Opinie o BDE Sp. z o. o. w Słońsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie BDE Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BDE Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BDE Sp. z o. o. w Słońsk

Kinga

Chce wyjechać do pracy przez BDE z moimi 3 koleżankami . Ale czytając te opinie musimy zrezygnować. Nie będziemy pracować za takie grosze. Skoro tyle opin negatywnych musi coś być na rzeczy. W Straelen znaleźliśmy pracę bezpośrednio u ogrodnika, dzięki koleżance Marzenie B. Jeśli ktos jest chętny to pisać potrzebne 4 osoby jeszcze od połowy lutego. 10euro netto mieszkanie za darmo, praca na miejscu na miejscu max. 8 km. Zapraszam.

Kori
@Kinga

Hej. Czy nadal potrzebujecie osób?

Kinga

Hej wszystkim od matca 3 osoby by były potrzebne, najlepiej kobiety , a od kwietnia bedxie trzeba około 16 osób więc tak jak mówię musicie się dogadać. Bo możliwe że ktoś z BDE się podszywa pod was. Więc tylko zweryfikowani. Podajcie nr i kto pierwszy ten lepszy. Od tego całego Straelen jest kawałek tylko a wypłaty i warunki lepsze niż u nich. Nawet szef lodowke zapełnia nam raz na miesiąc. Umowę niemiecka już mamy na rok i miesięcznie minimum 200 h jest a nie jak w BDE nie szanują pracowników i śmieszne 8 euro hahah, tyle to się zarabiali w 2018 nie teraz. Nie szanują pracowników którzy chcieli pracować to zapraszam do nas . Bez żadnych posrednikow. Odpisze tylko normalnym osoba normalnie pytającym. Pozdrawiam miłej niedzieli a wołą w BDE życzę garba.

@Kinga

Witam Pani Kingo. Zainteresowałam się pracą u Pani w opisie. Czy może Pani się odezwać do mnie ?

Witam wszystkich. Nie polecam tych (usunięte przez administratora) zatrudniających samych alkoholików i (usunięte przez administratora). Którzy zamiast pracować siedzą na telefonach . Normalnych ludzi którzy chcą pracować wyrzucają a zostawiają nieudaczników. Zapraszam wszystkich szukam ludzi do pracy najlepiej par w okolicach Straelen. Umowa bezpośrednio z Niemcem. Mieszkanie na miejscu. Fajna praca. Chętnych zapraszam do kontaktu praca od kwietnia na dłużej . (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

@Marek

Witam. Można się jakoś z Panem skontaktować może jakiś email? Czy są potrzebne w tym miejscu osoby do pracy od stycznia? Para z doświadczeniem w pracy przy kwiatkach. Pozdrawiam

Czy w BDE Sp. z o. o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Daria Nowy wpis

Z tego co rozmawiałam ostatnio z Panem z tej agencji to można brać zaliczki za prowizją 1,50€

Honorka Nowy wpis
@Daria

Hej, ale ta prowizja to jest od każdej raty pensji, czy jak to działa? Bo ja nie kumam, a też lubię dostawać pensję w częściach. Chciałabym wyjechać do pracy, no i wybieram agencję. I czy taka prowizja jest zależna od miejsca pracy, czy dla każdego z agencji jest taka sama?

Tośka

Witam jeżdżę do tej firmy już trzeci raz i faktycznie bywa różnie ale na warunki nie ma co nazekac no można tak powiedzieć zależy gdzie się trafi ja ciągle trafiam na jeden domek i bardzo jestem z tego zadowolona fakt z pracą bywa różnie ale płacą postojowe więc i tak się ma tyle ile by było się w pracy . Ale faktycznie ta firma nie należy do łatwych firm bo różni ludzie się trafiają niestety i tylko osoby o mocnych nerwach przetrwają czas zawartych umów ????

