PCE

Opinie o PCE

Laaala

Witam wszystkich! Nie polecam tej firmy. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Porażka. . Nie miła atmosfera, z góry patrzą na człowieka. Zero szacunku. Nawet nie zadzwonią i nie powiedzą że Cię nie chcą. Totalna olewka.

Tomasz

Dobry i uczciwy pracodawca. Płacą nieźle jak na Dzierżoniów i okolice. Niestety kilku sfrustrowanych pracowników, którym zawsze źle wypisują tutaj od dłuższego czasu bzdury pod różnymi nickami. Wstyd. Firma jest godna polecenia - jesteś fachowcem, lubisz pracę w fajnej atmosferze - na pewno warto pójść na spotkanie i zobaczyć jak naprawdę wszystko wygląda.

@Tomasz

Bardzo dobrze napisane również polecam firmę w każdej są jakieś zgrzyty więc nie ma co narzekać kto chce robić będzie robić

nikt
@Tomasz

oj tomasz. czy tak masz naprawdę na imię?....

Witam. Chciał bym się dowiedzieć jak wygląda system pracy jakie są zmiany.

nikt
@Zainteresowany

zalerzy na jakim dziale.

Y

Witam. Ile wynoszą zarobki na stanowisku magazynier/operator wózka widłowego?

Brałeś udział w rekrutacji do PCE. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Była

Nie polecam pracy na hali Pc2, pracują tam ludzie fałszywi, zawistni, donoszą na innych jeśli się przeciw stawisz i masz swoje zdanie możesz stracić pracę.

Xcx

Nie polecam tej firmy... Atmosfera nie do wytrzymania, ludzie którzy tam pracują oczywiscie nie na wszystkich działach są strasznie zawistni i fałszywi.. Niektóre panie które pracują tam parę miesięcy myślą że są niewiadomo kim.. Nie pozdrawiam

@Xcx

Zaczynam się martwić - wiele osób pisze tu o nie najlepszej atmosferze w PCE. A ja w firmie przedstawiają się aktualne warunki pracy? Czy są na tyle dobre, że w jakiś sposób rekompensują inne braki? Powiedz coś więcej o tym pracodawcy.

Jol
@Xcx

Firma ogólnie do bani, nie polecam nikomu. Dopóki będzie rządzić tam kadrowa AL i Jastina sterowane przez konia igale tak będzie. Będą zwalniać ludzi mądrzejszych od siebie i wprowadzać swoich po jednych pieniądzach. Mam nadzieje, że doczekamy się tego jak wywiozą ich na taczce, Jastine najlepiej na plac jakieś budowy Boba.

Helena

Jaka atmosfera pracy panuje w firmie? Ma ona ogromny wpływ na to jak pracownicy będą czuli się w danym miejscu pracy i jak duże będzie ich zaangażowanie w pracę. Interesuje mnie relacja między pracownikami a także z przełożonymi. Czy wszystko jest w porządku?

A.J

Napisz gdzie pracujesz może faktycznie lepiej poszukać czekać nowego, po co się męczyć ?plis

Bill

Aż tak jest tam źle? Na jakich stanowiskach mozna spotkac takie traktowanie?

Lo

Co się dzieje na magazynie pc1 ? Może ktoś się z góry obudzi za bardzo w to nie wierzę nie polecam tej firmy

Pkl

W jakim celu budowana jest nowa hala na Pce2 skoro nie ma w całej firmie pracy, cały czas zwalniani są ludzie czy to ma sens skoro już od4 lat nie dostaliśmy kasy na wakacje. (usunięte przez administratora)Nie koniecznie dobry dla firmy.

Parch

Pozwalniali dobrych pracowników, a teraz nie ma komu robić, pracy jest dużo nie do przerobienia a firma podczas tak zwanej pandemi wykorzystuje pracowników do nadgodzin za free, i jak ktoś się nie zgodzi to straszą nakazem pracy, wstyd! budowa na PCE 2 idzie pełna parą na to są pieniądze, bo przecież ludki przyjdą charytatywnie pracować w sobotę (usunięte przez administratora).

