Opinie o Ryszard Foltyn Foltyn Auto Service w Wiórek

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ryszard Foltyn Foltyn Auto Service. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ryszard Foltyn Foltyn Auto Service na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ryszard Foltyn Foltyn Auto Service w Wiórek

Michał 38 Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam pracę u tych ludzi !!!

Dorota Nowy wpis

Wymagają angielskiego komunikatywnego?

Bob Nowy wpis

@... Ehh czyli jako student nie ma sensu tutaj się zatrudniać?

Czy FOLTYN AUTO SERVICE zatrudnia studentów?

.... Nowy wpis

Jesteś studentem. Nie marnuj się i nie myśl nawet o tym żeby tam pracować Odszedłem dość dawno z tej firmy ponieważ atmosfera jak i traktowanie pracowników jest na najniższym poziomie.(usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Ryszard Foltyn Foltyn Auto Service? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Leszno
Robson

Wypłaty do ręki, co innego na umowie co innego do ręki. Przewały to norma w tej firmie

Karakan

Ta firma to kpina przez jednego człowieka i wie o tym każdy kto tam pracuje albo pracował. Liliputek pogrąża tą firmę. Omijać szerokim łukiem. Dramat

Janusz

Omijajcie ta firmę z daleka chińskie części ceny jak za oryginalną zero szacunku dla klientów i pracowników naciaganie na koszty itp typowy DOROBKIEWICZ tylko na przegląd opłaca się przyjechać bo są tak pazerni na kasę że przechodzi prawie każde auto

były pracowanik

szczerze mówiąc można by tutaj napisać sporo. niestety nic dobrego. co do pracy to tak: wynagrodzenie marne jak na wymagania ktore sa stawiane, zero szkoleń, często należy zostawać o godzinach za free. Jesli to czytasz,jesteś młody i masz ambicje a chcesz być za to wynagrodzony należycie za swoja pracę to szukaj czegoś lepszego.. żadnych układów z ta firma bo nic dobrego Cie tam nie czeka. za przyklad może posłużyc fakt iż od kwietnia 2015 do lipca 2015 odeszło razem ze mna 4 pracowników a to swiadczy o tym jak sie tam pracuje. Bardzo sie cieszę iż odszedłem z tej firmy.. niestety zbyt późno. co do podejscia do klijenta to jest też slabo: ceny wyższe niż w autoryzowanych serwisach. wałki robia na czym sie da,, czeci najtańszych firm a placisz jak za te najlepsze.. DNO DNO DNO !!

Zimny

PRACOWAŁEM SWEGO CZASU W FIRMIE FOLTYN AUTO SERWICE MAM ZŁE WSPOMNIENIA Z TĄ FIRMĄ SZEF CHAMSKI PRZEWAŁY Z CZĘSCIAMI PRACA NIE KOŃCZY SIĘ NA 8 GODZINACH ! WALUŚ CHODZI PO HALI JAKBY KIJ MU WSZEDL W GARDŁO I ŻĄDZI JAK SZEF![usunięte przez admina]

Zostaw merytoryczną opinię o Ryszard Foltyn Foltyn Auto Service - Wiórek

• Jak się pracuje w Ryszard Foltyn Foltyn Auto Service?

Zobacz opinie na temat firmy Ryszard Foltyn Foltyn Auto Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ryszard Foltyn Foltyn Auto Service
  • Wierzbowa 12