@Tośka

Skoro jedziesz już trzeci raz, to może powiesz czy zarobki są atrakcyjne? Ile można tu zarobić? Wspominasz, że tylko osoby o mocnych nerwach przetrwają czas zawartych umów - co to konkretnie oznacza?

@Tośka

Postojowe trwa dłużej niż kilka dni, bo chciałbym tak mniej więcej wiedzieć ile jest przerwy żeby może dorobić gdzie indziej? Masz na myśli, że umowy są zawierane na bardzo długi czas czy jednak na bardzo krótki, bo trochę ciężko wyczuć?

Olaf Nowy wpis

Cześć. Tu w styczniu było, że na warunki kwaterunku pisząca narzekać nie mogła, ale podkreśliła, że zawsze trafia na ten sam domek. Pytanko więc, czy na takim domku jest się w pojedynkę, i jak z opłatami, ile się płaci, żebym wiedział ile mi w ręku zostanie z tego, co zarobić można? A, co do pracy, to dodano, że bywa różnie ale płacą postojowe. Piszcie w takim razie, czy postojowe to tyle samo, co za pracę, a jak mniej, to jak długo może nie być roboty? Bo jednak jedzie się dla pieniędzy, a nie pozwiedzać.

@Kinga

Tam normalny człowiek nie odnajdzie się mądra decyzja

Oliwia
@Kinga

Mogę do pani kontakt? Mail, messenger cokolwiek

Kamil
@Kinga

Cześć. Możesz dać mi jakiś namiar na pracę? Z góry dziękuję

Gabriela
@Tomek

Skąd ta pewność? Po innych opiniach czy z własnego doświadczenia? Możesz napisać jakoś sensowniej jak wady i zalety w tej firmie się przedstawiają?

@Kinga

Kinga czy mogę prosić o kontakt do Ciebie w sprawie pracy? Pozdrawiam

@Gabriela

Z własnego doświadczenia , i inni sami powiedzą , za dużo złych opinii mają jakby wszystko było ok. Pozdrawiam i życzę miłego wyjazdu , po powrocie nie zapomnijcie wstawić opinii wtedy się przekonacie .

1978
@Kinga

Jesteśmy gotowi dołączyć do tej pracy z wami. Napiszcie na pocztę to podamy nr. telefonu. Bardzo bylibyśmy wdzięczni. Oto email sklepkatarzyna111@wp.pl

Magda

Czy oferta aktualna

Czy oferta aktualna? Dwoje chetnych

RTS Widzew
@Kinga

Witam. Czy są jeszcze wolne miejsca do pracy od połowy lutego?

WIDRt
@Kinga

Witam. Czy praca w Straelen od połowy lutego jeszcze aktualna?

@WIDRt

Tak. Aktualne

Czy praca aktualna ?3 kobiety

Czy praca aktualna?3kobiety

Tak

Ola
@Kinga

Mogłabym prosić o więcej szczegółów dotyczącej tej pracy co jedziecie?

Mateusz
@Kinga

Można wiecej informacji tez mi sie odechciało jechać na Niemcy przez tyle opinii po prostu sie bałem i szukam coś innego ale cieżko jest coś znaleść na poczatku roku

Patryk
@Kinga

Część Kinga mogę poprosić o kontakt do firmy w sprawie pracy Dziękuję z góry

Krysia
@Kinga

Witam czy nadal praca o której pani pisze jest aktualna ? Bardzo proszę o jakiś kontakt .

Kinga

Nie możemy się dodzwonić. Umowa do końca listopada. Tylko takie osoby 45 h tygodniowo .

@Kinga

Czy znalazło by się miejsce dla pary?

Kai

Dzień dobry,czy jeszcze aktualne?Pozdro

Sylwia
@Tomek

A Ty masz jakieś doświadczenia z pierwszej ręki z pracą? Zastanawiam się, czy tak, czy piszesz tylko na podstawie tego, co tutaj przeczytałeś. O ile oni w ogóle wciąż zatrudniają?

