Opinie o Elda-Eltra Elektrotechnika S.A. w Szczecinek

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Elda-Eltra Elektrotechnika S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elda-Eltra Elektrotechnika S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elda-Eltra Elektrotechnika S.A. w Szczecinek

Jakie są mocne strony pracodawcy Elda-Eltra Elektrotechnika S.A.?

Brak

Blisko do pracy i tylko tyle.

Trepol

Poczytałem sobie powyższe opinie i nasuwa mi się jeden wniosek. Większość opinii negatywnych pisała jedna i ta sama osoba. Analizując składnie, sposób wyrażania myśli oraz powtarzające się błędy stylistyczne do takiego właśnie wniosku doszedłem. Prawdopodobnie jest to osoba bez wykształcenia, mająca problemy z wyrażeniem własnego "ego" i bardzo roszczeniowa. Narzekanie na normy do wyrobienia w pracy, pracę przy komputerze i stosunki międzyludzkie - można by użyć do opisania 90% zakładów pracy ! Jeśli ktoś szukałby prawdziwej i rzetelnej opinii na temat tego zakładu to tutaj jej nie znajdzie. Przeważnie na takich forach wypowiadają się frustraci i ludzie którym wszystko przeszkadza, więc osobom przeglądającym i szukającym tutaj opinii radziłbym zmienić portal.

Pracownik. (Jeszcze)
@Trepol

Powiem tak. Masz umowę zlecenie, szukasz coś innego i idziesz do drugiej roboty. Opak⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️ Niech nikt tam nie idzie.... Po 2 miesiącach zapierdolu za dwóch, poszłem na 8 miesięcy na zwolnienie!! Tak 8 miesięcy, bóle pleców, szpitale zastrzyki. Dajcie sobie spokuj wolę spać pod mostem niż nawet o tym myśleć.

T.
@Trepol

Te rzetelne opinie to pewnie tylko te od pracowników powtykanych tam po znajomości?

Ona
@T.

O czym ty człowieku piszesz? Jakie znajomości? Dzwonisz, czekasz na telefon i idziesz na rozmowę, nie potrzebne są żadne znajomości! Nie wprowadzaj ludzi w błąd!!!!

Pan Twego Życia
@Ona

Jeśli masz kwalifikacje na poziomie agencji, to oczywiste jest, że idziesz jedynie tam na rekrutację. Do zobaczenia jutro na 12 godzinach i powodzenia na 3 maszynach w tym samym momencie

Firma pełna sprzeczności , z jednej strony dba o pracownika , warunki pracy b.dobre , socjale również. Jednak często i gesto wręcz wymuszane są decyzje na pracowniku , by pracować nadgodziny, pracować ponad siły. Dyrektorzy , ktorzy nic sobie nie robią ze skarg pracowników , etc. Jesli ktos szuka stabilnego zatrudnienia Elda jest ok , ale jesli ktoś szuka pracy , po której bedzie miał sily by zajac sie w domu dzieckiem , to niech sobie podaruje taka firme. Praca na produkcji i magazynie , to istne wariactwo .

Eldownictwo

Warto nadmienić, że dbanie o pracownika i socjale dotyczą wyłącznie nielicznych osób zatrudnionych na umowę o pracę. Reszta ludzi pracujących przez agencje pośrednictwa niestety nie jest tymi przywilejami objęta, czyli muszą robić darmowe nadgodziny bez premii i mają w zamian stabilną umowę zlecenie.

@Eldownictwo

Tak, masz całkowitą racje , niestety. Ktos tutaj rowniez poruszył kwestie maseczek , faktycznie maseczki wrecz smierdza , jakby lezakowaly gdzies z 10 lat i to nie jest przesada , no chyba ,ze cos uleglo poprawie , tego nie wiem.

Eldunia

Od roku zmuszają pracowników fizycznych do pracy w maseczce łaskawie zmienianej co 4 godziny (co jest niezgodne z prawem i konstytucją, i ma swoją nazwę...MOBING). Jeden czort wie, skąd biorą te maseczki, ale śmierdzą jakimiś środkami przeciw pleśniowymi. Ludzie zaczynają mieć problemy ze zdrowiem, coraz częściej skarżą się na kaszel i duszności. W biurze nie noszą maseczek, zakładają tylko, jak schodzą na halę. Kierownicy często 'znikają', żeby twarz i płuca odpoczęły, to tylko plebs ma być posłuszny i wydajny. Prezes jak długowłosa panienka robi codziennie obchód 'swoich' włości, łypiąc, czy maseczki prawidłowo naciągnięte i okulary na nosie. Szacunek dla pracownika jest sztucznie wymuszany, natomiast dla konfidentów Elda jest rajem.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Elda-Eltra Elektrotechnika S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
dm

Przy zatrudnieniu obowiązuje jedna zasada: masz znajomości, to masz pracę. Jak nie masz znajomości, to ci nie pomoże ani wykształcenie, ani doświadczenie, ani żadne dodatkowe kwalifikacje.

