Opinie o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Concordiasalus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Concordiasalus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Beata.

Mam pytanie o internet. Czy własny tam jakoś działa, bo czytałam opinie, że w pokojach nie a jedynie na jadalni i to tylko z plusa?

Podlasiak
@Beata.

Dla mnie z Orange działał, ale z laptopami/pracowali?/ siedzieli na jadalni. Pozdrawiam.

Podlasiak
@Beata.

Z Orange działa,pozdrawiam.

Gosia

Zakończyłam dzięki Bogu tę ZUS-owską rehabilitację. Pokoje owszem dwuosobowe, nawet przestronne, ale wyposażenie ubogie, łóżka szpitalne z wygniecionymi materacami . Wyżywienie gorsze niż catering szpitalny, o jadłospis na dany dzień nie szło się doprosić i chyba nikt z kwalifikacjami dietetyka nie jest tam zatrudniony. P(usunięte przez administratora) na recepcji winna się zatrudnić jako "kaplicowa" w zakładzie pogrzebowym - tam zapewne nikt nie zawracałby jej głowy. Baza zabiegowa podstawowa, dysponująca tanim sprzętem. Jest kriosauna i to jedyna rozsądna opcja. Basenu brak, 1x w tygodniu wyjazd na basen do Grójca dla tych co dostąpili "łaski". Ja się nie załapałam (może i dobrze) - ale wybrańcy w moim terminie skorzystali tylko/aż 2x bo basen jest w poniedziałki (a 11 listopad był wolnym dniem). Do najbliższej placówki handlowej 4 km , a na terenie ośrodka nawet kiosku z prasą brak. Prezes nieco milszy od recepcjonistki , ale poza wysłuchaniem nic nie robiący ( ot taka postawa na przeczekanie- może zrezygnujesz i nie będziesz mieć problemów) Jedyną pociechą stanowił życzliwy i sympatyczny zespół terapeutów i rehabilitantów (notabene zastraszany przez szefostwo- widocznie odbiegał od standardów ośrodka) Jeśli jeszcze kiedyś uzyskam skierowanie z ZUS-u - to nie daj Bóg nie do Osieczka.

To jest prawda .

Kuracjuszka turnus 24.11.19
@Gosia

Jeżeli chodzi o wyżywienie to nie ma co narzekać. Sprzęt też jest dobry. A reszta zależy od kuracjuszy

Andzio
@Kuracjuszka turnus 24.11.19

Witaj mozna cos wiecej jade 27.01 pozdrawiam

@Gosia

Pani Gosiu proszę nie przesadzać ze tak strasznie tu było, bo to nie prawda.Byłam w okresie 24.11.19-17.12.2019. Co do jedzenia to było bardzo smaczne i urozmaicone, jeśli ktoś chciał to często dostawał dokładkę. Mi tego jedzenia starczało a lubię sobie zjeść. Jeśli chodzi o wyposażenie to przecież nie przyjechaliśmy do prywatnego sanatorium tylko do ZUS-owskiego. Ja byłam pierwszy raz i mnie się podobało ponieważ przyjechałam tu aby podleczyć mój chory kręgosłup i tak się stało dzięki tym Młodym Rehabilitantom a szczególnie Pani Karolinie i masażyście Panu Sylwkowi którym jeszcze raz Baaardzo ale to baaardzo dziękuję. Miejsce faktycznie to takie "zadupie" ale pozytywne ponieważ jest gdzie spacerować

Gosia

Bylam tam prawie 3 lata temu i po za okolicą ze wkolo sady nie narzekam

Likier
@Gosia

A mówiłam, że na każdym zusowskim turnusie trafia się jakaś ku..na co jej nic nie pasuje ? Każdy kuracjusz mówił, że oni są pewni siebie, że każdy jest ok. To widać jak każdy jest ok :) Jak się nie ma do czego (usunięte przez administratora) to zawsze można do dietetyczki hahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!! Jak dietetyczka będzie ok to woda w kranie za gorąca hahahahahahah !!!!!!!!!!!!!! Ludki.........byłam teraz na turnusie po tej całej pandemii. Ośrodek (usunięte przez administratora) przystosowany. Jak nie chcesz mieć z kimś kontaktu to nie masz oprócz współlokatorki lub lokatora. Obostrzenia przestrzegane, dezynfekcja wszędzie. Jedzonko spoko ( w domu tak nie jadłam ). Nawet w BISTRO przy drodze można pobalować :) Dziewczyny ogarniają :)

@Gosia

Kto jedzie 2 czerwca 2021 z Poznania na turnus 4 tygodnie do Osieczka???