Magdalena
@Kinga

Czy mogę dostać jakiś namiar na tego ogrodnika? Chciałabym wyjechać z koleżanką do pełnej pracy

Cześć...szukam pracy mam 39 lat

TOMASZ
@Kinga

Cześć.Czy jest jakieś wolne miejsce,szukam pracy na jak najdłuższy okres czasu,może być stała (usunięte przez administratora) proszę o informację.

Dorota

Cześć aktualne ?

Sebastian

Aktualne?

Jojo
@Kinga

Witam .jak tam praca? Też mam zamiar wyjechać przez B.D.E. ale też się przeraziłam tymi opiniami.Pani znalazła bezpośrednio.jest szansa żeby się zalapac? Dodam że chce jechać sama ,i nie jestem zbyt mloda,mam 45 lat.chcialabym zarobić więcej niż w w Posce.mozliwa jest jakaś pomóc? Pozdrawiam

Mirka
@Kinga

Czerwiec -lipiec jest jakaś praca?

Aga
@Kinga

Cześć, chciałabym wyjechać do pracy o której mowa, przeczytałam Twój wpis i proszę o kontakt . Chciałam jechać poprzez tę agencję,ale w takim razie zrezygnuję Mogę jechać na lipiec i sierpień Pozdrawiam Agnieszka (usunięte przez administratora)

Dominika
@Jojo

I co pracujesz w tej firmie, jeśli tak to powiedz czy opinie były prawdą czy masz swoje zdanie? To jest praca głównie dla młodych czy biorą każdego chętnego do pracy? Jeśli chcesz to opowiedz trochę więcej o zarobkach.

Xyz
@Kinga

Masz może jeszcze jakąś pracę? Albo mogłabyś dać jakiś kontakt

Hela

A można wiedzieć na jaką kwotę? To z kilku miesięcy siostra nie ma wynagrodzenia? Jak zaczynała pracę to jak się dogadywali co do terminu płatności?

pkd
@Xyz

puknijcie się wszyscy w głowę !!!! poszesz że właśnie okradli Twoją siostrę 6go sierpnia, skoro wypłaty są do 15tego !!!! Zajmij się sobą zryty łbie !!!!!

@pkd

Hej, skąd ta złość? masz jakieś kontrinformacje a propos wypłacalności BDE? czytam i czytam i nie trudno cokolwiek wywnioskować, strasznie sprzeczne opinie są tu zamieszczane. szukam pracy dla mamy w DE i już nie wiem czy warto sie kontaktować, czy jednak gdzie indziej robić rozeznanie..

Daria
@Kinga

Witam jestem zainteresowana praca z koleżanka wyjazd jak najszybciej to mój nr telefonu 534 643 732 poproszę o smsa

Magda
@Kinga

Czy można prosić o kontakt telefoniczny do pracy w straelen?

Kori
@Kinga

Hej. Czy nadal potrzebujecie osób?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w BDE Sp. z o. o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

@Kinga

Witam,jedna osoba, pilnie poszukuje pracy,od marca, z BDE się nie dogadałam(usunięte przez administratora)

Nieznajoma
@Kinga

Witam a mogłaby prosić o więcej informacji? Proszę o e-mail:) myszunia1994@gmail.com

@Kinga

Witam Moge prosić wiecej informacji na temat pracy? pozdrawiam

Janina
@Kinga

Ja potrzebuje pracy od kwietnia mam spore doświadczenie i jestem pracowita tak jak napisałaś jesteś normalna to byłby mój pierwszy wyjazd (usunięte przez administratora)

Iwka
@Kinga

Witam. Jestem zaiteresowana pracą. Mój nr+48 733613144. Doświadczenie: od 4 lat prace sezonowe przy zbiorach i pielęgnacji roślin, a także produkcji ( Niemcy, Holandia, Francja, Szwajcaria). Pozdrawiam serdecznie ????

