Opinie o FDPM Sp. z o.o. w Wodzisław Śląski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy FDPM Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w FDPM Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FDPM Sp. z o.o. w Wodzisław Śląski

Grzegorz Nowy wpis

A ta firma jeszcze istnieje???

Artur Nowy wpis

Sąd Rejonowy w Gliwicach, ogłasza o wszczęciu w trybie art. 25a i nast. ustawy o KRS postępowania w przedmiocie rozwiązania bez przeprowadzenia postępowania likwidacyjnego podmiotu FDPM SP. Z O.O. WODZISŁAW ŚLĄSKI. Postępowanie prowadzone jest w sprawie z urzędu w celu ustalenia, czy podmiot posiada majątek zbywalny i faktycznie prowadzi działalność i wykreślenia podmiotu z Rejestru.

zkwiatkanakwiatek Nowy wpis
@Artur

Prowadzić działalność prowadzi, ale pod nową firmą - pamirex. Nowej spółce się powodzi, co jakiś czas dostają w leasingu samochody, którymi "prezes" się publicznie chwali :) Nowe zabawki ważniejsze od pracowników. Można by było te pieniądze inwestować w tworzenie maszyn, w ludzi, spłaty zadłużeń, ale po co? Bawmy się, kontrahenci poczekają :) Raz się żyje.

Radek Nowy wpis

Szkoda to jak krowa do studnia narobi (ani wody ani gnoju) Bardzo dobrze

Konrad

Szkoda, że tak zakończyła się działalność firmy.

Czy po rozmowie w FDPM Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Konrad

Czy firma zmieniła tylko adres czy w ogóle przestała działać?

lojalny

Te wszystkie negatywne komentarze to potwarz panie Bartoszu, kolego Alicji! Pan RG to najlepszy PREZES na świecie. Serce by wyrwał dla firmy ! A nawet wątrobę! Nie znam innej tak wzorcowo zarządzanej firmy! Jak był poślizg w wypłatach prezes z własnej kieszeni płacił ludziom a nawet przywoził im do domu! Warunki do pracy były idealne, pensje wysokie i szacunek PREZESA też na najwyższym, światowym a nawet amerykańskim poziomie !!! Wstyd ludzie, nie doceniacie takiego honorowego człowieka!!! Teraz PAN PREZES stawia na nogi następną firmę, działa jak szalony na dwie firmy i zarabia kupę kasy!!! A WY ludziki zazdrościcie!

lolitka

Dobre!!! Chahahaha!!!

Ktoś
@lojalny

O tym, że jest to "najlepszy prezes na świecie ", szczególnie zaświadczy kilkanaście wyroków sądu pracy o zaległe wynagrodzenia przeciwko spółce FDPm, którą to kierował pan RG. Dodać jeszcze należy, że jest z niego tak wspaniały i honorowy człowiek, iż swoimi działaniami zablokował byłym pracownikom spółki FDPm możliwość wypłaty zaległych wynagrodzeń z FGŚP (fundusz gwarantowanych świadczeń pracowniczych).

@Ktoś

Jest to wspaniały kombinator i manipulant. Co najlepsze kolejne firmy dają się namawiać na zaliczki na maszyny i urządzenia

...
@lojalny

Tylko dalej nie płaci ludziom

ciekawy

Panie Administratorze! W jaki sposób Pan (usunięte przez administratora) złamał regulamin,że jego post został usunięty? ;)))

Toksyczny

Jeśli to taki wspaniały Prezes to dlaczego wszyscy pracownicy porozchodzili się po innych firmach i nikt z nim nie poszedł???. Na to pewnie nikt nie odpisze.

@Toksyczny

Jako były pracownik powiem nikt z nas nigdy nie ma zamiaru z nim współpracować. I nie ma się co dziwić bo składać obietnice to on potrafi ale je spełniać to nie za bardzo. A fdpm by nadal istniał jak by nie działalność pana prezesa.