T.

Typowa lokalna patologia. Jak nie masz znajomości, to nawet nie pozwolą ci się ubiegać o pracę.

Były monter

Nigdy tego nie zapomnę jak byłem zatrudniony tylko w laborum, było większy stres w pracy i (usunięte przez administratora) i też wyrabianie pelna normę z obsługą komputera. zatrudnieni pracownicy w Eldzie uważali mnie za niedojdę. Byłem przez kogoś wezwany do mistrza w sektorze 1. Nie nadaję się eldy. Moja noga tu nigdy nie postanie.

Poszukiwacz

Choć firma jest niby duża to panuje tu duże kumoterstwo. Osoba z zewnątrz nie ma w zasadzie szans na ubieganie się tam do pracy bo po prostu nie zostanie wpuszczona i nie złoży dokumentów. Szukać tam pracy można tylko przez firmę Laborum, która zatrudnia wyłącznie kadrę robotniczą. Jak ktoś chce dostać tam normalną pracę to musi mieć znajomości.

Grk

A jak z magazynem też taka (usunięte przez administratora)?

Dzika Kobra

(usunięte przez administratora)agazynierów ciągle brakuje płace są bardzo marne 2000/2300 na montażu można zarobić takie same pieniądze firma nie posiada klimatyzacji w wakacje gdzie jest na podwórku około 24 C w hali jest 40 C nie da sie pracować w takich warunkach. W skrócie piedolcie tą Elde i unikajcie ją jak ognia.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Eldzik

A w życiu umowę dostanie się tylko w tedy kiedy się na to '' zasluzy''. Nie ważne ile pracujesz ważne że tam masz układ z mistrzami. I nabijasz normy po 105 procent bo ci przyjdzie i nakazuje taka normę nabić. Nie ważne że nie nadajesz się na dane stanowisko ale na innym idzie ci lepiej. Posadzi Cię na takim stanowisku że nie dasz rady. Ludzie o umowę o pracę starają się nawet 5 lat i jeszcze jej nie mają. A więc wnioski same się nasuwają...

Pracownik. (Jeszcze)
@Eldzik

Starać się o umowę?? +? Czy już w Szczecinku panuje niewolnictwo??? Nie mam umowy nie pracuje, tyle w temacie.

xxl

A ja przepracowałem 40 lat , nie 4 miesiące czy 2 jak niektórzy piszą . Zacząłem od A-22...... itd. Firma super ! Temu co się nie chce pracować to nie będzie i będzie narzekać. Ci co narzekają niech popracują w krono, tvilum, opak ... to dopiero są firmy :) Tam dopiero doświadczycie "pracy" . Szkoda słów i pisania.

aaaaaa
@xxl

Człowieku jak siedzisz tam 40 lat to skad ty wierz jak jest gdzie indziej..Znam opinie ludzi któzy uciekli własnie do Twilum i Krono!!!!

Obecny pracownik
@xxl

Osoby które nie przepracowali ani jednego dnia w laborum nie powinni na tym portalu pisac jak jest fajnie bo gosciu masz urlop, masz nagrody, masz bony, mistrzowie traktują cie jak pracownika, dostalłesś umowe od razu bo kiedyś były inne umowy nie było śmieciówek wiec nie wiesz jak to jest czekać aż cie przyjmą do pracy na normalną umowe, ale prawda jest taka jesli nie jesteś sąsiadem mistrza lub nie donosisz to ci życia braknie aby dostać sie do eldy .Laboranci pracuja przez cały rok bez wolnego , jak laborat chce wolne musi prosic i tlumaczyc się mistrzowi na co potrzebuje 1 dzień wolnego i z wielką łaską pozwalają wziąść bez płatny urlop , paranoja . Oczywiście zawsze musi mistrz mieć ostatnie zdanie ,,zastanów się czy chcesz pracować w tej firmie ,, . Zgodze się z tobą że praca fajna przyjemna i do cieżkich nie należy ale co tam się dzieje z laborum to jakaś pomyłka współczuje wszystkim laborantom że muszą się użerać z młotkami mistrzami a zwłaszcza na p2 na szczęście jestem już w eldzie i różnica jest kolosalna w traktowaniu

@Obecny pracownik

Z koleżanką ? Między nami kolezanka na przejście się :) (usunięte przez administratora)

