ZUS się tym bardzo interesuje, ja zeznawalem w sądzie pracy w sprawie nie płacenia składek od dzieła, bo to nie żadne dzieło było, po kontroli zusu, nie w Juwentusie oczywiście.

Czoło spoko

Jak pójdę do nich na rozmowę o pracę to czego będą wymagali?Normalnych też przyjmują, czy tylko inwalidów? Ten juwentus to jakaś firma pracy chronionej, czy nie?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Juwentus?

Anonimowy

Żadnej weryfikacji nie ma, w tej firemce jest pytanie czy masz orzeczenie. Reszta nie ma znaczenia. Ale to już nie długo.

@Anonimowy

Dzień dobry, współpracujemy zarówno z osobami z orzeczeniem, jak i bez, wiec zdecydowanie odbywa się weryfikacja kandydatów, wszystko zależy od tego, na jakie stanowisko kandydat aplikuje. Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

Michu93
@Juwentus

Ale nie dajecie osobą bez grupy umowy o pracę...umowa zlecenie z płatnością co dwa mieś i ZUS w skali roku płacony za pół roku , wstyd żeby taka firma nie mogła normalnie co miesiąc płacić na zlecenie i zusu . Akurat mam orzeczenie o niepełnosprawności ale to mi się bardzo nie podoba. I jest nielegalne zreszcza .

@Michu93

Forma współpracy zależy od wielu czynników, nie tylko od tego czy kandydat posiada orzeczenie, czy jednak nie, dlatego zawsze zachęcamy do rozmowy. Wówczas, w zależności m.in. od oferty, mamy możliwości porozmawiania również o potrzebach naszych kandydatów i dopasowaniu rozwiązań także do ich preferencji. Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

Czarny

Juwentus ochrona łódź to firma zatrudniająca studentów i inwalidów, do tego umowy śmieciowe i zwariowani inspektorzy. Ciągle ogłoszenia o pracy. Skąd oni wezmą tych inwalidów?

Jopek
@Czarny

W Łodzi ciągle biurowiec, handlowe, jakiś zakład, a do niedawna był hotel. Oczywiście inwalida lub student.

Secure
@Jopek

Przecież ciągle w tych ogłoszeniach to samo. Oczywiście grupa wymagana . Skąd taka rotacja, czy o co chodzi? Kiedyś były dobre firmy jak np. Ajax.

Masa
@Czarny

Na tym biurowcu to chyba ci inspektorzy będą stali, znowu ogloszenia. Jak nie ma ludzi do pracy na takich warunkach to zamykać ten śmieszny interesik.

Dzień dobry, jako firma mamy przyjemność współpracować z różnymi kandydatami m.in. z osobami z orzeczeniem o niepełnosprawności. Niestety na naszym rynku pracy w dalszym ciągu nie jest łatwo znaleźć pracę osobom z orzeczeniem, a w naszej firmie mają możliwość znalezienia pracy zarówno w ochronie, jak i w biurze.

@Juwentus

Ha, ha, ha! Panie pracodawco, akurat to jest odwrotnie! Niepełnosprawni mogą przebierać w ofertach pracy w ochronie, wystarczy wejść na olx w oferty pracy gdzie jedynym kryterium jest posiadanie orzeczenia. To wy nie możecie znalezć ludzi z orzeczeniem bo nie łatwo je dostać, a będzie jeszcze trudniej. Profesjonalna firma ochrony utrzymująca się z dotacji pfron, ha, ha!

Arek

Nigdy więcej ! (usunięte przez administratora) na godzinach , wypłaty w ratach (chyba chodzi o to żeby się nie doliczyć) Brak szacunku dla człowieka!

Renata
@Arek

Przykro mi ale tez dziwie się że się ludzie godzą na coś takiego skandal. Za te nadgodziny płaca chociaż?

Poszanowania 0

Zee

Jaka kasa?