Toksyczny

Jakimi fałszywymi wpisami to sama prawda prezes wogule nie interesuje się tym że zostawił ludzi bez wynagrodzeń A sam się dobrze bawi w nowej firmie Pamirex .

Toksyczny

Panie R.G. usuwanie tego co ludzie piszą niech nie pomoże. Wszyscy wiedzą że wykorzystał Pan ludzi i zostawił ich bez wynagrodzeń. A obecnie bawi się ponownie w prezesika w nowej firmie.

Alicja

@bez odbioru opinie, których nie widzisz zostały zarchiwizowane przez admina forum, bo widocznie łamały regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin Firma Gowork.pl nie blokuje żadnych komentarzy, które nie naruszają tego właśnie regulaminu.

Alicja

@Em, czy możesz wypowiedzieć się na temat pracy w firmie? Na forum pojawia się wiele różnych informacji i ciężko zweryfikować, które z nich są prawdziwe. Czy przedsiębiorstwo wciąż działa na rynku? Czy wynagrodzenie jest wypłacane na czas? Wszelkie potwierdzone dane będą bardzo przydatne.

ciekawski prawnik
@Alicja

Alicjo! Znajdź 10 szczegółów różniących obie strony http://fdpm.pl/ http://www.pamirex.eu/ do niżej wymienionych grzeszków RG doszło naruszenie praw autorskich i zawłaszczenie myśli technicznej

quiz
@ciekawski prawnik

Na stronie PAMIREX jak włącza się film LINIA 2L to mamy logo FDPM...

bez odbioru

Bez sensu, serio Alicjo.... wcześniejsze, być może zbyt emocjonalne wpisy, którym trudno się dziwić, były usuwane. A dotyczyły właśnie AKTUALNEJ sytuacji firmy czyli tego, że firma istnieje tylko na papierze, nie wiadomo gdzie jest majątek firmy,, pracownicy domagają się zaległych wypłat w sądzie, a prezes w dalszym ciągu "działa" tzn. szuka jeleni, tylko pod innym szyldem. Wydawałoby się, że Go Work jest odpowiednim miejscem to wymiany doświadczeń pracowników . Ale jeśli to łamie regulamin, to niech będzie politycznie poprawnie ..... Zapraszamy więc desperatów lub osoby łaknące ekstremalnych przygód - zatrudniajcie się firma jest fajna, nie szkodzi, że wirtualna!!! Pozdro Alicjo !!!

Toksyczny

Panie R.G.ale pan się czegoś okropnie boi skoro na bieżąco usuwa pan wpisy!. Pewnie nowa firma to znów wałek! nabrać zaliczek i dobrze się bawić!!

@Toksyczny

Brawa za prawdę! Ake kiedyś znajdzie się ktoś kot jego kosztem się tak zabawi i podobnie jak pan R. Kupi sobie dom za firmowe pieniądze i takie tam podobne

Em
@Nikt

Z tego co wiem, a wiem bardzo dobrze to Pan R. od 40 lat mieszka w bloku i żadnego domu nie posiada wiec nie rozumie po ch.. wypusujesz takie bzdury. A może cały blok kupił za firmowe pieniądze??? Nie ogarbiam takich zawiatnych ludzi wypisujacych takie brednie.

(usunięte przez administratora)Obawia się ze pewnie ktoś przeczyta i się dowie jak traktuje ludzi. A Toksyczny pisze samą przede! Byłem pracownikiem FDPm przez kilka lat i potwierdzam te wszystkie wypowiedzi.

?????

Em
@Anonim

Wszyscy tacy cwani a boja się ujawnić kim są. Skoro ten karakan jest taki zły to po cholere u niego pracowaliscie a co niektórzy pracują pewnie nadal. Jest tyle roboty, że jak cos komuś nie pasuje to co tydzień może sobie zmieniać pracę ale po co przecież lepiej pracowac u karakana który jest rzekomo oszustem i wypisywać pierdoly w necie. A skoro wisi komuś kasę to oddajcie sprawę do sądu. On napewno rozwiąże ten problem.