Atka
@Gosia

Właśnie wróciłam z Osieczna ludzie nie słuchajcie tych bzdur co piszą.Atmosfera super fizjoterapeuci to zespół wspaniałych młodych ludzi którzy chcą nam naprawdę pomóc.Jedzenie dobre,obsługa kuchni i pań sprzątających na 5,może tylko właściciel mało kontaktowy żadnego spotkania na początku ani końcu turnus.Teren ośrodka duży a i tereny wokół piękne do spacerów. Jedynie czego brak to jakiegoś sklepiku na miejscu ponieważ do sklepu kościoła trzeba dojść 3.5 km,najlepiej być tam autem.

@Kuracjuszka turnus 24.11.19

Posiłki pyszne . Może kolacje trochę za wcześnie ale można wziąć do pokoju zapasik i zjeść później. Czajnik elektryczny w pokoju jest a nie wszędzie gdzie byłam był. Rehabilitanci super. Cała reszta zależy od towarzystwa.

Ruda
@Gosia

Masz racje nie jedz wiecej, bedzie miejsca dla porzebujacych i nie szukajacych problemów.Zawsze mozna wybrac super osrodek i jechac prywatnie.

@Gosia

Właśnie jestem . Większość co piszesz to kalumnie . Powinnaś pojechać do Toszka a nie do Osieczka . Ludzie, nie wierzcie w te bzdety ! Te kłamstwa piszą ludzie sfrustrowani , których zalewa żółć ! ????

Dorota
@Gosia

podzielam opinie,a mamy rok 2022,nic sie nie zmieniło poza faktem, ze do dwójki dostawili łóżko i jest trójka, telewizor podrozal,parking też, dziura straszna,wszędzie daleko,zabiegi a po nich można zdychac z nudow...

Stef
@Gosia

Jestem obecnie w Concordiasalus. Pokoje przestronne, codziennie sprzątane, łóżka elektryczne z możliwością regulacji, wyżywienie też niezłe i porcje wcale nie małe. Na cały dzień spokojnie starcza. Opieka w porządku, rehabilitanci mili i pomocni. Jak ktoś myśli że jedzie na wczasy niech sobie odpuści, jeśli jedzie poimprezowac. Na picie karnie mogą usunąć. Z ośrodka co wizę się z problemami i wysokimi kosztami

@Gosia

Też tam byłam kilka lat temu. Nie polecam stanowczo nikomu. Chyba że zależy komuś na bywaniu w spelunie w ogrodzie należącej do właściciela i zarabiającej na sprzedaży kuracjuszom alkoholi. Tragedia. Właściciel antypatyczny. Dojazd we własnym zakresie tylko taksówką. Pieszo daleko od cywilizacji. Blisko Warszawy a dziura przeokropna

@Stef

Tak usunąć jak kupisz sobie jedno piwo w sklepie ale jak się zwyczajnie opijesz w knajpie właściciela to jest ok. I żeby nie było...nie piłam tylko widziałam co się tam dzieje. I nie o to chodzi żeby to były wczasy tylko żeby po zabiegach również można było przyzwoicie spędzić czas. Można tylko iść na spacer pomiędzy zatrutymi jabłoniami

Brednie opowiadasz

Ronald

pani Gosia pewnie ma rację

Ronald

Chciałem pokój jednoosobowy Na pytanie dla czego nie chcą mi przydzielić pokoju jednoosobowego usłyszałem że jest dla ludzi chorych – na co stwierdziłem że mnie ZUS skierował nie na wczasy wypoczynkowe tylko na leczenie.... Uparli się, że nie dadzą , chciałem nawet dopłacić ale z uporem maniaka nie przydzielili - to ich olałem i wróciłem do domu -nie chcą zarabiać to nie.