Magdalena
@Kinga

Czy można prosić o jakiś kontakt? Bardzo mi zależy na konkretnej pracy, chciałabym wyjechać z koleżanką ale do bde się boimy. Faktycznie jak się czyta te komentarze. Osobiście mam duże doświadczenie w ogrodnictwie

@Kinga

Czy znalazło by się coś dla pary ?

Damian ,Mariola
@Kinga

Mogę prosić o kontakt. I więcej szczegółów ma @ : damian1231313@wp.pl . Szukamy czegoś na długi okres czasu . Posiadamy doświadczenie w ogrodnictwie . Numer kontaktowy (782303480)

Sylwia
@Kinga

Można prosić o więcej info w sprawie pracy od kwietnia? Przy czym jest praca? W jakiej miejscowości? Jak z zakwaterowaniem? Itd. Moj email sylwia8324@o2.pl

@Kinga

Witaj. Miałam jechać do tej firmy i po przeczytaniu Twojego postu jestem rozczarowana. Jakbyś mogła podać namiary na coś normalnego byłabym wdzięczna. Pozdrawiam. elizapi955@gmail.com

Daro
@Kinga

Witam możesz podać jakiś namiar na tą firme jestem wstanie zacząć pracę od początku kwietnia

Nowa
@Kinga

Kinga można prosić o namiary na tą pracę? Orientujesz się czy są przyjęcia?

Dominika
@Kinga

A jakie to stanowisko, że kobiety będą potrzebne? Mężczyźni też mogą aplikować? A jak można dojechać na miejsce pracy, firma to zapewnia? Jakie tutaj są wypłaty, o których piszesz? A nocleg też firma zapewnia? Opowiesz więcej o warunkach bo bardzo zachęcasz

Narcyz
@Kinga

Witam..Poszukujemy z moją partnerką pracy przy ogrodnictwie...Ja pracowałem w UK przez 5 sezonów przy kwiatach i cebulkach żonkil.. Jeśli są jakieś 2 wolne ... pozdrawiam

Wiki
@Kinga

Witam czy oferta jest aktualna ?

Mała
@Kinga

Witam czy ta oferta pracy jest aktualna. Wraz z partnerem pracowaliśmy w szkole roślin ozdobnych oraz różnych. Prosimy o odpowiedź Beata i Radek nr tel. +48 533521306 Pozdrawiamy

Jacek Duda

Dokładnie,za te 8 e to niech sobie sami (usunięte przez administratora) , ta stawka to była chyba w 2019 r w Niemczech nie teraz , śmiech na sali. Szkoda zdrowia za takie grosze i rygor jak w (usunięte przez administratora), nie polecam .

Mery
@Jacek Duda

To co wpływa na taką wysokość stawki? Jakieś potrącenia są? Jak w ogóle z terminowością wypłat? Wszystko jest na czas?

Tomasz
@Mery

Właśnie tak robią w (usunięte przez administratora) ludzi .. niby mieszkanie i dojazd darmowy a wcale tak nie jest , bo stawka jest taka dlatego że z reszty kwoty płacą mieszkania i samochody , paliwo itd.

Wiktoria
@Kinga

Witam. Pisała pani że przyjmują same Kobiety a nie było by możliwości aby zatrudnili Parę ? ????????

Amanda
@Tomasz

Ile konkretnie odliczają za mieszkanie i dojazd? Można poszukać mieszkania na własną rękę, bo może uda znaleźć się coś tańszego?

Hej
@Kinga

Cz możesz napisać jak do Was dojechać złapać kontakt ? poematos@gmail.com

Chętne do pracy
@Kinga

Witam czy mogę prosić jakiś kontakt jestem z koleżankom zainteresowana wyjazdem w przeciągu 2 tygodni

Misiek
@Kinga

Cześć, trochę czasu minęło od Twojego wpisu ale mam pytanie, czy będą jeszcze przyjęcia tam gdzie pracujesz? Szukam z żoną sprawdzonej pracy dlatego pytam. Pzdr.

