Opinie o Jacek Połczyński Elektrohurt P.P.H.U. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jacek Połczyński Elektrohurt P.P.H.U.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Jacek Połczyński Elektrohurt P.P.H.U. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jacek Połczyński Elektrohurt P.P.H.U. w Poznań

Jak w Jacek Połczyński Elektrohurt P.P.H.U. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Elektrohurt Nowy wpis

Jesteśmy małą firmą, zatrudniamy 2 emerytów. Nie ma możliwości awansu

Aleksandra Nowy wpis

Moim zdaniem student logistyki albo zarządzania mógłby praktykować, o ile oczywiście firma jest na to otwarta. Firma instalacyjna w zakresie wykonawstwa rzeczywiście raczej nie ma nic wspólnego ze studentami, tak tylko wyjaśnię :)

Iza

@elektrohurt a jaka wtedy stawka?

Elektrohurt Nowy wpis
@Iza

Stawka określana jest po rozmowie z szefem. Na dzisiaj w grę wchodzi osoba z doświadczeniem handlowca w branży elektroinstalacyjnej.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w PPHU ELEKTROHURT? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Elektrohurt

W tej chwili nie mamy ofert pracy. Chociaż jeśli ktoś ma doświadczenie w handlu artykułami elektrycznymi, to można wysłać do nas swoje CV.

Aplikowałeś do firmy Jacek Połczyński Elektrohurt P.P.H.U.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Anka

Nie zatrudniacie studentów, a czy nie ma też możliwości odbycia praktyk?

@Anka

Praktyka w jakim zakresie? Jesteśmy hurtownią elektroinstalacyjną. Oprócz handlowców zatrudniamy magazynierów. Nie jesteśmy wykonawcami. Wykonawcy, instalatorzy zaopatrują się u nas.

Czy PPHU ELEKTROHURT zatrudnia studentów?

Elektrohurt

Niestety, nie zatrudniamy studentów.

KANCELARA

firma jest okropna pani co odbiera telefony jest tam chyba tylko po to by mówić jak za czasów komuny NIE ,NIE,NIE MA !!!!!!! NAWET TA .... PANI NIE DA NIC POWIEDZIEĆ W JAKIEJ SPRAWIE , MĄDRZEJSZA OD CAŁEGO ŚWIATA BOGINI!!!!! MAM WS GDZIEŚ W INNYCH FIRMACH LEPIEJ SZANUJĄ KLIENTÓW! CZŁOWIEK TYLKO POWIE Z JAKIEJ FIRMY A ONA OD RAZU SIĘ ROZŁĄCZA I NIE ZWRACA UWAGI W JAKIEJ SPRAWIE. I ZA TO BIERZE KASĘ! PANIE JACKU NIECH PAN JĄ ZWOLNI BO WŁAŚNIE STRACIŁ PAN POTĘŻNEGO KONTRAHENTA!!!

antoni

Potwierdzam słowa poprzedników a odzywanie się elektrohurtu uznaje za szczyt bezczelności. po ustaleniu warunków na rozmowie, po złożeniu wypowiedzenia u poprzedniego pracodawcy, w pierwszym/drugim dniu pracy idzie sie na rozmowę z szefem-p.Jackiem,o wizerunku magazyniera po 12 godzinnej zmianie i błyskotliwej mysli biznesowej opartej na nie do odrzuceniu oferty dla pracownika w postaci wynagrodzenia wypłacanego w kopercie "bo zus bardzo wysoki a on nie zarabia". mozna sie nie zgodzić, podobno. Nie wypłaca należnego wynagrodzenia wynikającego z ustalen. Firma wg oceny wszystkich pracownikow(ktorzy sami wszyscy szukają pracy:)) na skraju bankructwa, odwiedzana częściej przez windykatorów niz klientów. Juz macie trzy wpisy :) NIE POLECAM, szkoda czasu!

Elektrohurt

Szanowni Panowie, albo Szanowny Panie? Jeżeli przewijałaby się u nas masa niezadowolonych osób, dlaczego mamy tylko 2 wpisy, z czego przynajmniej jeden jest fałszywy - żaden Pan Tomek nie odszedł od nas sam po 4 latach pracy. Kiedy się pod kogoś podszywamy, warto sprawdzić dokładniej informacje. Nie rozumiem też zarzutu o niejasne struktury - przy 14 zatrudnionych osobach trudno, żeby były rozbudowane – jest dział sprzedaży, magazyn i administracja, a nad wszystkim Szef i Dyrektor. Przy takiej strukturze rzeczywiście trudno o awans pionowy - jedynie na właściciela. Za to nastawiamy się na poziomy rozwój pracowników – wspieramy specjalizację w wybranym obszarze, aktualizujemy wiedzę produktową i umiejętności sprzedażowe. Proszę porozmawiać z którymś z pracowników pracujących 20, albo 10 lat. Rocznie organizujemy przynajmniej 10 szkoleń produktowych i przynajmniej jedno – dwa szkolenia sprzedażowe.

tobi

firma rzeczywiscie oszukuje pracownikow.brak sciezki rozwoju, brak szkolen, zarobki marne mimo generowanego wyniku.nie polecam.

tomek

Zdecydowanie ODRADZAM zarówno handlowcom jak i pracownikom biurowym.Firma nierzetelna, nieuczciwa wobec pracowników. Zatrudnienie na najnizsza krajową reszta "wiadomo jak", tyle ze jest rozliczane to wg widzimi sie wlasciciela Jacka, .Dotyczy to wszystkich,przewija sie tam masa osób, ktore po miesiacu są oszukane i odchodzą. Wlasciciel niepowazny,zabiera kazdemu wyplate, brak zasad w firmie,nie jasne struktury, metody dzialania. Naprawde NIEPOLECAM. Odszedlem po 4 latach pracy, sam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Jacek Połczyński Elektrohurt P.P.H.U. - Poznań

Jacek Połczyński Elektrohurt P.P.H.U.
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Wrzesińska 20
    61-021 Poznań

Jacek Połczyński Elektrohurt P.P.H.U.