Opinie o P.R.I. Inkop w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.R.I. Inkop. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.R.I. Inkop o rekrutacji.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.R.I. Inkop w Kraków

Iza

@kacper widzę, że do tej pory jeszcze nikt nie udzielił odpowiedzi na Twoje pytania. Czy jednak zdecydowałeś się na aplikację? Jeśli tak, to chętnie dowiem się również więcej o tym, jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy oraz czego można spodziewać się na rozmowie.

@Iza

Odradzam proces rekrutacyjny to rozmowa najpierw z pracownikiem w biurze a potem z prezesem i tym pracownikiem. Chcesz pracować po 12-16h dziennie obowiązki jak kierownik budowy a i jeszcze odpowiadasz za wszystko. Nikt do ciebie się nie odzywa wszyscy mają ciebie w tyłku i tylko roboty przybywa. Jeździsz od miejscowości do miejscowości w domu to ciebie nie ma.

kacper

Jako inżynier ile można zarobić w tej firmie i czy obowiązki są duże.

@kacper

Jako inżynier 3-4tyś zł ale roboty od groma przy ponad 300h przepracowanych w miesiącu.

Iza

Obecnie pojawiła się oferta pracy na stanowisko Operator koparki. Niestety w jej treści nie ma wiele informacji na temat tego na jakie warunki zatrudnienia można liczyć. Ktoś z Was pracuje na tym stanowisku? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV?

@Iza

Odradzam robota po 12/16h jak nie na koparce to w wykopie czy studni zapierniczasz przy przewiercie a kasa mała chyba że wyrobisz ponad 300h na miesiąc to zarobisz.

unikac jak ognia

W Inkop szukaja niewolnika za 1700 zl przy pracy w delegacji po calej Polsce. Zlozyli oferte pracy do Urzedu Pracy i UP im nagania niewolnikow. Kto sie nie zgodzi na niewolnicza prace to dostaje info w skierowaniu, ze odmowiliscie prace i was wykresla z zasilku lub wypisza z listy bezrobotnych. Dobra taktyka aby sie rzad pochwalil spadkiem bezrobocia. Z kierownikiem sie nie dogadasz, bo jest - mowiac lagodnie - niekulturalny. Juz przy pierwszym spotkaniu i slowach widac, ze jest nieprzyjemny w kontaktach z pracownikiem. Nie chcialbym u niego pracowac za zadne pieniadze. Unikac i nie przyjmowac ofert z tej firmy. ps. Dlaczego admin po interwencji pracodawcy inkop usuwa ta informacje? Przeciez to jest prawda i nie uzylem ani wulgaryzmow - choc pasowaloby - ani nie sklamalem. Chcecie prawdy czy oszukujecie pracownikow?

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
unikac jak ognia

Waldi

Pracuję w Inkopie od 4 lat i wszystko jest ok. Nigdy nie było problemu z wypłatami czy innymi tego typu. Zarobki jak kolega napisał ponad 3000zł spokojnie. Narzekają tylko Krakowskie nieroby które chcieli by brać pieniądze za nic....Dlatego firma pomału rezygnuje z Lajkoników i zatrudnia wiele osób z poza Krakowa.

feel me

Hej, a jak wygląda u nich rozmowa rekrutacyjna? Chętnie bym się załapał, złwłaszcza, że mam posiadam doświadczenie w branży, a zależy mi na współpracy z nimi teraz. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

hipis

słuchaj " taniej" . może 2 lata może 3 już nie pamietam to trwało jak dobrze zarabialismy bo Boss płacił dobrze bo mieliśmy płacone od metra i były te wypłaty. A potem się urwało i płacił zaliczkowo . Miał problem z kasą. dopóki tam pracowałem cały czas było zaliczkowo . I co tu rozumieć? Dzieci ., mieszkanie na utrzymaniu i z czego jak nie płacił i zamiast jakiś podwyżki płac to " jak wam się nie podoba to jest wielu na wasze miejsce " . A człowiek się starał jak mógł nie raz przemęczenie albo w błocie po kolana , przemarzniety i takie było podziękowanie. I co tu jest rozumieć??