@Kinga

Jak opinie o tej firmie aktualnie? Jedziemy z kolegą do Strauelen na kwiaty. Czy dalej jest jak było?

@Marek

Witam.Czy mógłbyś podać namiary na tę pracę którą polecasz. Pozdrawiam.(usunięte przez administratora)

Seba

Cześć wszystkim pracowałem tam , wyrzucili mnie i moich znajomych, którzy dobrze pracowali i chcieliśmy pracować , bo było za glosno na mieszkaniu ,albo wyraziliśmy swoje zdanie na temat niektórych rzeczy . Za to nas wyrzucili. Stawka to gówniane 8 e gdzie w tych czasach to w Polsce się zarobi bez niczego. Oni mają za nas 15-20 e za godzinę , a my dostajemy 8 e , więc darmowe mieszkanie i dojazdy to nie są darmowe , bo oni to odbijają jeszcze z naszych pieniędzy. Wszystko się zgadza jak napisał Marek. Pozdrawiam ekipę z Roozen z panem Adamem na czele,, Synek". Nie dajcie się wykorzystać za 8 e .

Alima
@Marek

Czy mógłbyś podać na miary na tą pracę w Straelen. Pozdrawiam

Dorian
@Seba

A na jaki temat wyrażałeś swoje zdanie? Bo jeśli to istotne sprawy, dotyczące warunków pracy, to może warto, by i inni je poznali? A tak na marginesie, to w jaki sposób Was zwolniono, z dnia na dzień, czy ostrzegano wcześniej?

Misiek

Dido
@Marek

Czy oferta pracy dla par aktualna?

Marysia

Zdecydowanie nie polecam firmy, płacą ledwo 8 euro na godzinę gdzie najnizsza krajowa to 12 euro, próbują wykorzystywać kierowców, wmawiają że nie płacą za jazdę a jednak później przy ostrzeżeniach o rezygnacji że stanowiska kierowcy zmieniają zdanie że jednak zapłacą za przejechane godziny, dają ledwo sprawne auto(bez ręcznego, hamulce prawie nie działające) nie szanują pracownika, bardzo słaby kontakt oraz organizacja( osoba która zraniła się w rękę podczas pracy i wdało się zakażenie musiał zabrać Niemiecki szef do szpitala bo pani Koordynatorka Marysia stwierdziła że nic tej osobie nie jest po czym zostały mu przepisane antybiotyki!) Co inny domek agencyjny tym większa (usunięte przez administratora)ludzie robią sobie co chcą oprócz oczywiście jednego domku w którym rządzi ulubienica Elżbieta. Myśli że może wszystkim rozkazywać i każdy będzie się jej bać, prawie 50 letnia kobieta która nic sobą nie reprezentuje pracując w takiej agencji a jednak uważa się za królowa swojego wynajmowanego przez agencje domku, wszystkie rzeczy prywatne, (usunięte przez administratora), kłamliwa i wymyślą bajki żeby skłócić lokatorów jednak wystarczy jej zwrócić uwagę i umilknie jak potulny piesek, nie dajcie sie jej, kobiecina ma bardzo słaba psyche i tylko udaje groźną używając krzyku co tylko podkreśla jej słabość. Koordynatorzy również są wspaniali, jak np 'Marycha' która nie odróżnia strony prawej od strony lewej, zakompleksiona i próbuje się znęcać nad szczególnie młodymi dziewczynami etc Jednym słowem ta firma to Cyrk, nie bez kozery zmienili nazwę na bde z kippersów

Tomasz
@Marysia

Dokładnie pracowałem tam razem z innymi dobra ekipa była i to wszystko to prawda , ciekawe czy Jolka i Grzegorz są , to konfidenci dopiero byli na Welbecku mieszkali . Trzeba być nieudacznikiem żeby tam pracować za takie grosze naprawdę miesiąc max 3 i jak nie ma godzin to szukać czegoś innego nawet ubezpieczenia normalnego nie ma , ciekawe czy ma ktoś kartę ubezpieczeniową np AOK lub DaK , myślę że nie . Cieszę się że już ze znajomymi tam nie pracujemy jest dużo innych prac za 13e brutto bez języka i mieszkanie nawet te 100 e to lepiej się na tym wyjdzie niż w BDE u Karakanów nie pozdrawiam.