Pipi

Masakra, pozwalniali dobrych ludzi, a teraz kadrowa dzwoni po dziewczynach, żeby przerwały opiekę nad dziećmi i wróciły do pracy. Wstyd i brak szacunku.

Pola

Pracowałam 2 lata temu, wtedy co 3 miesiące byli nowi pracownicy Zostawali tylko ci po znajomości Mobing ze strony starych pracownikòw i liderek. Okropna atmosfera a teraz proszą się o pracownikòw.

@Pola

Nic dodać nic ująć. Cała prawda.

Jaaaa
@Pola

Do dzisiaj jest mobing a nie wspomnę o reszcie to co się wyprawia tam teraz przechodzi ludzkie pojęcie a nikt nic.z tym nie robi pracowników dalej jest nowych co chwila ale niestety jaka firma tacy pracownicy

To tylko praca
@Pola

Nie wszyscy pracownicy są tacy jak opisano wyżej. Są też uczciwi i pomocni, którzy pomagają nowym

@To tylko praca

Ciekawe które to takie pomocne? Pewnie mają w tym jakiś interes. Napewno nikt że zmiany Pani D.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie PCE?

Helena

Nie macie w ogóle na magazynie żadnych premii? Czy tylko wybrani ją dostają? I na jakich umowach pracujecie w PCE?

Marian

Maże aby konika nakarmić siankiem a poza tym firma do bani ,grono (usunięte przez administratora)

...

I znowu agencje pracy zasypane ofertami z pce. Tragedia. Jak się nie nauczą szanować ludzi to będzie jeszcze gorzej.

Ggd

Usuwanie opinii nie pomoze wam w poprawie wizerunku firmy jako miejsca pracy. Chyba nic juz nie pomoze. Ale mimo wszystko chcialam wam podziekowac za to ze mnie zwolniliscie bo pewnie dalej bym siedziala tu z przyzwyczajenia za marne grosze. I rada do kolegow i kolezanek ktorzy pracuja tu od wielu lat chociaz maja dosc tego co sie tu wyprawia ale boja sie zmian: na PCE swiat sie nie konczy :) nie marnujcie zycia!

@Ggd

Również chcę podziękować że mnie zwolnili bo też bym tak siedziała. A przynajmniej teraz mam lepsze perspektywy.

Dariusz

Czy z Twojej wiedzy pracodawca ma może problem ze znalezieniem nowych pracowników do pracy w firmie PCE? Chciałbym mniej więcej ustalić, jak wygląda sytuacja kadrowa, dlatego może Ty mi pomożesz.

@Dariusz

Może mieć? Już ma...

Artur

Twój komentarz jest kolejnym, który nie poleca podejmowania współpracy z "PCE", ale nikt właściwie nie pisze dlaczego. Jakie minusy tego miejsca pracy za tym przemawiają? Chodzi tutaj o relacje, czy może bardziej o nieadekwatne do wykonywanych obowiązków wynagrodzenie?

@Artur

I relacje i wynagrodzenie.

Teresa
@Timi

Czyli nie odpowiada Ci pensja i atmosfera pracy, jeśli dobrze rozumiem. Co do tego pierwszego, to może dobrym rozwiązaniem byłoby negocjowanie podwyżki. A co myślisz o sposobach zarządzania w PCE?

@Teresa

Wielki minus...

Aga

Nie polecam tego zakładu nikomu...Nie potrafią docenić prawników WGL mają Cię za nic zostawi sami konfidenci co wlaza w dupska innym...A liderki masakra jedna na druga gada...jedna lepsza od drugiej nie polecam tej firmy.

:-)
@Aga

Strzał w dziesiątkę.

Zostaw merytoryczną opinię o PCE - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w PCE?

Zobacz opinie na temat firmy PCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PCE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PCE