Magdalena
@Anka

O poszanowanie to chodzi o to, co pisali, że wypłata w ratach czy jeszcze coś innego? Zastanawia mnie też jaką dają umowę - zlecenie jest czy umowa o pracę?

jon
@Magdalena

umowa śmieciowa, czyli zlecenie

Anonq
@Renata

Na zleceniu to możesz robić multum godzin i nie ma żadnych nadgodzin. Są tylko na umowę o pracę, a oni dają na nie umowę zlecenie.

Kopli

Na czym sie da to ci utną kase: za nie oddane ubranie ktore wyrzuca zabiora kase, jak sie pomyla to manipulują premia za 100 zl xd ktorej i tak nie dostaniesz xd za nocki nie płaca wyzszej stawki, za cos tam znowu

@Kopli

Niestety w punkt

Pracownik byly

(usunięte przez administratora) na 102 wciaz brakuje kasy przy wyplacie raz. 100zl w drugiej transzy200zl i tak przez caly czas czy ktos z dyrekcji sie tym wreszcie zainteresuje uciekac gdzie (usunięte przez administratora) rosnie jak nie chce sie byc robionym w balona

Kopli
@Pracownik byly

Tak wlasnie tam jest, jedyny plus ze fajne obiekty

@Pracownik byly

Bo to szczera prawda 3 lata u nich pracuje i jeszcze ani jedna wypłata się nie zgadzala Ciage trzeba prosić się o swoje

Były pracownik.

Firma SUPER.A szczegoólnie koordynator Pan Włodzimierz Jaworski.Pozdrawiam.

Rudolf

Firma może być ale koordynatorzy do dupy w Łodzi brak szacunku dla pracownika

@Rudolf

Nawet jak masz wypłatę co drugi miesiąc to też jest ok i jak cię (usunięte przez administratora) na kasę

Barbara

Co drugi? Ale to twierdzisz, że jeszcze cos ucinają? Ile?

Barbara

I niby na spory plus na tym wychodzą? To czekaj pracownik traci tylko na tym, że ma rozbite na raty i tyle? Wie ktoś ile firma na tym "zyskuje"?

Jimmy Conway

Praca jedynie na krótki czas, na 3 - 4 miesiące i najlepiej podziękować po tym terminie, im dłużej tym gorzej a co mam na myśli no to trzeba już podjąć pracę tam by to zrozumieć, niestety w moim przypadku płatność ratalna że tak to nazwę, była nie do zaakceptowania na dłuższą metę jak 4 miechy, żeby jedną wypłatę dostawać na 3 części no to dziękuję ale więcej już nie skorzystam, umundurowanie za to chyba najlepsze jakie dostałem w porównaniu z innym firmami jakimi robiłem wcześniej w ochronie w Łodzi, nowe ciuchy jak i buty a nie zużyte stare gałgany po kimś, atmosfera to zależy wszystko gdzie jak wiadomo są ludzie i chwasty i to od nas zależy czy sobie z tym poradzimy czy nie, jak ktoś jest słaby psychicznie to sobie rady nie da nigdzie. Opinia negatywna gdyż koniec końców tu chodzi o kasę a obecny system płatności jest nie do zaakceptowania. Oczywiście umowa totalny śmieć czyli standard dziś w ochronie, w skrócie polecam tylko na krótki okres czasu, 3 - 4 miesiące i żegnam.

rilke
@Jimmy Conway

Z pewnością nie w każdej firmie z branży ochrony, standardowa, każda umowa to "umowa śmieć". Pracuję na umowę zlecenie w firmie Securitas. Wszystkie składki są odprawdzane zgodnie z faktycznymi zarobkami. A "najdziwniejsze" jest to, że firma z własnej kieszeni opłaca składki na ubezpieczenie chorobowe!

Zostaw merytoryczną opinię o Juwentus - Łódź

• Jak się pracuje w Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Juwentus?

Juwentus