Iza
@Tomasz

Jak to możliwe że stawka jest poniżej najniższej krajowej?? W ogloszeniu teraz aktywnym chwalą sie że przy kwiatach to jest legalne zatrudnienie na niemieckich waruknach co rozumiem jako tez niemiecką minimalną itd. Więc jak to jest. Szukam pracy na już i zastanawiam sie czy dzwonić ale nie chce mieć jakichś problemów...

@Tomasz

To jakie jest ubezpieczenie? Nie ma nikogo, kto pracowałby dłużej niż 3 miesiące czy jednak są jakieś stałe etaty? A ile odliczali Ci tutaj za mieszkanie czy oferowali je w ramach zatrudnienia?

Wiecie, czy BDE Sp. z o. o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

nieznajoma94111

Pracowałam w tej firmie ta firma to jest lajf jedna wielka mafia wyzysk ludzi pieniadze dostaje sie w trzech ratach A koordynatorka pani Asia jest bezczelną krową . Warunki mieszkaniowe tragedia , poprostu jeden wielki (usunięte przez administratora) Kobiety puszczaja sie na prawo i lewo , wieczne melanże.

paxx
@nieznajoma94111

Dzień dobry. Posiada pani aktualny numer telefonu firmy? Pilnie potrzebuję.Szukałam w internecie,ale jest nieaktualny.

@nieznajoma94111

Witam,właśnie mam zamiar tam jechać za dwa tyg.tj.29października 2023 że swoją siostrzenicą 19lat i po przeczytaniu tych opinii boję się o nią i siebie,chcemy sobie zarobić a nie chcemy być wywaleni po tyg.i płacić karę,jeśli pani tam była proszę napisać czy coś się zmieniło na lepsze czy warto jechać co robić,

Czy w BDE Sp. z o. o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Oskar

Podają, że płacą aktualnie 8 euro netto / godz i jest niemiecka umowa przy zbiorach kwiatów w Niemczech. Zakwaterowanie ma być w domkach i bezpłatne, tak jak i dojazdy do pracy, no i dodają, że przyjazna atmosfera w miejscu pracy. A kto tam ostatnio jechał i może napisać, ile osób na domku, czy jest gwarancja minimalnej liczby godzin i jak spisują się koordynatorzy?

Siemanko, mam pytanie jak sytuacja się teraz zmieniła? Bo chcemy wyjechac we 2 pierwszy raz za granicą do tej agencji i jak przeczytałem waszych opinii to mnie to zaniepokoiło ze nas zrobia w (usunięte przez administratora) itp, liczę na szybka odpowiedz bo nie wiem czy zrezygnować, za 2 tygodnie mielismy plan wyjechac

Robert od Heekenera

Nie polecam tej agencji wyzysk jakich mało. Za tyle to pracowałem w 2017 z żoną jak zacząlem pracowac za granicą. Pracowałem z ludźmi z tej agencji i dużo słyszałem. Ludzie niektórzy chcieli pracowac i się starali ale ta (usunięte przez administratora) agencja wyrzucala ich albo oszukiwała na kasę. Wiadomo nikt za darmo nie będzie pracował. Dlatego duzo osób przeszło bezpośrednio do nas. I są zadowoleni. Mieszkanie za free nie trzeba jeździć. Stawka 10 euro na rękę nie 8 ( 8 to nawet najniższa teraz nie jest) wszędzie podwyżki w BDE nie dają ciekawe co na to PIP. Nie polecam!! !

