Opinie o Termet.sa Swiebodzice w Świebodzice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Termet.sa Swiebodzice. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Termet.sa Swiebodzice na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Termet.sa Swiebodzice w Świebodzice

Były pracownik Nowy wpis

A jak pracuje się na produkcji? Jakie zarobki i atmosfera tam jest?

Agata Nowy wpis

No widzę że narzekacie na zarobki. A czy do nich dochodzą jakieś premie dla pracowników, którzy dobrze robią swoją robotę? Są jakieś benefity albo socjal?

Dobrze ,że wyjechałeś bo z taką ortografią kariery w Polsce nie zrobisz.Doskonale pamiętamy Ciebie i Twoje nieudane życie osobiste.

Były pracownik Nowy wpis
@..

Pan (usunięte przez administratora)ma dużo racji co udowadnia odpowiedź na jego post. W zakładzie dominują osoby prostackie, zadufane w sobie. Większość włazi w (usunięte przez administratora) Ten drugi to taki (usunięte przez administratora) że potrafi oczernić danego pracownika aby przypodobać się temu pierwszemu. Zarobki marne do tej pory.

Grażyna Nowy wpis

Zarobki marne - to znaczy ile ? Napisz wprost

jarek olszewski

znam problem fabryki pracowalem tam 22lata w tym (usunięte przez administratora).jako galwanizer i wcale nie jest mi zal tych (usunięte przez administratora)ktorych znam, trzeba bylo wypalic za praca jak ja .pozdrawiam wszystkich ktorzy mnie znaja i tych ktorzy mnie nie wzdarzyli poznac.praca za 1200 zl jest upokozeniem dla was Wszystkich,ja pracuje juz 7 lat w czechach i nie zaluje ,bo czego mam zalowac tego czasu dla fabryki ktora wspolnie z kolegami i kolezankami stawialismy na nogi,za to ze zplacalismy akcje za wlasne pieniadze przez 10 lat.panie (usunięte przez administratora)wstydzcie sie ze ludzie ktorzy pracuja na wasze wygody zyja za minimum socjalne uzedu socjalnego w CR to jest ostuda.(usunięte przez administratora)POZDRAWIA WSZYSTKICH

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Termet.sa Swiebodzice? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Świebodzice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Mechanik / Lakiernik
Maxpol

Zostaw merytoryczną opinię o Termet.sa Swiebodzice - Świebodzice

• Jak się pracuje w Termet.sa Swiebodzice?

Zobacz opinie na temat firmy Termet.sa Swiebodzice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Termet.sa Swiebodzice