Beata

Nie podałam turnusu. Jedziemy z Łaz k/ Zawiercia od 27.01.2023 r. do Osieczka. Mamy 2 miejsca w samochodzie. Kontakt daka3@op.pl

Aplikowałeś do firmy Concordiasalus Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Beata

Jedziemy samochodem z Łaz k/ Zawiercia w dwie osoby. Możemy zabrać dwie osoby z okolic. Kontakt mail. daka3@op.pl

Slawek

Turnus zaczynam 2stycznia,moze ktos z okolic Rybnika rowniez tam zaczyna pobyt w sanatorium - moze ktos jedzie autem ,doloze sie do kosztow podrozy

Witam. Jadę z Białegostoku na turnus od 02.01.2023r. Proszę o kontakt osoby z Białegostoku.

Ela

Witam, czy ktoś jedzie na turnus od 02.01.2023 z okolic Poznania?? Chętnie się z kimś zabiorę. Mój tel 663477405

Mamy już grupę na FB Zapraszam

@Justi

A jak się nazywa ta grupa? Bo nie mogę znaleźć

Wejdź na grupę fb

Osieczek 2 styczeń 2023

@Justi

Wpisuje i nie wyszukuje takiej grupy:/ poproszę o link

@Ela

Witam ja od 2.01.2022 wybieram się z Gdańska może ktoś jedzie też?

@Ela

Ja jadę ale za cholerne nie wiem jak tam dojechać bez samochodu

Tyle że ja z bydgoszczy

Wejdź na grupę fb

Beata

Witam...równie w tym terminie 2.01.23 wybieram się na turnus i też z Gdańska. Pozdrawiam Beata

@Beata

Oo Beata i też z Gdańska he he ale numer A jakim środkiem lokomocji?mój numer 502165253

Dołącz do grupy na fejsie osieczek 2 styczeń 2023

tomasz

mam termin na 27 01 23 jestem z okolic Pszczyny wybieram sie pociogiem MOZE RAZEM

Aga
@tomasz

Jadę w t ym samym terminie samochodem 27 01 2023ozna się dogadac 513 486613

Aga
@tomasz

Jadę w tym samym terminie 27.01 2023 samochodem mozy razem jechać dogadamy się 513486613 jestem z Źor

@ poncz
@Aga

Witam. Skąd Pani jedzie?

Marzena

Dzień dobry, jadę z Torunia w terminie 02.01.2023. Czy też ktoś jedzie? Chciałabym się zabrać z kimś. Proszę o kontakt.

Aneta
@Marzena

Zobaczymy się na miejscu jadę z Jaworzna

Jaba
@Marzena

Witam, też jadę 02.01.23r.ale że Śląska,czyli widzimy się na miejscu...

@Marzena

Zapraszam grupy na FB Osieczek 2 styczeń 2023 Zbieramy na niej osoby jadące na turnus 2.01

Justi

Witajcie, założę może grupę na FB to będziemy mogli mieć kontakt (turnus 2.01.2023r.) szukajcie pod hasłem Osieczek 2 styczeń 2023

Tadeusz

Witam mam termin turnusu od 02.01.2023 jadę swoim autem z Puławy lubelskie jeżeli ktoś chętny to zapraszam 668 328 001

@Tadeusz

Jadę 2.01.2023 r. ze Śląska.... watsup 697698089

@Justi

Jadę też se Śląska na ten termin

Z jakiego miasta?

Maria

Zakończyłam turnus 22.11.22 Było super, zgrana paczka wszystkim dziękuję za wspólnie spędzony czas wspaniałe wypady. Miłe wspomnienia napewno długo zostaną w pamięci. Kadra Ośrodka WSPANIAŁA zawsze na miejscu. Cudowne osoby. Pozdrawiam i życzę miłej rehabilitacji następnym turnusom. Napewno warto być samochodem, bo łatwiej zorganizować sobie wypady. PA PA. DLA KADRY????????????????????