Alicja

@Tom, w Internecie nie mogę znaleźć informacji o tym, by firma zbankrutowała, czy możesz podesłać link, który to potwierdza? Ważne jest, aby informacje pojawiające się na forum były prawdziwe. @DDD, wydaje mi się, że nie do końca zrozumiałeś regulamin. Pisanie prawdy jest jak najbardziej zgodne z jego treścią, należy jednak przy tym zachować kulturę wypowiedzi. W razie wątpliwości możesz skontaktować się z administratorem.

Tom
@Alicja

Oj Alicja czy ty uważasz że wszyscy są tak g....i jak TY i R.G, wystarczyło jedyne 31 zł i dostałem bardzo fajny raport na temat pseudo firemki FDPm sp. z o.o. zamów sobie i zobaczysz na własne oczy jakie ma zadłużenie

Alicja

@z boku, możesz prześledzić poprzednie wpisy i zauważyć, że da się napisać komentarz w sposób nie łamiący regulaminu. Z pewnością potrafisz wypowiedzieć się w sposób prawdziwy, lecz kulturalny. Wszystkie posty powinny pomóc potencjalnym kandydatom w podjęciu decyzji o zatrudnieniu.

Tom
@Alicja

Alicja chyba żartuje, zatrudnić się u gościa który jest bankrutem (kombinatorem) ale już nie długo bo prokuratura już tym gościem się interesuje, a jak go wsadzą to sam zaniosę mu paczkę fajek i pokażę mu środkowy palec

DDD
@Tom

Oj, Tom!!! Pisanie prawdy jest niezgodne z regulaminem !!! Alicja zaraz się oburzy a administrator usunie wpis DDD

Alicja

@ciekawski prawnik, nie mam wglądu do usuniętych wpisów, więc nie mogę teraz powiedzieć, dlaczego konkretnie zostały usunięte- być może naruszały prawo, były wulgarne, bądź też w inny sposób były niezgodne z regulaminem. Wpisy, które go nie łamią, niezależnie od tego, czy są pozytywne, czy negatywne, nie zostają wykasowane. Jeśli uważasz że jakiś wpis został niesłusznie usunięty zapraszam Cię do kontaktu z administracją pod adresem admin@gowork.pl Czy możesz się wypowiedzieć w kwestii pracy w firmie? Jakie są Twoje doświadczenia z nią związane? Czy popierasz poprzednie negatywne opinie, czy może według Ciebie warto wysłać CV do tego pracodawcy?

z boku
@Alicja

A po co się wypowiadać, skoro i tak ADMINISTRATOR wespół ze śmieszną ALICJĄ uznają, że pisanie PRAWDY o firmie FDPm jest niezgodne z prawem, narusza regulamin i usunie wpis?

Alicja

@Bum, jeżeli znowu zauważyłeś brak konkretnych opinii, to znaczy tylko tyle, że administrator zauważył, że nie przestrzegają regulaminu tego forum i zdecydował się na ich archiwizację. fdpm nie ma wpływu na usuwanie lub moderowanie wpisów pozostawianych przez użytkowników na tym wątku.

ciekawski prawnik
@Alicja

Droga Alicjo! W jaki sposób pisanie PRAWDY o aktualnej sytuacji firmy FDPm narusza regulamin Forum Go Work, które ma służyć informowaniu ewentualnych nowych pracowników o firmach i pracodawcach ?

Bum

Widzę że R.G. nadal usuwa wpisy Ale my byli pracownicy fdpm będziemy pisać żeby ostrzec innych przed tym kombinatorem. Obecna firma Pamirex jest kierowana przez tego samego człowieka co fdpm

Alicja

@Alleluja, o jakich decyzjach piszesz w swoim poście? Możesz rozwinąć go? Zainteresuje on innych użytkowników tego forum poszukujących informacji o aktualnej sytuacji fdpm.

Zostaw merytoryczną opinię o FDPM Sp. z o.o. - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w FDPM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FDPM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

FDPM Sp. z o.o.