Opinie o Anbud Firma Budowlana A. Kuźma Andrzej Kuźma w Strzałkowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Anbud Firma Budowlana A. Kuźma Andrzej Kuźma. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Anbud Firma Budowlana A. Kuźma Andrzej Kuźma o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anbud Firma Budowlana A. Kuźma Andrzej Kuźma w Strzałkowo

Lublinianka Nowy wpis

Dokonałam zakupu okien do domu jednorodzinnego firmy Eurocolor- w Anbudzie. Po kilku miesiącach doszło do samoistnego pęknięcia jednej z szyb w dużym oknie, poza tym w odstępie kilku kolejnych miesięcy,doszło do rozszczelnienia dwóch dużych okien. Dom jest dotychczas jeszcze nie zamieszkały. Firma Anbud- naprawiła szkodę rozszczelnienia, a dzięki mojej interwencji w firmie Eurocolor- dokonano bezpłatnej wymiany szyby, chociaż poinformowano mnie, że samoistne pęknięcia szyb w oknach nie podlegają reklamacji, tak w ogóle. Zapewniono mnie, że rozszczelnienie to kwestia złego wpasowania okna ale po korekcie szkody, nie nastąpi ponowne jego rozszczelnienie. Jestem zadowolona z takiego obrotu sprawy i mam nadzieję, że okna będą służyć bez zarzutu przez długie lata.

władca piekieł Nowy wpis

nie polecam firmy zrobią z ciebie (usunięte przez administratora)i jeszcze brak szacunku do praktykantów

współpraca Nowy wpis

Dzień dobry. Nasza firma zajmuje się produkcją, dostawą i montażem okien i drzwi PCV oraz aluminium. Mamy doświadczenie w realizacji zamówień w budynkach mieszkalnych jak i użytku publicznego czego dowodem są referencje. Korzystamy jedynie z produktów renomowanych, sprawdzonych firm. Produkujemy stolarkę PCV na profilu GEALAN, okucia ROTO, natomiast w przypadku aluminium korzystamy z systemu PONZIO. Nasza oferta obejmuje: szeroką gamę produktów z PCV i aluminium, systemy fasadowe, drzwi przesuwne automatyczne wewnętrzne i zewnętrzne na fotokomórkę oraz drzwi i okna ognioodporne EI-30, EI-60 i techniczne. W niedługim czasie uruchamiamy nową fabrykę o potężnym potencjale produkcyjnym. Bazować będziemy na profilu PCV znanego dostawcy DECEUNINCK. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy w stanie przebić każdą kontrofertę! Charakteryzuje nas dokładność i terminowość. Zapraszamy do współpracy. -- Pozdrawiam Tomasz Ślepecki Sales Manager +48 728 514 977 KBokno - producent stolarki PCV i Aluminium 95-040 Różyca, ul. Główna 104A www.kbokno.pl

Kinga

Wiecie może jakie firma ma podejście do nowych pracowników ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Anbud Firma Budowlana A. Kuźma Andrzej Kuźma spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
xxxxx

Nie polecam pracy w tej firmie. Są nie wypłacalni co miesiąc jest nowa osoba.

Ryszard

Czy w firmie jest w tym momencie zapotrzebowanie na nowych pracowników? Może posiada ktoś informacje o zaplanowanej na najbliższy czas rekrutacji? Podzielcie się proszę wiedzą na ten temat, pomoże to osobom szukającym zatrudnienia w Anbud.

Allin

No mogliby jakoś zareagować, ale ogólnie to chyba jakoś bardzo nie narzekają, bo jakby narzekali to by była większa rotacja, a takiej nie ma zbytnio. Może to dlatego, że w tej firmie można zdobyć spore doświadczenie, a to jest już coś.

MJM

W SŁupcy i okolicach wszędzie jest tak samo, szczególnie u prywiaciarzy. Grajdoł taki, że brak słów. Gdzie nie pójdziesz, to samo - kasa śmiech, wymagania mega, atmosfera jak w więzieniu, praca po 12 godzin dziennie/7 dniw tygodniu. Jak CI się nie podoba to nara. Jak coś dobrze zrobisz to cisza, jak źle hałas przez miesiąc.

Policz sobie 12 godzin dziennie nieraz więcej. W miesiącu wychodzi jakieś 26 dni roboczych to masz jakieś 312 godzin średnio. 1700/312=5,44 zł. Chcesz za tyle robić w budowlance? Pomocnik ma dzisiaj w normalnej firmie 10 na godzinę.

Pepek

Pracodawca zatrudnia ludzi z pepco:)

xxx

Wypłaty się nie doliczysz. Dadzą tyle ile będą chcieli.

Myślisz że do niczego się nie nadajesz (masz doła) przyjdź, tylko przygotuj się psychicznie, lepiej się nie odzywać bo i tak zrobią z Ciebie głupka. Ale pobawić zawsze się można. Praca dla olewusa. Pozdrariam ANBUD

Firma bez jakiegokolwiek sprzętu , na każdej budowie ten sam problem. W tej firmie nie ma już fachowców bo nikt nie lubi robić za darmo

Zarobki jak w średniowieczu (praca od poniedziałku do soboty, od 6.00 do 20.00 za ok. 1700 zł). Ogólnie odradzam zatrudnienie się w tej firmie ... atmosfera fatalna. Kierownictwo- z papierkiem (choc nie wszyscy), ale oprócz papierka w głowie pustka ... pomysły moglibyśmy brac z Szkół Podstawowych pewnie okazałyby się bardziej przydatne w firmie niż te, które szefostwo wymyśla.Tak poza tym prawa pracowników jak i Kodeks Pracy funkcjonuje tylko na korzyść dyrekcji. Jeśli mają kaprys będziesz pracować, jeśli nie zwolnią Cię! Ale jeszcze kiedyś przeproszą pracowników, jak zacznie im brakować.

Zostaw merytoryczną opinię o Anbud Firma Budowlana A. Kuźma Andrzej Kuźma - Strzałkowo

• Jak się pracuje w Anbud Firma Budowlana A. Kuźma Andrzej Kuźma?

Zobacz opinie na temat firmy Anbud Firma Budowlana A. Kuźma Andrzej Kuźma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anbud Firma Budowlana A. Kuźma Andrzej Kuźma?

Anbud Firma Budowlana A. Kuźma Andrzej Kuźma
  • Różana 5