@Obecny pracownik

Zero poszanowania dla osób pracujących w laborum , mają tam za pracownika za jakiegoś niewolnika. Przepracowałem troche czasu na wtryskarkach (nie polecam tego działu)Zawieszają o byle co ,każda sobota pracująca a sprubuj odmówić że w sobote nie przyjdziesz. Od razu jesteś wzywany do mistrza, to nie istotne że wcześniej byłes w każdą sobote ( Mistrzowie albo nie mają podglądu do listy obecności albo są nikompetentni żeby to sprawdzić ) po tym jak nie przyjdziesz w sobote zostajesz zawieszony od 2 dni a nawet do tygodnia po roku miałem dość tych dwóch małego i dużego

Pracownik.
@xxl

Dziadku! 30 lat temu były lata 90-te.

odpowiedz do xxl
@xxl

jak można przepracować w jednej firmie 40 lat i wiedzieć jak pracuje się w innej hahahha

Exxx

Pracowałam wEldzie 42 lata ,kiedyś było bardzo ciężko ale dziś ludzie mają Suuuuuper i na dodatek jeszcze narzekają!!Dla mnie to był najlepszy zakład a ludzie w nim pracujący potrafili zająć się młodymi i zawsze służyli pomocą.Dziś jestem szczęśliwą emerytką i bardzo miło i z łezką w oku wspominam mój ukochany zakład!!Życzę dalszych sukcesów! !!!????????????

odpowiedz do Exxx
@Exxx

a to może Pani przed pójściem na emeryturę podniosła tak normy że teraz kobiety płaczą żeby się wyrobić

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Elda-Eltra Elektrotechnika S.A.?

umowa zlecenie na czas nieokreślony

Były

Przez donosicielstwa moja noga tu nigdy nie postanie. Jeszcze w laborum

Były monter

W tej eldzie nikogo tego nie życzę. Przez to donosicieli do mistrzów moja noga już nigdy tu nie powstanie do tej pracy.

Byly pracownik

Elda to (usunięte przez administratora) zabieraja premie i wsadzają w najnizsza krajowa. Z miesiaca na miesiac robi sie tam coraz gorzej . Moze kiedys bylo dobrze, ale teraz nie mozna tego powiedzieć. Ludzie zarabiają nędzne grosze i musza (usunięte przez administratora) od do robiąc smieszne normy. Brak szacunku do czlowieka ludzi maja za nic.

Marzena
@Byly pracownik

Na jakim stanowisku w Elda-Eltra masz najniższą krajową? Normy to chyba gdzieś w dziale utrzymania ruchu pewnie? Czy gdzie?

Ropucha

Czy to prawda, że w tej firmie się coraz bardziej źle dzieje?

Wiktor

Bardzo dobra firma ale dla dobrych pracowników. Niestety nie każdy taki jest i stąd narzekanie.

@Wiktor

Widzę że sam dyrektor zaszczycił nas swoją obecnością na tym portalu

Mikołaj
@Laborant

Dlaczego twierdzisz, że to sam dyrektor firmy Elda-Eltra Elektrotechnika wyraził opinię na tym portalu? Czyżbyś nie zgadzał się z tym, co osoba ta zawarła w swoim komentarzu? Jeżeli masz inne zdanie, to oczywiście bardzo chętnie je poznam. Każda informacja związana z tym pracodawcą będzie cennym źródłem wiedzy.

Haha
@Wiktor

Hahaha smiechu warte

@Mikołaj

Ponieważ pracowałem w tej firmie kupe lat. Przewineło się od groma ludzi i tych bardziej kumatych którzy chcieli pracować i mieli jakies plany wobec firmy oraz byli ci co mniej kumali i myślami byli gdzie indziej,nieobecni,codziennie dla nich był 1 dzięń pracy gdzie codziennie uczyli i poznawali to samo (oporni na wiedze). Chciałbym się dowiedzieć co to znaczy dobry pracownik ?jakie ma mieć cechy ? Co woróżnia dobrego pracownika oraz jakie sa oczekiwania i najważniejsze czy samodzielna praca jest atutem ,,dobrego pracownika,, o tuż moi drodzy dobry pracownik jest ten co nie zna się na pracy ale za to dobrze donosi i jest kolegą lub sąsiadem mistrza

Mikołaj
@Laborant

W takim razie mam rozumieć, że aby móc zostać pracownikiem tej firmy nie były wymagane większe umiejętności oraz doświadczenie zawodowe? Skoro twierdzisz, że w definicji tego pracodawcy dobry pracownik musi mieć dobre relacje z szefostwem, to nasunęło mi się właśnie to pytanie.

babcia ????

Na zdjęciach z eldy widzę kolegów i dziewczyny z produkcji pracujące na taśmach w tzw "klatkach" . Hm kiedyś robiłem te klatki. Firma świetna.

Zostaw merytoryczną opinię o Elda-Eltra Elektrotechnika S.A. - Szczecinek

• Jak się pracuje w Elda-Eltra Elektrotechnika S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Elda-Eltra Elektrotechnika S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elda-Eltra Elektrotechnika S.A.?

Elda-Eltra Elektrotechnika S.A.