Opinie o PRP Solutions w Płock

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PRP Solutions. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PRP Solutions o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRP Solutions w Płock

obecny

nastepna opinia od kogos kto slyszalem ze ktos tam pracowal. znajac zycie sam pojechales (usunięte przez administratora) cie po dwoch tygodniach a teraz wylewasz zale w internecie. pracuje za ich pomoca od 3 lat i za nic jeszcze nie moglem miec do nich pretensji. co innego do holenderskiej firmy ktora nie zawsze zachowyuje sie o.k ale zawsze da sie dosjc do porozumienia

Piotr Randak

po pierwsze to nie jezdze camaro tylko audi i nigdy nie bylem wlascicielem wymienionego auta a po drugie jesli praca skonczyla sie po tygodniu znaczy ze byl bezuzytecznym pracownikiem ktorego firma matka wykopala tak szybko jak to bylo mozliwe ;) pozdrawiam

djika

odradzam wszystkim ta firme, szkoda gadac, na miejscu sie przekonacie

zbych d.,

odradzam, pracuje dla firmy targos , na dzien dobry w biurze wprowadzono mnioe w blad, kasa smieszna, 480 euro w tym jest wliczone wakacyjne i paliwo za dojazdy, dojezdzam 50 km w jedna strone, mieszkanie lipa, w sumie na reke okolo 400 euro

Firma PRP Solutions prowadziła rekrutację na stanowisko Monter rusztowań. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
dryndryn

Normalna firma. Nie wysylaja byle gdzie wiec jakis mega problemow nie ma

robertoooo

bylem w holandii na chemelocie , wszystko ok tylko ze w holandii trzeba wszystkiego pilnowac. Prp to nie firma dla ktorej bedziecie pracowac. oni tylko pomagaja zalatwic prace w holenderskich firmach i swoja robote robia wedlug mnie jak trzeba. jakie warunki na miejscu tak jak kolega wyzej napisal zalezy od firmy docelowej. Nie polecam technicalla bo holender ktory tam pracuje to niezly klamczuch. Nie slyszalem zlych opinii na temat Piotrka. pozdrawiam ;)

Michu

fajna firma ale oni wysylaja tylko do zagranicznych firm. Nie slyszalem zeby mieli prace na pakowalniach. Zalezy do jakiej firmy zostaniesz wyslana i od tego zaleza warunki jakie zastaniesz na miejscu. ktos wyzej napisal ze lekceważa cv. Znam ich od kilku lat i wiem ze jesli mieliby odpisywac na kazde cv robili by przez caly dzien tylko to , widocznie facet nie spelnial wymagan

j44
@Michu

Witam W poniedziałek jadę do pracy przez w/w agencję jak pracownik na magazynie rusztowań. Czy orientujesz się może w tym temacie i może przesłać jakieś info? Z góry dzięki. Pozdrawiam. Jeśli można odp mailowo byłbym wdzięczny: junior920@wp.pl

ona

Witam.Mam możliwość rozpocząć pracę w tej firmie na pakowani.Czytając forum to różnie piszecie.Jak tam jest tz.zakwaterowanie,płace czy ma czymś ucinają i w ogóle warunki?!

agusia1782@o2.pl

O.K

marekbiernatowicz

witam w moim przypadku bylo wszystko jak nalerzy. Wedlug mnie jedna z lepszych firm majacych prace na rusztowaniach w holandi

Piotr Randak
@marekbiernatowicz

Oswiadczam ze nigdy podobna sytuacha nie miala miejsca. nawet w najmniejszym stopniu podobna. w ogole nie wyobrazam sobie jak moglbym tak postapic. prosze podawac konkrety i dane osobowe bo wylewać zale na rekrutera za to ze firma Cie wywalila za brak kompetencji a potem podawac klamliwe informacje anonimowo to nie problem. OSOBISCIE WIEM KTO DAL TEN KOMENTARZ I OSWIADCZAM ZE NIE MA NIC WSPOLNEGO Z PRAWDA - to ze wspolpraca zakonczyla sie z jego winy a potem byl nie mily dla mnie chociaz jestem tylko pionkiem w holenderskkiej firmie wiec i ja nie bylem mily i to powod tego komentarza - pozdrawiam PIOTR RANDAK

oszukany

Witam. Ja i kilku moich kolegow zostalismy oszukani przez firme, obiecali nam prace, zajechalismy do holandii, kazdy sie wykosztowal, a okazalo sie ze praca jest "przelozona" o miesiac. Nastepnie pan piotr przestal odbierac od nas telefony. zostalismy zostawieni sami sobie... nie polecam!

Józek

Nie odpowiadają na przesłane CV,lekceważenie.

Maniek77

Żadnych zastrzeżeń. Pomogli mi znależć pracę w czerwcu 2013 jako monter rusztowań. Pomimo pewnych obaw zaufałem im i nie żałuje. Pracowalismy dla holenderskiej firmy Debotech B.V na rafinerii Exxon mobile w Rotterdamie. Niestety praca była tylko do swiąt bożego narodzenia jednak miło wspominam pana Piotra

j44
@Maniek77

Zostaw merytoryczną opinię o PRP Solutions - Płock

• Jak się pracuje w PRP Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy PRP Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRP Solutions?

PRP Solutions