Opinie o FABRYKA PRZEWODÓW ENERGETYCZNYCH w Będzin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie FABRYKA PRZEWODÓW ENERGETYCZNYCH. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FABRYKA PRZEWODÓW ENERGETYCZNYCH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FABRYKA PRZEWODÓW ENERGETYCZNYCH w Będzin

Lucy Nowy wpis

Widziałem, że pytał już ktoś o pakiet socjalny ale interesuje mnie to co jest w nim zawarte dla pracowników produkcji bo widziałem kiedyś tam dodaną ofertę. Nie szukacie od teraz kogoś, byłbym chętny :) Przed podjęciem próby wysłania swojego CV jesteście mi w stanie przedstawić stawkę godzinową dla nowych pracowników?

Kalina Nowy wpis

Szukam informacji o pracy jako specjalista ds. organizacyjno-prawnych, ponieważ firma rekrutuje teraz. No i mam pytanie, na liście z wymaganiami znajduje się bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office i obsługi urządzeń biurowych. I zastanawiam sie, o jakie konkretnie urządzenia chodzi, chodzi o typowy komputer i jakąś drukarkę, czy o jakieś jeszcze inne urządzenia tu wykorzystują?

Przemek Nowy wpis

O co chodzi z likwidowaniem narzędziowni, o którym piszesz? Chodzi o skład ze sprzętem do pracy? Bo nie wiem, dlaczego firma miałaby go likwidować. Chyba, że pracownicy mieliby wozić ze sobą szafki ze sprzętem - tylko na czyj koszt?

qlio Nowy wpis
@Przemek

nie, chodzi o tą gdzie dorabiają narzędzia ślusarze i są tam maszyny drążarki itd.

Justa

Opowiecie, o co chodzi z tym systemem świadczeń socjalnych? Za co takie świadczenia można dostać i jakie są to kwoty? Czy w tych świadczeniach jest coś, jak ma się dzieci, to jest jakaś pomoc np. na rozpoczęcie roku? Ja widziałam stanowisko specjalista ds. controllingu i analiz, gdzie napisali o takich benefitach. Możecie opowiedzieć?

Firma FABRYKA PRZEWODÓW ENERGETYCZNYCH w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Handlu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Witam jakie zarobki bo mam iść na rozmowę i nie wiem czy jest jakiś sens?

Chętny

Witam. Czy nadgodziny nadal są "obowiązkowe"? Jaka atmosfera jest wśród pracowników na produkcji? Czy na maszyny są jakieś specjalne szkolenia czy tylko stanowiskowe?

NieChętny
@Chętny

Nie. Jak nie masz nic do roboty w domu to wpadasz. Mało tego - żadnych zasad. Robisz co chcesz, kiedy chcesz, gdzie chcesz i z kim chcesz. Co za durne pytanie!!! Popracuj gdzieś może?!

kolo
@NieChętny

A może ty się naucz czytać ze zrozumieniem, co? Zapytał o atmosferę na zakładzie, dla wielu istotna rzecz, bo mało kto chce sobie nerwy i zdrowie psuć w robocie za grosze użerając się jeszcze z jakimiś burakami. Normalne pytanie, za to twoja odpowiedź była durna i nic nie wnosząca!

Bartek

Siema! Po narodzinach dziecka wróciłem z Irlandii i szukam roboty, dlatego prześwietlam oceny firm. Wydaje mi się, że dowiem się więcej o firmach z Będzina. Pomóżcie mi i opiszcie jak się Wam pracuje w firmie Fabryka Przewodów Energetycznych? Czy mają wysokie stawki? A może jest kantyna? Nie gotuję w domu i fajnie jakbym w pracy mógł coś zjeść. Bartek

Kamil

@es w jakim zakresie? Czyli?

Daniel

Można dostać się na praktyki? Przyjmują w ogóle praktykantów?

es
@Daniel

wszystko zależy w jakim zakresie

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy FABRYKA PRZEWODÓW ENERGETYCZNYCH?

es

najczęściej

Jaka umowa obowiązuje w FABRYKA PRZEWODÓW ENERGETYCZNYCH podczas okresu próbnego?

Smooth

O co się pytasz? W jednym pytaniu zawarłeś pytanie i odpowiedź. Umowa na okres próbny to umowa na okres próbny. Chodzi ci o czas?

Czy zdarzają się nadgodziny w FABRYKA PRZEWODÓW ENERGETYCZNYCH?

AAaaAa

Zdarzają się. Z naciskiem na słowo "zdarzają". ????

Sonia

Witam Chciałam się dowiedzieć, czy w tej chwili jest zapotrzebowanie na pracownika produkcji ? Jakie są zarobki i ile zmian?? Jesli ktoś coś wie...czekam na info , ☺

hans

Aktualnie poszukują Specjalista ds. Handlu w EKSPORCIE CZY WARTO? Zarobki brutto? Netto? Dodatki? 13 pensja? Dofinansowanie do studiów podyplomowych? ATMOSFERA? Kto zarządzam teamem? Średnia wieku? Czy preferują młodych? Czy wolą starych?