@Robert od Heekenera

Czy mógłbyś dac namiar bezpośrednio do ogrodnika pracowaliśmy tam w tamtym roku- chętna para do pracy

Jakub

Witam , zastanawiałem się nad oferta ( W ogrodnictwie ) i jak czytam opinie to trochę się przeraziłem , Polecacie inne biura z podobną pracą z lepszymi warunkami ?

Dariusz

Siemka, roboty zawsze jest dość, bez języka teraz dają nawet 9 e netto. A u tych złodzieji w BDE stawka od 2 lat się nie zmienia, wiem bo pracowałem u nich i 8 e netto przy tych cenach co teraz są to są grosze. Nie polecam. Możesz uderzyć np. Dreak Gartenbau Straelen, Baumschule Straver w Emmerich am Rhein lub Heinz Ruhstorfer Griesheim. Wszędzie zarobisz więcej niż w BDE.

Grzegorz
@Dariusz

Niedowiarek jestem i sprawdziłem w sieci. I muszę przyznać, że masz rację, że płacą 8 euro netto / h. Tak jest m.in. w ogłoszeniu, które wczoraj wystawiono, gdzie piszą o robocie przy zbiorach kwiatów. I piszą tam też, że nie trzeba doświadczenia ani znajomości j. niemieckiego, no i że dają niemiecką umowę o pracę. A pamiętasz, jakie załatwiali kwatery, w jakim standardzie i ile sobie za nie życzyli? Tak w ogóle, to co zadecydowało, że się z nimi pożegnałeś?

Gabriela

Witam wszystkich, czytam o chętnych do pracy ale nikt nie pisze nic na temat samej pracy. Jakie stawki za takie wyjazdy? Najchętniej w złotówkach. Jaka umowa na czas wyjazdu? Zakwaterowanie jest już w cenie?

Paweł Zielonka

(usunięte przez administratora) i tyle. Wyrzucają z dnia na dzień i nie płacą za kierowanie i wożenie ludzi, jakieś grosze rzucają co na mandat nie starczy jak Cie zatrzymają. Nie polecam Polskie umowy się zaczną niedługo pewnie znowu..

tomo

zadzwoniłem i już po tonie osoby która ze mną rozmawiała stwierdziłem że nie warto :) patrząc na opinie to może i dobrze że rekruter od razu odstraszył mnie swoim zachowaniem.

Grzegorz
@tomo

A gdzie znalazłeś ich ogłoszenie i czego, ta praca dotyczyła? Zastanawiam się, co to musiał być za ton głosu, że dałeś sobie luz z tą robotą? Mam też pytanie, czy ta firma ma jakąś stronę internetową i czy w ogóle mieści się w Słońsku? Szukałem w sieci i nawet w KRS jej nie widać. Jest tam tylko firma o tej nazwie i zajmująca się pośrednictwem pracy ale w miejscowości Ownice.

Daniel
@Grzegorz

Tak to to mają w tej wiosce barak biuro firmy.a szef ośrodek wypoczynkowy dla turystów

Sławwk
@tomo

No cóż te typy tak mają. (usunięte przez administratora), potem ludzia się nie zgadza w rozliczeniach i się okazuje ze składek żadnych nie odprowadzali.