hipis

Ja zacząłem talent pracować w 1994 r . to były początki inkop. Wtedy były tylko 2 brygady i 1 majster . płacił dobrze . mieliśmy płacone od metra . A potem miał więcej prac . więcej majstrow i się dobre skończyło. co tydzień było zaliczkowo były problemy z kasą. pracowałem tam 14 lat i tylko dorobilem się tam długów. Bo nigdy nie płacił. Gdyby nie fuchy które robiliśmy podczas pracy to było by ciężko. Na przyjmował majstrow a oni swoich synkow i rodziny i oni tylko mieli dobrze a pozostali zapierdalali po 14 g a czasami dłużej. nie wiem jak tyle lat tam przepracowalem . NIE POLECAM TEJ FIRMY .This is fuck'n shit

pacia

PraCA wporzadku zarobki tez pracowalem 3 lata temu i zawsze ponad 3tys mialem . Pozdrawiam

nowy

Właśnie się załapałem. Obiecują 3-4 tysiase do reki w delegacji. popracuję zobacze jak jest.

nekany

Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, ta firma to juz w krutce bankrut,a wyzysk ludzi ogromny,jezeli chcesz to idz sprawdzic ale bedziesz zalowal,to nie dawny Inkop jak to ktos kiedys napisal,to cwaniaczki,wyzyskiwacze,sprawdzilem

koparka
@nekany

A ty dlaczego już tam nie pracujesz? Zwolniłeś się sam czy może cie wylali za pijaństwo lub złodziejstwo? A teraz ci żal:).

xxx

Ha,ha,ha, znowu chca przyjmowac operatorow koparek, wisza na Gumtree juz od roku, nikt tam nie chce pracowac,a jezeli sie zatrudni to na chwile jak zobaczy co sie tam dzieje to odrazu ucieka,nie polecam tam pracy,to masakra ludzie pracuja po kilkanascie godzin dziennie za 8 zl/h,smieszne ale prawdziwe.

niewolnik

Tak,tak,nie polecam tam pracy, to co sie tam dzieje to nie do opisania, przestrzegam przed jakakolwiek praca i wspolpraca z ta firma.

ziki

Ha,ha,ha, w zyciu bym nie podjol jakiejkolwiek pracy w tej firmie,oni mysla ze tylko INKOP jest w Krakowie i dyktuja takie warunki ze szkoda mowic,ostrzegam przed jakim kolwiek zatrudnieniem w tej firmie,przestrzegam rowniez inne firmy przed jakomkolwiek wspolpraca z ta firma,to nie jest dawny INKOP.

@ziki

A ja sobie chwalę. Zatrudniłem się w Inkopie kilka miesięcy temu. Owszem pracy jest dużo i w delegacji ale wypłata pewna i płacą za każdą przepracowaną godzinę, ponadto płacone są premie (są dwa rodzaje premii) oraz delegacje. Wszystko oficjalnie i z pełnym ubezpieczeniem. Wcześniej pracowałem w innej małej firmie i gość albo płacił albo nie a umowy nie było tylko obiecywał że będzie. Nie rozumiem tych wszystkich krytycznych wpisów poniżej, to chyba pisze konkurencja albo jacyś desperaci którym się wydaje że nic nie musza robić a im się wszystko należy

Zostaw merytoryczną opinię o P.R.I. Inkop - Kraków

• Jak się pracuje w P.R.I. Inkop?

Zobacz opinie na temat firmy P.R.I. Inkop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.R.I. Inkop?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.R.I. Inkop?

Kandydaci do pracy w P.R.I. Inkop napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.R.I. Inkop
1.7/5 Na podstawie 101 ocen.

P.R.I. Inkop