Jarosław

@Zadowolony, widzę, że jesteś osobą, która posiada informacje na temat obecnie panujących warunków w firmie FABRYKA PRZEWODÓW ENERGETYCZNYCH. Czy możesz przedstawić swoje doświadczenia związane z pracą w tej firmie? Jak ocenisz warunki pracy, które oferuje pracodawca nowo zatrudnionym pracownikom? Są szansę w przyszłości na wyższe stanowisko i awans? Zachęcam do sprecyzowania swojego wpisu.

Incognito
@Jarosław

Wyższe stanowisko i awans?? Nie w tej firmie. Stanowiska kierownicze i dyrektorskie dawno obsadzone. Generalnie stary zakład, musisz robic swoje, nikt Cie nie rozlicza z kazdej minuty, ale zarobki tez adekwatne, czyli słabe. Nie licz na wiecej niz 2300 zl netto jesli bedzie premia, a ta nie zawsze jest gwarantowana. Jak sie dobrze rozejrzysz to znajdziesz na ślasku mnostwo zakladow, ktore juz na wstepie płacą lepiej.

@Incognito

Dziękuję za odpowiedź. Co mógłbyś napisać o ewentualnym rozwoju zawodowym w tym miejscu pracy? Czy nowo zatrudniony pracownik może liczyć na szereg szkoleń, które rozwiną jego wiedzę i umiejętności? Firma organizuje specjalistyczne szkolenia, aby rozwijać zatrudnione osoby? Twoja odpowiedź będzie pomocna dla każdego, kto przegląda ten wątek.

Gregor

Czy jest tak dobrze czy tak źle? Szkoda, że od dawna nikt nie pisze. Nowi kandydaci szukają opinii pracowników.

Zadowolony
@Gregor

Jest dobrze :)

????
@Gregor

Oj, źle, fatalnie, wręcz katastrofa!! Zmuszają do pracy, ciągle coś chcą, nie możesz sobie nawet na fejsiku pobuszować. No normalnie (usunięte przez administratora) przymusowej!! ????????????

@????

Czytając Twoją wypowiedź, zastanawiam się, czy ma ona jakieś ukryte przesłanie, bądź drugie dno? Mógłbym prosić o to, abyś szczegółowo przedstawił warunki zatrudnienia w firmie FABRYKA PRZEWODÓW ENERGETYCZNYCH? Najbardziej chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda atmosfera pomiędzy zatrudnionymi pracownikami? Można liczyć na wsparcie i pomoc w trudnych momentach? Podziel się tym, co wiesz na ten temat.

Jarosław

@Nowyyyy, niestety nie mam wiedzy na temat pracy w firmie FABRYKA PRZEWODÓW ENERGETYCZNYCH, dlatego staram się, aby osoby, które mają jakieś informacje, dzieliły się nimi na forum, aby właśnie zainteresowane osoby miały szansę dowiedzieć się, jak wygląda praca w tym miejscu.

Jarosław

@Szukampracy, skąd masz informacje o obecnie trwającej rekrutacji do pracy w firmie FABRYKA PRZEWODÓW ENERGETYCZNYCH? Czy firma mieści się blisko Twojego miejsca zamieszkania, czy może jakieś inne aspekty wpływają na to, iż interesujesz się podjęciem pracy w tym miejscu?

Nowyyyy
@Jarosław

Widziałem na ich ogrodzeniu plakaty. Mam jakieś 15 km do nich. A ty Jarosław wiesz coś więcej o tej firmie???

Szukampracy

Witam. Słyszałem że jest prowadzona rekrutacja nowych pracowników. Może wie ktoś z pracowników, lub innych osób na jakie stanowiska i ogólnie wszystko. Jak wygląda praca w tej firmie. Pozdrawiam.

Jarosław

@Milk, zamierzasz w przyszłości aplikować do pracy w firmie FABRYKA PRZEWODÓW ENERGETYCZNYCH? Posiadasz jakieś doświadczenie, które może być przydatne względem aplikacji na wolne stanowiska w tej firmie? Dlaczego akurat ta firma jest obiektem Twojego zainteresowania? Przedstaw bardziej szczegółowo swoje motywacje związane z tym miejscem pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o FABRYKA PRZEWODÓW ENERGETYCZNYCH - Będzin

• Jak się pracuje w FABRYKA PRZEWODÓW ENERGETYCZNYCH?

Zobacz opinie na temat firmy FABRYKA PRZEWODÓW ENERGETYCZNYCH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

FABRYKA PRZEWODÓW ENERGETYCZNYCH
1.4/5 Na podstawie 158 ocen.
  • Sielecka 1
    42-500 Będzin