Sławek

Cześć wszystkim. Jeśli ktos chce jechac do tych ich obozów to nie polecam stanowczo odradzam komukolwiek. *nie ma gwarancji godzin. *obgadywanie na każdym kroku * nikt nie wytłumaczy ci co masz robić , odrazu wymagają żebyś pracował/a tak jak stali pracownicy w firmach gdxie jesteś wypożyczony. * zero organizacji (o wszystkim dowiadujesz sie na sam koniec w ostatniej chwili i sam musisz się prosić jeszcze o ta informacje) * na mieszkaniach ćpuny /alkoholicy/ zboczeńcy , nieraz trzeba było bronić dziewczyny bo się najebali a potem macali zajęte dziewczyny albo molestowali (dlatego ludzie sami z tamtąd uciekają ) * fałszywe panie koordynator bez języka, smiech na sali (ani słowa prawidłowo nie umieja powiedzieć, jak pani Marycha, tak i Ela, wielkie koordynatorki. * kontrolę na mieszkaniach co tydzień bez twojej zgody, bez twojej obecności, sprawdzają wszystko. (usunięte przez administratora) na stawce, najniższą to 12 brutto e Niemczech, nań umowie masz 10.45 € brutto czy coś takiego . * nie polecam kierować tam autem służbowym, zero dodatków za kierowanie, a trzeba latać tankować nieraz po 21 bo pani koordynator się nie chce wcześniej. Jak się coś stanie mandat czy coś to zero pomocy i wyrzycaja cię z pracy. * Wyzwiska, słabe osoby psychicznie nie wytrzymają. * kobieta samym nie polecam jechać. Jest dużo ofert pracy innych wystarczy poszukać z lepszymi warunkami. Trzeba im pokazać że Polacy nie będą za takie grosze pracować i wyzwiska i wymagania jak u specjalistów . Ladnie tylko w ogłoszeniu pisze, a na miejscu wszystko się zmienia w ciągu tygodnia.

Myszka

Witam mam zamiar jechać do tej pracy tylko niewiem co robić bo są różne opinie i się obawiam

Szymon
@Myszka

Witam, jeśli chcesz siedzieć na mieszkaniu przez większość czasu to jedz. I jeśli lubisz wyzwiska pani koordynator w twoja stronę to proszę bardzo i poniżanie przez Niemców. Biuro też wali w chuya i udaje że niby Ci pomaga a za plecami słucha koordynatorki która ma nierówno pod sufitem. Pracowałem tam z kolegą i jego dziewczyna i chciałem pracowac, przynosili nas cały czas, raz tu do ogrodnika raz tu na wózki do kwiatów. Raz mielismy 5godzin pracy raz 11 godzin, ale przeważnie było poniżej 8 lub 8 to cudów nie zarobisz. Stawka 8 € nie zmieniła się od 2 lat, a minimalna wychodzi więcej nawet, potem problem z rozliczeniem podatku itd.. Nie polecam, chcesz pracę pomogę zalatwic, jest dużo ofert nawet w Duisburgu jest to samo tylko za 10€ na rękę, jest internet przynajmniej też kwatery transport za free. W Straelen w Arcen, Venlo. Nie szanują ludzi wogóle w BDE chcesz pracowac cały rok nie ma problemow z tobą a każą ci jechać do domu bez podania przyczyny.

Zorro
@Szymon

Kumpla to sms zwolnili w trakcie pracy i bez grosza przy duszy

Mówiłem od samego początku jak nas zwolnili bez przyczyny i bez wypłacenia wynagrodzenia mi i mojej żonie za pół miesiaca ,niby ze jakaś kara ale z jakiej okazji jak oki nas wyrzucili . Inspekcja pracy już tam była nieraz i pisma z sądów pracy, (usunięte przez administratora) jakieś problemy od razu cię zwalniają, (usunięte przez administratora) Nie polecam największy (usunięte przez administratora) nie ma gwarancji godzin, z dnia na dzien zwalniają.

Zorro
@Myszka

Szukaj czegoś innego...praca Ciebie tak nie zmęczy jak to co się tam dzieje po pracy. I nie mówię o warunkach są całkiem niezłe ani o ludziach co mieszkają ...wiadomo zależy na kogo trafisz? Nigdy nie wiesz kiedy pracujesz...? Ba będziesz spać to Ci powiedzą że jutro masz wolne a za przestoje nie płacą....możesz zarobić parę groszy...lub zrobić sobie wycieczkę do Westfalii...poznałem ludzi którzy więcej przywieźli ze sobą euro niż zarobili...ja bym przemyślał

Zostaw merytoryczną opinię o BDE Sp. z o. o. - Słońsk

• Jak się pracuje w BDE Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy BDE Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BDE Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BDE Sp. z o. o.
1.5/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Trębacka 4
    00-074 Słońsk