Witam czy ktoś jedzie do Osieczek 24 listopada 2022 z Radomia

Kuracjuszka

Turnus od 27 stycznia 2023. Kto jedzie z Białegostoku?

Jola

Witam, kto ma turnus od 24 listopada?

Ja mam turnus od 24 listopada jestem z okolicy legnicy

@Jola

A z jakiej miejscowości jedziesz

Witam, jestem z Gliwic.

@Jola

Czym jedziesz i kiedy wyjezdzasz

@Kasia

Narazie plan jest taki że jade dzień wcześniej autem. Ale jeszcze sporo czasu więc nie jest to jeszcze przesądzone ????

A czym jedziesz

Witam ja mam od 24 listopada jestem zPlocka a ty

@Andrzej

Ja z Wrocławia

Pociągiem do Warszawa Zachodniale a później autobusem do Grójca

Z jakiej miejscowości jedziesz

Z Gliwic

@Jola

@Jola -jak miło ja też z Gliwic!! Jadę pociągiem do W-wy Zachodniej, potem autobusem do Grójca

@Emilia
@Jola

ja też jadę z Gliwic, z wrażenia namieszałam z nickami :-) :-)

@@Jola

Jakim transportem Pani jedzie

@Wiola

Z jakiego miejsca jedziesz

@Jola

Hej , Ja mam turnus od 24 listopada 2022,cieszę się ,ze ktos fajny tez tam będzie ????Czytam opinie,ale i tak mam pozytywne nastawienie .

@Ania

I tak trzymaj. Wiem o czym mówię bo wróciłam z turnusu i bardzo dobrze wspominam. Grunt to pozytywne nastawienie i wspaniali ludzie. Ja miałam to szczęście że takich tam poznałam. Żal było się rozstać. Życzę Ci tego samego. Pozdrawiam

Jaro
@Beata

Wspaniali ludzi których spotkacie i nigdy nie zapomnicie ( oczywiście nie wszyscy ) jeśli chodzi o personel też wspaniały ( może z wyjątkiem pana „‚ ciecia „

@Jaro

Ja byłam tam i poznałam cudownych ludzi, nie vhcialo się wyjezdzac

@Beata

Też wróciłam na początku października Dokładnie....żal było rozstawać się. Wspaniali ludzie. Pozdrawiam turnus z 10 września 2022 ????

Barbara
@Beata

Beatko, było cudownie dzięki wspaniałym ludziom.Ale ogólnie rehabilitanci wspaniali.Okolica spokojna,ale to dobrze.Pozdrawiam wszystkich.

Barbara
@Ewa

Dokładnie żal było odjeżdżać.

W pełni się zgadzam. Pozdrawiam

Mar

Ja tak samo od 24 listopada

@Mar

Z jakiego miasta

janek

Jadę 24 listopada z wyszkowa

@Jola

Hej ja też w tym samym czasie ????

Jaba

Zaczynam turnus 2.01.23r. jestem ze Śląska

Wojtek

Dzień dobry. Jadę samochodem z Tychów na turnus 27.01.2023, mogę kogoś zabrać. Tel. 606 607 542 Wojtek R.

Inka

Witam kuracjuszy z turnusu od 24.11.22. Mam do Was prośbę- jeśli ktoś z okolic Katowic wybiera się w to ustronne miejsce własnym pojazdem i ma wolne miejsce to proszę o kontakt 531935044

@ EMILIA
@Inka

Zapraszam na fb grupa 21.11.22 Concordiasalus Osieczek grupa rehabilitacyjny, jest duża grupa że Śląska, umawiamy się

Pomorski Kaszub
@@ EMILIA

Nie mogę namierzyć tej grupy na FB. Napisz konkretną dokładną nazwę proszę.

@Emilia
@Pomorski Kaszub

24.11.22 Concordiasalus Osieczek -zapraszamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Concordiasalus Sp. z o.o. - Osieczek

• Jak się pracuje w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concordiasalus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 43 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 83 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Concordiasalus Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 453 ocen.

Concordiasalus Sp. z o.o.